Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Μαράκι μου δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο και δεν ξέρω να σου απαντήσω! Συγνώμη..

Πιστευω το καλυτερο ειναι να μιλησεις με το γιατρό σου για να σου λυσει όλες τις αποριες.

Μην ζητάς συγνώμη κορίτσι, δεν είμαστε γιατροί, ευχαριστώ που μου απάντησες. Απλά αναρωτιέμαι τι μπορεί να συμβαίνει μέσα μου. Δεν θα τον πάρω γιατί απλά δεν έχω διάθεση, δεν ξέρω αν το καταλαβαίνετε, μέχρι να αποφασίσω για την 2η σπερματέγχυση δεν θέλω καμιά επαφή, έτσι απλά, θα το αφήσω και ότι γίνει! Καλά που είστε και εσείς και μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας.


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να είστε γεροί και ευτυχισμένοι και του χρόνου να είστε 3!!! Με ένα γερό μωράκι!!!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι?

Αυτό το μήνα, έκανα 2 δόσεις puregon των 75 και πήγα να με δει ο γιατρός. Είχα κάνει 2 ωάρια τα οποία όμως ήταν πολύ μεγάλα για 4η μέρα και άλλα αρκετά μικρά. Και μου είπε ότι δεν είναι λογικό να μεγαλώνουν τόσο γρήγορα κάποια με τόση μικρή δόση και ότι δεν το θέλουμε αυτό, αλλά εξετάσεις δεν μου είπε να κάνω. Σε συνδυασμό με την κύστη και την κακή ψυχολογία το αφήσαμε και σταμάτησα τα φάρμακα.

Σκέφτομαι αφού είχα πολλά διαφορετικών μεγεθών ωάρια και σταμάτησα τα φάρμακα, θα κάνω ωορρηξία, θα πέφτει το καθένα όποτε θέλει ή θα γεμίσω κύστες? Πάντα όταν είμαι στο γιατρό ξεχνάω να ρωτήσω, όταν γυρνάω σπίτι μου έρχονται όλες οι απορίες. Έτυχε κάτι παρόμοιο σε καμιά?

Μαρακι εγω εκανα 6 δοσεις των 75.Ειχα κι εγω απο την τεταρτη μερα 2 μεγαλα ωοθυλακια και χθες ειδαμε πως εχω κι αλλα μικροτερα.Με εστειλε να κανω ελεγχο οιστραδιολης η οποια ηταν 2200.Μου ειπε πως εχουμε υπερδιεγερση και πρεπει να σταματησω τις ενεσεις.Αυριο ξαναπαω για υπερηχο και θα τον ρωτησω για τις κυστες γιατι ειναι και δικη μου απορια αυτη και θα σε ενημερωσω!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!! τι κανετε σημερα? εγω εχω σκασει απο την ζεστη θα περιμενω τον καλο μου να σχολασει κ βουρ στην θαλασσα!!!

χθες ειχαμε επετειο 1 χρονο αλλα ειμασταν μονοι μας ελπιζουμε το χρονου να ειμαστε 3.!!!!

φιλακια!!!!

Μαράκι μου, καλημέρα!Να ζήσετε!!να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι...

Θα είσαστε Μαράκι μου 3!!!θα πάνε όλα καλά σύντομα!!!θα το δεις


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!! ευχαριστω πολυ για της ευχες σας αλλα του χρονου δεν θα ειμαστε μονο εμεις 3 αλλα κ εσεις το ιδιο!!!!!

εγώ όχι μόνο θέλω να είμαστε 3 αλλά θέλω να είμαι και εγκυούλα..κατάλαβες κάνω όνειρα θερινής νυκτός..μακάρι ο θεός να μας αξιώσει όλες να έχουμε ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά μας.!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια τι κανετε? εγω σημερα ειμαι χαλια εχω δεκατα κανω διαρροια ταση για εμετο και πονανε τα κοκκαλα μου. το σαββατο ειναι να κανω χοριακη ξερει καμια αν υπαρχει κυνδινος για κατι???

