Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Χοριακη που δεν ανεβαίνει


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,

Σας γράφω κ ψυχολογικά είμαι ράκος. Τέσσερα χρόνια προσπαθειών με διάφορα εμποδια κ έκανα την τρίτη μου προσπάθεια στις 14/02 κάνοντας εμβρυομεταφορα τρεις τέλειες κατεψυγμένες βλαστοκυστες κ αφού μεσολάβησαν περίπου δυο μήνες από την ωοληψια.

Οιστραδιόλη , προγεστερόνη κ ενδομήτριο ήταν ιδανικά για την εμβρυομεταφορα.

Μέρα 9η έκανα χοριακη κ πήρα 88 μονάδες. Η χαρά μου τεράστια παρόλο που ήταν διψήφιο το νούμερο...11η μέρα σήμερα χοριακη στο 85. Ο γιατρός μου είπε να περιμένω μέχρι κ την 14η μέρα κ να μην απελπίζομαι αλλά μου είναι δύσκολο πολύ.

Ελπίζω αν κάποια είχε ανάλογη εμπειρία ή γνωρίζει κάτι να μου απαντήσει.

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, malena38st είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Σας γράφω κ ψυχολογικά είμαι ράκος. Τέσσερα χρόνια προσπαθειών με διάφορα εμποδια κ έκανα την τρίτη μου προσπάθεια στις 14/02 κάνοντας εμβρυομεταφορα τρεις τέλειες κατεψυγμένες βλαστοκυστες κ αφού μεσολάβησαν περίπου δυο μήνες από την ωοληψια.

Οιστραδιόλη , προγεστερόνη κ ενδομήτριο ήταν ιδανικά για την εμβρυομεταφορα.

Μέρα 9η έκανα χοριακη κ πήρα 88 μονάδες. Η χαρά μου τεράστια παρόλο που ήταν διψήφιο το νούμερο...11η μέρα σήμερα χοριακη στο 85. Ο γιατρός μου είπε να περιμένω μέχρι κ την 14η μέρα κ να μην απελπίζομαι αλλά μου είναι δύσκολο πολύ.

Ελπίζω αν κάποια είχε ανάλογη εμπειρία ή γνωρίζει κάτι να μου απαντήσει.

Σας ευχαριστώ

Αν κ δεν το κατέχω πολύ καλά το θέμα εξωσωματικησ..ειπεσ εβαλεσ 3 εμβρυακια..μηοωσ κάποιο από αυτα δεν προχώρησε?? Κ για αυτό η στασιμότητα τησ χοριακησ???

Μην αποθαρρυνεσαι παντωσ..τίποτα δεν τελείωσε ακόμη..

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, malena38st είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Σας γράφω κ ψυχολογικά είμαι ράκος. Τέσσερα χρόνια προσπαθειών με διάφορα εμποδια κ έκανα την τρίτη μου προσπάθεια στις 14/02 κάνοντας εμβρυομεταφορα τρεις τέλειες κατεψυγμένες βλαστοκυστες κ αφού μεσολάβησαν περίπου δυο μήνες από την ωοληψια.

Οιστραδιόλη , προγεστερόνη κ ενδομήτριο ήταν ιδανικά για την εμβρυομεταφορα.

Μέρα 9η έκανα χοριακη κ πήρα 88 μονάδες. Η χαρά μου τεράστια παρόλο που ήταν διψήφιο το νούμερο...11η μέρα σήμερα χοριακη στο 85. Ο γιατρός μου είπε να περιμένω μέχρι κ την 14η μέρα κ να μην απελπίζομαι αλλά μου είναι δύσκολο πολύ.

Ελπίζω αν κάποια είχε ανάλογη εμπειρία ή γνωρίζει κάτι να μου απαντήσει.

Σας ευχαριστώ

9η μερα το διψήφιο νουμερο ειναι μια χαρα γιατι ειναι πολυ νωρις.. θελουμε διπλασιασμό σε 3 μερες και σε 2 μερες αυξηση κατα τουλαχιστονν60%. Τη δευτερα θα δειξει οτι ολα θα ειναι καλά!για αυτο καποιοι γιατροι τελικα θελουν πιο μετα χοριακη για να ειναι ξεκαθαρο το νουμερο δηλαδη αν δεν πηγαινες την 9η μερα τωρα δε θα ειχες αυτη την αγωνια ..απλα θα εβλεπες ενα 85 σημερα κ θα εκανες υπομονη μεχρι τη δευτερα και ολα καλά! Ευχομαι να πανε ολα καλα που εχω μια αισθηση οτι θα πάνε.! Με το καλό τη δευτερα!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...