Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

το κοιμησου παιδι μου ειναι ενα βιβλιο που εχει γραψει ενας καθηγητης -διευθυντης της μοναδας διαταραχων του υπνου...εγω αυτο ειχα διαβασει κ εφαρμοσα στην μπουμπου κ αρχισε να κοιμαται..το βιβλιο λεει οτι το μωρο δεν πρεπει να κοιμαται με την βοηθεια εξωτ.παραγοντων τα οποια θα τα αναζητησει εαν ξυπνησει την νυχτα(πχ στηθος,κουνημα,καροτσι,μπιμπερο κτλ) αλλιως καθε φορα που ξυπναει θα χρειαζεται παλι στηθος η΄βολτα με καροτσι κτλ..πρεπει να πηγαινει στην κουνια του ξυπνιο κ να κοιμαται μονο του ετσι ωστε οταν ξυπνησει να μην τρομαζει επειδη δεν εχει ενα βυζι στο στομα οπως την ωρα που κοιμηθηκε η' δεν νιωθει το κουνημα των χεριων η' καροτσιου..δεν ξερω αν τα λεω κατανοητα..εαν δεν καταλαβαινετε να αντιγραψω καποια αρθρα απο το βιβλιο...

Μια χαρα τα λες και κατανοητα, και συμφωνω απολυτα με ολα αυτα. Η εμπειρια μου και το τι ακουω τοσα χρονια αυτο εχει δειξει, τελικα τα παιδια πρεπει να κοιμουνται στην κουνια μονα τους, η καλυτερα να αποκοιμιουνται μονα τους.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κι εγω το νυχτοπουλι της παρεας τα μωρα κοιμουνται εγω εφαγα τη σαλατα μου κι ενα μπιφτεκακι και παω για υπνο εχω κουραστει πολυ 3 μερες τωρα χωρις το Βασιλη σπιτι και αυριο εχει παλι υπηρεσια ουφ μου δενει τα χερια.

Δωρα μου κι εγω τα ιδια κανω σηκωνομαι κανω 2 φτουτοκρεμες ταιζω 2 μωρα τα πλενω ετοιμαζω 2 φαγητα για το μεσημερι συμμαζευω ταιζω παλι 2 μωρα ξαναπλενω κανω μπανιο 2 μωρα κοιμιζω 2 μωρα ξυπνανε ξαναετοιμαζω 2 φαγητα ξαναταιζω 2 μωρα ξαναπλενω ντυνω 2 μωρα τα βγαζω βολτα τα μαζευω τα κανω μπανιο τα ταιζω τα κοιμιζω οοοοολη μερα κααααθε μερα.χωρις ρεπο χωρις ξεκουραση απλα οταν ειναι ο Βασιλης σπιτι κραταει τον εναν απο τους δυο για να ταισω πλυνω κανω μπανιο κοιμισω το αλλο αν δεν ειναι εδω τα κανω ολα μονη μου συνηθως με την μπεμπα στο καροτσι να τη γυρναω σε ολο το σπιτι.Κουραστηκα μονο που τα εγραψα καληνυχτα φιλεναδες.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κι εγω το νυχτοπουλι της παρεας τα μωρα κοιμουνται εγω εφαγα τη σαλατα μου κι ενα μπιφτεκακι και παω για υπνο εχω κουραστει πολυ 3 μερες τωρα χωρις το Βασιλη σπιτι και αυριο εχει παλι υπηρεσια ουφ μου δενει τα χερια.

Δωρα μου κι εγω τα ιδια κανω σηκωνομαι κανω 2 φτουτοκρεμες ταιζω 2 μωρα τα πλενω ετοιμαζω 2 φαγητα για το μεσημερι συμμαζευω ταιζω παλι 2 μωρα ξαναπλενω κανω μπανιο 2 μωρα κοιμιζω 2 μωρα ξυπνανε ξαναετοιμαζω 2 φαγητα ξαναταιζω 2 μωρα ξαναπλενω ντυνω 2 μωρα τα βγαζω βολτα τα μαζευω τα κανω μπανιο τα ταιζω τα κοιμιζω οοοοολη μερα κααααθε μερα.χωρις ρεπο χωρις ξεκουραση απλα οταν ειναι ο Βασιλης σπιτι κραταει τον εναν απο τους δυο για να ταισω πλυνω κανω μπανιο κοιμισω το αλλο αν δεν ειναι εδω τα κανω ολα μονη μου συνηθως με την μπεμπα στο καροτσι να τη γυρναω σε ολο το σπιτι.Κουραστηκα μονο που τα εγραψα καληνυχτα φιλεναδες.

