Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Θυμαται η πεθερα σου ποτε ακουσε το γιοκα της?? Μωρε μπραβο!!!

Εγω αν δεν ειχα τα ημερολογια δεν θα θυμομουν τιποτε απο τα αλλα μου παιδια.

Και εκτος απο αυτο οι γυναικολογοι τα τελευταια 10-15 χρονια μετρανε την εγκυμοσυνη με εβδομαδες, απο τοτε δλδ που βγηκαν οι υπερυχοι.

Οι γυναικες ηξεραν μονο σε τι μηνα βρισκονται. Και δευτερον ειναι πολυ νωρις για μια πρωτομανα να το ακουσει τοσο νωρις. Εμενα ειναι το 3ο μου και τωρα σιγουρευτηκα πως το ακουω αυτη την εβδομαδα!!

Μην την ακους και αγχωνεσαι!!

Ωρες- ωρες βρε παιδι μου με τις πεθερες!!! Πετανε κατι μαργαριταρια!!!!!!!!!!!!!

ελα μου ντε ειδες μνημονικο? παλι καλα ειναι πολυ καλη γενικα!

απλα εγω δεν το εχω νιωσει ακομα τι να κανω?! κ ειναι κ λιγο σπανιο να το νιωσεις τοσο νωρις!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια και από εμένα! εγώ που είχα κάνει αιματολογικές ο αιματοκρίτης μου ήταν 34,1, η γιατρός μου δεν μου είπε τίποτε, εσείς τι νομίζεται;

Καλησπερα και απο εμενα Νικη και με το καλο το μωρακι σου.Ποτε εκανες τις αιματολογικες εξετασεις? Καλος ειναι ο αιματοκριτης σου παντως,παιρνεις σιδηρο?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νικη! χαχχαχαχαχχαχα τελειο το εγκυος σε κουνουπι! εγω αν και πολυ νωρις εχω μια κανονικη κοιλιτσα εγκυου! απλα ειναι μικρη αλλα οσοι με ξερουν βλεπουν ξεκαθαρα την διαφορα. ειναι μαλλον θεμα κατακρατησης? δεν ξερω.. απο κιλα βεβαια ειμαι +3. δεν ειναι κ χαλια ουτε κ τελεια...

εγώ από κιλά είμαι +2. είμαι και μικροκαμομένη και ξεκίνισα από 45 και τώρα είναι 47. μια χαρά:D:D:D!!!!!


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα Νικη και με το καλο το μωρακι σου.Ποτε εκανες τις αιματολογικες εξετασεις? Καλος ειναι ο αιματοκριτης σου παντως,παιρνεις σιδηρο?

όχι δεν παίρνω δεν μου έχει πει κάτι η γιατρός μου, μήπως θα έπρεπε;


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω θελω να τα κρατησω και αν ολα πανε καλα θα τα στειλω στην κρατικη τραπεζα του Παπαγεωργιου-Θεσσαλ/κη.Και στο πρωτο ετσι ειχαμε πει με τον αντρα μου αλλα δεν προλαβε να φερει το κουτι στο χειρουργειο γιατι μπηκα εκτακτα 12 τη νυχτα και μεχρι να το φερει απτην αιμοδοσια του νοσοκομειου ειχα ηδη γεννησει:-(:-(:-(:-( Μας εμεινε και το κοιταζαμε στο δωματιο μετα........:-(:-(:-(

Ευχομαι αυτη τη φορα να τα καταφερουμε!

Δεν ξερω μπορει να κανω λαθος, αλλα απο την κρατικη τραπεζα μετα (αχριαστα να ειναι) μπορεις να χρησιμοποιησεις τα δικα σου??? Η σου δινουν αλλα συμβατα και τα δικα σου πανε αλλου?? Κατι τετοιο ακουσα στην τιβι. Ισως κανω λαθος, ο γιατρος σου θα ξερει.

Στην ιδιωτικη πληρωνεις αλλα τα δικα σου φυλασσονται σε θυριδα ειδικη και τα χρησιμοποιεις μονο εσυ και η οικογενεια σου, ειναι συμβατα 100% με το μωρο και συμβατα με τα υπολοιπα μελη της οικογενειας κατα ενα μεγαλο ποσοστο.Μου τα γραφουν στα συμβολαια αλλα δε θυμαμαι τωρα.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Και να τον ρωτησεις Δωρα μου, το πιο πιθανο ειναι να σου πει οχι.

Οι περισσοτεροι γιατροι ειναι αυστηροι οπως και ο δικος μου αλλωστε που λεει σε ολα οχι, γιατι θελουν να εχουν το κεφαλι τους ησυχο και για να μην τους ριξεις ευθηνες μετα για οτιδηποτε.

Αλλες ομως τα μαλλια τα βαφουν συνεχεια στην εγκυμοσυνη απο την αρχη, εχω μαλιστα και πολλες γνωστες, αλλες ειναι κομμωτριες και δουλευουν μεσα στις βαφες, ολη μερα.... δεν ειμαι αυτης της αποψης.

