Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

εχει δικιο η ιωαννα, εμεις μεχρι που σαραντισε ολο αγκαλια την ειχαμε, μονο οταν κοιμοταν την αφηναμε!

40 μερες ειναι η προσαρμογη του μωρου απο την κοιλια εξω! θελουν αγκαλιτσα γιατι νοιωθουν ανασφαλεια.

αχ αυτες πο 40 μερες!!:rolleyes::rolleyes: ακειβως αλλο τοσο θελουμε για να σαραντισουμε!!!:D


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ αυτες πο 40 μερες!!:rolleyes::rolleyes: ακειβως αλλο τοσο θελουμε για να σαραντισουμε!!!:D

περναει ο καιρος γρηγορα! ουτε που θα το καταλαβεις!!!

τωρα τελευταια δεν την εχω βγαλει εξω γιατι κανει πολυ κρυο, αλλα πηγαμε για καφεδακι την κυριακη με τον αντρουλη και jumbo την τριτη για ενα δωρο για το αδελφακι της βαπτηστηρας μου, θα παμε την κυριακη να τους δουμε, εχουν διαφορα με την μπεμπα 4 μερες!

Link to comment
Share on other sites

περναει ο καιρος γρηγορα! ουτε που θα το καταλαβεις!!!

τωρα τελευταια δεν την εχω βγαλει εξω γιατι κανει πολυ κρυο, αλλα πηγαμε για καφεδακι την κυριακη με τον αντρουλη και jumbo την τριτη για ενα δωρο για το αδελφακι της βαπτηστηρας μου, θα παμε την κυριακη να τους δουμε, εχουν διαφορα με την μπεμπα 4 μερες!

ναι τωρα δεν ειναι για εξω εχει κρυο!κ εγω οταν σαραντισει δεν νομιζω να τον βγαλω αμεσως! μονο με το αυτοκινητο αν παμε στο χωριο!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

οντως περναει γρηγορα ο καιρος! αφου ειχα πει τις προαλες στον αντρα μου, αντε ποτε θα περασει οκαιρος να ξεπεταχτει λιγο ο μικρος, και μου λεει μην ξανα ακουσω ποτε θα περασει ο καιρος!!! πρεπει να το απολαυσουμε! κ οντως απο τοτε δεν ανυπομονω!! θελω να το χαρω και βρεφουδακι και ας κουραζομαι!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου..φιλεναδιτσες μου σα ςπεθυμησαααα~~~

ηρθα παλι να γκρινιαξω αλα πολυ κουρασηηηη!:(:(:tongue:

χθες ειχαμε κοσμο το βραδυ..ηρθαν για το μωρο..πηραμε ενα σωρο δωρακια..ρουχαλακια κ παιχνιδια στον μεγαλο!κατσανε μεχρι της 10 κ μετα ειχαμε κ τα μπανια των μωρων εγω εκαν πριν ερθουν κ τελικα κοιμηθηκαμε στης 12..καλα που δνε ξυπναει ο μικρος τις νυχτες κ μπορω να ξεκουραζομαι εκεινες τις ωρες..σημερα απο το πρωι δουλειες πληντυρια μαγειρεμα γιατι αυριο περημενω την νονα μου με την κορη της κ το εγγονι της να ερθουν..αυριο θα κανω κ την ποροτκαλοπιτα που πραγματικα ειναι πολυ πετηχημενη συνταγη..πανευκολη κ τοσο νοστιμη ..να την δοκιμαστε κοριτσακια μουυυυυ!;)

να φανταστειτε τωρα βρηκα χρονο να κατσω λιγο..τωρα πριν απο λιγο καθησα..με πονανε ολα..το παογευμα εχουμε κ παιδικο παρτυ..η μικρη της κουμοαρας μου εχει γεννεθλια κ θα τα κανει εκει!θα παω με τον μεγαλο μου..ο αντρας μου δουλευει μεχρι αργα σημερ ακ ο μικρος θα κατσει σπιτι με την μαμα μου!το πως περασε η βδομαδα δεν καταλαβα!

