Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή μέρα κ καλή βδομάδα !;*)

Πάω να μαγειρέψω..γιουβαρλακια!!! Μιαμμιαμ !

καλημερα! καλη εβδομαδα να εχουμε!

γιουβαρλακια ε? μιαμ μιαμ!!! εγω εχω τηγανια χοιρινη απο εχτες κ θα τηγανισω πατατουλες

ειμαι στην δουλεια οποτε το κανονισα απο εχτες!

δεν σας ειπα, ξεκινησε ο αντρας μου να συζηταει για 2ο παιδακι, απο το καλοκαιρι λεει να ξεκινησουμε, εγω του ειπα απο σεπτεμβρη, να εχει μεγαλωσει το κοριτσακι μου λιγο κ να δουμε τι θα γινει κ με το μαγαζι! ελπιζω να πανε ολα καλα κ με το καλο να μας ερθει το μπεμπε!:P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! καλη εβδομαδα να εχουμε!

γιουβαρλακια ε? μιαμ μιαμ!!! εγω εχω τηγανια χοιρινη απο εχτες κ θα τηγανισω πατατουλες

ειμαι στην δουλεια οποτε το κανονισα απο εχτες!

δεν σας ειπα, ξεκινησε ο αντρας μου να συζηταει για 2ο παιδακι, απο το καλοκαιρι λεει να ξεκινησουμε, εγω του ειπα απο σεπτεμβρη, να εχει μεγαλωσει το κοριτσακι μου λιγο κ να δουμε τι θα γινει κ με το μαγαζι! ελπιζω να πανε ολα καλα κ με το καλο να μας ερθει το μπεμπε!:P

Καλημέραααα γιωτακι! Στη δουλειά.είσαι?

Μιαμ μιαμ κ η τηγανιά!:wink:

Αχ αλήθεια..με το καλό να σας έρθει όποτε ξεκινήσετε!;*) τι καλααα!!

Εύχομαι να σας πΆνε όλα καλα με το μαγαζί! Το θετικό κ η ευκολία δύο δεύτερο είναι ότι τα πιο ακριβά πράγματα του μωρού ΥΑ έχεις ήδη πάρει..συμπλήρωματικα μόνο θα σου λείπουν..όλα καλα θα πάνε!:wink:

Αχ κ γω θέλω τρίτο μην νομίζεις! Σε μισό χρόνο ασπουμε θα ήθελα να ξαναμεινω έγκυος..άντε κ σε έναν χρόνο από τώρα!:wink:)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα γιωτακι! Στη δουλειά.είσαι?

Μιαμ μιαμ κ η τηγανιά!:wink:

Αχ αλήθεια..με το καλό να σας έρθει όποτε ξεκινήσετε!;*) τι καλααα!!

Εύχομαι να σας πΆνε όλα καλα με το μαγαζί! Το θετικό κ η ευκολία δύο δεύτερο είναι ότι τα πιο ακριβά πράγματα του μωρού ΥΑ έχεις ήδη πάρει..συμπλήρωματικα μόνο θα σου λείπουν..όλα καλα θα πάνε!:wink:

Αχ κ γω θέλω τρίτο μην νομίζεις! Σε μισό χρόνο ασπουμε θα ήθελα να ξαναμεινω έγκυος..άντε κ σε έναν χρόνο από τώρα!:wink:)

το θεμα ειναι λενακι μου οτι δεν ξερω αν θα υπαρχουν λεφτα να γεννησω σε ιδιωτικο με τον γιατρο μου, η θα πρεπει να αλλαξω γιατρο:? κ αυτο με φοβιζει λιγο. μην νομιζεις μονο κουνια κ αλλαξιερα πηραμε για το δωματιο, ολα τα υπολοιπα καροτσια πορτ μπεμπε κ απειρα ρουχα τα ειχαμε απο τα ανηψια μας.

παντως θα ειναι μεγαλη κουραση η μικρη- δουλεια- σπιτι- εγκυμοσυνη. και μετα 2 παιδια, δουλεια? ποσο θα μπορεσω να λειψω παλι απο το μαγαζι?

δεν εχεις κουραστει εσυ με 2 παιδια? θες κ 3ο???? μπραβο σου, σε θαυμαζω!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι λενακι μου οτι δεν ξερω αν θα υπαρχουν λεφτα να γεννησω σε ιδιωτικο με τον γιατρο μου, η θα πρεπει να αλλαξω γιατρο:? κ αυτο με φοβιζει λιγο. μην νομιζεις μονο κουνια κ αλλαξιερα πηραμε για το δωματιο, ολα τα υπολοιπα καροτσια πορτ μπεμπε κ απειρα ρουχα τα ειχαμε απο τα ανηψια μας.

