Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Angot said:

      χαχαχαχ παρούσα !

      Τι μέντιουμ είσαι εσυ …. Δώσε μες είχες μέλλουσα μαμά να μας πάνε κ ας όλα καλα !!! Δ περνάνε οι μέρες κορίτσι Παρασκευή έχω επίσημη πρεμιέρα χαχαχαχ εμάς εδώ στο εξωτερικό μας δίνουν περισσότερες μέρες περίπου 14 μετά την εμβρυομεταφορα ! 

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

περίπου μια βδομάδα πρίν!!Αν θυμάμαι καλά πρέπει να ήταν την προηγούμενη Τετάρτη , αλλά εμένα πάντα το στήθος πρήζεται πολύ οπότε δεν μου έκανε εντύπωση!

Κορίτσια όπως λένε οι περισσότερες λοιπόν τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ με εκείνα της περιόδου! Είναι και νωρίς ακόμα για ναυτίες κλπ...!! Άντε περιμένουμε με αγωνία μαζί σου να χαρούμε!!! Και μετά να πάρουμε σειρά όλες.....!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenhkon είπε:

Κορίτσια όπως λένε οι περισσότερες λοιπόν τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ με εκείνα της περιόδου! Είναι και νωρίς ακόμα για ναυτίες κλπ...!! Άντε περιμένουμε με αγωνία μαζί σου να χαρούμε!!! Και μετά να πάρουμε σειρά όλες.....!!!!

έχεις δίκιο Ελένη μου, ήμουν τοσο σίγουρη οτι θα αδειαθετήσω , είχα τετοια συμπτώματα περιόδου  που εδώ και μια εβδομάδα είχα σταματήσει το folidex, πήγα πήρα σερβιέτες,nurofen , εφοδιαστηκα με όλα τα απαραίτητα!καλέ ακόμα δεν το πιστεύω αφου όταν έκανα το τεστ λεω κοίτα να δεις που αντί για τεστ εγκυμοσύνης θα έκανα αυτο της ωορρηξίας χαχαχα :D ακόμα πηγαίνω στην τουαλέτα κάθε τρεις και λίγο και τσεκάρω!!

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

έχεις δίκιο Ελένη μου, ήμουν τοσο σίγουρη οτι θα αδειαθετήσω , είχα τετοια συμπτώματα περιόδου  που εδώ και μια εβδομάδα είχα σταματήσει το folidex, πήγα πήρα σερβιέτες,nurofen , εφοδιαστηκα με όλα τα απαραίτητα!καλέ ακόμα δεν το πιστεύω αφου όταν έκανα το τεστ λεω κοίτα να δεις που αντί για τεστ εγκυμοσύνης θα έκανα αυτο της ωορρηξίας χαχαχα :D ακόμα πηγαίνω στην τουαλέτα κάθε τρεις και λίγο και τσεκάρω!!

Χαχαχα! Δεν υπάρχεις!! δεν το πιστεύεις ακομα είναι λογικό!!! Σιγά σιγά!!! Να χαρείς τώρα και να το γιορτάσετε με τον αντρουλη σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen said:

έχεις δίκιο Ελένη μου, ήμουν τοσο σίγουρη οτι θα αδειαθετήσω , είχα τετοια συμπτώματα περιόδου  που εδώ και μια εβδομάδα είχα σταματήσει το folidex, πήγα πήρα σερβιέτες,nurofen , εφοδιαστηκα με όλα τα απαραίτητα!καλέ ακόμα δεν το πιστεύω αφου όταν έκανα το τεστ λεω κοίτα να δεις που αντί για τεστ εγκυμοσύνης θα έκανα αυτο της ωορρηξίας χαχαχα :D ακόμα πηγαίνω στην τουαλέτα κάθε τρεις και λίγο και τσεκάρω!!

Είναι απίστευτο συναίσθημα μακάρι να το νιώσουμε όλες κάποια στιγμή. Στις πόσες προσπάθειες τα καταφέρατε?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, IOANNAGEN είπε:

Είναι απίστευτο συναίσθημα μακάρι να το νιώσουμε όλες κάποια στιγμή. Στις πόσες προσπάθειες τα καταφέρατε?

να μην λες μακάρι κοριτσάκι μου, να λες ΣΙΓΟΥΡΑ θα το νιώσουμε όοοοολες!στον 3ο μήνα προσπαθειών είμαστε τώρα..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Απολύτως τίποτα διαφορετικό, γιαυτό δεν μπορώ να το πιστέψω με τίποτα!νιώθω σαν να είναι να αδιαθετήσω, εχει πρηστεί το στήθος μου πολύ και πονάει ακόμα και στο περπάτημα που τραντάζεται :tongue: , εχω πονάκια χαμηλά, έχει πρηστεί η κοιλίτσα μου κανονικά όπως στην περίοδο, το μόνο διαφορετικό είναι οτι πριν την περίοδο έχω καφέ σταγονίτσες ενώ τώρα έχω αρκετά υγρά αλλά λευκά, όπως όταν έχω ωορρηξία.