Νατασακι μου παλι αντιβιωση η μικρη!αχ μωρε ποσο ταλαιπωρηθηκε το παιδακι σου!κουραστηκατε κ οι δυο!κ μενα ειχε αλεριγκη ρινιτιδα θυμασαι..περσι πρεπει να ητανε..πρωτη φορα ειχ επαρει αντιβιωση τοτε!ισως να ειναι κ κληρονομικο ειπανε!ευχομαι να ειναι το τελευατιο αυτο που περναει κ γρηγορα να γινει καλα..καλα θα κανεις που θα την σταματησεις για λιγο απο το παιδικο να συνελεθι λιγο το κοριτσακι σου!

Ρανιουκο μου εχω πολυ αγωνια για σενα..περημενω νεα..;)

Ιωαννακι μου -7 πωπωωω!να προσεχεις πολυ..κ ο αντρας μου προς τα κει εχει δρομολογιο σημερα..

Αναστασακι μου πως ειναι τωρα ο μικρος..τελικα πολυ ζιζακιας ε!αχ μωρε το γιαυρακι..θελει αγκαλιτσες συνεχεια ε~ετσι ειναι..εγω δνε χορταινω να τους τις δινω παρολο που μου εχουν φυγει τα χερια απο κουραση κ βαρος!;);)

Γιωτακι μου τι κανει το καλο σου το μωρακι!καταλαβαινει σιγουρα οπως ειπε κ το νατασακι απο την χροια σου!ο τροπος που της μηλας την ηρεμει!

κ μενα κανει κατι χαχανητα κ εχει ξεκηνησει κ πολυ ομιλια τωρα..συνεχεια κατι λεειι ..εχει πολυ πλακα!

Ματινακιιιιιιιιιι ολα καλαααααααα?σε πεθυμησαααααα!

παω αγαπουλες μου..να ξεκουραστω λιγο γιατι δεν εχω αλο κουραγιο η ΜΑΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ:tongue::tongue:ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ~τελειο παντως οτι πρεπει ειναι αυτο το τραγουδι για τις νοικοκυρες σε απογνωση!:tongue::tongue:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου..φιλεναδιτσες μου σα ςπεθυμησαααα~~~

ηρθα παλι να γκρινιαξω αλα πολυ κουρασηηηη!:(:(:tongue:

χθες ειχαμε κοσμο το βραδυ..ηρθαν για το μωρο..πηραμε ενα σωρο δωρακια..ρουχαλακια κ παιχνιδια στον μεγαλο!κατσανε μεχρι της 10 κ μετα ειχαμε κ τα μπανια των μωρων εγω εκαν πριν ερθουν κ τελικα κοιμηθηκαμε στης 12..καλα που δνε ξυπναει ο μικρος τις νυχτες κ μπορω να ξεκουραζομαι εκεινες τις ωρες..σημερα απο το πρωι δουλειες πληντυρια μαγειρεμα γιατι αυριο περημενω την νονα μου με την κορη της κ το εγγονι της να ερθουν..αυριο θα κανω κ την ποροτκαλοπιτα που πραγματικα ειναι πολυ πετηχημενη συνταγη..πανευκολη κ τοσο νοστιμη ..να την δοκιμαστε κοριτσακια μουυυυυ!;)

να φανταστειτε τωρα βρηκα χρονο να κατσω λιγο..τωρα πριν απο λιγο καθησα..με πονανε ολα..το παογευμα εχουμε κ παιδικο παρτυ..η μικρη της κουμοαρας μου εχει γεννεθλια κ θα τα κανει εκει!θα παω με τον μεγαλο μου..ο αντρας μου δουλευει μεχρι αργα σημερ ακ ο μικρος θα κατσει σπιτι με την μαμα μου!το πως περασε η βδομαδα δεν καταλαβα!

Νατασακι μου παλι αντιβιωση η μικρη!αχ μωρε ποσο ταλαιπωρηθηκε το παιδακι σου!κουραστηκατε κ οι δυο!κ μενα ειχε αλεριγκη ρινιτιδα θυμασαι..περσι πρεπει να ητανε..πρωτη φορα ειχ επαρει αντιβιωση τοτε!ισως να ειναι κ κληρονομικο ειπανε!ευχομαι να ειναι το τελευατιο αυτο που περναει κ γρηγορα να γινει καλα..καλα θα κανεις που θα την σταματησεις για λιγο απο το παιδικο να συνελεθι λιγο το κοριτσακι σου!

