Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια skybeam εύχομαι να μην αδιαθετήσεις για εννιά μήνες :-)

NikolS λυπάμαι πολύ γλυκιά μου, εύχομαι ο Αύγουστος να ναι ο μήνας σου!

Εγώ πάλι σε δύο βδομάδες λογικά θα αδιαθετήσω, αλλά κορίτσια πάντα ελπίζω στο θαύμα! αν όχι και γω από Σεπτέμβρη μια σπερματέγχυση τελευταία θα κάνω.. και μετά στην 1η εξωσωματική...

κορίτσια βουρ στην θάλασσα γιατί με τόση ζέστη δεν γίνεται!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μολις με ενημερωσαν απο το μικροβιολογικο οτι η οιστραδιολη μου δειχνει υπερδιεγερση απο τις ενεσεις.Χτυπησε κοκκινα!Ο γιατρος μου δεν το πιστευει οτι με την μικροτερη δοση μου συνεβη αυτο...Σταματαω τις ενεσεις και ο Θεος βοηθος!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις με ενημερωσαν απο το μικροβιολογικο οτι η οιστραδιολη μου δειχνει υπερδιεγερση απο τις ενεσεις.Χτυπησε κοκκινα!Ο γιατρος μου δεν το πιστευει οτι με την μικροτερη δοση μου συνεβη αυτο...Σταματαω τις ενεσεις και ο Θεος βοηθος!!!

δηλαδή πόσο μεγάλο ήταν το νούμερο; θέλω να συγκρίνω με το δικό μου που αν και μου είχε φανεί πολύ (πάνω από 800) ο γιατρός μου είπε πως δεν πειράζει και οτι είναι από τα φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή πόσο μεγάλο ήταν το νούμερο; θέλω να συγκρίνω με το δικό μου που αν και μου είχε φανεί πολύ (πάνω από 800) ο γιατρός μου είπε πως δεν πειράζει και οτι είναι από τα φάρμακα.

Εμενα εχει χτυπησει κοκκινο 2200!!!Με την μικροτερη δοση να φανταστεις 75 μοναδες που να εκανα και 300...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε? Σας έχασα πάλι για λίγες μέρες και μου λείψατε πολύ!!

Μας μετακίνησαν κιόλας σε άλλη σελίδα βλέπω :rolleyes: Συγχαρητήρια για ακόμα μια φορά στις εγγυούλες μας!!!

Και με το καλό για μας τις υπόλοιπες!!

Εγώ περιμένω να δω αν θα αδιαθετήσω, που εύχομαι να χάσει επιτέλους το δρόμο!!! Και αν έρθει τελικά η απαίσια, πάμε για την τρίτη προσπάθεια. Τουλάχιστον, αυτό το μήνα που προσπαθήσαμε μόνοι μας, το διασκεδάσαμε και χαλαρώσαμε!! Μακάρι να έχουμε και καλό αποτέλεσμα!


image.php?type=sigpic&userid=32936&dateline=1341869099

Σε περιμένω γλυκό μου φασολάκι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες μου τι κάνετε? Σας έχασα πάλι για λίγες μέρες και μου λείψατε πολύ!!

Μας μετακίνησαν κιόλας σε άλλη σελίδα βλέπω :rolleyes: Συγχαρητήρια για ακόμα μια φορά στις εγγυούλες μας!!!

Και με το καλό για μας τις υπόλοιπες!!

Εγώ περιμένω να δω αν θα αδιαθετήσω, που εύχομαι να χάσει επιτέλους το δρόμο!!! Και αν έρθει τελικά η απαίσια, πάμε για την τρίτη προσπάθεια. Τουλάχιστον, αυτό το μήνα που προσπαθήσαμε μόνοι μας, το διασκεδάσαμε και χαλαρώσαμε!! Μακάρι να έχουμε και καλό αποτέλεσμα!

Καλησπέρα γλυκιά μου, εύχομαι να μην αδιαθετήσεις για εννιά μήνες:-)


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια!

Ερώτηση : ποιες ανήκουμε στο γκρουπ της 30/6 και ποτε σκέφτεστε για τεστ; Εγω λέω να το πάω μέχρι την άλλη Δευτέρα αν δεν με προλάβει η ακατανομαστη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε? Σας έχασα πάλι για λίγες μέρες και μου λείψατε πολύ!!

Μας μετακίνησαν κιόλας σε άλλη σελίδα βλέπω :rolleyes: Συγχαρητήρια για ακόμα μια φορά στις εγγυούλες μας!!!

Και με το καλό για μας τις υπόλοιπες!!

