Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

καλησπερα!

λοιπον κοριτσια,εχω να σας κανω μια ανακοινωσηηηηη!!

η κατερινα ηξερε οτι ειχα μερικες μερες καθυστερηση και μου ειπε να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνης.....το πηρα ,το εκανα ,και βγηκε θετικο!πηρα και δευτερο και τριτο και τελικα ειμαι 7εβδομαδων εγκυοσσσσ!!!!τι να κανω?????


dev350pb___.png

eNortjKzUjI0szA0t1CyBlwwFa4C3A,,40.png

XRHCTOS 14/06/1997

MATARES MOY OMORFES

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα!

λοιπον κοριτσια,εχω να σας κανω μια ανακοινωσηηηηη!!

η κατερινα ηξερε οτι ειχα μερικες μερες καθυστερηση και μου ειπε να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνης.....το πηρα ,το εκανα ,και βγηκε θετικο!πηρα και δευτερο και τριτο και τελικα ειμαι 7εβδομαδων εγκυοσσσσ!!!!τι να κανω?????

Τι να κάνεις??? Να χαρείς!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να έχεις μια όμορφη και καλή εγκυμοσύνη.

Τελικά η Κατερίνα σε έπεισε!!!! :P

Τον άντρα σου πως τον έπεισες? σε ρωτάω όχι από αδιακρισία αλλά για να παίρνω ιδέες!!! :tongue:

Τώρα.... χαλάρωσε, πήγαινε άμεσα στο γιατρό σου για οδηγίες και... με το καλό!!!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

χα!το ηξερα!!τι τι θα κανεις?????αντε και καλα γεννητουρια!!!!

Καλημέρα.

Τί κάνεις? Πως τα πάτε??? έβαλες καμιά καινούργια φωτό?


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elisa μου καλα ειμαστεμεγαλωνουμε!!!δεν εβαλα ακομα αλλα μεσα στην εβδομαδα θελω να βαλω!!εσενα τα ομορφα αγορια σου τι κανουν????/

Μεγαλώνουμε και 'μεις. Ο Φιλιππάκος τώρα πλέον τρέχει μέσα στο σπίτι (με ότι συνεπάγεται αυτό ;)), είναι 80cm και βάρος 12,620γρ! Αρχίζει να τρώει μη αλεσμένα φαγητά και χορεύει ασταμάτητα!!!

Ο Αιμίλιος πριν από 4 μέρες άρχισε να κάνει βηματάκια όμως είναι τεμπελάκος!! Στο ύψος είναι 78cm και βάρος 10,050γρ! Και στο φαγητό είναι τεμπέλης ενώ είναι και ολίγον τι "μαμάκιας" :tongue:

Πως περνάει έτσι ο καιρός όμως ε?????? Τέτοια εποχή πέρυσι μόλις είχαμε ξεκινήσει να τους βγάζουμε έξω....... και φέτος είναι ολόκληρα παιδάκια!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα!εχω μια μπουμπου 5 μηνων και εχω την εξης απορια..νομιζα οτι αν κανω ενα παιδι θα μου φυγει η επιθυμια για μωρο..αλλα εγω θελω πολλα πολλα παιδια.δεν φευγει ποτε αυτο το πραγμα??????Χαχαχαχα να σας ζησουν τα παιδακια σας και να ειναι παντα γερα!!!


στη ζωη δεν μετραει ποσες ανασες παιρνεις αλλα ποσες ειναι οι στιγμες που σου κοβουν την ανασα...

Link to comment
Share on other sites

1)ειχα ξεμπερδεψει τωρα με τα μωρουδιακα κι αυτα

2)δεν ειχαμε στο προγραμμα ενα τριτο παιδι για πολλους λογους

και 3)εχουμε μια ισσοροπια στο σπιτι με τα δυο αγορια μας!!!

και δεν ξερω πως θα αντιδρασουν!!!!


dev350pb___.png

eNortjKzUjI0szA0t1CyBlwwFa4C3A,,40.png

XRHCTOS 14/06/1997

MATARES MOY OMORFES

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελα βρε μην ανχωνεσαι ολα καλα θα πανε!!Στο γιατρο πηγες?


στη ζωη δεν μετραει ποσες ανασες παιρνεις αλλα ποσες ειναι οι στιγμες που σου κοβουν την ανασα...