Αλλα δε νομιζω οτι αν κανεις μια φορα βαφη στον 4ο και αλλη 1 στον 6ο η 7ο μηνα ειναι τοσο κακο.... αλλωστε απο ολα τα αλλα ειμαστε καλυμενοι??Αυτα που τρωμε αυτα που αναπνεουμε, η ακτινοβολια που υπαρχει μεσα στα σπιτια μας....

Καλα οσο για την ακτινοβολια μεσα στα σπιτια μας.........αυτη ειναι μια πικρη ιστορια!!!!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ από κιλά είμαι +2. είμαι και μικροκαμομένη και ξεκίνισα από 45 και τώρα είναι 47. μια χαρά:D:D:D!!!!!

καλε εσυ εισαι πολυ μικρουλι!!!!!!!!! εγω παλι ολοκληρη γελαδα! χαχαχαχχααχχαχαχαχαχ

1.70 κ πλεον 66.4 κιλακια(λεμε τωρα) ωχχχχχχχ:tongue::tongue::tongue::tongue:


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια Μαιρουλα!!!!!! αντε να τελειωσει η αγωνια σου!

Thanks,thanks,thanks!( ε ρε πως το μιλαω το αγγλικο)

Αντε Παναγιτσα μου βαλε το χερακι σου για αλλη μια φορα!!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον θα αργησω ακομα να το νιωσω... η πεθερα μου τον μοναχογιο της τον ενιωσε απο την 14 εβδομαδα κ με ρωταει συνεχεια αν το εχω νιωσει.. αφου ειναι παρα πολυ νωρις πως να το νιωσω??

χαχαχαχαχαχαχα!Πεθερες ειναι αυτες,βγαζεις ακρη?:P:p


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια ν έχετε χρόνο δείτε αυτο το link για τα βλαστοκυτταρα.κοινώς είναι μουφα η φύλαξη σε ιδιωτικές τράπεζες.είναι καθαρή βιομηχανία κ εκμετάλλευση.δεν μπορούν εν ολίγοις να χρησιμοποιηθούν τα ίδια τα βλαστοκυτταρα του παιδιού για τη θεραπεία ασθενειών.μπορούν να χρησιμοποιηθούν με επιτυχία ιστοσυμβατα βλαστοκυτταρα άλλων ατόμων που βρίσκονται στη δημόσια τράπεζα.αν έχετε άλλη άποψη να την πείτε!

Http://book.ert.gr/webtv/index.php/2011-06-03-13-11-34/item/162-το-πολυτιμο-κυτταρο.html


MudPp3.png
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν παίρνω δεν μου έχει πει κάτι η γιατρός μου, μήπως θα έπρεπε;

Φυσικα να τον ρωτησεις γιατι οι αναγκες του οργανισμου σου τωρα ειναι μεγαλες για σιδηρο και ασβεστιο!! Το μωρο απο εσενα τραβαει αυτες τις βιταμινες, και οσο περναει ο καιρος η αναγκη για περισσοτερο σιδηρο θα ειναι υπαρκτη!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ν έχετε χρόνο δείτε αυτο το link για τα βλαστοκυτταρα.κοινώς είναι μουφα η φύλαξη σε ιδιωτικές τράπεζες.είναι καθαρή βιομηχανία κ εκμετάλλευση.δεν μπορούν εν ολίγοις να χρησιμοποιηθούν τα ίδια τα βλαστοκυτταρα του παιδιού για τη θεραπεία ασθενειών.μπορούν να χρησιμοποιηθούν με επιτυχία ιστοσυμβατα βλαστοκυτταρα άλλων ατόμων που βρίσκονται στη δημόσια τράπεζα.αν έχετε άλλη άποψη να την πείτε!

Http://book.ert.gr/webtv/index.php/2011-06-03-13-11-34/item/162-το-πολυτιμο-κυτταρο.html

Ολα αυτα γινονται με συμβολαια οχι με τα λογια!! Στην τιβι βεβαια βγαινουν και κατηγορουν ο ενας τον αλλον. Οι δημοσιες και οι ιδιωτικες.

Τωρα μουφα ξεμουφα, αν μπορεις να το κανεις το κανεις και αχριαστα να ειναι!!

Γιατι με τις δημοσιες η καθετι δημοσιο βγαζεις ακρη??

Υποτιθεται οτι τα δινω για μας, δλδ για την οικογενεια μου και ειδικοτερα για το παιδι που γεννιεται!!

Δεν τα δινω για να κανουν πειραματα οι αλλοι! Τωρα αν ειναι μουφα ωρα καλη , για πεταμα θα πηγαιναν ουτως η αλλως!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ από κιλά είμαι +2. είμαι και μικροκαμομένη και ξεκίνισα από 45 και τώρα είναι 47. μια χαρά:D:D:D!!!!!

Τι εγινε ρε κοριτσια? η Κυπρος βγαζει μοντελα? τι αναλογιες ειναι αυτες? η μια 47, η αλλη 48,να παθω και εγω τωρα μια νευρικη ανορεξια????????

Τωρα μου ρχεται.................


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...