Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

CAFE ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012


elissavet1988

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια!!!! Εχω πολύ αγχος, πάω στο γιατρό μεθαύριο, ύστερα απο 3 εβδομάδες!!!! Θέλω πολύ όλα να είναι καλά!!!!

Εγώ λογικά είμαι 9 εβδομάδων και 3 ημερών!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στον γυναικολόγο προχθές και ευτυχώς το μωράκι ήταν μια χαρά και ηρέμησα...τώρα θα αγχωθώ για την αυχενική.Έκλεισα ραντεβού στις 5 Οκτωβρίου με τον Τζώρτζη από το ΡΕΑ. Έχει καμιά μανούλα ακούσει τίποτα για τον συγκεκριμένο γιατρό?


dev104pr___.pnglamlamsbu20050723_-6_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο Argiota,μια χαρα ολα λοιπον!

Με τον Τζωρτζη κανει υπερηχους μια κοπελα που εχουμε γεννησει μαζι τα πρωτα μας παιδια και γενναει σε λιγο καιρο, πολυ καλος λεει και πολυ γλυκος ανθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Ελενα ουτε εγω εχω κανει εξετασεις, θα μου πει ο γιατρος στην αυχενικη τι να κανω και νιωθω και χαλια,σιγουρα χρειαζομαι σιδηρο! Βεβαια μετα τη δουλεια καπακι εχω και τα μαθηματα οδηγησης οποτε γυριζω σπιτι μου μετα απο 12ωρες και κοιμαμαι απο τις 10:30:shock:

Ζαλαδες δεν εχω,απλα πολλες φορες κυριως τα βραδυα απο την κουραση δε μπορω να σταθω ορθια...:-( και φυσικα μετα τις 6 το απογευμα νυσταζω τρελα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια,

κάτι πρωινή σήμερα,έχω ξυπνήσει από τις 3 η ώρα,πολύ ταχτικά μου συμβαίνει αυτό και μ ανησυχεί...όσο σκέφτομαι τη μέρα που με περιμένει και το τι έχω να κάνω.

Αφήστε πια τις βραδινές επισκέψεις στην τουαλέτα...

Mήπως να αγόραζα ένα δοχείο νυχτός;:rolleyes:

Χτες ήμουν στην γυναικολόγο,λοιπόν το ατιμούτσικο έχει μεγαλώσει,είμαστε 33,8 χιλιοστά!Και όχι μόνο!την ώρα του υπερηχογραφήματος άρχισε να κινείται και γύρισε κιόλας,μας έδειξε προφίλ!Χαχα...τα έλεγα μετά στον αντρούλη μου,ο οποίος δεν το έχει δει ακόμα live,μόνο από το τυπωμένο υπερηχογράφημα.

Λέτε το εμβρυάκι να ενοχλείται την ώρα της εξέτασης και γι αυτό να κινείται;

Άβυσσος.

Κατά τα άλλα,γιατί φρικάρω τόσο πολύ με τα ρούχα της εγκυμοσύνης;

Είναι τόσο...άχαρα...τεράστια... ή απλά είναι ιδέα μου;

Φιλιά και μια καλή μέρα σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.

Ρηνούλα εγώ και στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν αγόρασα ρούχα εγκυμοσύνης. Μπλουζοφόρεμα με κολανάκι που έχουν ελαστικότητα και σε κάνουν με ή χωρίς κοιλιά και φορμούλες για πιο χαλαρές εξόδους.


Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!

Ουτε εγω αγορασα εγκυμοσυνης την πρωτη φορα,μονο ενα τζην απο Ζαρα,ασε που με τα φαρδια επαναπαυεσαι και τα κιλα δε φαινονται τοσο...Εβρισκα μια χαρα κολανακια και μπλουζοφορεματα σε κανονικα μαγαζια οπως λεει και η Βικυ!;)και πολυ πιο οικονομικα βεβαια...

Εγω την πατησα σημερα,νομιζα οτι εχει ταξι και αφησα τη μικρη στη μανα μου απο χθες για να μην ψαχνει και αυτη ταξι να ερθει πρωι πρωι να την κρατησει και τελικα ταξι δεν εχει οποτε ειμαι εγω εγκλωβισμενη σπιτι και το παιδι στη γιαγια...κριμα να εχω μια μερα ελευθερη,σπανιο για μενα και να μη μπορω να την περασω με το παιδι μου...

Επισης πηρα πριν λιγο να ενημερωσω το αφεντικο μου οτι δε θα παω και τελικα μαλλον θα ερθει να με παρει...τωρα να χαρω γιατο οτι ειμαι τοσο απαραιτητη????:-(

Επισης, εκλεισα αυχενικη στο Ιασω 15 Οκτωβρη..ανυπομονω!

Link to comment
Share on other sites

Ρηνούλα χαίρομαι που το μωράκι σου είναι μια χαρά...και εγώ το είδα προχθές και ήμουν μέσα στην ευτυχία, μου έστειλε και ο γιατρός μου με mail τον υπέρηχο χθες και ολη την ώρα το χαζεύω!!!Ελισσάβετ την ίδια μέρα έχουμε αυχενική, που θα την κάνεις?


dev104pr___.pnglamlamsbu20050723_-6_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...