Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Αν και Γερμανός ο Πάστορας Martin Niemöller είχε πει κάτι πολύ σωστό ......

«Το σύνδρομο του Θεατή»

“Στη Γερμανία οι ναζιστές πρώτα ήρθαν για τους κομμουνιστές κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν κομμουνιστής.

Μετά ήρθαν για τους Εβραίους κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν Εβραίος.

Μετά ήρθαν για τους συνδικαλιστές κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν συνδικαλιστής.

Μετά ήρθαν για τους καθολικούς, εγώ ήμουν προτεστάντης και γιʼ αυτό δεν μίλησα.

Μετά ήρθαν για μένα, αλλά τότε δεν είχε μείνει πια κανείς, να μιλήσει για κανέναν.”

Κάτι τέτοιο ζούμε και εμείς τώρα ...

έχεις απόλυτο δίκιο.... η οικονομική και όχι μόνο χούντα που βιώνουμε είναι χειρότερη από την άλλη.... όσον αφορά τους δημοσίους υπαλλήλους δυστυχώς πράγματι κάποιοι έχουν μπει από το παράθυρο.... δεν είναι όλοι όμως μεγαλοστελέχη και αργόμισθοι....είναι και μεροκαματιαρηδες και άνθρωποι του μόχθου... καλώς ή κακώς μπήκαν.... να σταματήσει η αναξιοκρατία εφεξής...να κλείσουν υπηρεσίες χωρίς αντικείμενο και να τους πάνε αλλού που υπάρχει.... οι απολύσεις θα φέρουν μεγαλύτερη μιζέρια και δυστυχία... αυτό είναι γεγονός... την αγορά, τον έμπορο, το φροντιστήριο, το κομμωτήριο, τη νυχού κλπ κλπ την κινούσε σε μεγάλο ποσοστό ο δημόσιος υπάλληλος... τώρα θέλουν να μας κάνουν να βγάλουμε ο ένας το μάτι του άλλου και στο τέλος να παρακαλάμε όλοι για μηνιάτικο 200 ευρώ..... περαστικά μας.....

Aυτό ακριβώς έλεγα και εγώ τότε και συνεχίζω και το λέω...χαιρομαι που "πιάσατε" τον τρόπο σκέψης μου...γιατί είπα "τώρα ποιος τις ακούει πάλι??"


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και Γερμανός ο Πάστορας Martin Niemöller είχε πει κάτι πολύ σωστό ......

«Το σύνδρομο του Θεατή»

“Στη Γερμανία οι ναζιστές πρώτα ήρθαν για τους κομμουνιστές κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν κομμουνιστής.

Μετά ήρθαν για τους Εβραίους κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν Εβραίος.

Μετά ήρθαν για τους συνδικαλιστές κι εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν συνδικαλιστής.

Μετά ήρθαν για τους καθολικούς, εγώ ήμουν προτεστάντης και γιʼ αυτό δεν μίλησα.

Μετά ήρθαν για μένα, αλλά τότε δεν είχε μείνει πια κανείς, να μιλήσει για κανέναν.”

Κάτι τέτοιο ζούμε και εμείς τώρα ...

Πολύ σωστά!!!

Link to comment
Share on other sites

Aυτό ακριβώς έλεγα και εγώ τότε και συνεχίζω και το λέω...χαιρομαι που "πιάσατε" τον τρόπο σκέψης μου...γιατί είπα "τώρα ποιος τις ακούει πάλι??"

Εγώ δεν διαφωνώ με τίποτα εκτός από τη χούντα γιατί πιστεύω ότι η Ελλάδα έχει υποφέρει πολύ από αυτά τα πράγματα και άνθρωποι έδωσαν τη ζωή τους για να μιλάμε εμείς ελέυθερα στα φόρα και να βρίζουμε όποιον θέλουμε.Θεωρώ ότι δεν τιμώ αυτούς τους ανθρώπους όταν εξισώνω την κατάσταση που έζησαν εκείνοι με την δική μου σήμερα όσο δύσκολή κι αν είναι.Εκείνων ήταν σαφώς δυσκολότερη.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι οι απολύσεις δεν είναι λύση.Συμφωνώ ότι επηρεάζει όλη την κοινωνία.Συμφωνώ ότι δεν υπάρχει χρήμα στην αγορά.Συμφωνώ σε πολλά απ'όσα λες.Δεν έχω τίποτα με κάνενα υπάλληλο ή συνάνθρωπο,όμως πρέπει κάποια στιγμή να υπάρξει και ισότητα ανάμεσα στους εργαζόμενους αυτής της χώρας.Δεν είναι δυνατόν να έχουμε 1.500.000 ανέργους για τους οποίους δεν ενδιαφέρεται κανείς.Το πρόβλημα είναι ότι αυτό που πρέπει να γίνει στο δημόσιο γίνεται με πολύ μα με πάρα πολύ λάθος τρόπο.Και το πιθανότερο είναι ότι θα την πληρώσουν και άνθρωποι που είναι άξιοι και ικανοί και εργατικοί και δεν είχαν και κανένα μέσο για να μπούνε,αλλά ξεσκίστηκαν μέσω του ΑΣΕΠ.Αλλά για τους κοπανατζίδες και για λαμόγια που μπήκαν από την πίσω πόρτα συγγνώμη δεν έχω δάκρυα για να κλάψω.

