Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου....

ειμαι ξυπνια απο τις 6.....ειχα κατι πονακια χαμηλα αλλα τελικα μετα απο 1 ωρα πηγα διαρροια...(συγνωμη κιολας)

τωρα κανω παρεα με τον αυτια στον σκαι....χαχαχαχααα

Καλημέρα Ρανιάκι μου! Κι εγώ σχεδόν τα ίδια! Από τις 4 το πρωί είμαι ξύπνια με πόνο στο στομάχι και εμετό! Ουφφφφφ τώρα ήταν ανάγκη; Αχ πρέπει να προσέχουμε αγαπούλα μου τώρα που είμαστε στο τέλος! Κυρίως εσύ που μετράς 3 και σήμερα! Χιχιχιχιχχιχιχχι!!!! Πως είσαι τώρα; Εγώ καλύτερα πάντως!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημέρα κοριτσάκια μου τί κάνετε??Ρανιάκι μου τώρα έπρεπε να κρυώσει η κοιλίτσα μωλέ...??κρίμα..είσαι καλύτερα τώρα...???ζεστοκοπήσου να συνέλθεις...


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ρανιάκι μου! Κι εγώ σχεδόν τα ίδια! Από τις 4 το πρωί είμαι ξύπνια με πόνο στο στομάχι και εμετό! Ουφφφφφ τώρα ήταν ανάγκη; Αχ πρέπει να προσέχουμε αγαπούλα μου τώρα που είμαστε στο τέλος! Κυρίως εσύ που μετράς 3 και σήμερα! Χιχιχιχιχχιχιχχι!!!! Πως είσαι τώρα; Εγώ καλύτερα πάντως!!!

Καλημέρα ιωαννάκι μου...κι εσένα η κοιλίτσα..αχ μωρέ τί πάθατε και οι δύο σήμερα γιατί???εσύ όμως νιώθεις καλύτερα και αυτό έχει σημασία..κάτσε κι εσύ στην ζεστούλα σου....δεν ξέρω τί καιρό έχετε εκεί εδώ πάντως έχει αέρα βροχή και πολύ κρύο...


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!

σημερα ειχαμε τρεχαματα, εκοψε το δακτυλο του ο μπαμπας μου κ τρεχαμε στο κατ γιατι ειπε ο γιατρος οτι μπορει να κοπηκε ο τενοντας, κρατησε ο αντρουλης μου την μπουμπου κ τον πηγα νοσοκομειο. ευτυχως δεν ειχε κοπει ο τενοντας κ του καναν 10 ραμματα! παλι καλα!

αλικακι εχουμε μαγαζι με ειδη υγιεινης κ υδραυλικα στον γερακα,μαζι με τον αδελφο μου κ τον πατερα μου. ταξιδι ολοκληρο κανω!

ποπακι μου μετα το φαγητο την κραταω λιγο κανα 15λεπτο μετα λιγο αγκαλιτσα και τραγουδακι, της λεω τωρα θα κανουμε νανι γιατι εινια αργα και μετα την βαζω στο κρεβατι της δινω την πιπιλα και την στεραιωνω με ενα μαξιλαρι γιατι της φευγει. μπορει να παω κανα δυο φορες να της την ξαναβαλω αν της φυγει. αν γκρινιαζει η μιλαει μονη της δεν παω, μονο στο κλαμα αφου κλαψει κανα πενταλεπτο!

ρανακι μου στην τελικη ευθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασακι μου τι κανετε?

βιαζομαι κοριτσακια φευγω απο το μαγαζι κ παω σπιτι να συνεχισει ο καλος μου την δουλεια! μπορει να ξαναμπω!!!

φιλακια

Γιωτάκι μου καλό περαστικά στον πατερούλι σου...γερός να είναι...και να αναρρώσει γρήγορα...Κι εγώ αυτήν την τακτική ακολουθούσα με την δικιά μου κι έτσι έμαθε να κοιμάτε και μόνη της από πολύ νωρίς...το μεσημέρι είχα μόνο θέμα γιατί δεν ήθελε να κοιμάται αλλά την κουνούσα στο ριλάξ και ηρεμούσε και μετά την έβαζα στο κρεβατάκι της..αλλά το βράδυ κατ'ευθείαν κρεβατάκι της...και δεν πήγαινα αν απλά γκρίνιαζε πολύ σωστά μόνο αν έκλαιγε κι αυτό μετά από 6-7 λεπτά..;)


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!!!!!!

