Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

καλημέρα!!

μου ήρθε τελικά η σιχαμένη σήμερα..κανονικότατα..

και αύριο ξεκινώ τη 2 και τελευταία σπερματέγχυση

θέλω θετική ενέργεια και προσευχούλες!!

και οι εγκυούλες να στείλουν λίγη μπεμπεδόσκονη....:) :)

Αχ κορίτσι δεν πειράζει, μην απογοήτευεσαι!! Την επόμενη φορά θα πετύχει στο εύχομαι ολόψυχα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ααααχ κορίτσια vasso και skybeam τι ωραία νέα....πολύ χάρηκα!!!Να έχετε μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και από ένα γερό μωρό!!!!Μωρέ μπράβο αυτός ο μήνας ήταν πολύ καρπερός;);)

Στείλτε και σε μας λίγη από την τύχη σας.....:D

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!! Τι ομορφα νεα ειναι αυτα που διαβαζω;;;;; Μπραβο!!!!! Συγχαρητηρια στις εγκυουλες μας! Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχετε!!!! Αντε κουκλες θα την μηδενισουμε την παλιολιστα μεχρι τον Σεπτεμβρη! Υπομονη επιμονη κ πιστη πανω απο ολα!


Η βλακεια ειναι ανικητη..............................

Link to comment
Share on other sites

Μα τι υπέροχα νέα!!! Μπράβο σας κορίτσια, συγχαρητήρια! Εύχομαι και στις δυο να έχετε υπέροχες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες. Απίστευτο κουράγιο μας δίνουν τα καλά σας νέα.

Εγώ σήμερα έκανα αισίως τη σπερματεγχυση, υπομονή τώρα έως τις 26 για τα αποτελέσματα. Πολύς κόσμος για σπερματεγχυση στο ΙΑΣΩ σήμερα, πολλοί περνάμε την ίδια διαδικασία τελικά...

Υπομονή και κουράγιο και πάλι συγχαρητήρια στις νέες εγκυουλες!

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ

2.behappy ---> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

4.trelo kouneli --> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

7.lizaki --> ΕΓΚΥΟΣ - 4η προσπάθεια

8.Skybeam---> ΕΓΚΥΟΣ

10.vasso18183 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

11.papagia

12. Gossamer Reedglitter

13. catherinec

Σε έβαλα και στη λίστα καλή επιτυχία!!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια μου εκανα σημερα το πρωι το τεστ και βγηκε αρνητικο......ειμαι χαλια υπαρχει περιπτωση λαθους εχει συμβει σε καμια που τελικα ηταν εγκυος??

καλημέρα!!Δεν άντεξες τελικά ε????////

τα τεστ δεν είναι αξιόπιστα αν δεν έχεις καθυστέρηση άσχετα με το τι γράφουν πάνω..

έχει συμβεί στη Βάσω μας χθες και μετά πήγε για χοριακή και ήταν θετική..

μην στεναχωριέσαι αν δεν κάνεις ανάλυση αίματος τίποτα δεν είναι σίγουρο..

σου εύχομαι το τεστ να είναι λάθος και τώρα να έχεις ένα μπεμπέ στη κοιλίτσα σου..σε ποια μέρα είσαι μετά τη σπερματέγχυση?


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!Δεν άντεξες τελικά ε????////

τα τεστ δεν είναι αξιόπιστα αν δεν έχεις καθυστέρηση άσχετα με το τι γράφουν πάνω..

έχει συμβεί στη Βάσω μας χθες και μετά πήγε για χοριακή και ήταν θετική..

μην στεναχωριέσαι αν δεν κάνεις ανάλυση αίματος τίποτα δεν είναι σίγουρο..

σου εύχομαι το τεστ να είναι λάθος και τώρα να έχεις ένα μπεμπέ στη κοιλίτσα σου..σε ποια μέρα είσαι μετά τη σπερματέγχυση?

σε ευχαριστω για την απαντηση σου 30/6 εκανα σπερμα/ση και η γιατρος μου ειπε σαββατο να κανω χοριακη 'η αλλιως δευτερα.12 μερα μετα την σπερ/ση δεν θα εδειχνε?

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση σου 30/6 εκανα σπερμα/ση και η γιατρος μου ειπε σαββατο να κανω χοριακη 'η αλλιως δευτερα.12 μερα μετα την σπερ/ση δεν θα εδειχνε?

το τεστ όχι αν δεν αντέχεις μέχρι το Σάββατο πήγαινε σήμερα για χοριακή..

καλή επιτυχία:P:p:p


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

μου ήρθε τελικά η σιχαμένη σήμερα..κανονικότατα..

και αύριο ξεκινώ τη 2 και τελευταία σπερματέγχυση

θέλω θετική ενέργεια και προσευχούλες!!

και οι εγκυούλες να στείλουν λίγη μπεμπεδόσκονη....:) :)

Δεν τον χάνει ποτέ το δρόμο της η άτιμη...:confused:

Εύχομαι αυτή να είναι και η τελευταία και τυχερή σας προσπάθεια κοπελάρα μου!!!

Να έχεις σύντομα το μωράκι σου στην κοιλίτσα σου και του χρόνου και το δεύτερο όπως το ονειρεύεσαι!!!!