Τώρα όσον αφορά το θέμα της χούντας όχι μόνο διαφωνώ κάθετα,αλλά το θεωρώ και επικύνδυνο ως λογική.Αν βάλουμε την ελευθερία του λόγου και της έκφρασης της άποψης στην ίδια μοίρα με το οικονομικό δράμα που ζούμε δεν νομίζω ότι βελτιώνει την κατάστασή μας.Αυτό που πρέπει κατά τη γνώμη μου να κάνουμε είναι να καταλάβουμε τη δύναμη που έχουμε με την ψήφο μας και να την χρησιμοποιήσουμε προς όφελος του κοινωνικού συνόλου και όχι προς δικό μας.Γιατί και εμείς έχουμε εύθυνη ως λαός για τον τρόπο που ψηφίζαμε και ψηφίζουμε.Όλοι αυτοί με την ψήφο μας μπήκαν στη βουλή και τώρα πια δεν μπορούμε να ισχυριστούμε ότι δεν ξέραμε και μας κορόιδεψαν.Αν συνεχίζουμε να το ισχυριζόμαστε είμαστε άξιοι της μοίρας μας απλά.

Δεν το καταλαβαίνω αυτό που λες ρε κοριτσάκι σχετικά με την ψηφο....γιατί φταίω εγώ???

Εγώ φηφιζα και φηφίζω έναν ανθρωπο να με εκπροσωπίσει και όχι για να με κλέψει...και νομίζω ότι και όλοι οι Ελληνες το ίδιο...τώρα αν αυτοί είχαν βγάλει την πέτσα δεν φταίω εγώ γι'αυτό και ούτε εγώ τα έφαγα...

Οσο για το καθεστώς χούντας...λυπάμαι αλλά έτσι είναι... το θέμα είναι να το δούμε όλοι...αυτή την στιγμή εχουμε κυβέρνηση 103 εκλλεγμένων βουλευών οι 50 είναι bonus...όπως τα σαμπουάν στα 2 το 1 δώρο...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Aυτό ακριβώς έλεγα και εγώ τότε και συνεχίζω και το λέω...χαιρομαι που "πιάσατε" τον τρόπο σκέψης μου...γιατί είπα "τώρα ποιος τις ακούει πάλι??"

μπεμπα τα έχουμε ξαναπει εμείς ...

καπου διαφωνούμε και κάπου συμφωνούμε ...

ΔΙΑΦΩΝΩ κάθετα με κάθε είδους απολύσεις και μειώσεις σε οποιονδήποτε τομέα ...

Όμως δεν παύω να εκνευρίζομαι με τον κάθε "τυχαίο" που μπήκε κάπου γτ είχε μπάρμπα στη Κορώνη ... και τόσα χρόνια όταν πήγαινα να με εξυπηρετήσει μου το έπαιζε βαρύ πεπόνι και έπρεπε να χάσω 2 και 3 μέρες απο τη δουλειά μου για μια υπόθεση 20λέπτου (και πολλά λέω).

Με εκνευρίζει αυτό ... η νοοτροπία του Ελληνάρα που πρέπει να του χτυπήσει το κακό τη δικιά του πόρτα για να συνέλθει ...

και τόσα χρόνια έχουμε εμφύλιο ... ΔΗΜΟΣΙΟΙ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ...

απλά το καταλάβανε όλοι τώρα που μπήκε το μαχαίρι στο δημόσιο γτ στον ιδιωτικό το μαχαίρι είναι χρόνια.

'Ασε το άλλο στις διαδηλώσεις ...

αλλού οι ιδιωτικοί ... αλλού οι δημοσίου .... αλλού το ΠΑΜΕ ... αλλού η ΚΝΕ ...

γενικά αλλού αντ αλλού

και πες μου αν έχω άδικο....


