Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γέννησε η νεραιδούλα μας!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Επιτέλους τόσο καιρό πάλευες να κρατήσεις το μπουμπούκι σου μέσα και ήρθε η ώρα!!!!!!!

Εχω ανατριχιάσει, δεν έχω λόγια! Ας πέι κάποια πιο ψύχραιμη κάτι!

Γέννησε και η τελευταία της παρέας!

Τώρα...είμαστε πια μαμάδες όλες!

Απίστευτο έτσι?

Αχ κοπέλες...δευτέρου τριμήνου...πόσο άλλαξε η ζωή μας, σε μια μέρα!

Τη μέρα που αγγαλιάσαμε τα παιδάκια μας!

Να είναι όλα τα μωράκια, όλου του κόσμου υγιή, και οι μανούλες τους να τα φροντίζουν!


-7.5 κιλά :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

dimmi με κάλυψες!!Τι άλλο να προσθέσω,μες το μυαλό μου ήσουν!!'Αντε,τρελή με κάνεις και κλαίω!! 'Οντως είμαστε κι όλας,τόσο διαφορετικές..Προσωπικά νιώθω άλλος άνθρωπος,σαν να ξαναγεννήθηκα! Κορίτσια εμείς οι γυναίκες είμαστε ευλογημένες απο το Θεό σας το λέω,πολύ τυχερές,δεν παν'να λένε "this is a man's world" και κουραφέξαλα,τίποτα δεν καταλαβαίνουν απο τη ζωή οι άντρες,είμαστε προνομιούχες εμείς!!

neraidaki μου εγώ στα έλεγα οτι θα πάνε όλα καλά,εμένα το ένστικτό μου πιάνει καλά κ δεν με πίστευες!!!

Να σου ζήσει,να την καμαρώνεις,να την χαίρεσαι και να είστε πάντα ευτυχισμένες,ενωμένες και δυνατές!!Φιλάκια πολλά!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρα μου πραγματικά η ιστορία σου και ο αγώνας σου να γεννήσεις μια γερή μπουμπού ήταν δύσκολος...

Κοίτα όμως αυτό που κρατάς στα χέρια σου!!

Αξίζει τόοοοοσα πολλά!!!

Να την χαίρεστε και να την καμαρώσετε νυφούλα και μανούλα!!!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερο δώρο απʼτο να γίνεσαι γονιός

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη συγκίνηση και χαρά

απʼ αυτήν που θα νοιώθεις όταν κρατάς στην αγκαλιά σου

αυτό το μικρό αγγελούδι...

Να είστε πάντα γεροί, ευτυχισμένοι

& ο Θεός να σας δίνει δύναμη

για να μεγαλώσετε ένα υγιές και καλότυχο μωρό.


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νεραιδακι μας δεν ξερεις ποοοοοοοοοοσο πολυ χαρηκα αληθεια στο λεω....

Να την χερεστε καμαρι μου να ναι γερη καλοτυχη και με πολυ πολυ αγαπη στην ζωη της:D:D:D:D!!!!

Ειδες??Ολα πηγαν καλα......Δοξα τον θεο...Η τελευταια εγκυουλα μας εγινε και αυτη μανουλα ειμαι πολυ χαρουμενη...πλεον θα συζηταμε τους προβλματισμους μας για τα μωρα......τερμα οι στεναχωριες ολα θα ναι καλα απο δω και περα!!!

Μπορει να πεδευτηκες αλλα το αποτελεσμα σε ανταμειψε και με το παραπανω....

Αντε να μου την φιλησεις και περιμενουμε να μπεις να μας πεις τα νεα της γεννας....

Φιλακιααααααααα μανουλιτσααααααα:tongue::tongue::tongue::tongue:


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες και για τις ευχές αλλά και για την παρέα σας και τα όμορφα λόγια σας όλους αυτούς τους μήνες..Η αλήθεια είναι οτι προσπαθήσαμε πολύ και εγώ και η νεραιδούλα μου και τελικά τα καταφέραμε!Και να που τώρα την έχω αγκαλιά και λιώνω όταν με κοιτάζει..τι ευτυχία είναι αυτή..νομίζω δεν υπάρχει κάτι παραπάνω απο αυτό!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...