Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

κοριτσακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ηρθαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

τη τριτη ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!χαχαχαχαχαχχαχαχαχααχ.....δεν το πιστευωωωωωωω.!!!!!!

πηγα στον γιατρουλη και η μπουμπουκα μου ειναι 3500 κιλα και ειμαι στη 37η εβδομαδα....μου ειπε οτι αν θελω να παμε μεχρι την 40η θα φτασει σιγουρα τα 4 κιλα οποτε παμε και για καισαρικη μαλλον γιατι θα ειναι δυσκολος τοκετος λογω κιλων του παιδιου!!!!και ετσι αποφασισαμε να μπω τη τριτη με προκληση αν δεν εχουν σπασει νερα....ο γιατρος πιστευει οτι θα μου σπασουν.....αλλα οπως και να χει τη τριτη στις 24 γεναρη ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

Ρανιάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μου αγαπημένο δεν το πιστεύω πως έφτασε η ώρα! Με το καλό αγαπούλα μου να κρατήσεις την μπιζουδένια αγκαλίτσα! Καλέ έρχεται κι άλλη νύφη! Χαχαχαχαχχαχα!!!! Έφτασε 3500 κιλά η μπιζουδένια; Μμμμμμμμμ κι ο δικός μου τα καλά της κόρης σου κάνει! Πω πωωωωω θρεφταράκια τα κάναμε τα μανάρια μας! Μπράβο κοριτσάκι μου! Όπως και να έχει το πράγμα δηλαδή μέχρι την Τρίτη γεννάς! Αυτά είναι!!! Πολύ κλάμα πάλι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα βρε κοριτσακια μου....

τι εχει παθει και δεν μας βαζει?ολο μου βγαζει error!!!!τεσπα....

4 και σημερααααααααααααααααααααα......χαχαχααχαχααχαχ

και θα εχω το μπιζουδακι μου αγκαλια!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρανιάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μου αγαπημένο δεν το πιστεύω πως έφτασε η ώρα! Με το καλό αγαπούλα μου να κρατήσεις την μπιζουδένια αγκαλίτσα! Καλέ έρχεται κι άλλη νύφη! Χαχαχαχαχχαχα!!!! Έφτασε 3500 κιλά η μπιζουδένια; Μμμμμμμμμ κι ο δικός μου τα καλά της κόρης σου κάνει! Πω πωωωωω θρεφταράκια τα κάναμε τα μανάρια μας! Μπράβο κοριτσάκι μου! Όπως και να έχει το πράγμα δηλαδή μέχρι την Τρίτη γεννάς! Αυτά είναι!!! Πολύ κλάμα πάλι!!!!

αχ ιωαννακι μου ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω......

αχχχ...το μονο που θελω ειναι να γεννηθει υγιεστατη η μπουμπου μου!!!!

εισαι η επομενηηηηη!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλλεναδιτσες μου!!!

ρανιακι μου πως νιωθεις???????????????:P:p:p:p

αχ δε μπορω να το περιγραψω....

απο τη μια με πιανει τρομερος ενθουσιασμος και παω κοιταω το δωματιακι της και τα ρουχαλακια της....και απο την αλλη εχω συνηθισει τη κοιλουμπα μου και νομιζω οτι ετσι θα ειμαι απο δω και περα!!!!!:lol:

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ......ειναι τρομεροοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλο, Ρανιουκοοοο!!!! Ηρθε η ωρα σου λεμεεεε!!! :P Απιστευτο;;;;;; Κι ομως! Σε 4 μερουλες θα την εχεις αγκαλια! Που θα γεννησεις; Αποκλειστικο θηλασμο θα ζητησεις; Αντε να μας πεις εντυπωσεις κι εμας... :rolleyes:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε; Όντως κάτι έπαθε το σκασμένο και δεν μας βάζει!!! Ράνια μου γλυκιά όντως είμαι η επόμενη αλλά πρώτα να κρατήσεις τη μπουμπού σου γερή στην αγκαλίτσα σου και μετά θα έρθει και η σειρά μου! Πως αισθάνεσαι;;;

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο, Ρανιουκοοοο!!!! Ηρθε η ωρα σου λεμεεεε!!! :P Απιστευτο;;;;;; Κι ομως! Σε 4 μερουλες θα την εχεις αγκαλια! Που θα γεννησεις; Αποκλειστικο θηλασμο θα ζητησεις; Αντε να μας πεις εντυπωσεις κι εμας... :rolleyes:

γεια σου ελενακι!!!ναι...μου φαινεται απιστευτοοοοοο!!!!

