Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

      Για ετ μ τα ξεκινάμε 1η μέρα εμένα μόνο στην διέγερση με ξεκίνησε 2η 

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Να σας χαιρετίσω λοιπόν και εγώ. Να σας πω την ιστορία μ εν τάχει.  Κάνω 5 μέρες πριν την περίοδο τεστ αχνοοο τόσο π λες μπα.. καναδυο ήταν σχετικά πιο έντονα όσο στεγνωναν.  Μετά ισα φαίνονται.  Πάω για χοριακη με 2 μέρες πριν την περίοδο και είναι 2. Οπότε το πήρα απόφαση περιμένω την περίοδο κανονικά κ ξεκινάμε προσπάθειες πιο εντατικά από τον επόμενο μήνα.. αν δεν θ πάρω τεστακια ωορρηξίας για πιο σίγουρα...Καλώς σας βρήκα και εύχομαι σύντομα όλες ν έχουμε κουκούτσακι  στη κοιλίτσα μας!!

Καλημέρα και καλό μήνα! Εύχομαι ο Φλεβάρης να είναι τυχερος για σένα και για όλα τα κορίτσια!!! Πόσο καιρό προσπαθείς για παιδάκι;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Κρίμα κορίτσι μου. Το σίγουρο είναι ότι θα μείνεις τον μήνα που έρχεται. Μετά από μια βιοχημική πιάνεις στο φτερό. Εύχομαι να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά.!Και για εσένα και για εμενα..! Να έρθει όταν θα είναι για καλό!

 

Just now, Hliolousti είπε:

Καλό μήνα κορίτσι μου!!!Εύχομαι ο Φλεβάρης να είναι ο τυχερός σου μήνας και να σου φέρει μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!

Και σε όλες μας μακάρι!!!:x

 

Just now, Elenhkon είπε:

Καλώς μας ήρθες!! Είμαι σίγουρη ότι αυτός ο μήνας θα είναι ο τυχερός σου! Θετική σκέψη και θα δεις ότι θα έρθει το μπεμπακι!!

 

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! Εύχομαι ο Φλεβάρης να είναι τυχερος για σένα και για όλα τα κορίτσια!!! Πόσο καιρό προσπαθείς για παιδάκι;

Καλημέρα κ καλό μήνα λοιπόν!Ήταν η πρώτη συστηματική προσπάθεια ν πω τη Αλήθεια.  Περιμέναμε λιγον ξεπεταχτει ο τελευταίος για ν υπάρχει μια ανεση.. ειμαισίγουρη ότι θ το πετύχουμε όλες απλά έρχεται όταν πρέπει..Αυτό έχω καταλάβει!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, oneira_glyka είπε:

 

 

 

Καλημέρα κ καλό μήνα λοιπόν!Ήταν η πρώτη συστηματική προσπάθεια ν πω τη Αλήθεια.  Περιμέναμε λιγον ξεπεταχτει ο τελευταίος για ν υπάρχει μια ανεση.. ειμαισίγουρη ότι θ το πετύχουμε όλες απλά έρχεται όταν πρέπει..Αυτό έχω καταλάβει!!

Α έχεις ήδη ένα παιδάκι?να σου ζήσει!!έτσι ακριβώς θα έρθει την κατάλληλη στιγμή για όλες!:x

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε καλέ ;;που είστε;;

@Fofi29 πως είσαι εσύ εγκυουλα τι κάνει το μπιζελακι;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Α έχεις ήδη ένα παιδάκι?να σου ζήσει!!έτσι ακριβώς θα έρθει την κατάλληλη στιγμή για όλες!:x

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε καλέ ;;που είστε;;

@Fofi29 πως είσαι εσύ εγκυουλα τι κάνει το μπιζελακι;

Καλημέρα κορίτσια μου...Εγώ στάσιμη με τις αναγούλα μου...αναμένω το επόμενο ραντεβού για να δω πόσο έχει μεγαλώσει....Και έχουν αρχίσει και κάτι κράμπες..  


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Fofi29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...Εγώ στάσιμη με τις αναγούλα μου...αναμένω το επόμενο ραντεβού για να δω πόσο έχει μεγαλώσει....Και έχουν αρχίσει και κάτι κράμπες..  

Δεν έχεις βρει τίποτα να σε ανακουφίσει;;;ποτέ είναι το επόμενο ραντεβού;ο δεύτερος υπέρηχος σου είναι αυτός;καρδούλα έχεις ακούσει η τώρα με το καλό θα ακούσεις;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , EugenJen είπε:

Δεν έχεις βρει τίποτα να σε ανακουφίσει;;;ποτέ είναι το επόμενο ραντεβού;ο δεύτερος υπέρηχος σου είναι αυτός;καρδούλα έχεις ακούσει η τώρα με το καλό θα ακούσεις;;

Το μόνο που με ανακουφίζει λίγο είναι η σοδα ή το ανθρακουχο νερό.. το επόμενο τρίτο ραντεβού μου είναι 10 Φεβρουαρίου.. Την Δευτέρα που μας πέρασε άκουσα καρδούλα και ΈΤΡΕΜΑ ολόκληρη από την υπερένταση που είχα......


