Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Πιστεύω μέσα στην άλλη εβδομάδα θα γεννήσεις ρανιούκο μου πάντως!!!

χαχαχαχαχαχα έρχεται το μπιζουδάκι καλέ!!!!!!!!ααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αυτη η νατασσαρα η μεγαλη και η τρανη ποτε μα ποτε δεν πεφτει εξω τελικα!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!περαστικα στο γαρδενακι σου μωλε!!!!!!ξουτ ο παλιοπαιδικος, ολα τα παιδακια αρρωστα και κολλανε το ενα με το αλλο, το βλεπω και απο τα ανηψακια μου!!!!!:(


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καρδουλιτσα μου, ρανιουκο μου!!!!!!!!!!!ηρθε η στιγμη η μαγικη!!!!!!!!!!!!!!παναγιτσα μου με το καλο να κρατησεις την μπεμπουλα σου την στρουμπουλη!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!!τι καλα!!!!!!!!!!!!!που γεννας γλυκουλα μου, θυμησε μου!!!!!!

αχ ποπακι μου....ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!

στο μητερα θα γεννησω πρωτα ο θεος!!!!!!:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτη η νατασσαρα η μεγαλη και η τρανη ποτε μα ποτε δεν πεφτει εξω τελικα!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!περαστικα στο γαρδενακι σου μωλε!!!!!!ξουτ ο παλιοπαιδικος, ολα τα παιδακια αρρωστα και κολλανε το ενα με το αλλο, το βλεπω και απο τα ανηψακια μου!!!!!:(

γεια σας κοριτσακια!!!

ρανακι μου εεεεεεεεεεεεεεεερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! η μπιζουδενια!!! πωπω τελεια!!!

3500 κιλα μεγαλο παιδακι μπραβο!

λενακι μου τα επαιξες ε? αντε να ξεσκασεις!

αναστασακι δικο εχει ο αντρας σου! το πολυ μια φορα ακομα να το ζησουμε αυτο αντε 2! θα σου λειπει μετα οταν μεγαλωνει, πολλες φορες αναπολω που ηταν κουταβι τελειως, βλεπω τις φωτο κ λεω πως μεγαλωσε ετσι το παιδακι μου!

ποπακι μου πως πας με την νυχτα κ τον υπνο της μικρης? κοιμοσαστε καθολου?

Link to comment
Share on other sites

αχ ποπακι μου....ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!

στο μητερα θα γεννησω πρωτα ο θεος!!!!!!:lol:

ψυχουλα μου καλη, εχω ανατριχιασει!!!!!μην αγχωνεσαι, μονο ανυπομονεσια να νοιωθεις, ολα θα πανε τελεια!!!!!πω πω, ποσο λιγο εμεινε!!!!!!πως περασε ετσι ο καιρος!!!!!η μπιζουδενια εεεεερχεται!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιι!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια!!!

ρανακι μου εεεεεεεεεεεεεεεερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! η μπιζουδενια!!! πωπω τελεια!!!

3500 κιλα μεγαλο παιδακι μπραβο!

λενακι μου τα επαιξες ε? αντε να ξεσκασεις!

αναστασακι δικο εχει ο αντρας σου! το πολυ μια φορα ακομα να το ζησουμε αυτο αντε 2! θα σου λειπει μετα οταν μεγαλωνει, πολλες φορες αναπολω που ηταν κουταβι τελειως, βλεπω τις φωτο κ λεω πως μεγαλωσε ετσι το παιδακι μου!

ποπακι μου πως πας με την νυχτα κ τον υπνο της μικρης? κοιμοσαστε καθολου?

αχ γιωτακι μου καλο!!!!κοιμομαστε πολυ καλα αλλα στο κρεβατι μου:rolleyes:μολις αρχιζει να κουναει κεφαλακι της βαζω το ζιζι και τρωει και μετα κοιμαται αμεσως!!!!αχ το ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα τι να κανω?ετσι κοιμαμαι σερι και η μπεμπα το ιδιο!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ γιωτακι μου καλο!!!!κοιμομαστε πολυ καλα αλλα στο κρεβατι μου:rolleyes:μολις αρχιζει να κουναει κεφαλακι της βαζω το ζιζι και τρωει και μετα κοιμαται αμεσως!!!!αχ το ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα τι να κανω?ετσι κοιμαμαι σερι και η μπεμπα το ιδιο!!!!!

σωστο ειναι οτι μπορεις να κανεις και οτι δεχεται το παιδι, 4 μηνες το παλεψες! τι αλλο να κανεις! θα αλλαξει μωρε το παιδακι!

οποιος σου πει τιποτα πες του να ερθει αυτος να ξενυχτισει και μετα να παει για δουλεια κ μετα δουλειες στο σπιτι κ την μπεμπα μαζι!

