Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Vasso, καλή εγκυμοσύνη!

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τη φοβερή σας συμπαράσταση, είμαι σίγουρη ότι θα λάβετε πίσω όλη τη βοήθεια που μου δώσατε στο πολλαπλάσιο, σας το εύχομαι ολόψυχα!

Κορίτσια, 51 μονάδες... ΘΕΤΙΚΟ! Είμαι έγκυος σχεδόν στα 39 μου για πρώτη φορά στη ζωή μου με σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!Καταπληκτικα νεα η επιμονη και η υπομονη αμοιβονται παντα θετικα!!!Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να προσεχεις τον εαυτο σου!Αντε να πεφτει η μπεμπεδοσκονη με τα τσουβαλια παρακαλω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

maria papa & tinkerbell ελπίζω να σας πάνε όλα καλα και σε λίγο καιρο να εχετε θετικο αποτελεσμα;) εγω θα αναψω ένα κερακι για ολες μας την κυριακη που λεω να παω στον αγ.Γιάννη τον Ρώσο.

εγω εχω ανάμεικτα συναισθήματα έκανα σημερα την χοριακη 26η μέρα και ειναι 27! δεν μπορω να το πιστεψω θελω να περιμένω το σαββατο να κάνω την επαναληψη... φοβαμαι να το πιστεψω γιατι νομιζω οτι θα απογοητευτω... μακαρι όλες μας σε λιγο καιρο να έχουμε ένα γερό μωράκι

skybeam εύχομαι να δεις ενα μεγάααααλο νουμερο.... φιλια;)

κοριτσάκι μου, Τ Ε Λ Ε Ι Α!!! Συγχαρητήρια!!! μια χαρά όλα θα πάνε να το θυμηθείς!!!

μπράβο!!! άντε σε 9 μήνες να έχεις στην αγκαλία σου το υγιέστατο μωράκι σου..

ευχαριστούμε, άναψε και για μας ένα κεράκι!

φιλάκια


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Vasso, καλή εγκυμοσύνη!

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τη φοβερή σας συμπαράσταση, είμαι σίγουρη ότι θα λάβετε πίσω όλη τη βοήθεια που μου δώσατε στο πολλαπλάσιο, σας το εύχομαι ολόψυχα!

Κορίτσια, 51 μονάδες... ΘΕΤΙΚΟ! Είμαι έγκυος σχεδόν στα 39 μου για πρώτη φορά στη ζωή μου με σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο!

Δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα..είχα συνέχεια στο μυαλό μου και ήθελα να ήσουν έγκυος έτσι για δώρο γενεθλίων!!

Συγχαρητήρια!!

μάθαμε 2 ευχάριστα σήμερα!!μπραβό κοριτσάκια μου!!να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη και να την απολαύσετε όσο περισσότερο μπορείτε και σε 9 μήνες να έχετε στην αγκαλία σας τα υγιέστατα μωράκια σας!!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κούκλες! Πραγματικά δεν μπορώ να το πιστέψω, αφού πάω να ανάψω τσιγάρο και λέω τι κάνω...

Μπεμπεδόσκονη άφθονη! μόνο που δεν ξέρω αν είναι ροζ ή γαλάζια!

Προσοχη τωρα ουτε τσιγαρα ουτε ποτα ουτε ξενυχτια ουτε αγχος!!!

Οσο για το χρωμα μην ανησυχεις ξερει αυτη τι χρωμα θα παρει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ

2.behappy ---> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

4.trelo kouneli --> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

7.lizaki --> ΕΓΚΥΟΣ - 4η προσπάθεια

8.Skybeam---> ΕΓΚΥΟΣ

10.vasso18183 --> ΕΓΚΥΟΣ

11.papagia

12. Gossamer Reedglitter


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Vasso, καλή εγκυμοσύνη!

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τη φοβερή σας συμπαράσταση, είμαι σίγουρη ότι θα λάβετε πίσω όλη τη βοήθεια που μου δώσατε στο πολλαπλάσιο, σας το εύχομαι ολόψυχα!

Κορίτσια, 51 μονάδες... ΘΕΤΙΚΟ! Είμαι έγκυος σχεδόν στα 39 μου για πρώτη φορά στη ζωή μου με σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο!

1000 μπράβο κορίτσι μου!!! Τι χαρούμενη μέρα, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!

5 στα 10, νομίζω πάμε πολύ καλά!


