Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Την περιμενω να ξυπνησει να φαμε φρουτο.... ακομα κοιμαται....

θα ξυπνησει καλε ωρα της θα ειναι!!νυσταξα και εγω!!!:(:(δεν εχω ορεξη σημερα και εχω και μια ζαλη αλλο πραγμα!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου φιλιά πολλά. Ήρθα και εγώ πάλι.

Τι μου κάνετε; Επιστρέψατε από το fb;

Η αλήθεια είναι ότι μου λείψατε πολύ αλλά που χρόνος.

Την Κυριακή στις 12 βαπτίζω την μπέμπα και όλον αυτόν τον καιρό έτρεχα να τα ετοιμάσω γιατί τα έκανα όλα μόνη μου.

Είχα και ένα θεματάκι με ένα μικρόβιο της μικρής και με πυρετούς και εξετασείς και είμασταν συνέχεια στο τρέξιμο. Δεν έβαλε και βάρος και αν δεν βάλει τώρα πάλι θα πρέπει να κάνουμε και άλλες εξετάσεις. Τέλος πάντων.

Ελπίζω τώρα που θα χειμωνιάσει να τα λέμε όπως και πέρισυ. Καλά ήταν.

Φιλιά πολλά στα μωρά σας. Και με το καλό και στις άλλες βαπτίσεις.

Δώρα και μια ακόμα βαπτίζει την Κυριακή έτσι; Καλά δεν θυμάμαι;


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου φιλιά πολλά. Ήρθα και εγώ πάλι.

Τι μου κάνετε; Επιστρέψατε από το fb;

Η αλήθεια είναι ότι μου λείψατε πολύ αλλά που χρόνος.

Την Κυριακή στις 12 βαπτίζω την μπέμπα και όλον αυτόν τον καιρό έτρεχα να τα ετοιμάσω γιατί τα έκανα όλα μόνη μου.

Είχα και ένα θεματάκι με ένα μικρόβιο της μικρής και με πυρετούς και εξετασείς και είμασταν συνέχεια στο τρέξιμο. Δεν έβαλε και βάρος και αν δεν βάλει τώρα πάλι θα πρέπει να κάνουμε και άλλες εξετάσεις. Τέλος πάντων.

Ελπίζω τώρα που θα χειμωνιάσει να τα λέμε όπως και πέρισυ. Καλά ήταν.

Φιλιά πολλά στα μωρά σας. Και με το καλό και στις άλλες βαπτίσεις.

Δώρα και μια ακόμα βαπτίζει την Κυριακή έτσι; Καλά δεν θυμάμαι;

Γεια σου Σονια!!Και εγω κ η Δωρα βαφτιζουμε το Σαββατο!αντε με το καλο κ εσεις!!Ολοι στο τρεξιμο ειμαστε , θελουμε να κανουμε το καλυτερο για τα παιδακια μας..Ελπιζω να ειναι καλα τα παιδια σου...Δεν ηταν τιποτα σοβαρο ε?Περαστικουλια!!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκι, τι μου κάνετε?

Χάθηκα και εγώ αλλά που χρόνος με 2 παιδιά σπίτι. Ειδικά τώρα και 1 μήνα που ο γιος μου δεν έχει σχολείο. Αγώνα κάνω κάθε μέρα να προλάβω και να κρατάω το σπίτι σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο.

Εμείς καλά είμαστε, η μικρή μια χαρά. Τρώει το πρωί φρούτα και το απόγευμα φαγάκι. Τρώει μικρές ποσότητες όμως και δεν έχει μειώσει θηλασμούς. 300-350μλ την ημέρα στέρεων δεν είναι πολλές για την ηλικία αυτή. Σε λίγο καιρό μπορεί να βάλω και τρίτο γεύμα αλλά με προβληματίζει τι θα είναι αυτό αφού κρέμες του εμπορίου σίγουρα δεν θα δώσω.

Καλοφώτιστα όλα τα παιδάκια που βαφτίστηκαν. Εμείς δεν έχουμε ακόμη νονά, οπότε δεν κάνουμε σχέδια και για βαφτίσια.