θα γεννησω στο μητερα και θα παρω μαλλον δωματιο rooming in για να την εχω συνεχεια μαζι μου!!!!ευκολο δεν θα ειναι σιγουρα αυτο αλλα το προτιμω!!!

τι κανει η μπουμπου μας?


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε; Όντως κάτι έπαθε το σκασμένο και δεν μας βάζει!!! Ράνια μου γλυκιά όντως είμαι η επόμενη αλλά πρώτα να κρατήσεις τη μπουμπού σου γερή στην αγκαλίτσα σου και μετά θα έρθει και η σειρά μου! Πως αισθάνεσαι;;;

καλημερα ιωαννακι μουουουουυουουουου.....πηγες σημερα βολτουλα?:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!!!!!!

ρανιουκο μου, 10 εεεε?μια χαρα!!!!!!!!!!!!4 και μια!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!μπιζουδακι γλυκο σε περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!λα λα λα λα λα λα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσακια μου?σημερα την μπεμπου μου την κρατησε η πεθερα μου, ενα κλαμα που της εκανε.......απαπα....δεν την γνωριζει μαλλον, τι να πω, με την μαμα μου καθεται παναγιτσα!!!!!:rolleyes:ηθελα να σας ρωτησω, ειδικα την γιωτουλα αλλα και το λενιω μου, τα μπεμπουλινια σας απλα τα βαζετε στο κρεβατακι τους και τους λετε "τωρα θα κοιμηθουμε"και κοιμουνται:rolleyes:ουφ....πολυ εχω προβληματιστει με το θεμα υπνου, σιγουρα εχω βρει την βολη μου που κοιμομαστε μαζι αλλα μηπως της δημιουργησω εξαρτηση και μετα δεν θα μπορει να κοιμηθει με τιποτα μονη της.....τι να κανω η ερμη μανα.....χαχαχαχαχα!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!!!!!!

ρανιουκο μου, 10 εεεε?μια χαρα!!!!!!!!!!!!4 και μια!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!μπιζουδακι γλυκο σε περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!λα λα λα λα λα λα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσακια μου?σημερα την μπεμπου μου την κρατησε η πεθερα μου, ενα κλαμα που της εκανε.......απαπα....δεν την γνωριζει μαλλον, τι να πω, με την μαμα μου καθεται παναγιτσα!!!!!:rolleyes:ηθελα να σας ρωτησω, ειδικα την γιωτουλα αλλα και το λενιω μου, τα μπεμπουλινια σας απλα τα βαζετε στο κρεβατακι τους και τους λετε "τωρα θα κοιμηθουμε"και κοιμουνται:rolleyes:ουφ....πολυ εχω προβληματιστει με το θεμα υπνου, σιγουρα εχω βρει την βολη μου που κοιμομαστε μαζι αλλα μηπως της δημιουργησω εξαρτηση και μετα δεν θα μπορει να κοιμηθει με τιποτα μονη της.....τι να κανω η ερμη μανα.....χαχαχαχαχα!!!!!!

γεια σου ποπακι μου γλυκοοοοοο....ναι....4 και σημερα!!!!χιχιχιχιιχ

ελπιζω να πανε ολα καλα γιατι με εχει πιασει μια φοβια αλλο πραγμα....οτι κατι θα παει στραβα!!!!ουφφφφφ....τεσπα....

μην ανυσυχεις για τη μπουμπουκα σου αγαπαουλα μου...θα μεγαλωνει σιγα σιγα και θα αποζητα τη βολη της στο κρεββατακι της!!!!!τωρα θελει τη μανουλα της και καλα κανεις!!!

θηλαζεις ακομα αποκλειστικα ή της δινεις και ξενο?