Ρανιουκο μου εχω πολυ αγωνια για σενα..περημενω νεα..;)

Ιωαννακι μου -7 πωπωωω!να προσεχεις πολυ..κ ο αντρας μου προς τα κει εχει δρομολογιο σημερα..

Αναστασακι μου πως ειναι τωρα ο μικρος..τελικα πολυ ζιζακιας ε!αχ μωρε το γιαυρακι..θελει αγκαλιτσες συνεχεια ε~ετσι ειναι..εγω δνε χορταινω να τους τις δινω παρολο που μου εχουν φυγει τα χερια απο κουραση κ βαρος!;);)

Γιωτακι μου τι κανει το καλο σου το μωρακι!καταλαβαινει σιγουρα οπως ειπε κ το νατασακι απο την χροια σου!ο τροπος που της μηλας την ηρεμει!

κ μενα κανει κατι χαχανητα κ εχει ξεκηνησει κ πολυ ομιλια τωρα..συνεχεια κατι λεειι ..εχει πολυ πλακα!

Ματινακιιιιιιιιιι ολα καλαααααααα?σε πεθυμησαααααα!

παω αγαπουλες μου..να ξεκουραστω λιγο γιατι δεν εχω αλο κουραγιο η ΜΑΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ:tongue::tongue:ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ~τελειο παντως οτι πρεπει ειναι αυτο το τραγουδι για τις νοικοκυρες σε απογνωση!:tongue::tongue:

γεια σου λενακι μου!!!

αντε θα ξεσκασεις λιγο! τον μικρο πως θα ταισει η μαμα σου? το βγαζεις με θηλαστρο???

ασε εμενα πολυ ζιζακιας οντως!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασακι μου ο γιοκας σου ειναι ενα κουκλακι!πολυ γλυκουλης!

αν σου πω οτι μου θυμηζει πολυ τον δικο μου!μοιαζουνε πολυυυυ!;)

κ εγω αυτο ειχα παρατηρησει! οπως στην φωτο που τον εχεις αγκαλιτσα!!!!!:D:D


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ηρθαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

τη τριτη ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!χαχαχαχαχαχχαχαχαχααχ.....δεν το πιστευωωωωωωω.!!!!!!

πηγα στον γιατρουλη και η μπουμπουκα μου ειναι 3500 κιλα και ειμαι στη 37η εβδομαδα....μου ειπε οτι αν θελω να παμε μεχρι την 40η θα φτασει σιγουρα τα 4 κιλα οποτε παμε και για καισαρικη μαλλον γιατι θα ειναι δυσκολος τοκετος λογω κιλων του παιδιου!!!!και ετσι αποφασισαμε να μπω τη τριτη με προκληση αν δεν εχουν σπασει νερα....ο γιατρος πιστευει οτι θα μου σπασουν.....αλλα οπως και να χει τη τριτη στις 24 γεναρη ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ηρθαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

τη τριτη ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!χαχαχαχαχαχχαχαχαχααχ.....δεν το πιστευωωωωωωω.!!!!!!

πηγα στον γιατρουλη και η μπουμπουκα μου ειναι 3500 κιλα και ειμαι στη 37η εβδομαδα....μου ειπε οτι αν θελω να παμε μεχρι την 40η θα φτασει σιγουρα τα 4 κιλα οποτε παμε και για καισαρικη μαλλον γιατι θα ειναι δυσκολος τοκετος λογω κιλων του παιδιου!!!!και ετσι αποφασισαμε να μπω τη τριτη με προκληση αν δεν εχουν σπασει νερα....ο γιατρος πιστευει οτι θα μου σπασουν.....αλλα οπως και να χει τη τριτη στις 24 γεναρη ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

ρανιακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ερχεται η μπιζουδενιαααααααααααααα!!!!!!!!!!! ερε κλαμααα παλιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

μεγαλωνει το παρεακι μας!!!!!!!1 τελεια!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p αχ τι συγκινηση??????????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρανιακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ερχεται η μπιζουδενιαααααααααααααα!!!!!!!!!!! ερε κλαμααα παλιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

μεγαλωνει το παρεακι μας!!!!!!!1 τελεια!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p αχ τι συγκινηση??????????

