Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Να επαναλάβω πως κάνουμε το κόλπο με το λινκ πίσω από την λέξη ;)

Κάνετε κόπι το λινκ που θέλετε να κρύψετε πίσω από μια λέξη/φράση, μαρκάρετε την λέξη/φράση και μετά πηγαίνετε στην εργαλειογραμμή επάνω στο πόστ σας και πατάτε το σύμβολο με την υδρόγειο και την αλυσίδα (εισάγετε λινκ). Κάνετε επικόλληση το λίνκ και πατάτε ΟΚ.;);):D

Δασκάλα μου η αξές σματς σμουτς

Αν σου πω ότι τώρα το κατάλαβα θα με πιστέψεις;;;Τα έκανα όλα όπως τα είχε η άξες αλλά δεν έγραφα το αυτό πχ. για να το μαρκάρω....

Ευχαριστούμε άξες και χατζίκο!!!

Ταμαρ συγνώμη αλλά δε μου αρέσουν...δε μου αρέσει καθόλου το γιλέκο....από τα 3 προτιμώ το τελευταίο αν και η ιδέα να είναι ντυμένος στα λευκά και στα μωβ μου αρέσει πολύ καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χμ πολύ μπέμπης είναι Ταμαράκι για κάτι τόσο σοβαρό. Εγώ θα επέλεγα κάτι πιο παιχνιδιάρικο. Λευκά ρουχαλάκια με μωβ γραβάτα μου κάνει καλύτερα!

Καλησπέρα:)

Του πάει όμως το μπλε...Του πάει πολύ...

Άσε που και τα βαφτιστικά θα είναι λευκά με γαλάζιο...


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αν θες να αγοράσεις 2 πραγματάκια μόνο είναι πιο φτηνά από το bce και ειδικά αν είναι η πρώτη σου αγορά, είναι -10 ευρώ.

Αν θες να αγορασεις πολλά πράγματα ίσως να σε συμφέρει το απο-ροτ γιατί έχει καλύτερες τιμές.

Εγώ άνοιξα και τα 2 σάιτ, έβαλα τα ίδια πράγματα και στα δύο, είδα τα τελικά ποσά και επέλεξα:wink:

Αυτό σκέφτομαι να κάνω!Σ΄ευχαριστώ πολύ!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν. Ο μπαμπάς με τον μπέμπη θα με περιμένουν στην εκκλησία. Ο μπαμπάς θα φορά μπλε κουστούμι, λευκό πουκάμισο και μωβ γραβάτα.

Ο μπέμπης τί λέτε;

http://www.ebay.co.uk/itm/270920542651?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_1568wt_1038

http://www.ebay.co.uk/itm/370052208128?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_2854wt_1037

http://www.ebay.co.uk/itm/280837470842?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_1569wt_1037

Εννοείται λευκό πουκάμισο και μωβ γραβάτα (παπουτσάκι λευκό)

Η άλλη επιλογή είναι να είναι ντυμένος στα λευκά με μωβ γραβατούλα...

Τί λέτε;

Η ιδέα του λευκού μου αρέσει καλύτερα!Αν όμως είναι και τα βαφτιστικά του όχι.Καλύτερα να πάει στην εκκλησία με άλλο χρώμα.Εμείς στην βάφτιση μας κάναμε κάτι αντίστοιχο και όταν πήραμε τις φωτογραφίες κατάλαβα πόσο δίκιο είχε η αδερφή μου που μου είπε πως θα φαίνονται ίδιες οι πριν και οι μετά!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω ότι τώρα το κατάλαβα θα με πιστέψεις;;;Τα έκανα όλα όπως τα είχε η άξες αλλά δεν έγραφα το αυτό πχ. για να το μαρκάρω....

Ευχαριστούμε άξες και χατζίκο!!!

Ταμαρ συγνώμη αλλά δε μου αρέσουν...δε μου αρέσει καθόλου το γιλέκο....από τα 3 προτιμώ το τελευταίο αν και η ιδέα να είναι ντυμένος στα λευκά και στα μωβ μου αρέσει πολύ καλύτερα...

