Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Dermestril αυτοκόλλητα οιστραδιολης


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Όχι Ρε συ ήταν ένα άλλο μέχρι πέρισυ το είχα πάρει να φανταστείς το estraderm που σταμάτησε κ αυτό.....

Τίποτα άλλο μετά μόνο χάπια...που δεν με πιάνουν...

Ρε συ κράτησα επίτηδες ένα κουτί γράφει άλλη εταιρεία BGP Products. Και βλέπω έχει γραφεία και εδώ. Είναι το κουτί που δεν μου το έδιναν και τελικά το εμφάνισαν σε γιατρο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, anoulious είπε:

Ρε συ κράτησα επίτηδες ένα κουτί γράφει άλλη εταιρεία BGP Products. Και βλέπω έχει γραφεία και εδώ. Είναι το κουτί που δεν μου το έδιναν και τελικά το εμφάνισαν σε γιατρο.. 

Που το γράφει εσένα αυτό??εμενα

λεει άλλο.. 

Dermestril 50;

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Που το γράφει εσένα αυτό??εμενα

λεει άλλο.. 

Dermestril 50;

Όλα αυτά που γράφεις dermastril cerotti transdermici 

Estradiol  και Mylan τα λένε των 50.Εχω ένα κουτί των 100  γράφει Dermestril 100 Estradiol, είχε 24 μέσα πάλι λέει Mylan  κάτω δεξιά  αλλά πίσω δεν γράφει εταιρεία την Rottapharm αλλά άλλη  αυτή την BGP Products, Unipessoal Lda με έδρα την Λισαβωνα! Και έχει επάνω και τηλ και fax  προφανώς Λισαβωνας! 

πρίν από 55 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Οκ ευχαριστω! Θα παω αυριο να ρωτησω αν υπαρχουν. Επειδη ξερω οτι ειναι αναρπαστα στην Ελλαδα τουλαχιστον αν τα βρω να φερω να υπαρχουν για οποια ειναι σε απελπισια!

Αν βρεις εννοείται να φέρεις πρώτα  στο Νατασσακι που κάνει προσπάθεια και είναι απελπισμένη. Αλλά αν, αν, αν βρεις έχε με στο νου σου.. Θα τρελαθώ αν βρεθεί δότρια και δεν βρίσκω dermestril... Στα 45 μετά από 15 χρονια  να περάσω και αυτό!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Όλα αυτά που γράφεις dermastril cerotti transdermici 

Estradiol  και Mylan τα λένε των 50.Εχω ένα κουτί των 100  γράφει Dermestril 100 Estradiol, είχε 24 μέσα πάλι λέει Mylan  κάτω δεξιά  αλλά πίσω δεν γράφει εταιρεία την Rottapharm αλλά άλλη  αυτή την BGP Products, Unipessoal Lda με έδρα την Λισαβωνα! Και έχει επάνω και τηλ και fax  προφανώς Λισαβωνας! 

Εμένα ο γιατρός που μου τα είχε δώσει αρχικά αυτά των100 πριν 2 χρόνια ήταν μου είχε πει τότε ισπανικά...έρχονται κατευθείαν από κει..τι να σου πω κ εγώ χαμενα τα χω σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Εμένα ο γιατρός που μου τα είχε δώσει αρχικά αυτά των100 πριν 2 χρόνια ήταν μου είχε πει τότε ισπανικά...έρχονται κατευθείαν από κει..τι να σου πω κ εγώ χαμενα τα χω σήμερα...

Ρε συ πάρε ένα τηλ σ αυτή την εταιρεία αύριο. Τι χάνεις; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious said:

Όλα αυτά που γράφεις dermastril cerotti transdermici 

Estradiol  και Mylan τα λένε των 50.Εχω ένα κουτί των 100  γράφει Dermestril 100 Estradiol, είχε 24 μέσα πάλι λέει Mylan  κάτω δεξιά  αλλά πίσω δεν γράφει εταιρεία την Rottapharm αλλά άλλη  αυτή την BGP Products, Unipessoal Lda με έδρα την Λισαβωνα! Και έχει επάνω και τηλ και fax  προφανώς Λισαβωνας! 

Αν βρεις εννοείται να φέρεις πρώτα  στο Νατασσακι που κάνει προσπάθεια και είναι απελπισμένη. Αλλά αν, αν, αν βρεις έχε με στο νου σου.. Θα τρελαθώ αν βρεθεί δότρια και δεν βρίσκω dermestril... Στα 45 μετά από 15 χρονια  να περάσω και αυτό!!! 

Εννοειται! Θα ξερω αυριο αν υπαρχουν εδω, μακαρι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Έχεις τηλ?το γράφει το κουτί??

