Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Ωραίο το PlasmaCar αλλά είχα την εντύπωση πως ήταν πιο ακριβό. μόνο 30 λίρες κάνει δηλαδή?

Edit: Βρήκα επίσης και το Twistcar . Ποιο από τα δύο είναι το γνήσιο και ποιό είναι καλύτερο οέο?

Δεν κόβω το χέρι μου αλλά νομίζω το πλάσμακαρ ειναι πρώτο.

agki, υπάρχει και αυτό: http://www.narlis.gr/ αλλά δεν έχω ψωνίσει από εκεί. Πολλές κοπέλες όμως, ευχαριστημένες από αυτό, το έχουν αναφέρει στα αντίστοιχα θέματα στο parents δίπλα ....

Εχει τώρα πια πολύ κινηση σαν μαγαζι με τις παραγγελίες αλλά ειναι ολοι τους ευγενικότατοι κ εξυπηρετικότατοι. Εκανα σε αυτους μπομπο νυφικές κ παιδικές κ πηρα κ διάφορα αλλα. Ενα παράδειγμα την μπομπό την παιδική που ηθελα ενα καδράκι μου ζητούσαν απο 3.5 εως 4.5ευρώ....σε εκείνον την πήρα 1.55 ή 1.60ευρώ το κομμάτι. Μεγάλη διαφορά κ τα μεταφορικά του ειναι παμφθηνα

Φοβάμαι μην μου κρυώσει με κοντό γιατί θα ειναι αρχες Μαίου...

Αν ήταν μόνο βαφτιση σίγουρα θα ήθελα κάτο πιο σπορ αλλά εφόσον σε όλη τη διαρκεια του γαμου θα τον έχουμε αγκαλιά ή δίπλα μας θέλω να είναι ασορτι με εμας. Σίγουρα το λευκό είναι πιο ωραίο αλλά να βάλει τα ίδια πριν και μετα μου φαίνεται κάπως...

Για βαφτιστικό λέω αυτό αν συμφωνήσει και ο νονός

Βρε κορίτσι....κ αυτό λινό ειναι καλοκαιρινο...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Link to comment
Share on other sites

To plasmacar ειναι το original, εμεις αυτο εχουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

έχω βρει κάποιο καθισματάκι αυτοκινήτου που θέλω να παραγγείλω από το mytoys. Γνωρίζει κανείς κάποιο εκπτωτικό κωδικό!!!

Ευχαριστώ πολύ:-P

Νομίζω πως όταν γράφεσαι πρώτη φορά σου στέλνει κωδικό για μειον 5ευρώ για την πρώτη παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Απ'οσο βλεπω, ουτε το αλλο στελνουν.

Τα δικα μας πλασμακαρ τα πηρα απο Αμαζον με δωρεαν αποστολη περυσι (και τα δυο μαζι περιπου 80 ευρω.) Παντως, διατιθενται μεσω ebay Αγγλιας, καινουργια.

Link to comment
Share on other sites

παραγγειλα 2 ρολογάκια απο amazon....

http://www.amazon.co.uk/Umbro-U531-Digital-Set-Matching/dp/B001D0TUUW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1332324166&sr=8-1

http://www.amazon.co.uk/Umbro-Digital-Clock-With-Alarm/dp/B000N5KPKM/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1332324205&sr=8-5

tamaraki και εμένα μου φαινονται αρκετά σοβαρά ...για βάπτιση!!!

Κάτι πιο sport???

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ομως που δε στελνουν ε?

Έχω την εντύπωση ότι κανένα από τα 2 δεν έρχεται Ελλάδα. Πέρισυ πάντως που το ΑΜΑΖΟΝ το έστελνε και το πήρα μου βγήκε γύρω στα 45 ΕΥΡΩ.

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά (και φυσικά να το δοκιμάσετε) αν το έχουν ακόμα στα ΛΗΤΩ (έκανε τότε γύρω στα 65 ΕΥΡΩ).


LlIEp3.pngvOfHp2.pngI46bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


h ΤΟΥ δε στελνει οποτε ....θκατουλες

αυτο γιατι ειναι στο θεο?? http://www.amazon.co.uk/PlasmaCar-Blue/dp/B000GUGY1S/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1332324426&sr=8-5

Παραξενο, μηπως λογω χρωματος? Παντως, το αμαζον διαθετει αλλα plasmacars (σε αλλα χρωματα) σε πολυ χαμηλοτερες τιμες.

Στην Ελλαδα το εχει το τρικυκλο (78 ευρω).

Γατουλα, ελαβες το μηνυμα που σου εστειλα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχω βρει κάποιο καθισματάκι αυτοκινήτου που θέλω να παραγγείλω από το mytoys. Γνωρίζει κανείς κάποιο εκπτωτικό κωδικό!!!

Ευχαριστώ πολύ:-P

Για δοκίμασε αυτούς (είναι για αγορές άνω των 30 ΕΥΡΩ και αφαιρεί 10 ΕΥΡΩ)

D339H3CH9MXE ισχύει μέχρι 31 Μαρ 2012

4BKM89ZHG56X ισχύει μέχρι 31 ΙΟυλ 2012


LlIEp3.pngvOfHp2.pngI46bp2.png
Link to comment
Share on other sites

ταμαρ το λινό που έβαλες για τον μικρό είναι τρέλα!

Εμάς η νονά μας, μας είχε πάρει από το φάκτορι αεροδρομίου στα ματού φρανς ένα σύνολο λινό καταπληκτικό με: παντελόνι με τιράντες,πουκάμισο,γιλέκο,σακάκι,γραβάτα καπέλο σε χρώμα κρεμ και μπλέ λεπτομέρειες στα 117ε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχω βρει κάποιο καθισματάκι αυτοκινήτου που θέλω να παραγγείλω από το mytoys. Γνωρίζει κανείς κάποιο εκπτωτικό κωδικό!!!

Ευχαριστώ πολύ:-P

Κοίτα και στο kiddies24.de έχουν σε αρκετά καρεκλάκια καλύτερες τιμές και 16 ευρώ μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...