Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

**{ Στην ΚουΖίνα Ολοταχώς }**


kalamaraki

Recommended Posts

μπράβο μπράβο!! :D:D

Τώρα για να μην ανεβαίνουν τεράστιες θα πας στη σελίδα που σου βγάζει όταν πατάς upload

εκεί θα βρεις πάνω δεξιά το customize your upload options

θα το πατήσεις κ θα διαλέξεις το 640χ480 ανάλυση για να μη ξεχειλώνει η σελίδα όταν τις ανεβάζεις να βγαίνουν σαν τις δικές μου λίγο ποιο μικρές κ να χωράνε σε ποστ

χμ δε το βρισκω! για εξηγησε λιγο παραπανω!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οι φακές έγιναν πολύ καλές!

σας ευχαριστώ για την ενθάρρυνση!

μόνο που...έβαλα λιγη καυτερή πιπεριά(πάντα βάζω)παραπάνω απότι έπρεπε!

πώς να την ισορροπήσω;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

οι φακές έγιναν πολύ καλές!

σας ευχαριστώ για την ενθάρρυνση!

μόνο που...έβαλα λιγη καυτερή πιπεριά(πάντα βάζω)παραπάνω απότι έπρεπε!

πώς να την ισορροπήσω;

Βάλε μια πατάτα να βράσει ξανά με την φακή, ξέρω πως αυτό το κόλπο τραβάει το αλάτι το παραπάνω. Ισως τραβήξει κ το πιπέρι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Και έλεγα τι μυρίζει.... τι μυρίζει στο φόρουμμμμμμμμμμμμμ

από εδώ έρχεται η μυρωδιάααααααααααααααα! ;);)

Λαχανοντολμάδες κανείς? ;)

DSC00555.jpg

Υ.Γ. Από το τερατο-πάρτυ μας! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλαμαριον εχω το νεο photobucket!!!! αυτην την οθονη δε τη βλεπω πουθενα!

εμφανιζεται μολις ανεβασεις καποια εικονα? ή γενικα το κανεις οποτε θες?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βάλε μια πατάτα να βράσει ξανά με την φακή, ξέρω πως αυτό το κόλπο τραβάει το αλάτι το παραπάνω. Ισως τραβήξει κ το πιπέρι. ;)

και να την αφήσω μέσα μετά;

οκ,,αύριο!πάω για ύπνο τώρα!ξυπνάω 6 παρά αύριο!

φιλιάαααααααααααααααα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλαμαριον εχω το νεο photobucket!!!! αυτην την οθονη δε τη βλεπω πουθενα!

εμφανιζεται μολις ανεβασεις καποια εικονα? ή γενικα το κανεις οποτε θες?

για δες εδώ τώρα αν στο λέει αυτό κ γύρνα το στην παλιά προβολή λέει switch to the old photobucket

hnkjglhj_zpsff30546c.jpg

και να την αφήσω μέσα μετά;

οκ,,αύριο!πάω για ύπνο τώρα!ξυπνάω 6 παρά αύριο!

φιλιάαααααααααααααααα

ναι γιατί όχι δεν θα πάθει τίποτα ;)

καλε εγιναν τριπλα σε μεγεθος!!!!!!!

http://s808.beta.photobucket.com/user/irida1985/story/1801

αραγε τα βλεπετε?

Τα βλέπουμε τα βλέπουμε αλλά για να τα βλέπουμε άμεσα να κάνεις κόπυ πέιστ τον κωδικό που λέει img code image code ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελείωσα κ την Πατατόπιτα μου, βγήκε πολύ καλή ελαφριά κ γρήγορη. Εκανα τη μισή δόση για δοκιμή.

photo-2012-11-08-22-52-46-635_zps6a606875.jpg

Και είχα ένα ζυμαράκι δυο βδομάδες στην κατάψυξη κ ειπα να το χρησιμοποιήσω, αγόρασα 100γρ ροκφόρ κ ντοματούλα κ να μια πίτσα με ροκφόρ. Απλή κ πεντανόστιμη αν σου αρέσει το ροκφόρ γιατί έχει έντονη γεύση κ μυρωδιά.

Την ιδέα την λάτρεψα από την chatzico όταν μας την έφτιαξε σε μια εκδρομή που πήγαμε κ την τσακίσαμε

63365_4708443347596_1090711118_n_zpsf8f62b84.jpg

Αύριο θα φάμε περισσεύματα φακές, φασολάδα κ λίγο ατζέμ πιλαφ χε χε

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο χρυσοχέρες !!!

Τι ωραία που φαίνονται όλα!!!

Σήμερα φάγαμε το κοτοπουλο κρασάτο με μανιτάρια κ ρυζότο με πιπεριές!!

Για αύριο θα φάμε το κοτόπουλο που περίσσεψε με πατάτες φούρνου για τα παιδια κ κοκκινιστό κουνουπίδι για εμάς...

Ηθελα να φτιάξω τη σκεπαστή μηλόπιτα, αλλά δεν αντέχω ...θα πάω για υπνο:tongue:

Καληνύχτα!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

πω πω βρε kalamaraki τι ειν' τουτα παλι?!!!!!!!! η πατατοπιτα φαινεται τελεια! να μας πεις και απο γευση. την πιτσα δεν τη ζηλευω λογω ροκφορ! ειδαλλως......... αντε κοριτσια να βαζετε και καμια δοκιμασμενη νηστισιμη συνταγουλα σιγα σιγα

Link to comment
Share on other sites

Οντως σουπερ φαίνεται η πατατόπιτα, πολύ πιο ωραία από εκείνη στο λινκ που είχες βάλει!

Κι εμένα δε μου αρέσει το ροκφορ αλλά πεθαίνω για ένα Ιταλικό τυρί παρόμοιο!

A οι φώτο δεν μπαίνουν με attachment ή κάτι τέτοιο?:confused: πρέπει να το ρίξω στη μέλετή?

Αυτό πως σας φαίνεται? http://www.sintagespareas.gr/sintages/kourkoutopsomo.html

Είναι εξαιρετικά εύκολο, πόση φέτα άραγε βάζει κανείς? Δεν χρειάζεται κανένα άλλο μέσο ψησίματος πλήν φούρνου, έτσι μπορώ να το κάνω κι γω η καψερή να ηρεμήσω!!!:D

Καλαμαράκι είσαι το kalamaraki στο συνταγές της παρέας? Να ξέρω να τα μελετήσω όλααααααα αν είναι!!!


-7.5 κιλά :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...