Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω ήρθα!!!! Οταν λεω οτι μας επαιξε π@@ια το καφε εκει να με ακουτε!!!! Δεν ειδα καν τι μου γραψατε....

καλημεραααααααααααα,μια χαρα ειναι το παιδι μην αγχονεσε δωρα μου!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δωρα μου σου εβαλα αυτο το λινκ του Παπαβεντση για να ηρεμησεις...κ επισης σου εγραψα οταν αρχισει να μπουσουλαει η μικρη να μην ερθεις κ γκρινιαξεις γιατι θα σε φαωωωωω:D:D:D:D:D δες το http://pediatros-thes.gr/for-parents/%CF%88%CF%85%CF%87%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CF%80%CF%84%CF%85%CE%BE%CE%B7/%CF%83%CF%84%CE%AC%CE%B4%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CF%80%CF%84%CF%85%CE%BE%CE%B7%CF%82-%CF%80%CF%8C%CF%84%CE%B5-%CE%BD%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B7%CF%83%CF%85%CF%87%CE%AE%CF%83%CE%B5%CF%84%CE%B5/


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δωρα μου σου εβαλα αυτο το λινκ του Παπαβεντση για να ηρεμησεις...κ επισης σου εγραψα οταν αρχισει να μπουσουλαει η μικρη να μην ερθεις κ γκρινιαξεις γιατι θα σε φαωωωωω:D:D:D:D:D δες το http://pediatros-thes.gr/for-parents/%CF%88%CF%85%CF%87%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CF%80%CF%84%CF%85%CE%BE%CE%B7/%CF%83%CF%84%CE%AC%CE%B4%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CF%80%CF%84%CF%85%CE%BE%CE%B7%CF%82-%CF%80%CF%8C%CF%84%CE%B5-%CE%BD%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B7%CF%83%CF%85%CF%87%CE%AE%CF%83%CE%B5%CF%84%CE%B5/
εμενα ο παναγιωτης δεν μπουσουλησε περπατησε κατευθεια και επειδη εγω ειδα την βικτωρια και απο κοντα μια χαρα ειναι το μωρο!!!η μαμα εχει το προβλημα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:χαχαχχαχα
τι σε ηθελε καλε πρωι πρωι???:cool::cool:
σημερα γυρισε απο την αδεια ηθελε ενημερωση και να δωσει οδηγιες!!

QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα η δικια μου θελει ρε συ να βαζει μονιμως δυναμη στα ποδια κ να σηκωνεται αλλα κρατωντας την κι εμεις... να κατσει στον κωλο της δεν θελει.... επισης να πιασει μονη μπιμπερο? με τιποτα!!!! Κ μπουσουλαει σερνοντας το κεφαλι της κατω!!!! Αυτααααα..... Σνιφ σνιφ!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο παναγιωτης δεν μπουσουλησε περπατησε κατευθεια και επειδη εγω ειδα την βικτωρια και απο κοντα μια χαρα ειναι το μωρο!!!η μαμα εχει το προβλημα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:χαχαχχαχα

Καλα αυτο το ξερω... χα χα χα!!! Γι'αυτο ταιριαξαμε κιολας...:tongue::tongue::tongue:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα αυτο το ξερω... χα χα χα!!! Γι'αυτο ταιριαξαμε κιολας...:tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχ σε πειραζω!!μια χαρα ειναι το παιδι καλε απλα δεν θελει να καθετε προτιμα αλλες στασεις:rolleyes::rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορτσουδια μου!!! τι κανετε??

δωρακι μουπαλι αγχος βγαζεις καλε?? αντε για ηρεμησε λιγο μην ερθω εκει!!:tongue::tongue:

καλημερα μαρακι κ εφη!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ουφ με το ζορι σας διαβαζω κ γραφω...η μικρη δεν θελει παρκο αλλα να μπουσουλαει κ εγω πρεπει να ειμαι απο πισω:evil::D:D Δωρα κ εμενα δεν κραταει μονη της το μπιμπερο...διαβασες αυτο το λινκ που εβαλα?? λεει οτι δεν ειναι καθολου ανυσηχιτικο


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ σε πειραζω!!μια χαρα ειναι το παιδι καλε απλα δεν θελει να καθετε προτιμα αλλες στασεις:rolleyes::rolleyes:

:oops::oops::oops:ΝΤΡΟΠΗ!!!! Κατι ξερει αυτη κατι ξερει....:lol::lol::lol::lol:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ποπη μου αν θες το πιστευεις οτι τοσο γαλα πινει γιατι της το δινει ο Παν... οποτε της δωσω εγω χαζοπινει κ γελαει...2 βδομαδες σπιτι κατεβαζε ετσι το γαλα,σημερα της εδωσα εγω κ ηπιε 100!!! κ αυτα με ζορι


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...