Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Nαί γιωτάκι μου πάλι...άσε δεν φτάνει μόνο αυτό τώρα μας βγήκε άλλο φασούλι...αλλεργική ρινίτιδα λεέι η παιδίατρος τώρα..και περίμενε 3,5 χρόνια για να μας το πεί ή για να το καταλάβει???Λέω εγώ τώρα..φλόμωσε το παιδάκι μου με αντιβιώσεις και τώρα μας λέει αλλεργική ρινίτιδα???

Έλεος με αυτούς τους γιατρούε...δεν ξέρεις πια ποιόν να πιστέψεις..καλά λέει ο άντρας μου...''μην γίνεσαι πελάτης τους''...αλλά τί να κάνω που φοβάμαι για το παιδί μου...πάντως σκέφτομαι πολύ να την πάω σε ομοιοπαθητικό...αν μας διαβάζει το σοφάκι μας πολύ θα με βοηθούσε να μου πεί πού πήγαινε τον γιόκα της...κατά τα άλλα καλή δύναμη εύχομαι σε εμένα και στο λουλούδι μου....και σίγουρα τέρμα ο παιδικός...και κάτι ακόμα σε μία συζήτηση που είχα με κάποιον γνωστό που κάνει τα πρώτα του βήματα στην ομοιοπαθητική μου είπε ότι δεν αποκλείεται όλα αυτά να έχουν ψυχολογικό υπόβαθρο..δηλαδή το ίδιο το παιδί ''αρρωσταίνει''για να μην πάει στον παιδικό...δεν ξέρω δεν μου φαίνεται παράξενο γιατί το κοριτσάκι μου είναι πολύ ευαίσθητο και συναισθηματικό παιδάκι(κάτι που δεν θέλω καθόλου) και ίσως όλο αυτό της κάνει γενικά κακό..ο παιδικός ..που φεύγει από εμένα κ.τ.λ.ουφ σε ζάλησα..

Τί κάνει το δικό σου κουκλάκι???Βάλε καμμιά φότο να την δούμε την πριγκιπέσσα!!!!

νατασακι αλλεργικη ρινιτιδα ειχε η αδελφη μου μεχρι τα 8 που φυγαμε απο πειραια και μετακομισαμε στον γερακα. την πειραζε το κλιμα τελικα, που ειχε υγρασια στον πειραια γενικως, στον γερακα ηταν κοντα η πεντελη και καταλαβαινεις πριν απο 27 χρονια ηταν εξοχη εκει! φαντασου εκανε καθε χρονο καπου 100 ενεσεις, ειχε πολυ μεγαλο προβλημα!

μηπως την πειραζει κατι στο κλιμα? που μενετε? μπορει να κανει βεβαια και αλλεργια σε κατι αλλο, να της κανεις τεστ αλλεργιας να δεις που ειναι αλλεργικη και μετα να την πας σε ομοιοπαθητικο, πιστευω οτι ειναι απο τους καλυτερους για αυτο το θεμα!

καλα ειναι το κουκλακι μου! προχτες μας γελασε κανονικα, χαχαχα δηλαδη, πεσαμε κατω με τον αντρα μου! πως να βαλω φωτο? δεν εχω φεισ? πηγα να φτιαξω ενα αλμπουμ στο προφιλ και μου λεει οτι πρεπει να μικρινω τις φωτο, και δεν μπορεσα τελικα! παρολο που δουλευω 15 χρονια με pc ειμαι ασχετη με αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα ειμαστε κ εμεις, εγω δεν εκανα πολυ μεγαλη κοιλια, κανονικη θα ελεγα, και εγω αδυνατη ημουν, τωρα μου εχουν μεινει 2-3, αλλα πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω και δεν μπορω να τα χασω!!!

αντε να δουμε τι θα πει ο γιατρουλης! παντως οσο μενει στην κοιλια τοσο καλυτερο!!! μακαρι ολες να γενναγαμε τελευταιες μερες!