Ρε συ αν γράψεις στο Internet bgp βγάζει ότι επικοινωνείς και είναι η εταιρεία Mylan! Και έχει και τηλ κλπ Αθήνα! www.mylan.gr.Επανω το κουτί έχει τηλ και fax στη Λισαβωνα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ρε συ αν γράψεις στο Internet bgp βγάζει ότι επικοινωνείς και είναι η εταιρεία Mylan! Και έχει και τηλ κλπ Αθήνα! www.mylan.gr.Επανω το κουτί έχει τηλ και fax στη Λισαβωνα! 

Α οκ...θα το δω αύριο κ θα πάρω τηλ...σίγουρα δεν έχω να χάσω.. σε ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Α οκ...θα το δω αύριο κ θα πάρω τηλ...σίγουρα δεν έχω να χάσω.. σε ευχαριστω πολυ!!!

Βρήκε ο άντρας μου τώρα την λίστα φαρμάκων του εοφ που έχουν έλλειψη το 2020 κ είναι μέσα αυτα...αχ τι θα κάνω...

Just now, anoulious είπε:

Καλή επιτυχία. Αν έχεις νεα ενημέρωσε μας. 

Εννοειται θα σας ενημερώσω...!!σε ευχαριστώ.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Βρήκε ο άντρας μου τώρα την λίστα φαρμάκων του εοφ που έχουν έλλειψη το 2020 κ είναι μέσα αυτα...αχ τι θα κάνω...

Εννοειται θα σας ενημερώσω...!!σε ευχαριστώ.. 

Αυτά μου είχε πει ένας φαρμακοποιός τα φέρνει ο Ιφετ. (Δε ξέρω αν το έγραψα σωστά). Ούτε ξέρω τι οργανισμός είναι αυτος

Just now, anoulious είπε:

Αυτά μου είχε πει ένας φαρμακοποιός τα φέρνει ο Ιφετ. (Δε ξέρω αν το έγραψα σωστά). Ούτε ξέρω τι οργανισμός είναι αυτος

Εκεί τα παραγγέλνουν τα ελάχιστα φαρμακεία που τα φέρνουν. Περιμένουμε νέα. Ελπίζω ευχάριστα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ...στα κορίτσια που μου έδειξαν ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι στην κοινωνία που ζούμε.. 

Άνθρωποι για μένα στην ουσία άγνωστοι.. μπήκαν σε κόπο να μου στείλουν να πάνε οι ίδιοι κουτιά χωρίς χρήματα που τους είχαν περισσέψει.. ακόμα ακόμα να πουν σε φίλη κ πρωί πρωί μου έχει βρει ήδη 3 σε διαφ φαρμακεία της Αττικής.

Ευχαριστώ πολύ.. @Rebecca85 @aurorahope @Nephele78  να σας δίνει ο Θεός το καλό που δωσατε σε μένα!!!

Μεγάλο μάθημα ζωής...!!!

Να κάνεις καλό σε άλλον.. χωρίς να περιμένεις αντάλλαγμα!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ...στα κορίτσια που μου έδειξαν ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι στην κοινωνία που ζούμε.. 

Άνθρωποι για μένα στην ουσία άγνωστοι.. μπήκαν σε κόπο να μου στείλουν να πάνε οι ίδιοι κουτιά χωρίς χρήματα που τους είχαν περισσέψει.. ακόμα ακόμα να πουν σε φίλη κ πρωί πρωί μου έχει βρει ήδη 3 σε διαφ φαρμακεία της Αττικής.

Ευχαριστώ πολύ.. @Rebecca85 @aurorahope @Nephele78  να σας δίνει ο Θεός το καλό που δωσατε σε μένα!!!

Μεγάλο μάθημα ζωής...!!!

Να κάνεις καλό σε άλλον.. χωρίς να περιμένεις αντάλλαγμα!!!

Τπτ κοπέλα μου. Εγώ δε τα χρειαζόμουν πλέον. Χαμένα θα πήγαιναν... Εύχομαι να είναι και τυχερά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ...στα κορίτσια που μου έδειξαν ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι στην κοινωνία που ζούμε.. 

Άνθρωποι για μένα στην ουσία άγνωστοι.. μπήκαν σε κόπο να μου στείλουν να πάνε οι ίδιοι κουτιά χωρίς χρήματα που τους είχαν περισσέψει.. ακόμα ακόμα να πουν σε φίλη κ πρωί πρωί μου έχει βρει ήδη 3 σε διαφ φαρμακεία της Αττικής.

Ευχαριστώ πολύ.. @Rebecca85 @aurorahope @Nephele78  να σας δίνει ο Θεός το καλό που δωσατε σε μένα!!!

Μεγάλο μάθημα ζωής...!!!

Να κάνεις καλό σε άλλον.. χωρίς να περιμένεις αντάλλαγμα!!!

Νασαι καλά!!! Ο,τι καλυτερο!!!να πανε ολα καλά!!Το αξιζεις οπως ολες!!Χχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...