Εδω εγω κουραστηκα ποου τα διαβασα! Καληνυχτα ηρψιδα μανα!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα..οριστε ηρθατε εδω κ σας εχασα.δε σας προλαβαινω με τπτ.λιγο ειδα που λεγατε για τον υπνο..ωραια τα λετε κ απο ο,τι φαινεται τα εχω κανει κουλουβαχατα με το μωρο.κοιμηθηκε 11:30 κ ηδη μου ξυπνησε μια φορα..παλι ανα μια ωρα θα το παει το εργο..ολο λεω θα την αφησω να κλαιει κ στο 2λεπτο την εχω παρει αγκαλια..ειμαι σκληρο καρυδι τρομαρα μου!αφηστε που συνηθως την παιρνω αγκαλια επειδη κοβει βολτες κλαιγοντας στην κουνια,δεν βλεπει μποροστα της απο τη νυστα κ χτυπαει στα καγκελα κ σπαραζει..αχ τι θα κανω,συνεχεια σκεφτομαι οτι ειναι για καλο της να το κανω κ απο την αλλη λεω,μηπως πειναει κ θελει να τρωει.αληθεια κοριτσια αν ηταν πιο μπαμπατσικια θα την αφηνα πιστευω..ομως τωρα εχω κ το θεμα των κιλων να με κυνηγαει..μολις ξαναξυπνησε γμτ μου.......κ κλασσικα χτυπησε κ την σηκωσα..την κοιμισα αγκαλια.κ ναι ξανακλαει....εστειλα τον βαγγελη...σκατα..τα νευρα μου μ'αυτην την ιστορια......ο Βαγγελης γυρισε νομιζοντας οτι κοιμηθηκε κ αυτη ξαναεκλαψε κ ξαναχτυπησε...τωρα ειναι παλι με τον μπαμπα της.ο κυριουλης με το βιβλιο ειχε καμια ιδεα για να μη χτυπανε;;να της βαλω παντα κ απο την αλλη δεν παιζει..θα σκασει..το χειμωνα μπορει..


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η μικρη ξυπνησε για τα καλα...κοβει βολτες στο κρεβατι μας κ καβαλαει τον πατερα της..αυτος δεν της μιλαει καν κ της εχει βαλει τον αγκαλιτσα της να λαλαει αλλα τον εχει γραμμενο.με τις υγειες μας!αφου δεν κοιμομαστε παω να βαλω ενα πλυντηριο με το μειωμενο.μεθαυριο φευγουμε Σαλονικα κ Δευτερα Χαλκιδικουλα!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν το πιστευω αυτο αποψε. Βγηκαμε για την καθημερινη μας βολτα το απογευμα,πηγα εκανα κ τα νυχια μου για αυριο κ οπως καθε παρασκευη καθησαμε εξω για μπυριτσα, η μικρη κοιμηθηκε στο καροτσι κατα τις 11.30 κ πριν λιγο που γυρισαμε σπιτι ξυπνησε! Συνηθως ξυπναει μεχρι να την αλλαξω αλλα ξανακοιμαται κατευθειαν,ε σημερα βρηκε να ξαγρυπνησει λες κ ξερει οτι αυριο εχουμε την βαφτιση κ εχω χιλιες δουλειες!τα νευρα μου! Κ τελειωσε κ η μπαταρια απο τη χαζομαρα με τα νανουρισματα!

Αυριο δεν ξερω αν θα προλαβω να μπω,στις 7 βαφτιζουμε κ την κυριακη θα παμε βολο,οποτε τα λεμε αυριο βραδυ αργα 'η κυριακη βραδυ!