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι μου, Τ Ε Λ Ε Ι Α!!! Συγχαρητήρια!!! μια χαρά όλα θα πάνε να το θυμηθείς!!!

μπράβο!!! άντε σε 9 μήνες να έχεις στην αγκαλία σου το υγιέστατο μωράκι σου..

ευχαριστούμε, άναψε και για μας ένα κεράκι!

φιλάκια

Θ' ανάψω για όλη την ομάδα, στην πρώτη εκκλησία που θα συναντήσω!

Δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα..είχα συνέχεια στο μυαλό μου και ήθελα να ήσουν έγκυος έτσι για δώρο γενεθλίων!!

Συγχαρητήρια!!

μάθαμε 2 ευχάριστα σήμερα!!μπραβό κοριτσάκια μου!!να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη και να την απολαύσετε όσο περισσότερο μπορείτε και σε 9 μήνες να έχετε στην αγκαλία σας τα υγιέστατα μωράκια σας!!!

Το θυμόσουν ότι στα γενέθλιά μου ήθελα να είμαι έγκυος, ε? Μα τι ψυχάκι, είσαι φοβερή!

Προσοχη τωρα ουτε τσιγαρα ουτε ποτα ουτε ξενυχτια ουτε αγχος!!!

Οσο για το χρωμα μην ανησυχεις ξερει αυτη τι χρωμα θα παρει...

Αυτό με τα τσιγάρα και τα ποτά πολύ θα με ζορίσει, αλλά θα τα καταφέρω!

1000 μπράβο κορίτσι μου!!! Τι χαρούμενη μέρα, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!

5 στα 10, νομίζω πάμε πολύ καλά!

Ευχαριστώ!

Πέντε στα δέκα είναι 50%! Έτσι δεν είναι? Μία στις δύο, που λένε!

Link to comment
Share on other sites

Vasso, καλή εγκυμοσύνη!

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τη φοβερή σας συμπαράσταση, είμαι σίγουρη ότι θα λάβετε πίσω όλη τη βοήθεια που μου δώσατε στο πολλαπλάσιο, σας το εύχομαι ολόψυχα!

Κορίτσια, 51 μονάδες... ΘΕΤΙΚΟ! Είμαι έγκυος σχεδόν στα 39 μου για πρώτη φορά στη ζωή μου με σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο!

μπράβο !!!! τέλεια !!!! να έχεις καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό! χαίρομαι πολύ για σένα και που αυτό το topic είναι γουρλίδικο!!!! έχουμε πολύ καλά ποσοστά και ακόμα καλύτερα έρχονται....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσάκι μου, Τ Ε Λ Ε Ι Α!!! Συγχαρητήρια!!! μια χαρά όλα θα πάνε να το θυμηθείς!!!

μπράβο!!! άντε σε 9 μήνες να έχεις στην αγκαλία σου το υγιέστατο μωράκι σου..

ευχαριστούμε, άναψε και για μας ένα κεράκι!

φιλάκια

εννοείται.... σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και ανταποδίδω με την θετική μου ενέργεια που στέλνω σ'οοοοοοοοοοοοολα τα κορίτσια:P

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο, είσαι έγκυος!!! Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι. Μπορεί αυτές οι ευχές να είναι κοινές, αλλά πιστεύω είναι οι σημαντικότερες!!! Να είσαι καλά και να προσέχεις! Ηταν η πρώτη σου σπερματέγχυση?

ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!

ναι ήταν η πρώτη προσπάθεια!

Link to comment
Share on other sites

maria papa & tinkerbell ελπίζω να σας πάνε όλα καλα και σε λίγο καιρο να εχετε θετικο αποτελεσμα;) εγω θα αναψω ένα κερακι για ολες μας την κυριακη που λεω να παω στον αγ.Γιάννη τον Ρώσο.

εγω εχω ανάμεικτα συναισθήματα έκανα σημερα την χοριακη 26η μέρα και ειναι 27! δεν μπορω να το πιστεψω θελω να περιμένω το σαββατο να κάνω την επαναληψη... φοβαμαι να το πιστεψω γιατι νομιζω οτι θα απογοητευτω... μακαρι όλες μας σε λιγο καιρο να έχουμε ένα γερό μωράκι

skybeam εύχομαι να δεις ενα μεγάααααλο νουμερο.... φιλια;)

Μπράβο!!! Με το καλό σε 9 μήνες να κρατήσεις ένα υγιέστατο μπεμπάκι!!!


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...