ρανιουκο μου, 10 εεεε?μια χαρα!!!!!!!!!!!!4 και μια!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!μπιζουδακι γλυκο σε περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!λα λα λα λα λα λα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσακια μου?σημερα την μπεμπου μου την κρατησε η πεθερα μου, ενα κλαμα που της εκανε.......απαπα....δεν την γνωριζει μαλλον, τι να πω, με την μαμα μου καθεται παναγιτσα!!!!!:rolleyes:ηθελα να σας ρωτησω, ειδικα την γιωτουλα αλλα και το λενιω μου, τα μπεμπουλινια σας απλα τα βαζετε στο κρεβατακι τους και τους λετε "τωρα θα κοιμηθουμε"και κοιμουνται:rolleyes:ουφ....πολυ εχω προβληματιστει με το θεμα υπνου, σιγουρα εχω βρει την βολη μου που κοιμομαστε μαζι αλλα μηπως της δημιουργησω εξαρτηση και μετα δεν θα μπορει να κοιμηθει με τιποτα μονη της.....τι να κανω η ερμη μανα.....χαχαχαχαχα!!!!!!

Ποπάκη μου γλυκό καλημέρα!!!Δεν έκατσε στην πεθερά ε??Εμένα ούτε τώρα κάθεται..δεν την θέλει καθόλου...καταλαβαίνει το παιδί μου :lol: :lol: :lol: χαχαχαχαχαχα

πέρα από την πλάκα αν δεν την έχει μάθει γι αυτό δυσκολεύεται να κάτσει μαζί της..δεν την βλέπει σαν οικείο πρόσωπο κι αυτό την ανησυχεί την μπεμπούλα...με τον καιρό πιστεύω να συνηθίσει..αλλιώς επιστράτευσε την μανούλα σου...όσο μπορείς και κοιμάσαι κι εσύ ποπάκη μου κοιμήσου αγκαλίτσα μαζί της..αν και δεν συμφωνώ με αυτό καθόλου σου το λέω γιατί καταλαβαίνω πόσο ταλαιπωρημένη είσαι...σίγουρα θα δημιουργηθεί μία εξάρτηση δεν θα σου πώ ψέμματα αλλά με λίγο περισσότερο υπομονή θα της το κόψεις με τον καιρό..γιατί ακόμα κι αυτό που γίνεται τώρα κάποια στιγμή θα σε κουράσει..ιδίως όταν αποφασίσεισ να σταματήσεις τον θηλασμό και δεν θα μπορείς να την βάλεις στο ζιζί για να την πάρει ο ύπνος...εξάλλου σιγά σιγά θα πρέπει να κόψει και το βραδυνό γάλα...ποπάκι μου καλό μην ανησυχείς όλα θα φτιάξουνε...ακόμα είναι μικρούλα πολύ...και είναι στο παιδί..μην ακούς άλλες μανούλες...το κάθε παιδί είναι αλλιώς..ίσως εσάς να σας πάρει περισσότερο καιρό να κοιμηθείτε χώρια αλλά δεν πειράζει..η μπεμπούλα και η μανούλα να είναι καλά....(((((()))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μπορεσα να μπω...εχω φοβερο θεμα με τον υπολογιστη! Οποτε μπαινω ιντερνετ κολλαει και κανω συνεχεια επανεκινησεις και παλι τα ιδια! Φεις μονο δεν κολλαει και δεν μπορω να καταλαβω γιατι! Τεσπα!

Καλημερα καλε σας ειπα???? ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρανια γενναμε καλεεεεεε?????? Θα τρελαθωωωωωωωω.....Την Τριτη διαβασα καλα, ερχεται η μπιζουδενια???? Παναγια μου με το καλο να την παρεις αγκαλιτσα!!!!!!

Μονο αυτο προλαβα να διαβασω...για πειτε μου τι γινεται, βαλ'τε με στο κλιμα γιατι εχω χασει πολλα επεισοδια! Δεν μπορω να παω τις σελιδες πισω γιατι μου κολλαει και δεν προλαβαινω να διαβασω....

