Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μια νέα αρχή ....στην Αγγλία ;


Recommended Posts

Ναι, δεν την κατηγορώ, επειδή κι εγώ τη διάβαζα παλιά και ξέρω σε τι φάση ήταν, καμία σχέση με τους περισσότερους από αυτούς που ζητούσαν οδηγίες.

Ακριβώς, είναι αυτό που είπα και πριν, γνωριζόμαστε; Πού ξέρεις αν αυτό που είναι καλό για μένα κάνει και για σένα;


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δύσκολο όμως να μειώσεις το άγχος σου από απαντήσεις που θα πάρεις σε ένα τέτοιο φόρουμ... γιατί η κάθε μία είναι σε διαφορετική φάση. Αν ας πούμε έχεις πάρει την απόφαση να φύγεις από την Αγγλία επειδή δεν αντέχεις άλλο, πώς να μειώσεις το άγχος αυτού που έρχεται; Αφού εσύ φεύγε

Α καλά ναι σε αυτο έχεις δίκιο!Απλά για μένα ο λόγος της μετανάστευσης είναι "ιερός" δεν μπορεί να με αποκαρδιώσει κανείς,χαχαχαχα!Απλά θέλω να ξερώ πως το βλέπουν και άλλες μανούλες που είναι ήδη εκεί,ακόμα και αν δεν τους αρέσει ή θέλουν να φύγουν.

Link to comment
Share on other sites

Mamma Tomato, αυτό που λέω πάντα και έχω ως αρχή μου είναι ότι δεν έχει σημασία η συμβουλή αλλά ποιος τη δίνει. Αν εμπιστεύεσαι την πηγή της συμβουλής, τότε την ακολουθείς κατά γράμμα. Αν δεν εμπιστεύεσαι την πηγή, τότε είναι σαν να μην την άκουσες.

Επίσης σημασία δεν έχει η ποσότητα αλλά η αυθεντία. Καλύτερα να έχεις μία μόνο συμβουλή από κάποιον που γνωρίζει καλά το αντικείμενο, παρά δέκα από δέκα άσχετους, κι ας συμφωνούν μεταξύ τους.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Καλά με τη Μπίγκι έχουμε πάθει κρίση ομοφωνίας και ομοψυχίας απόψε, μην ανησυχείτε όμως, δε θα ξανασυμβεί....


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχα :lol: :lol: :lol:

It's all about being in the right frame of mind ;)

Μέχρι κάποιος να μας βάλει να διαλέξουμε ανάμεσα στον Λεωνίδα ή τον Μπάτμαν. :D


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι κάποιος να μας βάλει να διαλέξουμε ανάμεσα στον Λεωνίδα ή τον Μπάτμαν. :D

Καλέ τι λες; Εσύ τον Λεωνίδα, εγώ τον Batman. Ουδεμία διαφωνία!!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Α καλά ναι σε αυτο έχεις δίκιο!Απλά για μένα ο λόγος της μετανάστευσης είναι "ιερός" δεν μπορεί να με αποκαρδιώσει κανείς,χαχαχαχα!

Αυτό είναι καλό εφόσον είσαι αποφασισμένη ;)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τι λες; Εσύ τον Λεωνίδα, εγώ τον Batman. Ουδεμία διαφωνία!!

Έτσι δεν έχει αξία, πρέπει να πείσουμε η μία την άλλη για ποιο λόγο ο δικός μας είναι καλύτερος. Και μετά να φάμε και τρεις σελίδες για την εθνικότητα του σερ Τέρρυ.

---------

Λία, πολύ καλό αυτό.


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντάξει ο Μπάτμαν, ο Λέωνιδας ποιός είναι :confused::confused:

Πείτε μου για να χωθώ κι εγώ στη διαφωνία να ανάψουν τα αίματα πάλι!

Gerrard Butler


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

Ο Batman είναι ο θεϊκός Christian Bale.

Ο Λεωνίδας είναι ένας Σκωτσέζος με παχιά μάγουλα :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ίσλα εσύ ποιον προτείνεις;

ΥΓ μήπως να πηγαίναμε στην Χαλαρή Κουβεντούλα;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...