Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Κλινική για κατάψυξη ωαρίων-Αθήνα


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Θέλω να μπω άμεσα σε διαδικασία κατάψυξης ωραρίων. Μήπως θα μπορούσες να μου προτείνετε κάποιο κέντρο/κλινική από δική σας εμπειρία ή φίλων σας;

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

Μαρια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας,

Θέλω και εγώ να μπω άμεσα σε διαδικασία κατάψυξης ωραρίων. Μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο καλό κέντρο/κλινική στην Αθήνα από δική σας εμπειρία ή φίλων σας;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας,
έκανα κατάψυξη ωαρίων εγώ πριν έναν χρόνο και έχουν κάνει και αρκετές φίλες μου αυτή την περίοδο.
Εγώ απευθύνθηκα σε πάνω από 10 γιατρούς στην προσπάθεια μου να διαλέξω και τελικά κατέληξα στο Γεν..ς γιατί ήταν το μόνο κέντρο που μου είπε ότι αν κάνω πολλές ωοληψίες(3-4) θα κοστίσει όσο θα κοστίσουν στους άλλους η μία ωοληψία και ήξερα ότι δεν θα έχω με τη μία ωοληψία πάνω από 5-6 ωάρια και μου έλεγαν ότι θέλουμε 10+. Όταν ρωτούσα τους άλλους κόστος για 2η ωοληψία μου έλεγαν ότι θα μου κάνουν μια μικρή έκπτωση.
Φίλες μου έκαναν στο Γέν...α, στο Ια..ω, στο Εμβρ..ις και ήταν ευχαριστημένες.
Ως διαδικασία σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένη αν εξαιρέσεις το απρόσωπο που ήξερα ότι θα το έχω. Υπήρχαν όμως και εξαιρέσεις όπου μου τηλ ο γιατρός την ημέρα του Πάσχα το μεσημέρι.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...