Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

ας αλλαξουν τον μαθηματικο τυπο υπολογισμου αν θελουν να δωσουν μεγαλυτερη βαρυτητα στο εισοδημα. πιο δικαιο ειναι αυτο.

ουτε αυτο πιστευω ειναι δικαιο. πιο δικαιο ειναι η εργασια της μητερας ή καλυτερα αν δουλευει. εγω που δουλευω εκ των πραγματων δεν μπορω να κρατησω το παιδι σπιτι. μετα ας δουν το εκκαθαριστικο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα θελουν και αυτοι με τα 50000 να παρουν μερος. θα θελουν και οι δημοσιοι υπαλληλοι να παρουν μερος.

Ναι ας θελουν και γιατι να μην θελουν δηλαδη??

μαλλον εσυ χανεις την ουσια γιατι ισως να μην μπορεις να παρεις μερος.

Ενω φαντασομαι εσυ που μπορεις δεν εχεις προβλημα....Αλλα αν και εσυ δεν μπορουσες να παρεις μερος τι θα εκανες??

δεν ζητησαμε δανεικα.

Ουτε εμεις πιστεψε με

40000 ειναι πολλα λεφτα. ρωτηστε και κανεναν αλλον

Εστω οτι εγω εχω 40.100 εισοδημα....Θελεις να σου αναλυσω που παει αυτο το εισοδημα και αν εγω ειμαι καθε μηνα και με αρνητικο ποσο???

Δεν ξερεται τι ζορια τραβαει η καθε οικογενεια και πραγματικα ειναι πολυ ευκολο να λεμε α! αυτος βγαζει 40000 δεν εχει αναγκη.Ξερετε αν ο αλλος εχει αρρωστο παιδι??Ξερετε αν εχει αρρωστους γονεις???Ξερετε αν ο αντρας του-της επαθε τροχαιο???Ξερετε αν μπαινοβγαινουν στα νοσοκομεια και τα λεφτα δεν τους φτανουν ουτε για τα απαραιτητα???

Για εμενα ειναι ΑΔΙΚΟ το χρηματικο οριο και οχι μονο αυτο βεβαια και συγχαρητηρια στην κοπελα που 1η το ξεκινησε και το ανεφερε και ηδη εχουν γινει καταγγελιες...

Link to comment
Share on other sites

thes na mpou peis oti ta 40000 ine arketa gia tria pedia????

δεν ειναι ετσι ακριβως. εγω δεν θελω να βλεπω τα παιδια σαν οικονομικες υποχρεωσεις. οταν ξεκιναει μια νεα οικογενεια θελει και ενα σπιτι. εχεις και εκει εξοδα. δεν εχω τρια παιδια να σου πω, αλλα δεν εβγαλα ποτε και πανω απο 22000. συγκριτικα αν εβγαζα 40000 ναι θα ζουσα ανετα και οπως νομιζω εγω σωστα με τρια παιδια

Link to comment
Share on other sites

το θεμα των παιδιων δεν ειναι μονο οικονομικο. ειναι μεγαλη συζητηση αυτη.

για καποιο λογο εβαλαν το οριο. ας μαθουμε εστω το γιατι.

και γω ειμαι πολυ περιεργη να μαθω γιατι. και στο κατω κατω, ασ εβαζαν διαφορετικο οριο αναλογα και με τον αριθμο των παιδιων.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ας θελουν και γιατι να μην θελουν δηλαδη??

Ενω φαντασομαι εσυ που μπορεις δεν εχεις προβλημα....Αλλα αν και εσυ δεν μπορουσες να παρεις μερος τι θα εκανες??

Ουτε εμεις πιστεψε με

Εστω οτι εγω εχω 40.100 εισοδημα....Θελεις να σου αναλυσω που παει αυτο το εισοδημα και αν εγω ειμαι καθε μηνα και με αρνητικο ποσο???

Δεν ξερεται τι ζορια τραβαει η καθε οικογενεια και πραγματικα ειναι πολυ ευκολο να λεμε α! αυτος βγαζει 40000 δεν εχει αναγκη.Ξερετε αν ο αλλος εχει αρρωστο παιδι??Ξερετε αν εχει αρρωστους γονεις???Ξερετε αν ο αντρας του-της επαθε τροχαιο???Ξερετε αν μπαινοβγαινουν στα νοσοκομεια και τα λεφτα δεν τους φτανουν ουτε για τα απαραιτητα???

Για εμενα ειναι ΑΔΙΚΟ το χρηματικο οριο και οχι μονο αυτο βεβαια και συγχαρητηρια στην κοπελα που 1η το ξεκινησε και το ανεφερε και ηδη εχουν γινει καταγγελιες...

δεν θα σου αναλυσω τα οικογενειακα μου. ολοι εχουμε προβληματα. δεν ειπα οτι δεν εχει αναγκη αυτος με τα 40000. αλλα εχει αναγκη καποιος που βγαζει τα μισα. και σε αυτο πιστευω να συμφωνησεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ειπα οτι δεν εχει αναγκη αυτος με τα 40000. αλλα εχει αναγκη καποιος που βγαζει τα μισα. και σε αυτο πιστευω να συμφωνησεις

Σαφως και εχει αναγκη και καποιος που βγαζει τα μισα και ισως και λιγοτερα ακομη...αλλα δεν μπορεις να ξερεις και τις αναγκες του αλλου που "φαινεται" να εχει μεγαλυτερο εισοδημα αλλα στην πραξη να μην ειναι ετσι...

Εγω δεν συμφωνω με αυτο το τσουβαλιασμα που γινετε....και με την ευκολη κριτικη...

Link to comment
Share on other sites

Σαφως και εχει αναγκη και καποιος που βγαζει τα μισα και ισως και λιγοτερα ακομη...αλλα δεν μπορεις να ξερεις και τις αναγκες του αλλου που "φαινεται" να εχει μεγαλυτερο εισοδημα αλλα στην πραξη να μην ειναι ετσι...

Εγω δεν συμφωνω με αυτο το τσουβαλιασμα που γινετε....και με την ευκολη κριτικη...

δεν ξερω τα δικα σου και εσυ δεν ξερεις τα δικα μου. εγω ειπα στην αρχη να κανουν ολα τα χαρτια τους. και αυτοι πανω απο τα 40000 και να γραψουν σε μια επιστολη τα παραπονα τους και οτι γινει.

ειναι καποιοι 40000 που ζοριζονται. ειναι ομως και καποιοι με 0 εισοδημα που περνανε ζωη και κοτα. γιατι δεν κανετε κατι και για αυτους? ή για τις μανες που ειναι ανεργες εδω και 5-6 χρονια? που δεν θελουν να δουλεψουν αλλα θα σου παρουν εσενα τη θεση.

εγω οποια βλεπω της λεω για το προγραμμα. δεν φοβαμαι μηπως βρεθω εγω εκτος. οτι ειναι να γιναι θα γινει

Link to comment
Share on other sites

ti ennoeis na kanoume kati?

να κανετε καταγγελια για την αδικια του προγραμματος να παιρνει ανεργες που καθονται 5 χρονια σπιτι στους συνεχομενα. τοσα χρονια δεν βρεθηκε δουλεια για αυτες???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


xanarotao ti na kanoume? to sxolio ine ironiko?

οχι καθολου. δεν το θεωρεις σοβαρο ζητημα?? δε νομιζεις οτι συμβαινει και ευνοουνται καποιες που δεν πρεπει? δεν περεπει και εκει να μπει οριο? στην καρτα ανεργιας???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...