Φιλακια παω να βασανιστω μεχρι να κοιμηθει


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα..οριστε ηρθατε εδω κ σας εχασα.δε σας προλαβαινω με τπτ.λιγο ειδα που λεγατε για τον υπνο..ωραια τα λετε κ απο ο,τι φαινεται τα εχω κανει κουλουβαχατα με το μωρο.κοιμηθηκε 11:30 κ ηδη μου ξυπνησε μια φορα..παλι ανα μια ωρα θα το παει το εργο..ολο λεω θα την αφησω να κλαιει κ στο 2λεπτο την εχω παρει αγκαλια..ειμαι σκληρο καρυδι τρομαρα μου!αφηστε που συνηθως την παιρνω αγκαλια επειδη κοβει βολτες κλαιγοντας στην κουνια,δεν βλεπει μποροστα της απο τη νυστα κ χτυπαει στα καγκελα κ σπαραζει..αχ τι θα κανω,συνεχεια σκεφτομαι οτι ειναι για καλο της να το κανω κ απο την αλλη λεω,μηπως πειναει κ θελει να τρωει.αληθεια κοριτσια αν ηταν πιο μπαμπατσικια θα την αφηνα πιστευω..ομως τωρα εχω κ το θεμα των κιλων να με κυνηγαει..μολις ξαναξυπνησε γμτ μου.......κ κλασσικα χτυπησε κ την σηκωσα..την κοιμισα αγκαλια.κ ναι ξανακλαει....εστειλα τον βαγγελη...σκατα..τα νευρα μου μ'αυτην την ιστορια......ο Βαγγελης γυρισε νομιζοντας οτι κοιμηθηκε κ αυτη ξαναεκλαψε κ ξαναχτυπησε...τωρα ειναι παλι με τον μπαμπα της.ο κυριουλης με το βιβλιο ειχε καμια ιδεα για να μη χτυπανε;;να της βαλω παντα κ απο την αλλη δεν παιζει..θα σκασει..το χειμωνα μπορει..

Λιτσα κι εμενα ο Γιωργος 9.5 κιλα ηταν και το εκανα ξυπναγα εκλαιγα οτι κανεις κι εσυ.Στη μικρη που ειναι καλη και γεννηθηκε και 2700 και με ικτερο δε το εκανα.Πιστευω ειναι αυτο που ελεγα και στη Δωρα μεχρι ποτε θα αντεξεις θα ξυπνησεις καποια μερα και θα πεις ως εδω σε αυτο ή στο δευτερο παιδι.Οσο για την κουνια κι η δικια μου κουτουλαει οπως αλλαζει πλευρο μη φοβασαι δε χτυπαει αν πονεσει δε θα το ξανακανει δεν ειναι χαζουλα μη φοβασαι εμενα ξαπλωμενη και χτυπαει το ξυλο με τα ποδια της και παιζει ακουω ντουκ ντουκ λεω δεν ποναει αλλα αν ποναγε δε θα το ξαναχτυπαγε θα προσεχε.Τις μπαντες σε λιγο θα τις βγαλεις γιατι θα αρχιζει να σκαρφαλωνει οποτε θα συνηθισεις τα κουτουλιδια!:tongue:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν το πιστευω αυτο αποψε. Βγηκαμε για την καθημερινη μας βολτα το απογευμα,πηγα εκανα κ τα νυχια μου για αυριο κ οπως καθε παρασκευη καθησαμε εξω για μπυριτσα, η μικρη κοιμηθηκε στο καροτσι κατα τις 11.30 κ πριν λιγο που γυρισαμε σπιτι ξυπνησε! Συνηθως ξυπναει μεχρι να την αλλαξω αλλα ξανακοιμαται κατευθειαν,ε σημερα βρηκε να ξαγρυπνησει λες κ ξερει οτι αυριο εχουμε την βαφτιση κ εχω χιλιες δουλειες!τα νευρα μου! Κ τελειωσε κ η μπαταρια απο τη χαζομαρα με τα νανουρισματα!

Αυριο δεν ξερω αν θα προλαβω να μπω,στις 7 βαφτιζουμε κ την κυριακη θα παμε βολο,οποτε τα λεμε αυριο βραδυ αργα 'η κυριακη βραδυ!

Φιλακια παω να βασανιστω μεχρι να κοιμηθει

Γωγω μου να ξερεις αυτα τα μικρα μοχθηρα πλασματακια ξερουν ποτε εχεις προγραμματισει κατι και θα αλλαξουν τα παντα προκειμενου να δυσκολευτεις ενωμενοι θα τα καταφερουμε:tongue::tongue::tongue:

Με το καλο η βαφτιση της μικρης μας αχ η πιο μικρουλα μας βαφτιζεται σα χθες ηταν που ελεγες εγω ποτε θα γεννησω τελευταια εμεινα,

Να πανε ολα καλα και να περασετε τελεια!!!