καλυτερα να θηλαζει και να κοιμαται μαζι σου παρα μπιμπερο κ στο κρεβατι της. θα το κοψει μονη της οταν θα αρχισει το μπιμπερο.

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι αναστασακι μου καλο!!!!!κοιμαται λιγακι η μπεμπα και βρηκα λιγο χρονο!!!!!ο ζιζακιας σου τι κανει?

τι να κανει, με το ζιζι στο στομα θελει να κοιμαται!!!:lol::lol:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες!!! Τι κανετε? Είστε καλά????

Χαθηκα αλλα επανηλθα!

Καλη χρονια σε ολες! Να μας ζήσουν τα μωρακια μας και με το καλο τα εμβρυακια!!!

Καλα ειστε?

Yotou σε εχασα απο το αλλο...

Link to comment
Share on other sites

σωστο ειναι οτι μπορεις να κανεις και οτι δεχεται το παιδι, 4 μηνες το παλεψες! τι αλλο να κανεις! θα αλλαξει μωρε το παιδακι!

οποιος σου πει τιποτα πες του να ερθει αυτος να ξενυχτισει και μετα να παει για δουλεια κ μετα δουλειες στο σπιτι κ την μπεμπα μαζι!

καλυτερα να θηλαζει και να κοιμαται μαζι σου παρα μπιμπερο κ στο κρεβατι της. θα το κοψει μονη της οταν θα αρχισει το μπιμπερο.

την ταιζω.....επανερχομαι!!!;)


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσακια!!!

ρανακι μου εεεεεεεεεεεεεεεερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! η μπιζουδενια!!! πωπω τελεια!!!

3500 κιλα μεγαλο παιδακι μπραβο!

λενακι μου τα επαιξες ε? αντε να ξεσκασεις!

αναστασακι δικο εχει ο αντρας σου! το πολυ μια φορα ακομα να το ζησουμε αυτο αντε 2! θα σου λειπει μετα οταν μεγαλωνει, πολλες φορες αναπολω που ηταν κουταβι τελειως, βλεπω τις φωτο κ λεω πως μεγαλωσε ετσι το παιδακι μου!

ποπακι μου πως πας με την νυχτα κ τον υπνο της μικρης? κοιμοσαστε καθολου?

ετσι ειναι!!!!!! δικιο εχεις!! ποπακι τελεια αφου βρικες τροπο και κοιμασαι!!!

εμνα ρε κοριτσια δεν ρευεται ευκολα οταν τον εχει παρει ο υπνος:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες!!! Τι κανετε? Είστε καλά????

Χαθηκα αλλα επανηλθα!

Καλη χρονια σε ολες! Να μας ζήσουν τα μωρακια μας και με το καλο τα εμβρυακια!!!

Καλα ειστε?

Yotou σε εχασα απο το αλλο...

γεια σου κοριτσακι! τι κανετε? χαθηκες!

καλη χρονια!!!

ουτε εγω μπαινω στο αλλο, δεν εχει κινηση!

τι κανει το παιδακι σου?

Link to comment
Share on other sites

γεια σου κοριτσακι! τι κανετε? χαθηκες!

καλη χρονια!!!

ουτε εγω μπαινω στο αλλο, δεν εχει κινηση!

τι κανει το παιδακι σου?

ειχα πολυ δουλεια!!!

αλλα τωρα ειναι καλυτερα!

καλα ειναι το παιδακι μου!!! εσενα το δικο σου? μενουμε και κοντα βρε συ, να κανονισουμε να βρεθουμε αν ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι!!!!!! δικιο εχεις!! ποπακι τελεια αφου βρικες τροπο και κοιμασαι!!!

εμνα ρε κοριτσια δεν ρευεται ευκολα οταν τον εχει παρει ο υπνος:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

στον θηλασμο δεν ακουγεται το ρεψιμο, η δεν χρειαζεται παντα, γιατι δεν τραβαει αερα οπως στο μπιμπερο! αν στα 15" δεν εχει ρευτει τοτε δεν χρειαζεται, με το ξενο γαλα ρευονται σαν νταλικεριδες!

Link to comment
Share on other sites

ειχα πολυ δουλεια!!!

αλλα τωρα ειναι καλυτερα!

καλα ειναι το παιδακι μου!!! εσενα το δικο σου? μενουμε και κοντα βρε συ, να κανονισουμε να βρεθουμε αν ειναι!!!

καλα ειναι το κοριτσακι μου!

πολυ θα το ηθελα, αλλα τα απογευματα παω δουλεια και το πρωι εχω την μπεμπα, κανω τις δουλειες, οτι προλαβαινω δηλαδη, και τρεχω σαν τρελλη! θα ξελασκαρω που θα παει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...