ενα περιεργο πραγμα με αυτο το παιδι! οταν κλαιει, οτι και να της κανεις δεν σταματαει, μολις της εξηγησεις τι συμβαινει η της πεις καποια πραγματα, πχ ειναι βραδυ και πρεπει να κοιμηθεις, εχεις την πιπιλα σου, το κρεβατι σου την ζεστασια σου και εχεις φαει, κοιμησου, αλλα παιδακια δεν εχουν τιποτα απο αυτα! σταματαει το κλαμα και την πεφτει για υπνο! ειμαι παρανοικη μανα?????????? η καταλαβαινει απο τωρα????? εχω τουλαχιστον 5 παραδειγματα (γιατι δεν κλαιει κ συχνα)

Γιωτάκι μου τί ωραία που της μιλάς αχ συγκινήθηκα τώρα...πολύ καλά κάνεις..το μωράκι σου δεν καταλαβαίνει τί της λές :tongue: :tongue: :tongue: αλλά καταλαβαίνει την χροιά της φωνής σου που είναι ήρεμη και σταθερή κι αυτό την ηρεμέι και την ίδια;) ;) έτσι πιστεύω...:rolleyes:...αχ μωρέ τί παιδάκι έχεις εσύ καλό...φτου φτου το ζουζούνι..πόσο είσαστε τώρα γιωτάκι?


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Ζουζούνες μου τι κάνετε;;;; Καλημέρα!!!! Τι παγωνιές είναι αυτές; Πάγωσαν οι βρύσες και δεν έχουμε νερό! Δεν έχω χειρότερο! :mad::mad::mad::mad::mad::mad: Ωστόσο ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα! Πέρυσι με μείον 15 βαθμούς και δεν είχανε παγώσει και φέτος με -7 τέζα οι βρύσες! Τι να πω;;; Έστειλα τον άντρα μου στη μαμά μου να γεμίσει μπουκάλια με νερό να έχουμε τουλάχιστον για την τουαλέτα!!! Εν τω μεταξύ η γιαγιά μου πάλι στο νοσοκομείο είναι και αυτή τη φορά δεν μας γεμίζουν με ελπίδες οι γιατροί! Πάντως αν έχω να θυμάμαι κάτι από την εγκυμοσύνη μου είναι "ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ"!!!! Πραγματικά δεν έχω άλλες αντοχές! Αισθάνομαι πως δεν έχω και το περιθώριο να στεναχωρηθώ όσο θα ήθελα για να μην κάνω κακό στο μωράκι μου! Ας αφήσουμε τα δικά μου!

Ρανιάκιιιιιιιιιιιιιι μουουουουουουουουου πας γιατρούλη; Με το καλό αγαπούλα μιυ να τη δεις πόσο μεγάλωσε! Εγώ έπαθα πλάκα εχθές! Περιμένουμε να μας πεις!

Νατασάκι μου γλυκό καλά κάνεις και τη σταματάς τη μικρούλα από τον παιδικό! Σας πέθανε φέτος μωρέ στις αρρώστιες! Περαστικά σας και φιλάκια στη μικρούλα σου!

Αναστασάκι μου, Λενάκι, Γιωτάκι, Χρυσανθάκι, Πεταλούδα και Ματινάκιιιιιιιιιιιιι τι μου κάνετε;;;;; Πολλά φιλάκια!!!

ιωαννακι μου περαστικα μωρε στην γιαγιακα! σε καταλαβαινω, σε ολη μου την εγκυμοσυνη η γιαγια μου μπαινωβγαινε στα νοσοκομεια!

που μενεις καλε κ εχετε -7?

Link to comment
Share on other sites

ιωαννακι μου περαστικα μωρε στην γιαγιακα! σε καταλαβαινω, σε ολη μου την εγκυμοσυνη η γιαγια μου μπαινωβγαινε στα νοσοκομεια!

που μενεις καλε κ εχετε -7?

Στα Φάρσαλα μένουμε, είναι μισή ώρα από τη Λάρισα! Ενώ είναι κάμπος έχουμε πολύ κρύο το χειμώνα και πολύ ζέστη το καλοκαίρι! Ουφφφφφ πραγματικά Γιωτάκι μου δεν υποφέρεται άλλο! Ούτε να περπατήσω δεν μπορώ! Εχθές ο γιατρός μου είπε "Δύο πράγματα δεν θέλω να κάνεις. Το ένα είναι να κουράζεσαι για να μην προκληθεί τοκετός στις επόμενες 10 μέρες και το άλλο να μην κρυώσεις"! Κοιτάω τον καιρό στο ίντερνετ και φαίνεται να μαλακώνει κάπως από αύριο! Άντε να δούμε!!!

Σας γέλασε η μπέμπα; Κατάλαβα μαμά και μπαμπάς κατουρηθήκατε; Λογικό βρε Γιωτάκι μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιωτάκι μου τί ωραία που της μιλάς αχ συγκινήθηκα τώρα...πολύ καλά κάνεις..το μωράκι σου δεν καταλαβαίνει τί της λές :tongue: :tongue: :tongue: αλλά καταλαβαίνει την χροιά της φωνής σου που είναι ήρεμη και σταθερή κι αυτό την ηρεμέι και την ίδια;) ;) έτσι πιστεύω...:rolleyes:...αχ μωρέ τί παιδάκι έχεις εσύ καλό...φτου φτου το ζουζούνι..πόσο είσαστε τώρα γιωτάκι?

