Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Δεν κάναμε καταστροφη, σκεφτόμαστε το ενδεχόμενο αυτό ώστε να αιτηθουμε στη επιτροπή εκ νέου για φάρμακα.

      Μας είχανε πει πως είναι καλύτερα ο προεμφυτευτικος να γίνεται πριν την κρύο συντήρηση.

      Όχι ο αριθμός δεν δηλώνει την ημέρα των εμβρυων,.κάτι άλλο είναι.

      Το θέμα είναι πως την γονιμοποίηση την έκανε άλλη εμβρυολογος και στην εμβρυομεταφορα ήταν άλλη εμβρυολόγος κ σε συζήτηση που έγινε με την 2η η οποία είναι κ η υπεύθυνη του τμήματος, σε ερωτηση μας μας είπε πως τα 2ΒΒ έχουν μικρές πιθανότητες για εγκυμοσύνη, βέβαια μετά ειπώθηκαν κι άλλα, της φάνηκε παράξενο που είχα λίγες βλαστοκυστες δεδομένου ότι μου πήρανε πολλά ωάρια, όπως κ για τον λόγο που έγινε μικρογονιμοποιηση καθώς η γλοιοτητα που δόθηκε σαν λόγος είναι κάτι που το εργαστήριο το ξεπερνάει. Οπότε λόγο αυτών των αντιθέσεων χάσαμε την εμπιστοσύνη μας στο εμβρυολογικο κ αποφασίσαμε να πάμε αλλου. Σκέφτομαι πως τα λεφτά για 2 εμβρυομεταφορες μπορώ να τα διαθέσω σε νέα προσπάθεια.

      Στο ραντεβού μας με το ιδιωτικό περίπου για 6 βλαστοκυστες προεμφυτευτικη διάγνωση κ βιοψία είναι 2.500 ευρώ, βέβαια αυτό έχει να κάνει κ με το κάθε κέντρο κ τις τιμές του. Πάει με το έμβρυο και για κάθε επόμενο μια τιμή.

      Υπάρχει η δυνατότητα να κάνεις νέα διέγερση και να τις στείλεις όλες παλιές και νέες για έλεγχο? νομίζω γίνεται και κρυοσυντηρημενες να ελέγξεις.. δεν ξέρω δεν θα τις κατέστρεφα νομίζω.. είναι 4 είναι πολλές.

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Εγγονη, ναι εχεις δικιο, εγω μπερδευτηκα. Στο βιβλιο η ηρωιδα εχει θεια, ε, να εχει και μια αλλαγη.:P:p

ΧΑΧΑΧΑ αυτο με μπερδεψε αμα το τελειωσω θα σου πω εντυπωσεις!!!

αλλαγη θεματος!!ειπες πηγαν στο τρυγο τα παιδια?/τι σταφυλι εχετε??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΧΑΧΑΧΑ αυτο με μπερδεψε αμα το τελειωσω θα σου πω εντυπωσεις!!!

αλλαγη θεματος!!ειπες πηγαν στο τρυγο τα παιδια?/τι σταφυλι εχετε??

Ενα ασπρο με μικρη ρογα. Λεγεται ρομπολα οπως και το κρασι που φτιαχνεται εδω.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

ξαναηρθα μολις την κοιμησα να δω ποση ωρα θα κοιμηθει!!ηθελα να παω κ φαρμακειο ξεμεινα απο το γαλα της ελπιζω να προλαβω να παω μετα μαζι με την μπεμπα....τοση ωρα που ελειπα την ειχα αγκαλια...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα ασπρο με μικρη ρογα. Λεγεται ρομπολα οπως και το κρασι που φτιαχνεται εδω.

εμεις εχουμε σουλτανινα και βερικο!!αλλα ευτυχως δεν πηγαινουμε πλεων τα ενοικιαζει ο μπαμπας μου


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξαναηρθα μολις την κοιμησα να δω ποση ωρα θα κοιμηθει!!ηθελα να παω κ φαρμακειο ξεμεινα απο το γαλα της ελπιζω να προλαβω να παω μετα μαζι με την μπεμπα....τοση ωρα που ελειπα την ειχα αγκαλια...

ωχ ποπη μου δυσκολο αυτο!!ο σαββας δεν μπορει να παει για το γαλα να μην βγαινεις μεσα στε ζεστη με το μωρο???


