Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

      Για ετ μ τα ξεκινάμε 1η μέρα εμένα μόνο στην διέγερση με ξεκίνησε 2η 

CAFE ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012


elissavet1988

Recommended Posts

pinkie,καλώς όρισες στην παρεούλα μας που όλο και μεγαλώνει.

Μια καλή εγκυμοσύνη να έχεις!

Argiota,νομίζω ότι εσύ θα είσαι η πρώτη,Τετάρτη εσύ την αυχενική και Πέμπτη εγώ.Εσύ σαν πιο έμπειρη,αφού είναι το δεύτερο παιδάκι σου,ξέρεις τη διαδικασία,ε;Βασικά,από όσα διάβασα στο φόρουμ,είναι ένας υπέρηχος που διαρκεί πολύ περισσότερο από αυτόν που κάνουμε στο γιατρό και γίνονται πολλές μετρήσεις στο έμβρυο.

Επίσης,βλέπουμε το εμβρυάκι μας πολύ καλύτερα(λέει η χαζομανούλα).:D

Μακάρι όλα να πάνε καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ, κι εγώ περιμένω πως και πως την αυχενική στις 13/10 , μια αγωνία την έχω! στην αυχενική ρηνούλα φαίνεται πολύ καλά το μωράκι και ξεχωρίζεις χέρια πόδια κανονικά, κρατάει κανά μισάωρο γιατί παίρνουν και αίμα για μια εξέταση papp-A. άντε να πάτε οι πρώτες να μας πείτε τα νέα!


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

με το καλο pinkie και το δεθτερο παιδακι σου.Βλεπω κιολασ πωσ την κορη σου την λενε Ελενη και μενα τη δικι μου Ελενα.

Με το καλο οι αυχενικεσ σασ εγω δεν χερω μπορει να ειμαι και ανεστητη αλλα δεν εχω ανχοσ για την αθχενικη ουτε ημερομινια δεν εχω κλειση,βασικα δεν εχω παει ακομα δεθτερη επισκεπση στο γιατρο μαλλον πρεπει να τα οργανοσω μου φαινετε λιγακι τα πραγματα.

νικι η ωρα η καλη!!!!


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που έχετε κλείσει αυχενική κορίτσια μου?εγώ μόλις συνειδητοποίησα ότι ο Τζώρτζης μου είχε κάνει την αυχενική και στον Πέτρο μου.

Και εγώ ανυπομονώ να δω το μωράκι μου αλλά αγχώνομαι μακάρι να ήμουν λίγο πιο χαλαρή και εγώ. Κάθε φορά που το σκέφτομαι μου έρχεται εμετός.

Νίκη μου εμένα είναι ο δεύτερος γάμος μου και δεν θέλω καθόλου ούτε γάμους ούτε πανηγύρια αλλά ο σύντροφος μου δεν έχει παντρευτεί ποτέ και τα θέλει οπότε τον καταλαβαίνω.


dev104pr___.pnglamlamsbu20050723_-6_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε ναι!!!!! Πρέπει να του κάνεις το χατίρι!!! Και εμενα θελει αργότερα, αλλά πιστεύω να κάνουμε κάτι απλό και με λίγο κόσμο!!

Εγώ θα κανω αυχενική στο ιδρυμα μητέρας και εμβρύου στη Μιχαλακοπούλου. Εχω καινει και εναν υπέρηχο εκει κει είχα μείνει ευχαριστημένη αλλά είναι λίγο ακριβά. 170€ η αυχενική!!!!!!!!!!:shock:

Εκεί όμως με έστειλε ο γιατρός οποτε θα παω!!!

pinkie με το καλό!!!! Ολα καλα να πανε εύχομαι!:D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το κάνω στο ΡΕΑ με 140? και από ότι μου είπαν δίνουν και dvd.

Πέρασα σήμερα από hm έχουν 10ήμερο προσφορών και έχει και κάποια ρούχα εγκυμοσύνης με 5-10?.

Πήρα και το φόρεμα για τον πολιτικό από εκεί, ένα ροζ με έναν ώμο σε γραμμή αμπιρ.

Σήμερα ξεκίνησα τον σίδηρο και το ασβέστιο και έχω συνέχεια τάση για εμετό, να είναι φυσιολογικό αυτό?


dev104pr___.pnglamlamsbu20050723_-6_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, εγώ αυχενική θα κάνω σε μια εμβρυοκυτταρολόγο στην Πάτρα, εδώ οι τιμές φτάνουν 200 euro μαζί με το papp-A, τουλάχιστον τόσο ήταν πριν 2 χρόνια μπορεί και να 'χει ανέβει η τιμή..

argiota και niki8 με το καλό κι ο γάμος και τα μωράκια σας!αυτά είναι ευχάριστα, τί θα 'χετε να θυμάστε μετά?

argiota το ασβέστιο είναι λίγο αηδία σα γεύση μπορεί αυτό να σε ανακατεύει,αν είναι πες του γιατρού να δοκιμάσεις κανένα άλλο αν αυτό σε ενοχλεί..


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το σίδηρο πρέπει να με πείραξε γιατί μόλις το ήπια μετά από 2 ώρες περίπου με έπιασε η αναγούλα. Pinkie σε ευχαριστούμε πάρα πολύ με ένα γερό και τυχερό μωρό εύχομαι!


dev104pr___.pnglamlamsbu20050723_-6_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια, εγώ αυχενική θα κάνω σε μια εμβρυοκυτταρολόγο στην Πάτρα, εδώ οι τιμές φτάνουν 200 euro μαζί με το papp-A, τουλάχιστον τόσο ήταν πριν 2 χρόνια μπορεί και να 'χει ανέβει η τιμή..

argiota και niki8 με το καλό κι ο γάμος και τα μωράκια σας!αυτά είναι ευχάριστα, τί θα 'χετε να θυμάστε μετά?

argiota το ασβέστιο είναι λίγο αηδία σα γεύση μπορεί αυτό να σε ανακατεύει,αν είναι πες του γιατρού να δοκιμάσεις κανένα άλλο αν αυτό σε ενοχλεί..

pinkie eisai ap patra ki egw zw patra k tin tetarti exw rantevou gia tin auxeniki

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ καλη εβδομαδα κοριτσια κ καλο μηνα!

εγω εκανα την αυχενικη την προηγουμενη δευτερα στο "Προγενεσις" στον Πειραια κ κοστισε 130Ε μαζι με το αιμα που μου πηραν για το Papp-A. μου εδωσαν κ μενα το dvd μρ τον υπερηχο.

βλεπεις χερακια, ποδαρακια, προφιλ, εμενα εκανε τουμπες, γυρισε στο πλαι, μετα μπρουμυτα το ειδαμε απο ολες τις πλευρες!

Σημερα εχω κ γιατρο, μαλλον θα ξεκινησω σιδηρο κ ασβεστιο.

Με το καλο κ οι μελλουσες νυφουλες! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...