παντως θα ειναι μεγαλη κουραση η μικρη- δουλεια- σπιτι- εγκυμοσυνη. και μετα 2 παιδια, δουλεια? ποσο θα μπορεσω να λειψω παλι απο το μαγαζι?

δεν εχεις κουραστει εσυ με 2 παιδια? θες κ 3ο???? μπραβο σου, σε θαυμαζω!!!:-P

Είναι δύσκολα δε ΤΠ συζητώ! Κ γω παρόλο που έχω πολύ βοήθεια από την μαμά μου κ κουράζομαι κ παραπονιέΜαϊ πολες φορές αλα η λαχτάρα μου για μια τρίτη εγκυμοσύνη κ ένα μωράκι είναι πολύ πιο ψηλά από όλα αυτά! Δε ξέρω αν θα κρατηθώ για πολύ καιρό! Κ ο άντρας μου θέλει αλα ακόμα δε το σκεφτόμαστε για τόσο σύντομα! Αν ήταν αλλιώς τα πράγματα αλα πίστη κ υγεία να έχουμε κ όλα θα γίνουν.προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη μεστην απαισιόδοξια μου! Επίσης κ γω είχα πολύ βοήθεια με τα ρούχα από την κουμπάρα μου!:wink:

Αχ πρεπεΙ μα σκεφτώ σιγά σιγά το ενδεχόμενο να δουλέψω.! Κ δε θέλωωωω καθόλου!:-( θέλω να μεγαλώσω λίγο ακόμα τα παιδάκια μου!,,φφφφ θα δούμε!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή μέρα κ καλή βδομάδα !;*)

Πάω να μαγειρέψω..γιουβαρλακια!!! Μιαμμιαμ !

μμμμμμμμμμμμμμμ μου ανοιξες την ορεξη φιλεναδααααααααααα!!!!!!!!!!

γιωτακι μου ολα καλα θα ειναι!κ οταν με το καλο το αποφασισετε ευχομαι να σας ερθει αμεσως το μπεμπε!!!!!!!!!

εμεις σημερα το πρωι ειχαμε κολυμπι! αρεσει πολυ στο δελφινακι μου!!:P


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμμμμμμμμμ μου ανοιξες την ορεξη φιλεναδααααααααααα!!!!!!!!!!

γιωτακι μου ολα καλα θα ειναι!κ οταν με το καλο το αποφασισετε ευχομαι να σας ερθει αμεσως το μπεμπε!!!!!!!!!

εμεις σημερα το πρωι ειχαμε κολυμπι! αρεσει πολυ στο δελφινακι μου!!:P

Μμμ ήταν πολύ νόστιμΑ φιλενάδα..έφαγα κ τώρα ξάπλωσα επιτέλους!

Κοιμούνται ΥΑ ζουζουνια!

Αχ μωρέ το δελφίνάκι μας !!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μμμ ήταν πολύ νόστιμΑ φιλενάδα..έφαγα κ τώρα ξάπλωσα επιτέλους!

Κοιμούνται ΥΑ ζουζουνια!

Αχ μωρέ το δελφίνάκι μας !!:wink:

καποια στιγμη θελω αναλυτικη συνταγη για τα γιουβαρλακια! δεν τα πετυχαινω ρε κοριτσια! μου γινοντε πολυ σκληρα και απο μεσα δεν ψηνοντε καλα. δεν γινοντε αφρατα! ειμαι ασχετη!:(:(:(


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμμμμμμμμμ μου ανοιξες την ορεξη φιλεναδααααααααααα!!!!!!!!!!

γιωτακι μου ολα καλα θα ειναι!κ οταν με το καλο το αποφασισετε ευχομαι να σας ερθει αμεσως το μπεμπε!!!!!!!!!

εμεις σημερα το πρωι ειχαμε κολυμπι! αρεσει πολυ στο δελφινακι μου!!:P

γεια σου αναστασακι μου! κ εγω αισιοδοξη θελω να ειμαι!λες να ειμαστε μαζι παλι του χρονου εγκυουλες? κολυμβητηριο πατε ή στην θαλασσα? χαιρεται μωρε ο θανασακης?

λενακι μου αν δουλεψεις ποιος θα τα κραταει?

γιουβαρλακια δεν εχω φτιαξει ποτε, δεν τα τρωει ο αντρας μου.

Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη θελω αναλυτικη συνταγη για τα γιουβαρλακια! δεν τα πετυχαινω ρε κοριτσια! μου γινοντε πολυ σκληρα και απο μεσα δεν ψηνοντε καλα. δεν γινοντε αφρατα! ειμαι ασχετη!:(:(:(

Φιλενάδα είναι πολύ εύκολη συνταγή κ σχεδόν πάντα μου βγαίνουν νόστιμα .απλά σήμερα μου έκοψε τι αυγολέμονο..:-/

Που λες βάζω χοιρινό κιμά συνήθως ..( σήμερα έβαλα μοσχαρίσιο για να φάει κ ο Αλέξης αλα δε του αρεσε κ Μουν.βγήκαν πιο στεγνά κάπως μέσα) προσθέτω τρίμενο κρεμμύδι,λίγο μαϊντανό..λίγο Ρυζακι..αλάτι πιπέρι..αυτά αν δε κάνω λάθος! Μετά τα πλαθω μικρά μπαλάκια κ τα βάζω στη κατσαρόλα που έχει λίγο καυτό λάδι μέσα κ τα αφήνεις λίγο να τσιγαριστουν..με το που τα βάλω όλα μέσα προσθέτω βραστό νερό..λίγο αλάτι κ τα αφήνω να βράσουν..μωλης είναι έτοιμα κατεβάζω από τη φωτιά κ Ρίχνω το κλασικό αυγολέμονο! Αυτά αν δε ξέχασα κάτι.εσύ πως τα φτιάχνεις?


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου αναστασακι μου! κ εγω αισιοδοξη θελω να ειμαι!λες να ειμαστε μαζι παλι του χρονου εγκυουλες? κολυμβητηριο πατε ή στην θαλασσα? χαιρεται μωρε ο θανασακης?

λενακι μου αν δουλεψεις ποιος θα τα κραταει?

γιουβαρλακια δεν εχω φτιαξει ποτε, δεν τα τρωει ο αντρας μου.

Δε ξέρω γιωτακι μου.μαλον μερικές μέρες η μαμά κ τις υπόλοιπες Γ πεθερά γιατί η μαμά κκάποιες μέρες δουλεύει..αχ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω ακόμα! Αλα πρέπει ρε γμτ!:-(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω γιωτακι μου.μαλον μερικές μέρες η μαμά κ τις υπόλοιπες Γ πεθερά γιατί η μαμά κκάποιες μέρες δουλεύει..αχ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω ακόμα! Αλα πρέπει ρε γμτ!:-(

παλι καλα που εχεις ανθρωπους να σε βοηθησουν! για τωρα κ εμενα...

πρεπει να αρχισεις να ψαχνεις ε? τι να ευχηθω? να ειναι κατι που σου αρεσει κ να περνας καλα τις ωρες που θα δουλευεις!:P

καληνυχτα κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου αναστασακι μου! κ εγω αισιοδοξη θελω να ειμαι!λες να ειμαστε μαζι παλι του χρονου εγκυουλες? κολυμβητηριο πατε ή στην θαλασσα? χαιρεται μωρε ο θανασακης?

λενακι μου αν δουλεψεις ποιος θα τα κραταει?

γιουβαρλακια δεν εχω φτιαξει ποτε, δεν τα τρωει ο αντρας μου.

γιωτακι μου σε πισινα παμε! εχει ξετρελαθει ο μικρος! μακαρι να του αρεσει και αργοτερα!!!:P:p

Φιλενάδα είναι πολύ εύκολη συνταγή κ σχεδόν πάντα μου βγαίνουν νόστιμα .απλά σήμερα μου έκοψε τι αυγολέμονο..:-/

Που λες βάζω χοιρινό κιμά συνήθως ..( σήμερα έβαλα μοσχαρίσιο για να φάει κ ο Αλέξης αλα δε του αρεσε κ Μουν.βγήκαν πιο στεγνά κάπως μέσα) προσθέτω τρίμενο κρεμμύδι,λίγο μαϊντανό..λίγο Ρυζακι..αλάτι πιπέρι..αυτά αν δε κάνω λάθος! Μετά τα πλαθω μικρά μπαλάκια κ τα βάζω στη κατσαρόλα που έχει λίγο καυτό λάδι μέσα κ τα αφήνεις λίγο να τσιγαριστουν..με το που τα βάλω όλα μέσα προσθέτω βραστό νερό..λίγο αλάτι κ τα αφήνω να βράσουν..μωλης είναι έτοιμα κατεβάζω από τη φωτιά κ Ρίχνω το κλασικό αυγολέμονο! Αυτά αν δε ξέχασα κάτι.εσύ πως τα φτιάχνεις?

και εγω ετσι απλα δεν τα τσιγαριζω τα ριχνω στο νερο που βραζει. αλλα με μοσχαρισιο κιμα.


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...