αχ αναστασακι μουουουουοουου.....δεν το πιστευωωωωωωωω.....

ποσο πολυ σας ευχαριστω για ολο αυτο το καιρο που με ακουτε και με αγαπατε????????

αχ εχω συγκινηθει πολυ....:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ηρθαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

τη τριτη ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!χαχαχαχαχαχχαχαχαχααχ.....δεν το πιστευωωωωωωω.!!!!!!

πηγα στον γιατρουλη και η μπουμπουκα μου ειναι 3500 κιλα και ειμαι στη 37η εβδομαδα....μου ειπε οτι αν θελω να παμε μεχρι την 40η θα φτασει σιγουρα τα 4 κιλα οποτε παμε και για καισαρικη μαλλον γιατι θα ειναι δυσκολος τοκετος λογω κιλων του παιδιου!!!!και ετσι αποφασισαμε να μπω τη τριτη με προκληση αν δεν εχουν σπασει νερα....ο γιατρος πιστευει οτι θα μου σπασουν.....αλλα οπως και να χει τη τριτη στις 24 γεναρη ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

καρδουλιτσα μου, ρανιουκο μου!!!!!!!!!!!ηρθε η στιγμη η μαγικη!!!!!!!!!!!!!!παναγιτσα μου με το καλο να κρατησεις την μπεμπουλα σου την στρουμπουλη!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!!τι καλα!!!!!!!!!!!!!που γεννας γλυκουλα μου, θυμησε μου!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω αυτο ειχα παρατηρησει! οπως στην φωτο που τον εχεις αγκαλιτσα!!!!!:D:D

αχ αληθεια, μοιαζουνε οι πριγκηπες σας, χαχαχαχα, πολυ πλακα!!!!!να δωσετε πολλα φιλια στα μπουτακια!!!!!!!!!!!

αναστασακι τα πας πολυ καλα με τον θηλασμο, υπομονη και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις οταν κοιμαται ο μπεμπης, φτου φτου παναγιτσα μου!!!!!!μακαρι να μην εχει πονακια πολλα, καθολου, ξουτ ξουτ παλιοκολικοι!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε 4 μηνων και 5 ημερων, ακου και ενα αλλο κουλο, την προηγουμενη εβδομαδα ηταν να παμε στον γιατρο το απογευμα για εμβολιο, την ταιζω και την βαζω για υπνο οπως καθε φορα, να κοιμηθει μεχρι να ερθει η ωρα να φυγουμε, τιποτα κλαμα το παιδι χαμος, πρωτη φορα μεσημερι να κλαψει, την παιρνω αγκαλια της λεω: τι συμβαινει? φοβασαι τον γιατρο? δεν θα σε πονεσει αγαπη μου ενα τσικ θα σου κανει, και θα σε ζυγισει και θα σε μετρησει να δουμε ποσο μεγαλωσες, δεν θα σε πονεσει καθολου! την βαζω στο κρεβατι της κ κοιμηθηκε αμεσως!

μηπως ειμαι παρανοικη??????????

γιωτουλα!!!!!!!!!!!χαχαχαχα, ειναι απιστευτη η μπεμπα!!!!!δεν υπαρχει περιπτωση, καταλαβαινει τα παντα!!!!!;)σαν μεγαλο παιδακι!!!!!χαχαχαχα!!!!!ζουμπιξε την!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ αληθεια, μοιαζουνε οι πριγκηπες σας, χαχαχαχα, πολυ πλακα!!!!!να δωσετε πολλα φιλια στα μπουτακια!!!!!!!!!!!

αναστασακι τα πας πολυ καλα με τον θηλασμο, υπομονη και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις οταν κοιμαται ο μπεμπης, φτου φτου παναγιτσα μου!!!!!!μακαρι να μην εχει πονακια πολλα, καθολου, ξουτ ξουτ παλιοκολικοι!!!!!

ποπακι μου τι κανεις??????????????????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...