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 31/1/2020 at 11:12 ΜΜ, Hliolousti είπε:

@EugenJen @Mariamaraki ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!Μπήκα σήμερα και είδα τα ευχάριστα και πραγματικά χαμογελούσα μόνη μου καθώς διάβαζα!!!!Ρε παιδιααααα μήπως είμαι γουρλουυυυ;;;;Χαχαχαχαχα το λέω γιατί νέο μέλος είμαι λίγες μέρες μιλάμε και τσακκκκ δύο θετικά τεστακια!Λέω εγώ τώρα!!!!:lol:

Σας εύχομαι μεγάλες χοριακες,τέλειους υπερήχους,υγιέστατα εμβρυακια και πανέμορφα μωράκια!!!Τελειομηνες και εύκολες κυήσεις!

Και στα δικά μας οι λευτερες κοριτσια!!!Έλα το ντόμινο που λέγαμε!!!!!

Τι να πω σε ευχαριστούμε πολυυυ!! Είσαι γουρλου το μόνο σίγουρο! Χιχι  εύχομαι να είσαι η επόμενη ❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mariamaraki είπε:

Τι να πω σε ευχαριστούμε πολυυυ!! Είσαι γουρλου το μόνο σίγουρο! Χιχι  εύχομαι να είσαι η επόμενη ❤❤❤❤

Πραγματικά σε ευχαριστώ πολυ για την ευχή σου κορίτσι μου!!!!!

:x

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariamaraki είπε:

@EugenJenεσύ πως είσαι κορίτσι μου;  Έχεις κάποιο σύμπτωμα; εμένα μόνο το στήθος πονάει... βέβαια 2 βδομάδες τώρα!

Έχω πόνους χαμηλά σαν περιόδου, το στήθος άρχισε να ξεπρηζεται αλλά πονάει πολυυυυ! Κ δεν ξέρω εάν είναι η κούραση η συμπτωμα αλλά νυσταζω απίστευτα!τα είπες τα ευχάριστα στον άντρα σου;

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα! Τι κάνουν οι εγγυούλες μας;;;

Ευγενία σήμερα δεν θα πας στη γιατρό; Περιμένουμε τα νέα σου!

Εμυλία εσύ ποτέ ΔΕΝ περιμένεις;; Άντε να είσαι η επόμενη....!!!Ποια άλλη περιμένουμε;; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλή εβδομάδα κοριτσόπουλα μου!!!

Ευχομαι αυτή η εβδομάδα να μας φέρει 3 θετικά τεστάκια!!! @Emylia@P.L.L. @Hliolousti αν δεν κάνω λάθος είστε οι τρεις επόμενες!!!:wub: 

@Elenhkon πήγα πρωί πρωί για την δεύτερη χοριακή , έξαλλη με εκάναν τα αποτελέσματα θα τα έχω στις 6,30!!έλεος!!!θα μιλήσω με την γιατρό μου όταν πάρω τα αποτελέσματα και εάν είναι όλα καλά θα κλείσουμε ραντεβού λογικά την επόμενη Δευτέρα για να μπορέσουμε να δούμε και κάτι, εσύ τι κάνεις κορίτσακι μου??

 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! @EugenJenτα είπα τα είπα!!! Είναι συγκρατημένος ακόμα μέχρι να πάμε στον γιατρό! Σήμερα θα πάρεις την χοριακη σου? Πόσες έχεις κάνει? Εγώ θα πάρω την πρώτη το απόγευμα και εχω άγχος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

καλημέρα και καλή εβδομάδα κοριτσόπουλα μου!!!

Ευχομαι αυτή η εβδομάδα να μας φέρει 3 θετικά τεστάκια!!! @Emylia@P.L.L. @Hliolousti αν δεν κάνω λάθος είστε οι τρεις επόμενες!!!:wub: 

@Elenhkon πήγα πρωί πρωί για την δεύτερη χοριακή , έξαλλη με εκάναν τα αποτελέσματα θα τα έχω στις 6,30!!έλεος!!!θα μιλήσω με την γιατρό μου όταν πάρω τα αποτελέσματα και εάν είναι όλα καλά θα κλείσουμε ραντεβού λογικά την επόμενη Δευτέρα για να μπορέσουμε να δούμε και κάτι, εσύ τι κάνεις κορίτσακι μου??

 

Καλημέρα! Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...