Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Ποπη μου αν θες το πιστευεις οτι τοσο γαλα πινει γιατι της το δινει ο Παν... οποτε της δωσω εγω χαζοπινει κ γελαει...2 βδομαδες σπιτι κατεβαζε ετσι το γαλα,σημερα της εδωσα εγω κ ηπιε 100!!! κ αυτα με ζορι

αρα θελει κ αυτη τον μαστορα της!! χα χα!!κ εμενα στις 05.30 100 ηπιε τωρα παω για το φρουτο της γιατι αν δεν την ταισω ποτε δεν μου γκρινιαζει επειδη πεινα..ειναι ικανη να μεινει μεχρι το μεσημερι ετσι...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ρε περνανε κι σας παλιατζηδες απο την γειτονια? Περναει καθε μερα ενας... που φωναζει με το μεγαφωνο ο μ@@@κας και καθε φορα μου ξυπναει το μωρο...μα καθε φορα κ αυτη τρομαζει!!! Ανοιξε τα ματακια της κ τα γουρλωσε σαν να μου λεει σε παρακαλω διωξτον μαμα..!! Αι σιχτιρ παλιογυφτοι !:evil::evil::evil::evil:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορτσουδια μου!!! τι κανετε??

δωρακι μουπαλι αγχος βγαζεις καλε?? αντε για ηρεμησε λιγο μην ερθω εκει!!:tongue::tongue:

καλημερα μαρακι κ εφη!!

καλημερα ποπη μου!!

ουφ με το ζορι σας διαβαζω κ γραφω...η μικρη δεν θελει παρκο αλλα να μπουσουλαει κ εγω πρεπει να ειμαι απο πισω:evil::D:D Δωρα κ εμενα δεν κραταει μονη της το μπιμπερο...διαβασες αυτο το λινκ που εβαλα?? λεει οτι δεν ειναι καθολου ανυσηχιτικο

τρεχα την μπεμπα μαρια!!1

:oops::oops::oops:ΝΤΡΟΠΗ!!!! Κατι ξερει αυτη κατι ξερει....:lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχχ:P:p:p

Ποπη μου αν θες το πιστευεις οτι τοσο γαλα πινει γιατι της το δινει ο Παν... οποτε της δωσω εγω χαζοπινει κ γελαει...2 βδομαδες σπιτι κατεβαζε ετσι το γαλα,σημερα της εδωσα εγω κ ηπιε 100!!! κ αυτα με ζορι

θελει τον μπαμπακα της!!:P


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε περνανε κι σας παλιατζηδες απο την γειτονια? Περναει καθε μερα ενας... που φωναζει με το μεγαφωνο ο μ@@@κας και καθε φορα μου ξυπναει το μωρο...μα καθε φορα κ αυτη τρομαζει!!! Ανοιξε τα ματακια της κ τα γουρλωσε σαν να μου λεει σε παρακαλω διωξτον μαμα..!! Αι σιχτιρ παλιογυφτοι !:evil::evil::evil::evil:

χαχαχαχ διωξτον καλε:tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

αρα θελει κ αυτη τον μαστορα της!! χα χα!!κ εμενα στις 05.30 100 ηπιε τωρα παω για το φρουτο της γιατι αν δεν την ταισω ποτε δεν μου γκρινιαζει επειδη πεινα..ειναι ικανη να μεινει μεχρι το μεσημερι ετσι...

ρε ποπακι κ εμενα ετσι...θα περασουν 10 ωρες κ δεν θα γκρινιαξει ποτε για το φαγητο...για οτιδηποτε αλλο ναι,για φαι ποτε!!!!!

Ρε περνανε κι σας παλιατζηδες απο την γειτονια? Περναει καθε μερα ενας... που φωναζει με το μεγαφωνο ο μ@@@κας και καθε φορα μου ξυπναει το μωρο...μα καθε φορα κ αυτη τρομαζει!!! Ανοιξε τα ματακια της κ τα γουρλωσε σαν να μου λεει σε παρακαλω διωξτον μαμα..!! Αι σιχτιρ παλιογυφτοι !:evil::evil::evil::evil:

Δωρα πως τους συχτεριζω καθε μερα αυτους τους γυφτους δεν λεγεται...καθε μερα περνανε..εμεις εχουμε κ τον μπουγατσα κ τυροπιτα,οριστε παρακαλωωωω!!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχ διωξτον καλε:tongue::tongue:

Καθε μερα μιλαμε περνανε και ειναι ο ιδιος παλιογυφτος!!! Και καθε μερα φωναζει αλλο ονομα... "Ο Νικολακης το καλο παιδι"... "Ο Αλέξανδρος το καλό παιδι" μας εχει σπασει τα νευρα αυτη η ιστορια... κ πρωι κ απογευμα αι σιχτιρ πια!:evil::evil: Εχω τους οτι να 'ναι γειτονες εχω κ τους παλιατζηδες! Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δωρα πως τους συχτεριζω καθε μερα αυτους τους γυφτους δεν λεγεται...καθε μερα περνανε..εμεις εχουμε κ τον μπουγατσα κ τυροπιτα,οριστε παρακαλωωωω!!!!

Ααααα συμμαζεμο δεν εχουν να πουμε.... Μα σου λεω εδω εγω τρομαζω γιατι αποτομα ακους ενα μεγαφωνο...φαντασου να ειναι κ μεσα στον υπνο σου ε?? Ασε γιατι υστερικη κοντευω να γινω δεν την παλευω.... πριν βγηκα στο μπαλκονι κ εβριζα το κενο αφου ειχε φυγει ο παλιατζακος.... Τοσο θαρρος η κυρα Δωρα που λες...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καθε μερα μιλαμε περνανε και ειναι ο ιδιος παλιογυφτος!!! Και καθε μερα φωναζει αλλο ονομα... "Ο Νικολακης το καλο παιδι"... "Ο Αλέξανδρος το καλό παιδι" μας εχει σπασει τα νευρα αυτη η ιστορια... κ πρωι κ απογευμα αι σιχτιρ πια!:evil::evil: Εχω τους οτι να 'ναι γειτονες εχω κ τους παλιατζηδες! Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχεις το δικιο σου αλλα τι να κανεις??εμεις ευτυχως δεν εχουμε τετοια!!

εφυγα για φρουτο καλα οχι οτι εκατσα κ πολυ!!θα μπω μετα

καλη ορεξη!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ααααα συμμαζεμο δεν εχουν να πουμε.... Μα σου λεω εδω εγω τρομαζω γιατι αποτομα ακους ενα μεγαφωνο...φαντασου να ειναι κ μεσα στον υπνο σου ε?? Ασε γιατι υστερικη κοντευω να γινω δεν την παλευω.... πριν βγηκα στο μπαλκονι κ εβριζα το κενο αφου ειχε φυγει ο παλιατζακος.... Τοσο θαρρος η κυρα Δωρα που λες...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

χαχαχαχ μια τρελλη που τσιριζει απο το μπαλκονι στον κανενα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ μια τρελλη που τσιριζει απο το μπαλκονι στον κανενα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Σου λεω θα με τρελανουν ολοι εδω!! Ενας νορμαλ ανθρωπος δεν υπαρχει...:rolleyes:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...