Link to comment
Share on other sites

1)ειχα ξεμπερδεψει τωρα με τα μωρουδιακα κι αυτα

2)δεν ειχαμε στο προγραμμα ενα τριτο παιδι για πολλους λογους

και 3)εχουμε μια ισσοροπια στο σπιτι με τα δυο αγορια μας!!!

και δεν ξερω πως θα αντιδρασουν!!!!

Ούτε εμείς το έχουμε στο πρόγραμμα. Δεν γίνεται να συμβεί και σε μας αυτό???? :tongue:

- lena.kostas... χωρίς παρεξήγηση ε.. -


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

λοιπον κοριτσια,εχω να σας κανω μια ανακοινωσηηηηη!!

η κατερινα ηξερε οτι ειχα μερικες μερες καθυστερηση και μου ειπε να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνης.....το πηρα ,το εκανα ,και βγηκε θετικο!πηρα και δευτερο και τριτο και τελικα ειμαι 7εβδομαδων εγκυοσσσσ!!!!τι να κανω?????

ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!:D:D:D

με το καλο να γεννησεις το μωρακι σου!

μην ανησυχεις για τα αγορια σου,μια χαρα θα το παρουν ασε που θα χαρουν κιολας!

οταν εκανα την μικρη μου ο μεγαλος ηταν 13 και ο δευτερος ηταν 10.5,και εκαναν τουμπες απο την χαρα τους!!θα δεις οτι ολα θα πανε μια χαρα.

μακαρι να μου ερχοταν και εμενα ενα μωρακι ετσι απρογραμματιστα γιατι απο την μια ο αντρας μου που δεν θελει τεταρτο απο την αλλη οι ουρολοιμωξεις που να τα καταφερω?χαχαχαχα

πολυ χαρηκα με τα νεα σου ΛΕΝΑ!!

εχεις δικιο Ταz μολις περασει ο πρωτος χρονος ουτε που παιρνεις ειδηση ποτε μεγαλωνουν.η μικρη στις 25 Ιουνιου θα κλεισει τα 3 και εμενα μου φαινεται σαν χθες που πηγα να γεννησω!!!!

κοριτσια φιλακια σε ολες ,αντε να εχουμε και αλλα ευχαριστα νεα:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω αλλα ακομα δεν το εχω συνηδητοποιήσει!

γτ να παρεξηγηθω καλε???

θα παω την δευτερα στον γιατρο!

Σουλα μου το ελπιζω!και σου ευχομαι ολοψυχα να κανεις 4συντομα!

Κατερινα σημερα θα καμαροσουμε τα βλασταρια μας που θα χορευουν!!!και μετα θα ερθουμε σπιτι σας να δουν οι αντρες τον αγωνα στις 9!ετσι κανονισαν,!!!τα διδυμακια θα τα φερεις στη γιορτη????τον Αλεξη να τον φερεις γιατι ο ξαδελφος του τον ζηταει!!!!και τα μεγαλα 9 θα ερθουν απο το παρτυ,οκ???ολα τακτοποιημενα μην αγχωνεσαι!

πολλα φιλια~!!!


dev350pb___.png

eNortjKzUjI0szA0t1CyBlwwFa4C3A,,40.png

XRHCTOS 14/06/1997

MATARES MOY OMORFES

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω αλλα ακομα δεν το εχω συνηδητοποιήσει!

γτ να παρεξηγηθω καλε???

θα παω την δευτερα στον γιατρο!

Σουλα μου το ελπιζω!και σου ευχομαι ολοψυχα να κανεις 4συντομα!

Κατερινα σημερα θα καμαροσουμε τα βλασταρια μας που θα χορευουν!!!και μετα θα ερθουμε σπιτι σας να δουν οι αντρες τον αγωνα στις 9!ετσι κανονισαν,!!!τα διδυμακια θα τα φερεις στη γιορτη????τον Αλεξη να τον φερεις γιατι ο ξαδελφος του τον ζηταει!!!!και τα μεγαλα 9 θα ερθουν απο το παρτυ,οκ???ολα τακτοποιημενα μην αγχωνεσαι!

πολλα φιλια~!!!

Γειά σου!!!

Ο μπαμπάς σας...πως το πήρε??? (χωρίς να είμαι αδιάκριτη - είναι που στη δική μας περίπτωση ο μπαμπάς μας φέρνει αντιρρήσεις)

Καλά να περάσετε απόψε στη γιορτή με την Κατερίνα!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...