Εμεις την Τριτη πηγαμε στο χωριο στα ξαδερφακια μας! Περασαμε πολυ ωραια αλλα δεν γινεται να κρατησεις το μωρο μακρυα απο μικροβια....ο Γιωργος (2 ετων) εμπαινε στο πορτ μπεμπε του μπεμπη οταν τον ειχα αγκαλια, εβρισκε ευκαιρια απο ζηλεια νομιζω να κανει κι αυτος το μωρο....περπαταει κατω με ολες τις σκονες που υπαρχουν και μετα αντε να βαλεις το μωρο μεσα...μετα του επαιρνε την πιπιλα και ενω την επιανε με τα χερια του ηθελε να του την ξαναβαλει στο στομα...παλι καλα που τον προλαβαινα και δεν του την εβαζε...!Και παλι καλα που ειχα παρει 3 πιπιλες μαζι αν και ολες του τις πηρε στο τελος και αναγκαστηκαμε να τις βρασουμε για να αποστειρωθουν!!!!!

Την Τεταρτη ανεβηκαμε Αθηνα στον γιατρο να με δει! Πηγα στο νοσοκομειο τελικα γιατι ειχαμε και τον μπεμπη μαζι οποτε δεν μπορουσαμε να παμε στα απογευματινα ραντεβου να περιμενουμε και μου κανονισε η μαια μου να με δει στο νοσοκομειο τσακ μπαμ ετσι ωστε ο αντρας μου με τον μικρο να περιμενουν για λιγο στο αυτοκινητο ωσπου να τελειωσω...ολα καλα μου ειπε και για 5 λεπτα να τα 50 ευρω στο τσεπακι...αααα....γιατρος επρεπε να γινω θα ειχα λυσει το οικονομικο προβλημα 100%....τεσπα αν μπορουμε ας κανουμε κι αλλιως!!!!!!

Ο μπεμπακος μας ειναι καλα, μεγαλωνει και πλεον δεν ακουγεται οτι υπαρχει μωρο στο σπιτι! Ειναι πολυ πολυ ησυχος και πολυ γελαστουλης! Να τον φαω μου ερχεται!!!!!

Πειτε μου τα δικα σας να μαθω τι γινεται....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

γιωτακι περαστικα στον μπαμπακα σου!!

ρανιακι κ ιωαννακι τι παθατε ??? περαστικα κ προσεχετε!!! κουκουλωθητε κ αραξτε!!!:lol::lol:

νατασσακι πως ειστε??

ματιναρααααα!!! γυρισατε??? τι να κανεις οταν εισαι μεσα σε παιδια αναμενομενα ολα!!!!! απο τοτε που γεννησες τωρα σε ειδε ο γιατρος η ξανα πηγες? δεν θυμαμαι! εμενα μου ειπε να παω μετ που σαραντισω.


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

γιωτακι περαστικα στον μπαμπακα σου!!

ρανιακι κ ιωαννακι τι παθατε ??? περαστικα κ προσεχετε!!! κουκουλωθητε κ αραξτε!!!:lol::lol:

νατασσακι πως ειστε??

ματιναρααααα!!! γυρισατε??? τι να κανεις οταν εισαι μεσα σε παιδια αναμενομενα ολα!!!!! απο τοτε που γεννησες τωρα σε ειδε ο γιατρος η ξανα πηγες? δεν θυμαμαι! εμενα μου ειπε να παω μετ που σαραντισω.

Αναστασακι μου τι κανετε μανουλα και μπεμπουλης????

Οχι δεν ειχα ξαναπαει στον γιατρο...μου ειχε πει 2 με 2μιση μηνες μετα την γεννα να παω!Κι εγω ηξερα οτι στις 40 μερες πηγαινουν στον γιατρο...αλλα στα δημοσια εχουν αλλη πολιτικη μαλλον!

Δεν μπορω να μπαινω οποτε θελω γιατι? Κολλαει πολυ πολυ συχνα....

Link to comment
Share on other sites

Αναστασακι μου τι κανετε μανουλα και μπεμπουλης????