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ποπακι μου γλυκοοοοοο....ναι....4 και σημερα!!!!χιχιχιχιιχ

ελπιζω να πανε ολα καλα γιατι με εχει πιασει μια φοβια αλλο πραγμα....οτι κατι θα παει στραβα!!!!ουφφφφφ....τεσπα....

μην ανυσυχεις για τη μπουμπουκα σου αγαπαουλα μου...θα μεγαλωνει σιγα σιγα και θα αποζητα τη βολη της στο κρεββατακι της!!!!!τωρα θελει τη μανουλα της και καλα κανεις!!!

θηλαζεις ακομα αποκλειστικα ή της δινεις και ξενο?

γεια σας κοριτσακια μου!

σημερα ειχαμε τρεχαματα, εκοψε το δακτυλο του ο μπαμπας μου κ τρεχαμε στο κατ γιατι ειπε ο γιατρος οτι μπορει να κοπηκε ο τενοντας, κρατησε ο αντρουλης μου την μπουμπου κ τον πηγα νοσοκομειο. ευτυχως δεν ειχε κοπει ο τενοντας κ του καναν 10 ραμματα! παλι καλα!

αλικακι εχουμε μαγαζι με ειδη υγιεινης κ υδραυλικα στον γερακα,μαζι με τον αδελφο μου κ τον πατερα μου. ταξιδι ολοκληρο κανω!

ποπακι μου μετα το φαγητο την κραταω λιγο κανα 15λεπτο μετα λιγο αγκαλιτσα και τραγουδακι, της λεω τωρα θα κανουμε νανι γιατι εινια αργα και μετα την βαζω στο κρεβατι της δινω την πιπιλα και την στεραιωνω με ενα μαξιλαρι γιατι της φευγει. μπορει να παω κανα δυο φορες να της την ξαναβαλω αν της φυγει. αν γκρινιαζει η μιλαει μονη της δεν παω, μονο στο κλαμα αφου κλαψει κανα πενταλεπτο!

ρανακι μου στην τελικη ευθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασακι μου τι κανετε?

βιαζομαι κοριτσακια φευγω απο το μαγαζι κ παω σπιτι να συνεχισει ο καλος μου την δουλεια! μπορει να ξαναμπω!!!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!

σημερα ειχαμε τρεχαματα, εκοψε το δακτυλο του ο μπαμπας μου κ τρεχαμε στο κατ γιατι ειπε ο γιατρος οτι μπορει να κοπηκε ο τενοντας, κρατησε ο αντρουλης μου την μπουμπου κ τον πηγα νοσοκομειο. ευτυχως δεν ειχε κοπει ο τενοντας κ του καναν 10 ραμματα! παλι καλα!

αλικακι εχουμε μαγαζι με ειδη υγιεινης κ υδραυλικα στον γερακα,μαζι με τον αδελφο μου κ τον πατερα μου. ταξιδι ολοκληρο κανω!

ποπακι μου μετα το φαγητο την κραταω λιγο κανα 15λεπτο μετα λιγο αγκαλιτσα και τραγουδακι, της λεω τωρα θα κανουμε νανι γιατι εινια αργα και μετα την βαζω στο κρεβατι της δινω την πιπιλα και την στεραιωνω με ενα μαξιλαρι γιατι της φευγει. μπορει να παω κανα δυο φορες να της την ξαναβαλω αν της φυγει. αν γκρινιαζει η μιλαει μονη της δεν παω, μονο στο κλαμα αφου κλαψει κανα πενταλεπτο!

ρανακι μου στην τελικη ευθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασακι μου τι κανετε?

βιαζομαι κοριτσακια φευγω απο το μαγαζι κ παω σπιτι να συνεχισει ο καλος μου την δουλεια! μπορει να ξαναμπω!!!

φιλακια

περαστικουλια στο πατερουλη σου γιωτακι μου....

μακιααααααααααααααααααααα:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου....

ειμαι ξυπνια απο τις 6.....ειχα κατι πονακια χαμηλα αλλα τελικα μετα απο 1 ωρα πηγα διαρροια...(συγνωμη κιολας)

τωρα κανω παρεα με τον αυτια στον σκαι....χαχαχαχααα


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...