Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

vasso18183 συγχαρητήρια κοπέλα μου γλυκιά, πολύ χάρηκα μπράβο, να έχεις μια τέλεια & τελειόμηνη εγκυμοσύνη, τώρα ξεκούραση και ηρεμία, άναψε και για μένα ένα κεράκι στον Άγιο :-)


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πως το κάνεις αυτό που βάζεις όλα τα μηνύματα και απαντάς στο καθένα ξεχωριστά;;;;

Πατάς τα Αποσιωπητικά '', δίπλα στο Quote σε όσα μηνύμα θέλεις να απαντήσεις και μετά πατάς Απάντηση, το κουμπί που είναι επάνω.


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

tinkerbell!24 αυτή θα να και η τελευταία γιατί θα μείνεις εγκυούλα, στο εύχομαι ολόψυχα η Παναγία να στο δώσει το μωράκι :-)

ευχαριστώ βασουλίνι μου, μακάρι να μας το στείλει η Παναγίτσα το μωράκι σε όλες μας!!!:P:p


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο, είσαι έγκυος!!! Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι. Μπορεί αυτές οι ευχές να είναι κοινές, αλλά πιστεύω είναι οι σημαντικότερες!!! Να είσαι καλά και να προσέχεις! Ηταν η πρώτη σου σπερματέγχυση?

ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!

ναι ήταν η πρώτη προσπάθεια!

2.behappy ---> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

4.trelo kouneli --> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

7.lizaki --> ΕΓΚΥΟΣ - 4η προσπάθεια

8.Skybeam---> ΕΓΚΥΟΣ

10.vasso18183 --> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

11.papagia

12. Gossamer Reedglitter


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια πηρα το 2πλο κλιαρ μπου να κανω αυριο το πρωι ενα ή οχι? σαββατο κανονικα παω για χοριακη....

μωρέ άστο καλύτερα... και εγώ μπήκα στον πειρασμό και έκανα ένα το πρωί και βγήκε αρνητικό, στα ούρα είναι πολύ λιγότερη η συγκέντρωση της ορμόνης γιατί να πάρεις μια απογοήτευση έστω και αν είναι για λίγο;

περημένουμε τα νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

μωρέ άστο καλύτερα... και εγώ μπήκα στον πειρασμό και έκανα ένα το πρωί και βγήκε αρνητικό, στα ούρα είναι πολύ λιγότερη η συγκέντρωση της ορμόνης γιατί να πάρεις μια απογοήτευση έστω και αν είναι για λίγο;

περημένουμε τα νέα σου!

ευχαριστω για την απαντηση. εσυ ποτε εκανες σπερ/ση ποτε πας για χοριακη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vasso και Skybeam ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Τι όμορφα νέαααααααααα!!!

Μπράβο βρε κορίτσια, πραγματικά μπράβο!! Χάρηκα τόσο μα τόσο τοσο πολυ με τα νέα σας!! Σας εύχομαι απο τα βάθη της καρδιάς μου να κρατήσετε τα μωράκια σας γερά στην αγκαλιά σας!!!Skybeam νομίζω φέτος έλαβες το καλύτερο δώρο για τα γενέθλια σου, γλυκιά λιονταρίνα..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Συνχαρητήρια κοριτσάρες μου (vasso και skybeam). Μπράβο με το καλό να σφύξετε στις αγκαλιές σας τα μωρουλίνια σας. Να μαθαίνουμε και κανένα νέο, γιατί εμένα με έχει πάρει πολύ από κάτω αυτήν την φορά. Ειλικρινά έχω κουραστεί.


DZwvp2.png

tt1908cc.aspx

Link to comment
Share on other sites

μολις κ εγω διαβασα τα νεα σας μπραβο σας κοριτσια αντε σιγα σιγα η λιστα να γινει 0 και να μιλαμε ολες για της κοιλιτσες μας τους υπερηχους για ολα μα για ολα μπραβο σας κ παλι .

εγω συνεχιζω ακαθεκτα της πουρεγκον κ την δευτερα υπερηχο .

φιλακια πολλααααα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου εγω θα συνεχίσω να σας παρακολουθώ, να σας εύχομαι κ να προσεύχομαι για εσάς αλλά δεν θα συνεχίσω με σπερματεγχύσεις. Θα σταματήσω τώρα για δύο μήνες και απο Σεπτέμβρη θα πάω σε εξωσωματικό για να με συμβουλέψει πως θα προχωρήσουμε..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...