Οχι δεν ειχα ξαναπαει στον γιατρο...μου ειχε πει 2 με 2μιση μηνες μετα την γεννα να παω!Κι εγω ηξερα οτι στις 40 μερες πηγαινουν στον γιατρο...αλλα στα δημοσια εχουν αλλη πολιτικη μαλλον!

Δεν μπορω να μπαινω οποτε θελω γιατι? Κολλαει πολυ πολυ συχνα....

ναι οντως κολλαει?? τι να κανουμε? οπως τα ξερει! ολη μερα ε το ζιζι απ'εξω ειμαι!!!:lol::lol:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα...

Έχω πολύ καιρό να μπω και να σας διαβασω..Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μπεμπεδάκια μας καλύτερα!!!!:P

Να σας πω τα δικά μας νεάκια και να ευχηθώ στο Αναστασάκι να σου ζήσει μάτια μου, μας έφαγες λάχανο χαχαχα...

Καλή λευτεριά και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που περιμένουνε το μεγαλύτερο θαυμα του κόσμου..Η παναγια μαζί σας!!!!

Εμείς γεννήσαμε πολύ αργότερα απο την ημερομηνιά μας γιατι ο μπέμπης δεν είχε σκοπό να βγει και ο γιατρός μου το καυθστερούσε μιας και έβλεπε οτι το νινι είναι καλά..

Γεννηθήκαμε στις 13/01 το απογευματάκι με τρομερούς πόνους απο την προηγούμενη το βράδυ αν και με διαστολή 1,5, τα νερά σπάσανε οταν έφτασα διαστολή 9 αλλα το έβγαλα σε δευτερόλεπτα, με φυσιολογικό αλλα έκανα επισκληρίδιο..

3200 και 50 πόντους..Είμαστε καστανόξανθοι με γαλανά ματάκια και μοιαζουμε τον μπαμπά απο την μαμα τίποτα δεν πήραμε ακομα...χιχι

Αυτα τα νεακια μας με την πρώτη ευκαιρία θα μπω να σας διαβάσω και να μιλήσουμε..Πολλά φιλάκια στα μπεμπάκια σμουατςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου καλησπέρα...

Έχω πολύ καιρό να μπω και να σας διαβασω..Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μπεμπεδάκια μας καλύτερα!!!!:P

Να σας πω τα δικά μας νεάκια και να ευχηθώ στο Αναστασάκι να σου ζήσει μάτια μου, μας έφαγες λάχανο χαχαχα...

Καλή λευτεριά και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που περιμένουνε το μεγαλύτερο θαυμα του κόσμου..Η παναγια μαζί σας!!!!

Εμείς γεννήσαμε πολύ αργότερα απο την ημερομηνιά μας γιατι ο μπέμπης δεν είχε σκοπό να βγει και ο γιατρός μου το καυθστερούσε μιας και έβλεπε οτι το νινι είναι καλά..

Γεννηθήκαμε στις 13/01 το απογευματάκι με τρομερούς πόνους απο την προηγούμενη το βράδυ αν και με διαστολή 1,5, τα νερά σπάσανε οταν έφτασα διαστολή 9 αλλα το έβγαλα σε δευτερόλεπτα, με φυσιολογικό αλλα έκανα επισκληρίδιο..

3200 και 50 πόντους..Είμαστε καστανόξανθοι με γαλανά ματάκια και μοιαζουμε τον μπαμπά απο την μαμα τίποτα δεν πήραμε ακομα...χιχι

Αυτα τα νεακια μας με την πρώτη ευκαιρία θα μπω να σας διαβάσω και να μιλήσουμε..Πολλά φιλάκια στα μπεμπάκια σμουατςςςςςςςςςςςςςς

Μαρακι μου καρδουλα μου να σας ζησει ο παιδαρος!!!! Γερος, τυχερος και ευτυχισμενος σε ολη του την ζωη να ειναι!!!!!

2314130zupfe0mg6b.jpg1537931kqky7a0imx.gif

newborn_baby_boy.jpg

Ασχετα με την διαστολη γιατι ο γιατρος δεν σου τα εσπασε τα νερα πιο νωρις? Εμενα μου τα εσπασε νωρις και μετα απο 20 λεπτα γεννησα...βεβαια εγω δεν καταλαβα και τιποτα γενικοτερα αλλα απ'οσο βλεπω η επισκληριδιος καθυστερει τον τοκετο...