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια οχι και ηρωιδα ολες οι μανουλες με 2 μωρα τα ιδα κανουν σε ολα αυτα βαλτε τις δουλειες του σπιτιου τα συζυγικα καθηκοντα την περιποιηση του εαυτου μας και λιγο χρονο ξεκουρασης και πεστε μου ποσες ωρες πρεπει να εχει το 24ωρο χαχα!Ολα γινονται με προγραμμα απλα πρεπει να παρουμε αποφαση οτι η ζωη μας αλλαξε και θα αργησει να ξαναγινει ιδια πρεπει να μεγαλωσουν αρκετα.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν το πιστευω αυτο αποψε. Βγηκαμε για την καθημερινη μας βολτα το απογευμα,πηγα εκανα κ τα νυχια μου για αυριο κ οπως καθε παρασκευη καθησαμε εξω για μπυριτσα, η μικρη κοιμηθηκε στο καροτσι κατα τις 11.30 κ πριν λιγο που γυρισαμε σπιτι ξυπνησε! Συνηθως ξυπναει μεχρι να την αλλαξω αλλα ξανακοιμαται κατευθειαν,ε σημερα βρηκε να ξαγρυπνησει λες κ ξερει οτι αυριο εχουμε την βαφτιση κ εχω χιλιες δουλειες!τα νευρα μου! Κ τελειωσε κ η μπαταρια απο τη χαζομαρα με τα νανουρισματα!

Αυριο δεν ξερω αν θα προλαβω να μπω,στις 7 βαφτιζουμε κ την κυριακη θα παμε βολο,οποτε τα λεμε αυριο βραδυ αργα 'η κυριακη βραδυ!

Φιλακια παω να βασανιστω μεχρι να κοιμηθει

Γωγω μου με το καλο η βαφτιση σας!!περιμενουμε νεα!

Λιτσα κι εμενα ο Γιωργος 9.5 κιλα ηταν και το εκανα ξυπναγα εκλαιγα οτι κανεις κι εσυ.Στη μικρη που ειναι καλη και γεννηθηκε και 2700 και με ικτερο δε το εκανα.Πιστευω ειναι αυτο που ελεγα και στη Δωρα μεχρι ποτε θα αντεξεις θα ξυπνησεις καποια μερα και θα πεις ως εδω σε αυτο ή στο δευτερο παιδι.Οσο για την κουνια κι η δικια μου κουτουλαει οπως αλλαζει πλευρο μη φοβασαι δε χτυπαει αν πονεσει δε θα το ξανακανει δεν ειναι χαζουλα μη φοβασαι εμενα ξαπλωμενη και χτυπαει το ξυλο με τα ποδια της και παιζει ακουω ντουκ ντουκ λεω δεν ποναει αλλα αν ποναγε δε θα το ξαναχτυπαγε θα προσεχε.Τις μπαντες σε λιγο θα τις βγαλεις γιατι θα αρχιζει να σκαρφαλωνει οποτε θα συνηθισεις τα κουτουλιδια!:tongue:

Αχ Γεωργια μου χτυπαει κ ποναει η δικια μου.απ τα νευρα της κλαιει κ κανει σαν υστερικη κ ετσι οπως ειναι στα 4 κουτουλαει το κεφαλι της στα καγκελα με δυναμη κ μετα κλαιει ακομη πιο δυνατα..δεν υπαρχει περιπτωση να την αφησω κατω μετα απ αυτο κ δεν υπαρχει περιπτωση να σταματησει να χτυπαει αρα δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθουμε ποτε!η μονη λυση ειναι να την κοιμιζω στο παρκοκρεβατο αλλα δε θα ελεγα οτι ειναι κ ο,τι καλυτερο να μαθει εκει.


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κι εγω το νυχτοπουλι της παρεας τα μωρα κοιμουνται εγω εφαγα τη σαλατα μου κι ενα μπιφτεκακι και παω για υπνο εχω κουραστει πολυ 3 μερες τωρα χωρις το Βασιλη σπιτι και αυριο εχει παλι υπηρεσια ουφ μου δενει τα χερια.

Δωρα μου κι εγω τα ιδια κανω σηκωνομαι κανω 2 φτουτοκρεμες ταιζω 2 μωρα τα πλενω ετοιμαζω 2 φαγητα για το μεσημερι συμμαζευω ταιζω παλι 2 μωρα ξαναπλενω κανω μπανιο 2 μωρα κοιμιζω 2 μωρα ξυπνανε ξαναετοιμαζω 2 φαγητα ξαναταιζω 2 μωρα ξαναπλενω ντυνω 2 μωρα τα βγαζω βολτα τα μαζευω τα κανω μπανιο τα ταιζω τα κοιμιζω οοοοολη μερα κααααθε μερα.χωρις ρεπο χωρις ξεκουραση απλα οταν ειναι ο Βασιλης σπιτι κραταει τον εναν απο τους δυο για να ταισω πλυνω κανω μπανιο κοιμισω το αλλο αν δεν ειναι εδω τα κανω ολα μονη μου συνηθως με την μπεμπα στο καροτσι να τη γυρναω σε ολο το σπιτι.Κουραστηκα μονο που τα εγραψα καληνυχτα φιλεναδες.