Από εδώ μπορώ να σας παρακολουθώ και εγώ καλύτερα και από Δευτέρα που ξεκινάει πάλι παιδικό ο Μάνος θα έχω περισσότερο χρόνο!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Σονια!!Και εγω κ η Δωρα βαφτιζουμε το Σαββατο!αντε με το καλο κ εσεις!!Ολοι στο τρεξιμο ειμαστε , θελουμε να κανουμε το καλυτερο για τα παιδακια μας..Ελπιζω να ειναι καλα τα παιδια σου...Δεν ηταν τιποτα σοβαρο ε?Περαστικουλια!!

Καλά θυμώμουν ότι ήταν ο δικός σου την ίδια μέρα αλλά δεν ήμου 100% σίγουρη και για αυτό ρώτησα. Με το καλό και εσείς την βάπτιση. Άντε να τελειώσει και αυτό.

Η μικρή δεν είχε βάλει πολύ βάρος το προηγούμενο μήνα αλλά είπαμε είναι τυχαίο γιατί δεν βάζει τον ποπό της κάτω. Ή θα μπουσουλάει ή θα είναι όρθια όλη την ημέρα. Μετά μας έκανε έναν υψηλό πυρετό για 3 μέρες και ο γιατρός φοβίθηκε για ουρολήμωξη και κάναμε γενική και καλλιέργεια ούρων και βγήκε θετική και μας έδωσε αντιβίωση. Τώρα θα κάνουμε επαναληπτική εξέταση μετά την βάπτιση την Δευτέρα. Έλπίζω αυτήν την φορά να βγεί αρνητική και να βάλει και βάρος η μικρή. Μόνο 6800 είναι.

Καλησπέρα κοριτσάκι, τι μου κάνετε?

Χάθηκα και εγώ αλλά που χρόνος με 2 παιδιά σπίτι. Ειδικά τώρα και 1 μήνα που ο γιος μου δεν έχει σχολείο. Αγώνα κάνω κάθε μέρα να προλάβω και να κρατάω το σπίτι σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο.

Εμείς καλά είμαστε, η μικρή μια χαρά. Τρώει το πρωί φρούτα και το απόγευμα φαγάκι. Τρώει μικρές ποσότητες όμως και δεν έχει μειώσει θηλασμούς. 300-350μλ την ημέρα στέρεων δεν είναι πολλές για την ηλικία αυτή. Σε λίγο καιρό μπορεί να βάλω και τρίτο γεύμα αλλά με προβληματίζει τι θα είναι αυτό αφού κρέμες του εμπορίου σίγουρα δεν θα δώσω.

Καλοφώτιστα όλα τα παιδάκια που βαφτίστηκαν. Εμείς δεν έχουμε ακόμη νονά, οπότε δεν κάνουμε σχέδια και για βαφτίσια.

Από εδώ μπορώ να σας παρακολουθώ και εγώ καλύτερα και από Δευτέρα που ξεκινάει πάλι παιδικό ο Μάνος θα έχω περισσότερο χρόνο!

Αχ Ελευθερία πέφτει λίγο μακριά το Ηράκλειο αλλιώς ευχαρίστως να την βάπτιζα εγώ!!! Χα χα Μέσω skype γίνεται βάπτιση; Γιατί πολλά τα έξοδα για να έρθουμε μέχρι εκεί....


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Να μας ζήσουν τα νεοφώτιστα! Να είναι γερά και ευλογημένα!

Σοφία και Δώρα να σας ζήσουν και με το όνομα πλεον τα μπουμπούκια σας.

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά και να απολαύσατε αυτήν την όμορφη στιγμή του παιδιού σας.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Να μας ζήσουν τα νεοφώτιστα! Να είναι γερά και ευλογημένα!

Σοφία και Δώρα να σας ζήσουν και με το όνομα πλεον τα μπουμπούκια σας.

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά και να απολαύσατε αυτήν την όμορφη στιγμή του παιδιού σας.

Ευχαριστουμε Σονια μου!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...