Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Το μονο κακο ειναι οτι η αλλαξιερα που εχει ασορτι, δεν εχει ραφακι..Οποτε θα χρειαστει και μια ραφιερα..Αλλα λειτουργει κανονικα σαν αλλαξιερα..

Καλε Ελευθερια..δεν σε κακολογησε κανενας..γνωμες λεμε και καλα κανεις!:PΑπλα εγω εχω επιμενει γτ ακομα και 2 πραγματακια που δεν μου αρεσουν μπορω να τα αλλαξω..οπως να κανω ραφια στη αλλαξιερα και κατω απο το κρεβατι..

Αλλα νομιζω οτι και καριτσι και σιφονιερα καπου κοντα στο 1000 θα εβγαιναν ετσι οπως τα βλεπω αποτο ιντερνετ!Τεσπα..εχει να πεσει ολυ αναλυση ακομα!!!

Παω σπιτι κοριτσια!!!!Φιλια!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Στο ίντερνετ οι τιμές είναι πολύ διαφορετικές από τα μαγαζία. Όσες έχετε την δυνατότητα να ψωνίσετε από εκεί.

Σοφία της pali είναι η δική μας κούνια. Όντως όμορφα σχέδια και πολύ καλά προιόντα αλλά τσούζουν.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο ίντερνετ οι τιμές είναι πολύ διαφορετικές από τα μαγαζία. Όσες έχετε την δυνατότητα να ψωνίσετε από εκεί.

Σοφία της pali είναι η δική μας κούνια. Όντως όμορφα σχέδια και πολύ καλά προιόντα αλλά τσούζουν.

Αν θυμαμαι καλα εσυ ειπες οτι τα παραγγειλατε απο ιταλια? Το δωματιο που ειναι πορτοκαλι-λαχανι-ασπρο? Αν θυμαμαι σωστα...το ειδα στην βιτρινα και ξετρελαθηκα αλλα ειναι πανακριβο στο μαγαζι...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά τα θυμάσαι όλα. Είναι όντως πανάκριβο και πανέμορφο ε? Νομίζω ξεχωρίζει από όλα, τουλάχιστον από όσα είχα δει εγώ.

Από Ιταλία τα παράγγειλα αλλά δεν θα σύστηνα το συγκεκριμένο μαγαζί. Η σιφουνιέρα μου ήρθε σπασμένη. Την αντικατέστησαν βέβαια και σε έναν ξυλουργό την έφτιαξα. Έτσι έχω 2 σιφουνιέρες τώρα αλλά ήταν ψυχοφθόρο. Γέννησα και δεν είχα σιφουνιέρα να βάλω τα ρούχα του παιδιού.

Ό,τι άλλο πήρα απέξω πάντως δεν είχα θέμα.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελευθερία βλέπω η συζήτηση που ανοίξαμε χτες καλά κρατεί!!!! Χε χε χε!!!! Θα παω να δω απο κοντα κορίτσια γιατι ετσι όλα ωραια μας φαινονται....

Νίκη καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Εγώ είμαι η φουσκίτα(Δωρα κατά κόσμον) αν χρειαστεις βοήθεια στο τικεράκι πες...


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Δώρα πήγαινε. Και ρώτα τι εσωτερικές διαστάσεις έχει γιατί από ό,τι θυμάμαι είναι κοντή. Έχω κόλλημα εγώ με το ύψος αλλά η κανονική κούνια ίσα ίσα χωρά τον γιο μου πλέον.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ δωμάτια...Σοφία θυμάσαι τι τιμή σου είπαν για την gigi e lele?

Οι τιμές είναι για όλα τα κομμάτια...και ντουλάπα, αλλαξιέρα κτλ, ό,τι δείχνει η φώτο κάθε φορά

http://www.primimesi.com/category.php?id_category=20


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελευθερία βλέπω η συζήτηση που ανοίξαμε χτες καλά κρατεί!!!! Χε χε χε!!!! Θα παω να δω απο κοντα κορίτσια γιατι ετσι όλα ωραια μας φαινονται....

Νίκη καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Εγώ είμαι η φουσκίτα(Δωρα κατά κόσμον) αν χρειαστεις βοήθεια στο τικεράκι πες...

καλώς σας βρήκα! ναι πες μου για το τικεράκι.....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

καλώς σας βρήκα! ναι πες μου για το τικεράκι.....

Θα πατήσεις πάνω σε ένα απο τα δικά μας όποιο σου αρέσει.Κάνε κλίκ πχ στο δικό μου που το ξέρω σίγουρα!! Μετά σε βγάζει στην σελίδα lylipie.Επιλέγεις Maternity & Pregnancy.Μετά το Days and Weeks.Μετα το full size ticker και διαλέγεις ποιο σκηνικό σου αρέσει σαν σχέδιο και πατάς next.Διαλέγεις ένα μωράκι!!Και πατάς επόμενο.Αν ξέρεις την πιθανή ημερομηνία τοκετού σου την βάζεις πάνω πάνω και κάτω γράφεις την τελευταία μέρα περιόδου.Πατάς πάλι next.Επιλέγεις μετά απο το foroum signatures το PseudoHTML, UBBCode and BB Code και σου βγάζει κάτω ένα μακρυνάρι σε ένα πλαίσιο,το κάνεις αντιγραφή.Μετά πας στο φορουμ μας εκεί που λέει πινακας ελέγχου και πατάς επεξεργασία υπογραφής και στο πλαίσιο που σου βγάζει κάνεις επικόλληση.Πατας προεπισκόπηση πιο κάτω και αποθήκευση!! Ετοιμη!!!!!!! Ελπίζω να σε διαφώτισα...


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο!!

Εχετε σκεφτει αν θα κρατησετε τα βλαστοκυτταρα του μωρου σας στη γεννα??

Εγω εχω κρατησει του 2ου , γιατι στον 1ο δεν το εκαναν ακομη τοτε.

Πρωτα ο Θεος λεω να κρατησω και σε αυτη τη γεννα!!

Καλως ηρθες Νικη!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

A!! Δεν σας ειπα!!

Εχθες το απογευμα εφτιαξα επιτελους τα μαλλια μου! Πανε οι ασπρες τριχες!

Πηρα την apivita και μου την περασε η κομμωτρια μου. Αλλη αισθηση βρε παιδι μου οταν εχεις ωραιο μαλλι!!

Σε λιγο εχω ραντεβου για αποτριχωση με κερι.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

και εγώ σκέφτομαι να βάψω τα μαλλιά μου αλλά δεν ξέρω αν κάνει, συνήθως τα βάφω με χρωμοσαμπουάν

Κι εγω δεν ξερω αν κάνει και δεν το σκεφτομαι προς το παρων. Μεχρι να παω ξανα στο γιατρο για β επιπεδου και τοτε θα τον ρωτησω...

Κοντα είμαστε στις μερες ε

? Ποτε ειχες τελευταια περιοδο και ποτε εχεις πητ?


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...