Ακριβώς τέτοια υγρα είχα και εγώ Ευγενία μου.....μπράβο πολύ χάρηκα...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen said:

να μην λες μακάρι κοριτσάκι μου, να λες ΣΙΓΟΥΡΑ θα το νιώσουμε όοοοολες!στον 3ο μήνα προσπαθειών είμαστε τώρα..

Μαζί ήμαστε, και μεις στη 3η προσπάθεια ήμαστε αλλά όχι συνεχόμενα χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Ακριβώς τέτοια υγρα είχα και εγώ Ευγενία μου.....μπράβο πολύ χάρηκα...

ουουουφ!!πες τα μου ρε κορίτσι μου να μου φύγει λίγο άγχος, τα κοιτάω και λέω είναι λευκά η ροζ??:-P

@IOANNAGEN ναι ναι θυμάμαι είχες κ ένα μήνα με τσακωμό!!κ εγώ το ίδιο! χαχαχα θύμισε μου σε τι φάση του κύκλου είσαι τώρα?

@Emylia εσυ πότε ΔΕΝ  περιμένεις??


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen said:

ουουουφ!!πες τα μου ρε κορίτσι μου να μου φύγει λίγο άγχος, τα κοιτάω και λέω είναι λευκά η ροζ??:-P

@IOANNAGEN ναι ναι θυμάμαι είχες κ ένα μήνα με τσακωμό!!κ εγώ το ίδιο! χαχαχα θύμισε μου σε τι φάση του κύκλου είσαι τώρα?

@Emylia εσυ πότε ΔΕΝ  περιμένεις??

@EugenJen Είμαι στη φάση που χάσαμε το μήνα λόγω τσακωμού χαχαχα οπότε περιμένω περίοδο σε κανά 2 βδομάδες ώστε να αρχίσουμε πάλι..ουφ! Μέχρι τότε θα αναμένω νέα σας όμως!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, IOANNAGEN είπε:

@EugenJen Είμαι στη φάση που χάσαμε το μήνα λόγω τσακωμού χαχαχα οπότε περιμένω περίοδο σε κανά 2 βδομάδες ώστε να αρχίσουμε πάλι..ουφ! Μέχρι τότε θα αναμένω νέα σας όμως!!

Ααα ήταν αυτός ο μήνας του τσακωμού, δεν πειράζει κ οι τσακωμοί ανάβουν τα αίματα! Εμένα ήταν το προηγούμενο μήνα, οπότε εύχομαι κ για εσένα ο επόμενος να είναι τυχερος!!!

Κορίτσια μου την πήρα την χοριακη 289 , νομίζω καλά είναι, σημασία έχει να την δω να ανεβαίνει..Δευτέρα θα ξανακάνω ώστε αν με το καλό έχει φτάσει στο 1000 να κλείσω ραντεβού με την γιατρό.

  • Μου αρέσει 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Ααα ήταν αυτός ο μήνας του τσακωμού, δεν πειράζει κ οι τσακωμοί ανάβουν τα αίματα! Εμένα ήταν το προηγούμενο μήνα, οπότε εύχομαι κ για εσένα ο επόμενος να είναι τυχερος!!!

Κορίτσια μου την πήρα την χοριακη 289 , νομίζω καλά είναι, σημασία έχει να την δω να ανεβαίνει..Δευτέρα θα ξανακάνω ώστε αν με το καλό έχει φτάσει στο 1000 να κλείσω ραντεβού με την γιατρό.

Κορίτσι μου τέλεια!! Συγχαρητήρια!!! Μίλησες με τη γιατρό σου; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Κορίτσι μου τέλεια!! Συγχαρητήρια!!! Μίλησες με τη γιατρό σου; 

Ναι ναι την πήρα , εκείνη μου είπε να κάνω χοριακη την Δευτέρα κ αν έχει πάει 1000 να την πάρω για ραντεβού, μου έδωσε utrogestan , και μου  είπε κομμενατα βάρη, το μηχανάκι, και το σεξ :tongue: ευτυχώς με αφήνει να φτιαχνω τα νυχακια μου!!

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ναι ναι την πήρα , εκείνη μου είπε να κάνω χοριακη την Δευτέρα κ αν έχει πάει 1000 να την πάρω για ραντεβού, μου έδωσε utrogestan , και μου  είπε κομμενατα βάρη, το μηχανάκι, και το σεξ :tongue: ευτυχώς με αφήνει να φτιαχνω τα νυχακια μου!!

Αααα τι τελειααααααααα

αντε με το καλό κορίτσι μου 

εγω την Τετάρτη 5 του μήνα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ναι ναι την πήρα , εκείνη μου είπε να κάνω χοριακη την Δευτέρα κ αν έχει πάει 1000 να την πάρω για ραντεβού, μου έδωσε utrogestan , και μου  είπε κομμενατα βάρη, το μηχανάκι, και το σεξ :tongue: ευτυχώς με αφήνει να φτιαχνω τα νυχακια μου!!

Σίγουρα μέχρι την Δευτέρα θα έχει πάει 1000! Μη σου πω και παραπάνω! Άντε με το καλό να πας και θα είναι όλα σούπερ!! Άντε τι ωραιααα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...