Καλή επιτυχία με όλη μου την καρδιά!!! Τι στο καλό Σαββατογεννημένη είμαι... Ας πιάσουν οι ευχές μου επιτέλους!!!!!!:D


image.php?type=sigpic&userid=32936&dateline=1341869099

Σε περιμένω γλυκό μου φασολάκι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν τον χάνει ποτέ το δρόμο της η άτιμη...:confused:

Εύχομαι αυτή να είναι και η τελευταία και τυχερή σας προσπάθεια κοπελάρα μου!!!

Να έχεις σύντομα το μωράκι σου στην κοιλίτσα σου και του χρόνου και το δεύτερο όπως το ονειρεύεσαι!!!!

Καλή επιτυχία με όλη μου την καρδιά!!! Τι στο καλό Σαββατογεννημένη είμαι... Ας πιάσουν οι ευχές μου επιτέλους!!!!!!:D

Ευχαριστώ πάρα πολύ...Μακάρι τώρα το καλοκαιράκι να μείνουμε όλες έγκυες..

Ελπίζω αυτή τη φορά τα όνειρα μου να βγουν πραγματικότητα....:P:p:p

βάζε βάζε ευχές..

να πιάσουν για όλες μας!!!

σου εύχομαι τα καλύτερα!!Φιλάκια!!!:P:p:p:p


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ

2.behappy ---> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

4.trelo kouneli --> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

7.lizaki --> ΕΓΚΥΟΣ - 4η προσπάθεια

8.Skybeam---> ΕΓΚΥΟΣ

10.vasso18183 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

11.papagia

12. Gossamer Reedglitter

13. catherinec

Σε έβαλα και στη λίστα καλή επιτυχία!!!

Ευχαριστώ πολύ και είμαι και το τυχερό 13! :-)

Πού θα πάει, θα την κλείσουμε αυτήν τη λίστα μέχρι τον Σεπτέμβριο...

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να ειστε ολες καλα!ειδα και μερικα ευχαριστα και πηρα δυναμη!εχθες εκανα σπερματεγχυση!θυμοσαστε ειχα παρει κλομιφαινη ,μετα καναμε ελεγχο ωορηξιας την 10 μερα,οπου τελικα ανταποκριθηκε μονο η δεξια σαλπιγγα!εκανα ενα μεγαλο ωαριο,ενα λιγακι πιο μεγαλο και 2 ακομη μικροτερα!κατοπιν εκανα pregnil των 10000μον. και μετα απο 36 ωρεσ καναμε την σπερματεγχθυση !στην ολη διαδικασια δημιουργηθηκαν 2θεματα που με ανυσηχησαν,το 1)ειναι οτι τη 10μερα που πηγα στον γυναικολογο μου,μου λεει αυτη τη βδομαδα θα λειπω,θα κανεις σπερματεγχυση με εναν φιλο μου ,ο οποιος ειναι καλυτερος απο μενα και ολες πιανουν με την πρωτη.και το αλλο θεμα ειναι οτι ο συζυγος εβγαλε 1μλ σπερμα με κινητικοτη α+β 50% και μετα απο επεξεργασια εφτασε 88%(συνηθως εχουμε 2μλ)!ο συζυγος λεει οτι του πεσε στα χερια και εξω απο το ποτηρι γιατι εκεινη τη στιγμη κλεινει ματια κτλ!αυτα κοριτσια μου ,ο γιατρος ειπε σε 15 μερες να κανω τεστ,μακαρι θεουλη μου να βγει ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!φιλακια και (συν)ακια σε οοοοοοοολες!σε ολες ομως τα ακουυυυυυυτε!

βαλτε με και στη λιστουλα σας!


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites

Μα τι υπέροχα νέα!!! Μπράβο σας κορίτσια, συγχαρητήρια! Εύχομαι και στις δυο να έχετε υπέροχες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες. Απίστευτο κουράγιο μας δίνουν τα καλά σας νέα.

Εγώ σήμερα έκανα αισίως τη σπερματεγχυση, υπομονή τώρα έως τις 26 για τα αποτελέσματα. Πολύς κόσμος για σπερματεγχυση στο ΙΑΣΩ σήμερα, πολλοί περνάμε την ίδια διαδικασία τελικά...

Υπομονή και κουράγιο και πάλι συγχαρητήρια στις νέες εγκυουλες!

ααχ βρηκα ομοιοπαθουσα ακριβειας!εχθες εκανα και γω με ενα ωαριο23.5 μμ και ενα αλλο μικροτερο!την εκανα 12το μεσημερι!σε 15 μερες θα εχουμε αποτελεσματα μου ειπε ο γιατρος!προσπαθησαμε και μονοι μας ,αλλα ποναγα ρε κοριτσια ,φαινεται ειχε ερεθιστει απο κατω λογω του καθετηρα!αλλα μπρος το μπεμπε ,τι ειναι ο πονος.μακαρι να δουμε ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ στις 26!ειναι και της αγιας παρασκευης τοτε,που τοσο πολυ πιστευω!Αγια μου Παρασκευη δωσε μας την βοηθεια σου!


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου εκανα σημερα το πρωι το τεστ και βγηκε αρνητικο......ειμαι χαλια υπαρχει περιπτωση λαθους εχει συμβει σε καμια που τελικα ηταν εγκυος??

μη στεναχωριεσαι κοριτσακι μου!το 80%των τεστ δειχνουν αρνητικα ενω η γυναικα ειναι εγκυος!αν δεν δεις χοριακη μην πιστευεις τα παλιοτεστ μετα απο 3-4μερες καθυστερηση δειχνουν και οχι παντα ....ευχομαι μια τεραααααααααααααστια χοριακη!:D:D:D:D:D:D:D:D


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...