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε σουλτανινα και βερικο!!αλλα ευτυχως δεν πηγαινουμε πλεων τα ενοικιαζει ο μπαμπας μου

Και εμεις μονο ενα αμπελι εχουμε κρατησει, δλδ μονο σημερα θα ειναι ο τρυγος, τα αλλα τα εχει δωσει ο πεθερος μου και τα τρυγουν αλλοι. Ειναι και αυτος 86 χρονων τωρα.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις μονο ενα αμπελι εχουμε κρατησει, δλδ μονο σημερα θα ειναι ο τρυγος, τα αλλα τα εχει δωσει ο πεθερος μου και τα τρυγουν αλλοι. Ειναι και αυτος 86 χρονων τωρα.

εμενα καπου στα 60 ειναι ο μπαμπας μου αλλα δεν εχει εθελοντες πλεον και μονος δεν μπορει !!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ξαναηρθα μολις την κοιμησα να δω ποση ωρα θα κοιμηθει!!ηθελα να παω κ φαρμακειο ξεμεινα απο το γαλα της ελπιζω να προλαβω να παω μετα μαζι με την μπεμπα....τοση ωρα που ελειπα την ειχα αγκαλια...

Τοση ωρα αγκαλια?? μα σου δενει τα χερια, ετσι δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Τι να σου πω, μπραβο σου εγω δεν θα αντεχα, θα την αφηνα στην κουνια και ας εκλαιγε! τη λεω την αμαρτια μου. Θα ημουν απο πανω της με διαφορα παιχνιδια.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα καπου στα 60 ειναι ο μπαμπας μου αλλα δεν εχει εθελοντες πλεον και μονος δεν μπορει !!!

Χχαχα!! τελος οι εθελοντες εε??

Μα και τα παιδια μου δεν ξερω αν θα πηγαιναν 2η μερα. Την 1η ενταξει πανε με ευχαριστηση και με περιεργια, αλλα 2η.... δε νομιζω Τακη!!:tongue:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Τοση ωρα αγκαλια?? μα σου δενει τα χερια, ετσι δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Τι να σου πω, μπραβο σου εγω δεν θα αντεχα, θα την αφηνα στην κουνια και ας εκλαιγε! τη λεω την αμαρτια μου. Θα ημουν απο πανω της με διαφορα παιχνιδια.

μαλλον και εγω αυτο θα εκανα να πω την αμαρτια μου!!δεν μπορω την αγαλια μαλλον γερασα:(


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ωχ ποπη μου δυσκολο αυτο!!ο σαββας δεν μπορει να παει για το γαλα να μην βγαινεις μεσα στε ζεστη με το μωρο???

ο σαββας ξεκινησε δουλεια .μεχρι εχθες ετρεχε για χαζα....αντε μην τσατιστω παλι...τι να κανω θα παω μετα θα την βαλω πολυ αντιηλιακο...

Τοση ωρα αγκαλια?? μα σου δενει τα χερια, ετσι δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Τι να σου πω, μπραβο σου εγω δεν θα αντεχα, θα την αφηνα στην κουνια και ας εκλαιγε! τη λεω την αμαρτια μου. Θα ημουν απο πανω της με διαφορα παιχνιδια.

αχ ναι σημερα ειναι η μερα της δεν θελει καθολου κατω την εβαλα στο παρκο να παιξει τσιροκοπουσε την εβαλα στο κρεβατι της τσιροκοπουσε ...μονο ορθια στην αγκαλια μου κ καναμε βολτες μεσα στο σπιτι...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον και εγω αυτο θα εκανα να πω την αμαρτια μου!!δεν μπορω την αγαλια μαλλον γερασα:(

Μπα, εγω δεν μπορουσα και πιο παλια!!! χαχα!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Χχαχα!! τελος οι εθελοντες εε??

Μα και τα παιδια μου δεν ξερω αν θα πηγαιναν 2η μερα. Την 1η ενταξει πανε με ευχαριστηση και με περιεργια, αλλα 2η.... δε νομιζω Τακη!!:tongue:

χαχαχα μα εμας πηγαινε και 15 μερες εχουμε πολλα και εκτος αυτου παντα ο τρυγος γινοταν απο 1-14 αυγουστου και ηταν μεσα στες αδειες και τες δικοπες και εμεις δεν πηγαιναμε πουθενα και τωρα δεν εχει και λεφτα καλε τι να ταλαιπορουμαστε!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...