Που βρίσκεται η υδρόγειος με την αλυσίδα; Μήπως δεν εμφανίζεται στα mac;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Για αγορές κάτω από 75 ευρώ τα μεταφορικά είναι 7,95 και για αγορές άνω των 75 δωρεάν. Στο mangooutlet δεν έχω καταλάβει ακόμη πως υπολογίζουν τα μεταφορικά.

Γενικά τα ρούχα τους τα λες κανονικά. Από νούμερα υπολόγιζε όπως τα ZARA περίπου.

Σ ευχαριστώ!

Αρα πάιρνω σμολ, στα ΖΑΡΑ το χς μου είναι μικρό..

Βασικα για το mangooutlet έλεγα!Για 3 μπλούζες 1 παντελόνι κ 1 φούστα μου βγάζει 13 ευρώ μεταφορικα:rolleyes::rolleyes:

Εχω γραφτει στο newsletter αλλά δεν μου εχουν στειλει κωδικο :-(

Link to comment
Share on other sites

τι απιστευτο πραγματακι ειναι τουτο???

καταπληκτικοοοο...γελασα πολυ με τα μικρα που εκαναν γυρω-γυρω στο σπιτι!!!!

Να ρωτησω..

σε πλακακι ειπες δουλευει καλα??Εμεις στο σπιτι και την βεραντα εχουμε πλακακι....θα μπορει να το δουλεψει η μικρη???Σε πεζοδρομο παλι ισως που εχει πλακακι κατω,αν και πιο τραχυ!!Μωρεεεεεε...αν το παρω,στην πυλωτη θα την βγαζει που εχουμε βιομηχανικο δαπεδο..

Εντωμεταξυ..ειναι 22 μηνων,κανει για την ηλικια της?

Μεχρι ποσα κιλα σηκωνει??(ιδιως αν ειναι να μπει ενηλικας..χαχα:tongue::P)

Πολυ ψηνομαι να της το παρω για τα γενεθλεια τον Μαιο!!ΔΝΤ ξεΔΝΤ,ενα δωρο στο κοριτσι μου νομιζω πως δικαιουμαι να το κανω!!!

marsolan εγω του το πηρα το καλοκαιρι που μας περασε απο το αμαζον...ο γιος μου ηταν τοτε 26 μηνων....

οταν πια τον αφησαν να το καβαλησει τα μεγαλυτερα παιδακια της γειτονιας που ειχαν κανει ουρα να το δοκιμασουν:lol:,δυκολευτηκε λιγο στην αρχη αλλα σχετικα γρηγορα του χε παρει το κολαι........

το μερος που ζω ειναι στρωμενο με πλακες Ελευθερουπολης...δεν ξερω αν τις εχεις ακουστα......οχι και τοσο λειες....μια χαρα θα πηγαινει πιστευω σε πλακακι....

τι εννοεις βιομηχανικο δαπεδο?

μεχρι 100 κιλα γραφει....


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...

Περισσότερο με ενδιαφέρει η ποιότητα και η πρακτικότητα του ρούχου, γι' αυτό και δεν τρελαίνομαι με τα πολλά φρου- φρου.

Η αλήθεια είναι πως η μαμά της μικρής είναι χρόνια φίλη και με έχει αφήσει εν λευκό στα πάντα. ...

Και έμενα δεν μου αρέσουν τα φρου - φρού αλλά την φίλη μου την θυμάμαι πάντα που της άρεσαν και κάπου εκεί προβληματίζομαι.

Agki μου θα μου επιτρεψεις να σου πω τη γνωμη μου, χωρις βεβαιως να σημαινει οτι ειναι σωστη ή λαθος;

Τα βαφτιστικα ρουχαλακια ειναι αυτα που νομιζω οτι η συντριπτικη πλειοψηφεια μας τα κραταει για ενθυμιο. Μη σκεφτεσαι λοιπον να ειναι πρακτικο με την εννοια να το ξαναφορεσει. Εγω τα εχω κρατησει και μαλιστα επιτηδες δεν τα ξαναφορεσα παρα μονο για να κοινωνησουν οπως λεει το εθιμο εδω, για να τα κρατησω σε αριστη κατασταση. Εισαι αξιεπαινη που τους βοηθας. Ενα ρουχο επιπλεον δε θα τους λειψει. Ας ειναι οπως το θελει η μανουλα και εσυ για να χαιρεστε το παιδακι εκεινη την ξεχωριστη ημερα. Θελω να πω οτι ισως δεν εχει νοημα το σκεπτικο να παρεις π.χ. 100% βαμβακερο για να το φοραει το καλοκαιρι ή να ειναι πρακτικο για να το βαλει και σε αλλες περιστασεις. Μια φορα ειναι η βαφτιση και κατα την αποψη μου και το ρουχο πρεπει να ειναι εξισου μοναδικο. :D