Εγώ περιμένω να δω αν θα αδιαθετήσω, που εύχομαι να χάσει επιτέλους το δρόμο!!! Και αν έρθει τελικά η απαίσια, πάμε για την τρίτη προσπάθεια. Τουλάχιστον, αυτό το μήνα που προσπαθήσαμε μόνοι μας, το διασκεδάσαμε και χαλαρώσαμε!! Μακάρι να έχουμε και καλό αποτέλεσμα!

Που είσαι εσυ βρε κοπελια??????? Ειπα παει αυτη μας έχασε για τα καλά!! Μακάρι να έιχεις θετικά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σας!! τι κανετε σημερα? εγω εχω σκασει απο την ζεστη θα περιμενω τον καλο μου να σχολασει κ βουρ στην θαλασσα!!!

χθες ειχαμε επετειο 1 χρονο αλλα ειμασταν μονοι μας ελπιζουμε το χρονου να ειμαστε 3.!!!!

φιλακια!!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!! τι κανετε σημερα? εγω εχω σκασει απο την ζεστη θα περιμενω τον καλο μου να σχολασει κ βουρ στην θαλασσα!!!

χθες ειχαμε επετειο 1 χρονο αλλα ειμασταν μονοι μας ελπιζουμε το χρονου να ειμαστε 3.!!!!

φιλακια!!!!

Να είστε γεροί και ευτυχισμένοι και του χρόνου να είστε 3!!! Με ένα γερό μωράκι!!!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι?

Αυτό το μήνα, έκανα 2 δόσεις puregon των 75 και πήγα να με δει ο γιατρός. Είχα κάνει 2 ωάρια τα οποία όμως ήταν πολύ μεγάλα για 4η μέρα και άλλα αρκετά μικρά. Και μου είπε ότι δεν είναι λογικό να μεγαλώνουν τόσο γρήγορα κάποια με τόση μικρή δόση και ότι δεν το θέλουμε αυτό, αλλά εξετάσεις δεν μου είπε να κάνω. Σε συνδυασμό με την κύστη και την κακή ψυχολογία το αφήσαμε και σταμάτησα τα φάρμακα.

Σκέφτομαι αφού είχα πολλά διαφορετικών μεγεθών ωάρια και σταμάτησα τα φάρμακα, θα κάνω ωορρηξία, θα πέφτει το καθένα όποτε θέλει ή θα γεμίσω κύστες? Πάντα όταν είμαι στο γιατρό ξεχνάω να ρωτήσω, όταν γυρνάω σπίτι μου έρχονται όλες οι απορίες. Έτυχε κάτι παρόμοιο σε καμιά?


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!! τι κανετε σημερα? εγω εχω σκασει απο την ζεστη θα περιμενω τον καλο μου να σχολασει κ βουρ στην θαλασσα!!!

χθες ειχαμε επετειο 1 χρονο αλλα ειμασταν μονοι μας ελπιζουμε το χρονου να ειμαστε 3.!!!!

φιλακια!!!!

Μαρακι να ζήσετε!! Του χρόνου σίγουρα θα είστε 3! να το πιστέψεις!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Να είστε γεροί και ευτυχισμένοι και του χρόνου να είστε 3!!! Με ένα γερό μωράκι!!!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι?

Αυτό το μήνα, έκανα 2 δόσεις puregon των 75 και πήγα να με δει ο γιατρός. Είχα κάνει 2 ωάρια τα οποία όμως ήταν πολύ μεγάλα για 4η μέρα και άλλα αρκετά μικρά. Και μου είπε ότι δεν είναι λογικό να μεγαλώνουν τόσο γρήγορα κάποια με τόση μικρή δόση και ότι δεν το θέλουμε αυτό, αλλά εξετάσεις δεν μου είπε να κάνω. Σε συνδυασμό με την κύστη και την κακή ψυχολογία το αφήσαμε και σταμάτησα τα φάρμακα.

Σκέφτομαι αφού είχα πολλά διαφορετικών μεγεθών ωάρια και σταμάτησα τα φάρμακα, θα κάνω ωορρηξία, θα πέφτει το καθένα όποτε θέλει ή θα γεμίσω κύστες? Πάντα όταν είμαι στο γιατρό ξεχνάω να ρωτήσω, όταν γυρνάω σπίτι μου έρχονται όλες οι απορίες. Έτυχε κάτι παρόμοιο σε καμιά?

Μαράκι μου δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο και δεν ξέρω να σου απαντήσω! Συγνώμη..

Πιστευω το καλυτερο ειναι να μιλησεις με το γιατρό σου για να σου λυσει όλες τις αποριες.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...