ειμαστε 4 μηνων και 5 ημερων, ακου και ενα αλλο κουλο, την προηγουμενη εβδομαδα ηταν να παμε στον γιατρο το απογευμα για εμβολιο, την ταιζω και την βαζω για υπνο οπως καθε φορα, να κοιμηθει μεχρι να ερθει η ωρα να φυγουμε, τιποτα κλαμα το παιδι χαμος, πρωτη φορα μεσημερι να κλαψει, την παιρνω αγκαλια της λεω: τι συμβαινει? φοβασαι τον γιατρο? δεν θα σε πονεσει αγαπη μου ενα τσικ θα σου κανει, και θα σε ζυγισει και θα σε μετρησει να δουμε ποσο μεγαλωσες, δεν θα σε πονεσει καθολου! την βαζω στο κρεβατι της κ κοιμηθηκε αμεσως!

μηπως ειμαι παρανοικη??????????

Link to comment
Share on other sites

Στα Φάρσαλα μένουμε, είναι μισή ώρα από τη Λάρισα! Ενώ είναι κάμπος έχουμε πολύ κρύο το χειμώνα και πολύ ζέστη το καλοκαίρι! Ουφφφφφ πραγματικά Γιωτάκι μου δεν υποφέρεται άλλο! Ούτε να περπατήσω δεν μπορώ! Εχθές ο γιατρός μου είπε "Δύο πράγματα δεν θέλω να κάνεις. Το ένα είναι να κουράζεσαι για να μην προκληθεί τοκετός στις επόμενες 10 μέρες και το άλλο να μην κρυώσεις"! Κοιτάω τον καιρό στο ίντερνετ και φαίνεται να μαλακώνει κάπως από αύριο! Άντε να δούμε!!!

Σας γέλασε η μπέμπα; Κατάλαβα μαμά και μπαμπάς κατουρηθήκατε; Λογικό βρε Γιωτάκι μου!

κατουρηθηκαμε δεν λες τιποτα, στον μπαμπα βαλαμε πανες! χ@στηκε απο την χαρα του, γιατι δεν ηταν ενα απλο χαμογελο, αλλα κατσαρο!!!

ναι προσεχε να μην κρυωσεις, τωρα στο τελος! λιγο εμεινε υπομονη!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου! πηρα τηλ τον γιατρο και μου ειπε να συνεχισω ετσι κ να μην δωσω ξενο (ξερει οτι θελω πολυ να θηλασω αποκλειστικα) μπορει να το κανει για διαφορους λόγους κ να νιωθει ασφαλεια εκει.. του ειπα πως στο τελος με πονουσε κ μου ειπε να τον απασχολω με κατι αλλο κ μετα να τον ξανα βαζω... ευτυχως εχθες τον κοιμησα και ξυπνησε μετα μιση ωρα εφαγε κ μετα ξυπνησε μετα απο 4 ωρες ξανα εφαγε κ μετα απο 3 ωρες ξανα ξυπνησε... δεν ξερω τι ηταν αυτο που τον επιασε...:rolleyes::rolleyes: τωρα κοιμαται το αγγελουδι μου!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

νατασσακι περαστικα στην μικρουλα σου και παλιιι!! τι να πω ρε παιδι μου! ΕΛΕΟΣ!!!! εγω εκανα ομοιοπαθητικη αν θελεις να σου δωσω στοιχεια εδω στο κεντρο ειναι κ θεωρειται απο τους καλυτερους!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου! πηρα τηλ τον γιατρο και μου ειπε να συνεχισω ετσι κ να μην δωσω ξενο (ξερει οτι θελω πολυ να θηλασω αποκλειστικα) μπορει να το κανει για διαφορους λόγους κ να νιωθει ασφαλεια εκει.. του ειπα πως στο τελος με πονουσε κ μου ειπε να τον απασχολω με κατι αλλο κ μετα να τον ξανα βαζω... ευτυχως εχθες τον κοιμησα και ξυπνησε μετα μιση ωρα εφαγε κ μετα ξυπνησε μετα απο 4 ωρες ξανα εφαγε κ μετα απο 3 ωρες ξανα ξυπνησε... δεν ξερω τι ηταν αυτο που τον επιασε...:rolleyes::rolleyes: τωρα κοιμαται το αγγελουδι μου!