Αχ Γεωργια μου μπραβο!!! Με οτι έχει ο καθνας κουραζεται ομως κ γκρινιάζει ε??;);)

καλησπερα κ απο μενα..οριστε ηρθατε εδω κ σας εχασα.δε σας προλαβαινω με τπτ.λιγο ειδα που λεγατε για τον υπνο..ωραια τα λετε κ απο ο,τι φαινεται τα εχω κανει κουλουβαχατα με το μωρο.κοιμηθηκε 11:30 κ ηδη μου ξυπνησε μια φορα..παλι ανα μια ωρα θα το παει το εργο..ολο λεω θα την αφησω να κλαιει κ στο 2λεπτο την εχω παρει αγκαλια..ειμαι σκληρο καρυδι τρομαρα μου!αφηστε που συνηθως την παιρνω αγκαλια επειδη κοβει βολτες κλαιγοντας στην κουνια,δεν βλεπει μποροστα της απο τη νυστα κ χτυπαει στα καγκελα κ σπαραζει..αχ τι θα κανω,συνεχεια σκεφτομαι οτι ειναι για καλο της να το κανω κ απο την αλλη λεω,μηπως πειναει κ θελει να τρωει.αληθεια κοριτσια αν ηταν πιο μπαμπατσικια θα την αφηνα πιστευω..ομως τωρα εχω κ το θεμα των κιλων να με κυνηγαει..μολις ξαναξυπνησε γμτ μου.......κ κλασσικα χτυπησε κ την σηκωσα..την κοιμισα αγκαλια.κ ναι ξανακλαει....εστειλα τον βαγγελη...σκατα..τα νευρα μου μ'αυτην την ιστορια......ο Βαγγελης γυρισε νομιζοντας οτι κοιμηθηκε κ αυτη ξαναεκλαψε κ ξαναχτυπησε...τωρα ειναι παλι με τον μπαμπα της.ο κυριουλης με το βιβλιο ειχε καμια ιδεα για να μη χτυπανε;;να της βαλω παντα κ απο την αλλη δεν παιζει..θα σκασει..το χειμωνα μπορει..

Εγω τις εχω παντα γυρω γυρω απο ολο το κρεβατι γιατι αλλιως χτυπαει κι εμενα. Οσο για τα ξυπνηματα της μωρε Λιτσακι σορρυ κιολας ε,αλλα μηπως παιζει να πειναει κ να μην χορταινει απο σενα???? Λεω εγω τωρα ε.... Οκ προσφορα κ ζήτηση ειναι αλλα ειδες στην δικη μου περιπτωση σε 2μερες κοπηκε μονο τυ χωρις καν χαπια αφου δεν ειχα γαλα....

Κοριτσια δεν το πιστευω αυτο αποψε. Βγηκαμε για την καθημερινη μας βολτα το απογευμα,πηγα εκανα κ τα νυχια μου για αυριο κ οπως καθε παρασκευη καθησαμε εξω για μπυριτσα, η μικρη κοιμηθηκε στο καροτσι κατα τις 11.30 κ πριν λιγο που γυρισαμε σπιτι ξυπνησε! Συνηθως ξυπναει μεχρι να την αλλαξω αλλα ξανακοιμαται κατευθειαν,ε σημερα βρηκε να ξαγρυπνησει λες κ ξερει οτι αυριο εχουμε την βαφτιση κ εχω χιλιες δουλειες!τα νευρα μου! Κ τελειωσε κ η μπαταρια απο τη χαζομαρα με τα νανουρισματα!

Αυριο δεν ξερω αν θα προλαβω να μπω,στις 7 βαφτιζουμε κ την κυριακη θα παμε βολο,οποτε τα λεμε αυριο βραδυ αργα 'η κυριακη βραδυ!

Φιλακια παω να βασανιστω μεχρι να κοιμηθει

Ειδες οταν θες δεν εχουν προγραμμα κ ξενυχτανε!!! Κουραγιο και με το καλο η βαφτιση σας!!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...