Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου αναστασακι μου! τι κανετε? πηγατε για κολυμπι σημερα?

images?q=tbn:ANd9GcRsPiK_mWRN3Yc3kzt3YyfrcPDRW3TTdhood4LvCMtp4NhGNpUF

κοιμαται ο μικρος και εχω χαλαρωνω! οχι εχθες πηγαμε! καθε δευτερα εχουμε! εσεις τι κανετε?


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοιμαται ο μικρος και εχω χαλαρωνω! οχι εχθες πηγαμε! καθε δευτερα εχουμε! εσεις τι κανετε?

και εμενα κοιμαται η μικρη κ σε λιγακι θα φαμε, ειχα κουραστηκη μερα με τις δουλειες! ειναι κλειστο το κολυμβυτηριο, θα συνεχισετε κ τον χειμωνα?

Link to comment
Share on other sites

και εμενα κοιμαται η μικρη κ σε λιγακι θα φαμε, ειχα κουραστηκη μερα με τις δουλειες! ειναι κλειστο το κολυμβυτηριο, θα συνεχισετε κ τον χειμωνα?

ναι ειναι πισινα σε ξενοδοχειο γιωτακι μου! ειχες κουραστικη μερα ε? φανταζομαι τωρα που γραφω θα κοιμασε ηδη!

εμεις κατεβηκαμε το απογευμα για βολτα οι 3 μας ! κατσαμε και για καφεδακι , καλα ηταν. εκμεταλευομαι οσο κανει ακομα καλο καιρο!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου, τι κανετε?

εμεις καλα ειμαστε, η μπεμπα εχει λιγες μυξες (ακομα!!!)

ειμαι δουλεια και σε λιγο παω προς το σπιτι!

σημερα εχουμε επετειο γαμου, 3 χρονια!

θα παρω παστουλες καρδια κ ενα κερακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια μου, τι κανετε?

εμεις καλα ειμαστε, η μπεμπα εχει λιγες μυξες (ακομα!!!)

ειμαι δουλεια και σε λιγο παω προς το σπιτι!

σημερα εχουμε επετειο γαμου, 3 χρονια!

θα παρω παστουλες καρδια κ ενα κερακι!

Χρόνια σας πολλά γιωτακι μου!,να τα εκατοστήσετε!!;*) μιαμ μιαμ οι καρδούλοπαστουλες!! :wink:) οι μυξες κ το μπούκωμα αργούν μα φύγουν..τώρα μπορώ να πω ότι καθάρισε ο μικρός! Ενώ ήταν καλα είχε όλο μυξουλες κ μπούκωμα..:-/


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σας πολλά γιωτακι μου!,να τα εκατοστήσετε!!;*) μιαμ μιαμ οι καρδούλοπαστουλες!! :wink:) οι μυξες κ το μπούκωμα αργούν μα φύγουν..τώρα μπορώ να πω ότι καθάρισε ο μικρός! Ενώ ήταν καλα είχε όλο μυξουλες κ μπούκωμα..:-/

ευχαριστω λενακι μου!!! ηταν πολυ ωραιες οι καρδουλοπαστες!!! βαλαμε κ κερακι βγαλαμε κ μερικες φωτο οι τρεις μας κ μετα η μπεμπα για υπνο, κ εγω μην νομιζεις μολις φαγαμε, με πηρε ο υπνος στον καναπε. ημουν πολυ κουρασμενη!

τι κανετε εσεις?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω λενακι μου!!! ηταν πολυ ωραιες οι καρδουλοπαστες!!! βαλαμε κ κερακι βγαλαμε κ μερικες φωτο οι τρεις μας κ μετα η μπεμπα για υπνο, κ εγω μην νομιζεις μολις φαγαμε, με πηρε ο υπνος στον καναπε. ημουν πολυ κουρασμενη!

τι κανετε εσεις?

Καλημέραααα γιωτακι μου! Τι όμορφα περάσατε οικογενειακά! Αυτά είναι τα ωραία!:wink:

Εμείς ήρθαμε στη μαμά κ σήμερα! Φάγαμε πριν λίγο..τηγανιτο γαύρο..μιαμ μιαμ..τώρα θα πιούμε καφεδάκι!:wink: να χα εγώ μια καρδούλοπάστούλα τώρα!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε? χαθηκατε τελειως!

εμεις μια χαρα ειμαστε, την προηγουμενη εβδομαδα χτυπησε η μικρη στο τραπεζακι του σαλονιου το χειλακι της κ ετρεχε αιμα:(, κλαμα η μικρη κλαμα κ εγω! ευτυχως σταματησε αμεσως δεν χτυπησε πολυ!

δεν ξερω αν σας εχω πει, περπαταμε κανονικοτατα!!!

τι νεα εσεις?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε? χαθηκατε τελειως!

εμεις μια χαρα ειμαστε, την προηγουμενη εβδομαδα χτυπησε η μικρη στο τραπεζακι του σαλονιου το χειλακι της κ ετρεχε αιμα:(, κλαμα η μικρη κλαμα κ εγω! ευτυχως σταματησε αμεσως δεν χτυπησε πολυ!

δεν ξερω αν σας εχω πει, περπαταμε κανονικοτατα!!!

τι νεα εσεις?

Καλημέραααα γιωτακι μου? Όντως χαθήκαμε πάλι εδώ μέσα!:wink: πως είστε? Πέρασε η πληγή της μικρής..?:-(

Περπάτησε Ε! Τέλεια! Μπράβο..κ γω το περιμένω πως κ πως!!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραααα γιωτακι μου? Όντως χαθήκαμε πάλι εδώ μέσα!:wink: πως είστε? Πέρασε η πληγή της μικρής..?:-(

Περπάτησε Ε! Τέλεια! Μπράβο..κ γω το περιμένω πως κ πως!!:wink:

καλημερα λενακι μου! τι κανουν τα μικρουλια σου?

περασε το χειλακι της, λιγο χτυπησε. αν περπατησε λεει??????? τρεχειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! χαμος γινεται! πανε μπροστα οι ξαδελφες (4,5 ετων) κ απο πισω η μικρη!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα λενακι μου! τι κανουν τα μικρουλια σου?

περασε το χειλακι της, λιγο χτυπησε. αν περπατησε λεει??????? τρεχειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! χαμος γινεται! πανε μπροστα οι ξαδελφες (4,5 ετων) κ απο πισω η μικρη!!!

Τι ωραίααααααα!! Έχουν πολύ πλάκα έτσι όπως τρέχουν σε αυτήν.την.ηλικία!

Καλα.είναι τα ζουζουνια μου! Ο Αλέξης σηκώνεται μόνος αν πιαστεί κάπου αλα δε πατάει κ πολύ σταθερά..δηλαδή εκεί που στέκεται μπορεί κ να πέσει αν κάνει καμία απότομη κίνηση οπότε πρέπει να είμαι από πίσω του!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραίααααααα!! Έχουν πολύ πλάκα έτσι όπως τρέχουν σε αυτήν.την.ηλικία!

Καλα.είναι τα ζουζουνια μου! Ο Αλέξης σηκώνεται μόνος αν πιαστεί κάπου αλα δε πατάει κ πολύ σταθερά..δηλαδή εκεί που στέκεται μπορεί κ να πέσει αν κάνει καμία απότομη κίνηση οπότε πρέπει να είμαι από πίσω του!:wink:

ε ενταξη, με την ωρα του κ αυτος, τα αγορακια αργουνε πιο πολυ παντως, οταν ειναι ετοιμος θα φυγει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...