αναστασακι μου μπορει να ποναγε η κοιλιτσα εχτες, αφου εφαγε κ κοιμηθηκε τοσες ωρες, μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσακια μου! πηρα τηλ τον γιατρο και μου ειπε να συνεχισω ετσι κ να μην δωσω ξενο (ξερει οτι θελω πολυ να θηλασω αποκλειστικα) μπορει να το κανει για διαφορους λόγους κ να νιωθει ασφαλεια εκει.. του ειπα πως στο τελος με πονουσε κ μου ειπε να τον απασχολω με κατι αλλο κ μετα να τον ξανα βαζω... ευτυχως εχθες τον κοιμησα και ξυπνησε μετα μιση ωρα εφαγε κ μετα ξυπνησε μετα απο 4 ωρες ξανα εφαγε κ μετα απο 3 ωρες ξανα ξυπνησε... δεν ξερω τι ηταν αυτο που τον επιασε...:rolleyes::rolleyes: τωρα κοιμαται το αγγελουδι μου!

Αχ βρε Αναστασάκι μου μάλλον τον έπιασε έτσι απλά γκρίνια! Μην αγχώνεσαι και συνέχισε όπως κάνεις με το θηλασμό! Θέλει προσπάθεια το ξέρουμε όλες αυτό! Υπομονή αγαπούλα μου! Θα τους βρείτε τους ρυθμούς σας σιγά σιγά!

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Αναστασάκι μου μάλλον τον έπιασε έτσι απλά γκρίνια! Μην αγχώνεσαι και συνέχισε όπως κάνεις με το θηλασμό! Θέλει προσπάθεια το ξέρουμε όλες αυτό! Υπομονή αγαπούλα μου! Θα τους βρείτε τους ρυθμούς σας σιγά σιγά!

παμε για μαμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αναστασακι μου μπορει να ποναγε η κοιλιτσα εχτες, αφου εφαγε κ κοιμηθηκε τοσες ωρες, μια χαρα!

ναι την ημερα να φανταστεις θελει αγκαλια μολις τον αφηνω σφιγγεται κ κλαιει!!! κ μετα θελει στηθος!!

Αχ βρε Αναστασάκι μου μάλλον τον έπιασε έτσι απλά γκρίνια! Μην αγχώνεσαι και συνέχισε όπως κάνεις με το θηλασμό! Θέλει προσπάθεια το ξέρουμε όλες αυτό! Υπομονή αγαπούλα μου! Θα τους βρείτε τους ρυθμούς σας σιγά σιγά!

ναι ιωαννακι μου ετσι ειναι!!! το θεμα ειναι πως δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο. τωρα που τον αφησα να κοιμηθει αμεσως ξυπνησε και εψαχνε παλι στηθος!!! τωρα τον εχω αγκαλια, το εχει στο στομα του κ κοιμαται!!!!!!!!!

αυτος κ αν ειναι ζιζακιας!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι την ημερα να φανταστεις θελει αγκαλια μολις τον αφηνω σφιγγεται κ κλαιει!!! κ μετα θελει στηθος!!

ναι ιωαννακι μου ετσι ειναι!!! το θεμα ειναι πως δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο. τωρα που τον αφησα να κοιμηθει αμεσως ξυπνησε και εψαχνε παλι στηθος!!! τωρα τον εχω αγκαλια, το εχει στο στομα του κ κοιμαται!!!!!!!!!

αυτος κ αν ειναι ζιζακιας!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

Αχ κουκλίτσα μου δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι παραπάνω από αυτό που ήδη κάνεις! Του προσφέρεις ότι πολυτιμότερο έχεις!!! Μην αγχώνεσαι και θα δεις που σε λίγο καιρό όλα θα θυμίζουν κακό όνειρο! Το μόνο που θέλει ο μπέμπης είναι τη μανούλα του ήρεμη!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κουκλίτσα μου δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι παραπάνω από αυτό που ήδη κάνεις! Του προσφέρεις ότι πολυτιμότερο έχεις!!! Μην αγχώνεσαι και θα δεις που σε λίγο καιρό όλα θα θυμίζουν κακό όνειρο! Το μόνο που θέλει ο μπέμπης είναι τη μανούλα του ήρεμη!

εχει δικιο η ιωαννα, εμεις μεχρι που σαραντισε ολο αγκαλια την ειχαμε, μονο οταν κοιμοταν την αφηναμε!

40 μερες ειναι η προσαρμογη του μωρου απο την κοιλια εξω! θελουν αγκαλιτσα γιατι νοιωθουν ανασφαλεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...