κοριτσι μου δεν θελω να σε ξεσηκωσω αλλα τα ειχα και εγω αυτα, δεκατα και διαροια και τελικα ειμαι εγκυος εμενα κατι καλο μου μυριζεται παντως... αντε λιγο ακομα εμεινε υπομονη και θετικη σκεψη.....


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!! τι κανετε σημερα? εγω εχω σκασει απο την ζεστη θα περιμενω τον καλο μου να σχολασει κ βουρ στην θαλασσα!!!

χθες ειχαμε επετειο 1 χρονο αλλα ειμασταν μονοι μας ελπιζουμε το χρονου να ειμαστε 3.!!!!

φιλακια!!!!

χρονια σας πολλα να τα χιλιασετε να ειστε παντα αγαπημενοι σου ευχομαι....θα ερθει και το μωρακη συντομα και θα ειστε ακομα πιο ευτυχισμενοι:D:D


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια?????εγω εκανα εχθες παλι επαναληπτικη χοριακη και ειναι 413 οταν θα ειναι πανω απο 1500 θα κανω υπερυχο.....καμια απο της εγκυουλες κανανε υπερυχο??????καλη επιτυχια κοριτσια σε οσες περιμενουν αποτελεσματα...και σε οσες ξεκινουν τωρα......


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites

χρονια σας πολλα να τα χιλιασετε να ειστε παντα αγαπημενοι σου ευχομαι....θα ερθει και το μωρακη συντομα και θα ειστε ακομα πιο ευτυχισμενοι:D:D

ευχαριστω να σαι καλα.

εσυ τι κανεις?


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια?????εγω εκανα εχθες παλι επαναληπτικη χοριακη και ειναι 413 οταν θα ειναι πανω απο 1500 θα κανω υπερυχο.....καμια απο της εγκυουλες κανανε υπερυχο??????καλη επιτυχια κοριτσια σε οσες περιμενουν αποτελεσματα...και σε οσες ξεκινουν τωρα......
ευχαριστω να σαι καλα.

εσυ τι κανεις?

καλα ειμαι και εγω κανω μερα παρα μερα χοριακη και περιμενω το ποτε θα παω για υπερυχο....ουφ...


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσι μου δεν θελω να σε ξεσηκωσω αλλα τα ειχα και εγω αυτα, δεκατα και διαροια και τελικα ειμαι εγκυος εμενα κατι καλο μου μυριζεται παντως... αντε λιγο ακομα εμεινε υπομονη και θετικη σκεψη.....

μην μου λες τετοια και με ξεσηκωνεις!!!!! εγω ειμαι δυσκιλια και πρωτη φορα κανω διαρροια αλλα λεω ιωση ειναι εσυ ειχες τετοια συμπτωματα?

ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μην μου λες τετοια και με ξεσηκωνεις!!!!! εγω ειμαι δυσκιλια και πρωτη φορα κανω διαρροια αλλα λεω ιωση ειναι εσυ ειχες τετοια συμπτωματα?

ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!

ειχα 37,3 37,37,4 και εκανα διαροιες για 2 μερες περιπου και γενικα ενα θεμα με το εντερο...ταση για εμετο δεν ειχα...ποτε κανεις χοριακη??????


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites

ειχα 37,3 37,37,4 και εκανα διαροιες για 2 μερες περιπου και γενικα ενα θεμα με το εντερο...ταση για εμετο δεν ειχα...ποτε κανεις χοριακη??????[/quote

το σαββατο μου ειπε η γιατρος αλλα σκεφτομαι να κανω πεμπτη τεστ τι λες θα δειξει ή τζαμπα τα λεφτα??? εσυ ποσες μερες πριν ειχες αυτα τα συμπτωματα? εκανες τεστ 'η χοριακη?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

μου ήρθε τελικά η σιχαμένη σήμερα..κανονικότατα..

και αύριο ξεκινώ τη 2 και τελευταία σπερματέγχυση

θέλω θετική ενέργεια και προσευχούλες!!

και οι εγκυούλες να στείλουν λίγη μπεμπεδόσκονη....:) :)


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...