Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Σας ευχαρ

      1 hour ago, Neverstop είπε:

      8η ημέρα από μεταφορά μόνο με βλαστοκύστες θα έδειχνε... από μεθαύριο κι αν ξανά τεστ😄

      Τριών ημερών ήταν εμένα, όποτε λες για αυτό να μην έδειξε;

      πρίν από 43 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Ειναι αρκετα νωρις και εφοσον δεν ηταν κ πρωιμης ανιχνευσης πολυ δύσκολο να δειξει..αν αποφασίσεις να κανεις παρε πρώιμης αλλα σιγουρα μην απογοητευεσαι!!! Εχε πιστη!

      Αχ τελεια βρε @Eflenew!! Μακαρι να πανε ολα τελεια απο εδω κ περα!! Με το καλο η αυχενικη σου!!!! Πλησιαζει!!!!

      Θα περιμένω την χοριακη κορίτσι μου αν και μου φαίνεται μέχρι την Παρασκευή θα φάω τα λυσσακα μου 😁

      πρίν από 30 λεπτά , artemis88 είπε:

      εγω δεν εχω καμια διαφορα, μονο μετα την εμβρυομεταφορα ειχα για μερες πονακια που δεν ειχα τις 2 προηγουμενες κ ημουν αισιοδοξη, αλλα τωρα δεν νιωθω σαν να ειμαι εγκυος καθολου

      Και εγώ μια από τα ίδια.Τις πρώτες μέρες είχα πονακια περιόδου.Απο χθες εξαφανίστηκαν και αυτά 

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

τελικα

πληρωσα 8 ωρες για καθαρισμα ενος τεσσαριου,χωρις παιδια!!!!!

ελεος και σιδερο τιποτα

τα εχω παρει στο κρανιο,εχω και τον αντρα μου,να με τρεχει συνεχεια με το γραφειο

κι εγω σερνομαι,δεν αντεχω πολλες ωρες στο γραφειο,ξεχναω,δεν εχω κεφι να μιλαω με ολους τους πελατες....αυτα...δεν φτανουν........

Κοριτσάρα να την αλλάξεις , επιτηδες στο κανει!!!

Αν θες στειλε πμ σε ποια περιοχη μενεις αν ειμαστε κοντα να σου συστησω τη δικια μου

ΠΑιρνει φιξ ποσο για ολες τις δουλειες + σιδερο, ανεξαρτητα απο τις ωρες!!!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια,

ολα καλα βλεπω πανε!!!!!!Ετσι να συνεχισουν για ολες...

Σχετικα με τα μπεμπε νυχτικακια του ΗΡΑ που εχω παρει ηδη ειναι ενα μεγεθος και μονο με μακρυ μανικι στα 13 ευρω το ενα περιπου.Αποφασισα λοιπον να τα χρησιμοποιησω αργοτερα.

Στα Λητω που πηγα μια βολτα εχει πιο οικονομικα με 9 ευρω και με κοντο μανικι και σε διαφορα νουμερα οποτε νομιζω θα ειναι καλυτερα για την εποχη που γενναμε.Ειδα και ζιπουνακια πολυ ομορφα με κορδονακια...αυτα δεν θα βολευουν πιο πολυ στις ζεστες????

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

ευουλα μπραβο για τα καλα αποτελεσματα

ροζ, εγω ειχα παρει τετοια απο το λητω, και τα ειχα ζητησει σαν υπνοσακους - νυχτικακια.

Αγγελα μου, γιατι τοσο αυστηρα τα πραγματα? τι σου ειπε ο διαβητολογος?

λες κάτι σαν και αυτό ?

http://www.letoshop.gr/default.asp?itmSKU=287274&itm=2009352&ct=1110225&pid=40

αυτά έχει στο λητώ για υπνόσακους αλλά αυτά δεν είναι στα 9 ευρώ που λεει η marsolan


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια...Λυπάμαι που δεν σας έγραψα χθες τα νέα μου αλλά ήμουν παρα πολύ κουρασμένη και έπεσα για ύπνο. Λοιπον η διαβητολογος ήταν αρκετα καθησυχαστική. Μου είπε πως θα πρέπει να ακολουθήσω μια διαιτα 1800 θερμίδων για 10 ημέρες και παραλληλα να κ'άνω μετήσεις 4 φορές την ημέρα μ ε ένα μηχανηματακι μέτρησης σακχ'αρου, ( έχει ήδη ένα τέτοιο η μητέρα μου, το οποίο που και που χρησιμοποιούσα) ...και μετά από δέκα μέρες θα αποφασίσουμε, εφόσον ο οργανισμός μου ανταποκρίνεται στη διαιτα αυτή αν θα συνεχίσω έτσι μέχρι το τέλος της εγκυμοσυμης ή αν θα πρέπει να κάνω ενέσεις ινσουλίνης, πράγμα που απευχομαι βέβαια. Η διαιτα περιλαμβάνει αρκετά λαχανικά, φρούτα αλλά με μέτρο και ελάχιστους υδατάνθρακες...Ολα γενικώς επιτρέπονται αλλά με μέτρο. Για γλυκά βέβαια στην παρούσα φάση ούτε λόγος....Τι να κάνω, ας είναι καλά ο μπέμπης και δεν με πειράζει:oops::oops::oops:


dMxip3.png eNortjKzUjI0NjM2sFCyBlwwFXsC0g,,10.png
Link to comment
Share on other sites

Τώρα διάβασα και όσα γράψατε χθες.

Ευούλα και Μάρα, μπραβο σας κοριτσάκια. Οι τιμές σας είναι τέλειες! Μακάρι να είχα κι εγώ τέτοιες τιμες...αλλα είπαμε....αυστηρή διαιτα...Μόλις έφαγα και το γιαουρτακι μου και τη φρυγανίτσα μου...σε μια ωρίτσα θα κάνω και τη μέτρηση μετά το φαγητο. Εκανα την πρωινή (της νηστειας) και είχα 93. Αντε να δούμε...:)


dMxip3.png eNortjKzUjI0NjM2sFCyBlwwFXsC0g,,10.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Φυσαλίδα!Τελικά το τακτοποίησα το θέμα με το ασβέστιο.Μετά από πολλά παρακάλια μου άλλαξε σκέυασμα και μου έδωσε mega calcium.....Εσύ γιατί νοιώθεις έτσι σήμερα;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ερι μου...ελπιζω το νεο σκευασμα να σου ταιριαζει καλυτερα...

σημερα νιωθω ατονια, νυστα, κουραση....ολα αυτα που σε κανουν να θελεις να τρεξεις στο κρεβατι σου...εχω βαρυνει μωρε...περναει και ο καιρος και η κουραση μεγαλωνει....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 αλλα γενικα εχω αδυνατο σουλουπι και τα νιωθω πολλα....και σκεψου οτι εχω ακομη σχεδον 2 μηνες...αρα θα παρω κανα 4 ακομη στο νερο....

Ναι μάλλον τόσα θα πάρεις γιατί τους τελευταίους μήνες μπαίνουν καποια απότομα....Πάντως δεν είναι πολλά - καλά είναι...Στο πρώτο σου παιδάκι πόσο έβαλες;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

16 εβαλα...εσυ ποσα επαιρνες στις εγκυμοσυνες σου;

Στην πρώτη πήρα 16 και στην δέυτερη 12 αλλά τώρα μου φαίνεται θα σπάσω όλα τα ρεκόρ γιατί μου έχει ανοίξει πολύ η όρεξη....:):):) Εσύ προσέχεις ή τρως πολύ;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...