Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΝΕΟΣ ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα βιβουλα!!τι κανεις?καλη επιτυχια αυριο!

μα καθολου εγκυος δεν αισθανομαι!!μονο το στηθος μου πρηστηκε,αλλα καμια διαισθηση!!εχω ομως πολλη χαρα,δεν ξερω γιατι.ξυπνησα πολυ χαρουμενη σημερα!


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ το ιδιο πραγμα λεμε για την αδεια.γραφεται μεν λογω εξωσωματικης αλλα την περνεις σαν αναρρωτικη.εντωμεταξυ εχει αλλαξει τελειως το σκηνικο.πλεον σου δινουν αναρρωτικη μονο για τα τελευταια 5 χρονια που δουλευεις στο δημοσιο.δλδ 5 μηνες.αν εσυ δουλευεις πχ. 10 χρονια δικαιουσε μονο τα 5 τελευταια.μωρε ας μεινω εγω εγκυος και ας το παρω και αδεια χωρις αποδοχες.λεμε τωρα..:lol:

ΡΟΔΟΥΛΙΤΣΑ τι κανεις?

ΒΙΒΟΥΛΑ με το καλο κοριτσι μου!!!:P

δε θυμαμαι αλλα νεα:rolleyes:

βγαινω να πεταχτω τραπεζα και επανερχομαι!!!!


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΡΙΝΟΥΛΑ ΚΑΛΟΣΤΕΡΙΩΤΑ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΙΚΟΛ ΚΑΝΑΠΕΔΑΤΗ?ΑΙΣΘΑΝΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΓΚΥΟΣ?ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ,ΙΩΑΝΝΑ,ΒΑΣΟΥΛΑ,ΡΟΔΟΥΛΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ!ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ Ε2 ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ!

καλημερα βιβουλα μου!! καλα αποτελεσματα κοριτσάκι!! θα περιμένουμε ενημερωση!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΕΓΩ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ:lol::lol::lol::lol:.

ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΘΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!:wink:

Καλως το κοριτσακι :P πολυ σε ζηλευω που σηκωνεσαι τοσο ..νωρις:tongue:


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Μα γιατί μας κλείνουν συνέχεια το καφέ μας και πώς η Νάφη μπήκε κ έγραψε και στο παλιό καφέ κ στο χθεσινό??Εμένα δεν μου το ανοίγει καν ....

Ρηνούλα μου με το καλό να παραλάβεις τα μωρά σου και να σου χαρίσουν μια τεράστια χοριακή!!!

Βιβούλα σε τι σταδιο είσαι ?Πότε με το καλό η ωοληψία?

Μάλη μου ουουουουουουουουουουου !!!Έχεις κάθε δίκιο να είσαι τόσο αισιοδοξη!!! Ο Μάρτης δεν θα αργήσει να έρθει κ τότε θα γλεντάμε για σένα!!

Ροδούλα μου τελικά την μηχανή για τα παγάκια την φτιάξατε ή τσαμπα η πλυμήρα?

Σάντα δεν έχουμε ξαναμιλήσει!!!να σε καλοσορίσω και εγω στην παρέα μας κ να χεις την καλύτερη επιτυχία!!

Νικόλ μου συνέχισε να είσαι χαρωπή και αισιοδοξη και οι μέρες πέρασαν!!

Gorgina μου εμείς είμαστε στο face φιλες?? :confused: έχω μπερδευτει :D Το πόσο σε ζηλεύω που είσαι σπίτι δίπλα στο τζακι με αυτο το κρυο δεν λέγεται!

Ιωαννάκι έχεις "ανακαίνιση" σήμερα? (όπως την λέω εγω :tongue:) Καλά να περάσετε στο ραντεβουδάκι σας!! Αν πρότεινα στον ρενίτο να πάμε ραντεβού θα με κοίταζε σαν τρελλή :lol: Αν οδηγούσα θα το θεωρούσε την σήμερον ημέρα περιττό να πάμε στο ίδιο σημείο με 2 αυτοκίνητα! Δεν πάτε στο σπίτι να ετοιμαστείτε ?Εκεί δεν συναντιέστε?? Που κολάω τώρα εγω ε?? :lol::lol: Σημασία έχει ότι αυτό σας ανανεωνει και περνάτε καλά!!!

Ονειρούλα μου φιλάκια πολλάαα!!! Πότε θα επιτρεψουν οι γιατροί τα μπαλάκια???

την καλημέρα μου σε όλες!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...