Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μικρή εκατοστιαία θέση - βελτίωση;


El86

Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , Sofia090322 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Τυχαία επεσα πάνω στο ποστ. Έκανα ντοπλερ και εγώ 31 και 6 πρινμια εβδομαδα το μωρό είχε βάρος 1650 πλακούντας grade 1, εκατοστιαία θέση 19.5. αγχώθηκα λίγο για το βάρος του μωρού καθώς είναι στην καμπύλη κάτω από τη μέση αλλά μέσα στα όρια. Ο γιατρός δεν ανησύχησε, μου είπε όλα καλά. Ελπίζω να πάρει βάρος το μωράκι και να πάνε όλα καλα

 

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ γέννησα στις 33,5 με εκατοστιαια θέση 0,8. Αν και ήμουν από εξωσωματική και εκεί δεν παίζει το αργή σύλληψη και τέτοια το μωρό μου υπρηχογραφικα ήταν 29,3 εβδομάδες. Όμως εγώ είχα υψηλή αντίσταση στις μητριαιες αρτηρίες από την αρχή και γέννησα λόγω προεκλαμψιας πρόωρα. Και το βάρος του 1500γραμμαρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ γέννησα στις 33,5 με εκατοστιαια θέση 0,8. Αν και ήμουν από εξωσωματική και εκεί δεν παίζει το αργή σύλληψη και τέτοια το μωρό μου υπρηχογραφικα ήταν 29,3 εβδομάδες. Όμως εγώ είχα υψηλή αντίσταση στις μητριαιες αρτηρίες από την αρχή και γέννησα λόγω προεκλαμψιας πρόωρα. Και το βάρος του 1500γραμμαρια.

Όλα πήγαν καλά με το μωράκι σου;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Είναι τώρα 27 μηνών. Έχουμε κάποια μικρά θεματακια αλλά τα δουλεύουμε. 

Να σου ζήσει το παιδακι σου. Να είναι γερό! Εγώ εύχομαι να παίρνει βάρος και να πάνε όλα καλά μέχρι τέλος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Sofia090322 είπε:

Να σου ζήσει το παιδακι σου. Να είναι γερό! Εγώ εύχομαι να παίρνει βάρος και να πάνε όλα καλά μέχρι τέλος

Σε ευχαριστώ κορίτσια μου. Με το καλό και εσύ το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου. Σε θέμα βάρους και ύψος τώρα ο δικός μου είναι στην 75 εκατοστιαια στο βάρος και 35 ύψος. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...