Μολις μπορεσεις μπες να τα πουμε!!! Φιλακια πολλα πολλα και περισσοτερα στον μπεμπακο σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα...

Έχω πολύ καιρό να μπω και να σας διαβασω..Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μπεμπεδάκια μας καλύτερα!!!!:P

Να σας πω τα δικά μας νεάκια και να ευχηθώ στο Αναστασάκι να σου ζήσει μάτια μου, μας έφαγες λάχανο χαχαχα...

Καλή λευτεριά και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που περιμένουνε το μεγαλύτερο θαυμα του κόσμου..Η παναγια μαζί σας!!!!

Εμείς γεννήσαμε πολύ αργότερα απο την ημερομηνιά μας γιατι ο μπέμπης δεν είχε σκοπό να βγει και ο γιατρός μου το καυθστερούσε μιας και έβλεπε οτι το νινι είναι καλά..

Γεννηθήκαμε στις 13/01 το απογευματάκι με τρομερούς πόνους απο την προηγούμενη το βράδυ αν και με διαστολή 1,5, τα νερά σπάσανε οταν έφτασα διαστολή 9 αλλα το έβγαλα σε δευτερόλεπτα, με φυσιολογικό αλλα έκανα επισκληρίδιο..

3200 και 50 πόντους..Είμαστε καστανόξανθοι με γαλανά ματάκια και μοιαζουμε τον μπαμπά απο την μαμα τίποτα δεν πήραμε ακομα...χιχι

Αυτα τα νεακια μας με την πρώτη ευκαιρία θα μπω να σας διαβάσω και να μιλήσουμε..Πολλά φιλάκια στα μπεμπάκια σμουατςςςςςςςςςςςςςς

Μαρακι, να σου ζησει, κοριτσακι μου!!! Να τον χαιρεστε...να ειναι γερος και τυχερος!!!

congrats-on-baby-boy.png


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά...!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου καλό να σου ζήσει το πριγκιπάκι σου!!!Γερό και τυχερό να είναι το παιδάκι σας και καλό σαραντισμό να έχετε!!!!(((((((((((())))))))))607576k42gvzz4p6.gif

2996888q25g1jjhtp.gif


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα...

Έχω πολύ καιρό να μπω και να σας διαβασω..Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μπεμπεδάκια μας καλύτερα!!!!:P

Να σας πω τα δικά μας νεάκια και να ευχηθώ στο Αναστασάκι να σου ζήσει μάτια μου, μας έφαγες λάχανο χαχαχα...

Καλή λευτεριά και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που περιμένουνε το μεγαλύτερο θαυμα του κόσμου..Η παναγια μαζί σας!!!!

Εμείς γεννήσαμε πολύ αργότερα απο την ημερομηνιά μας γιατι ο μπέμπης δεν είχε σκοπό να βγει και ο γιατρός μου το καυθστερούσε μιας και έβλεπε οτι το νινι είναι καλά..

Γεννηθήκαμε στις 13/01 το απογευματάκι με τρομερούς πόνους απο την προηγούμενη το βράδυ αν και με διαστολή 1,5, τα νερά σπάσανε οταν έφτασα διαστολή 9 αλλα το έβγαλα σε δευτερόλεπτα, με φυσιολογικό αλλα έκανα επισκληρίδιο..

3200 και 50 πόντους..Είμαστε καστανόξανθοι με γαλανά ματάκια και μοιαζουμε τον μπαμπά απο την μαμα τίποτα δεν πήραμε ακομα...χιχι

Αυτα τα νεακια μας με την πρώτη ευκαιρία θα μπω να σας διαβάσω και να μιλήσουμε..Πολλά φιλάκια στα μπεμπάκια σμουατςςςςςςςςςςςςςς

αχχχχχχχχχχχχχχ....μαρακι μουουουουουουουουυ....να σας ζησει ο μπεμπαρος αγαπουλα μου!!!!!!ολα πηγαν κατ'ευχην κοριτσακι μου!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

οταν βρεις τους ρυθμους σου μπες να μας πεις εντυπωσεις!!!!μακιαααααααααααααααααααααααααααααααααα:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...