Λοιπόν. Ο μπαμπάς με τον μπέμπη θα με περιμένουν στην εκκλησία. Ο μπαμπάς θα φορά μπλε κουστούμι, λευκό πουκάμισο και μωβ γραβάτα.

Ο μπέμπης τί λέτε;

http://www.ebay.co.uk/itm/270920542651?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_1568wt_1038

http://www.ebay.co.uk/itm/370052208128?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_2854wt_1037

http://www.ebay.co.uk/itm/280837470842?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_1569wt_1037

Εννοείται λευκό πουκάμισο και μωβ γραβάτα (παπουτσάκι λευκό)

Η άλλη επιλογή είναι να είναι ντυμένος στα λευκά με μωβ γραβατούλα...

Τί λέτε;

...

Ταμαρ συγνώμη αλλά δε μου αρέσουν...δε μου αρέσει καθόλου το γιλέκο....από τα 3 προτιμώ το τελευταίο αν και η ιδέα να είναι ντυμένος στα λευκά και στα μωβ μου αρέσει πολύ καλύτερα...

Ταμαρακι ακριβως οπως τα λεει η Μαριτα. Ki'εγω δε συμπαθω το γιλεκο σε τοσο μικρα μωρακια.

Ασε που (ως κοριτσομανα ισως ) δε βλεπω και καμια σημαντικη διαφορα στα 3 σετακια παντελονι-γιλεκο. :!:

Με εξαιρεση το οτι στο πρωτο τα κουμπακια δεν ειναι πλαστικα αλλα ντυμενα απο το ιδιο υφασμα που ειναι δειγμα οτι εχουν προσεξει την λεπτομερεια.

Link to comment
Share on other sites

ειχα παρει αυτο ειναι το αυθεντικο

μια φιλη παρηγγειλε ενα παρομοιο και δεν πηγαινε τοσο καλα.....

ειχε παραπονα κατι ξεκολλαγε....δεν θυμαμαι και τοσο καλα.....


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

marsolan εγω του το πηρα το καλοκαιρι που μας περασε απο το αμαζον...ο γιος μου ηταν τοτε 26 μηνων....

οταν πια τον αφησαν να το καβαλησει τα μεγαλυτερα παιδακια της γειτονιας που ειχαν κανει ουρα να το δοκιμασουν:lol:,δυκολευτηκε λιγο στην αρχη αλλα σχετικα γρηγορα του χε παρει το κολαι........

το μερος που ζω ειναι στρωμενο με πλακες Ελευθερουπολης...δεν ξερω αν τις εχεις ακουστα......οχι και τοσο λειες....μια χαρα θα πηγαινει πιστευω σε πλακακι....

τι εννοεις βιομηχανικο δαπεδο?

μεχρι 100 κιλα γραφει....

σε ευχαριστω πολυ Φλωρα!

μου αρεσε πολυ...ειναι πολυ ιδιαιτερο παιχνιδακι!Ελπιζω να της αρεσει της μικρης μου!!

Το βιομηχανικο δαπεδο το στρωνουνε συνηθως στο εδαφος για να ειναι λειο,εγω το εχω δει σε πυλωτες,σε διαφορα μεγαλα μαγαζια οπως το Ικεα στον χωρο των πακετων..ειναι σαν τσιμεντο,γκρι αλλα οχι τραχυ!

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες τα αφιρεί πότε τα αφαιρει;

Στο τελευταίο στάδιο της παραγγελίας.Χρεώνει μεταφορικά και εάν η παραγγελία ξεπερνάει τα 125 δολλάρια,λέει promotion applied και τα αφαιρεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...