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνώ ότι οι απολύσεις δεν είναι λύση.Συμφωνώ ότι επηρεάζει όλη την κοινωνία.Συμφωνώ ότι δεν υπάρχει χρήμα στην αγορά.Συμφωνώ σε πολλά απ'όσα λες.Δεν έχω τίποτα με κάνενα υπάλληλο ή συνάνθρωπο,όμως πρέπει κάποια στιγμή να υπάρξει και ισότητα ανάμεσα στους εργαζόμενους αυτής της χώρας.Δεν είναι δυνατόν να έχουμε 1.500.000 ανέργους για τους οποίους δεν ενδιαφέρεται κανείς.Το πρόβλημα είναι ότι αυτό που πρέπει να γίνει στο δημόσιο γίνεται με πολύ μα με πάρα πολύ λάθος τρόπο.Και το πιθανότερο είναι ότι θα την πληρώσουν και άνθρωποι που είναι άξιοι και ικανοί και εργατικοί και δεν είχαν και κανένα μέσο για να μπούνε,αλλά ξεσκίστηκαν μέσω του ΑΣΕΠ.Αλλά για τους κοπανατζίδες και για λαμόγια που μπήκαν από την πίσω πόρτα συγγνώμη δεν έχω δάκρυα για να κλάψω.

Τώρα όσον αφορά το θέμα της χούντας όχι μόνο διαφωνώ κάθετα,αλλά το θεωρώ και επικύνδυνο ως λογική.Αν βάλουμε την ελευθερία του λόγου και της έκφρασης της άποψης στην ίδια μοίρα με το οικονομικό δράμα που ζούμε δεν νομίζω ότι βελτιώνει την κατάστασή μας.Αυτό που πρέπει κατά τη γνώμη μου να κάνουμε είναι να καταλάβουμε τη δύναμη που έχουμε με την ψήφο μας και να την χρησιμοποιήσουμε προς όφελος του κοινωνικού συνόλου και όχι προς δικό μας.Γιατί και εμείς έχουμε εύθυνη ως λαός για τον τρόπο που ψηφίζαμε και ψηφίζουμε.Όλοι αυτοί με την ψήφο μας μπήκαν στη βουλή και τώρα πια δεν μπορούμε να ισχυριστούμε ότι δεν ξέραμε και μας κορόιδεψαν.Αν συνεχίζουμε να το ισχυριζόμαστε είμαστε άξιοι της μοίρας μας απλά.

εκει που διαφωνω ειναι οτι οι κοπανατζηδες, οι γλειφτες, οι αεριτζιδες και αυτοί που μπαινουν απο τα παραθυρα υπάρχουν και στον ιδιωτικό τομεα. Δεν ειναι καθαρτηριο βλακείας και γλοιωδείας ο ιδιωτικός τομέας...

Οσο για την ψηφο νομιζω το εχω ξαναπει.. δεν συμφωνω με αυτο που λες καθόλου...ηδη η διαμαρτύρια εχει φανει και μαλιστα με πολύ ανορθόδοξο τροπο...εχει φτασει η Χ.Α στο 15%!!! δεν πιστευω σε καμια περίπτωση οτι 15% των Ελληνων ψηφοφόρων ειναι νεοναζι!!! Οι εκλογές είναι κάτι σαν οπιο για να μας δωσει την ψευδαισθηση συμμετοχής. Δηλαδη ειναι σαν να παω στο περίπτερο και να περιμένω να μου σερβιρουν κοσμοπολιταν..Δεν γινεται γιατι απλως το περίπτερο δεν εχει τετοια πραγματα...δεν εχω δυνατοτητα επιλογών... υπάρχει μονο το ιδιο πραγμα ντυμενο με αλλο σακακι..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν διαφωνώ με τίποτα εκτός από τη χούντα γιατί πιστεύω ότι η Ελλάδα έχει υποφέρει πολύ από αυτά τα πράγματα και άνθρωποι έδωσαν τη ζωή τους για να μιλάμε εμείς ελέυθερα στα φόρα και να βρίζουμε όποιον θέλουμε.Θεωρώ ότι δεν τιμώ αυτούς τους ανθρώπους όταν εξισώνω την κατάσταση που έζησαν εκείνοι με την δική μου σήμερα όσο δύσκολή κι αν είναι.Εκείνων ήταν σαφώς δυσκολότερη.

Να την βράσω την ελευθερία του λόγου που έχουμε....με τους δοσίλογους τους δημοσιογράφους να μας κάνουν πλύση εγκεφάλου κανονικά,τους πολιτικούς μας να περναν όποιο νομοσχέδιο τους κατέβει και πάει λέγοντας...

ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ...

Διαφωνώ και σταματώ αυτή την κουβέντα γιατί σίγουρα φουντώνω και δεν είναι σωστό...ας κρατήσει ο καθένας την αποψη του...αλλωστε τουλάχιστον εδώ μέσα έχουμε δημοκρατία...;);););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απολύθηκε "κοπανατζής" υπάλληλος της Βουλής

Απολύθηκε μάλλον με.... γράμμα αφού δεν εμφανιζόταν επί 6μήνες στο γραφείο του στο Κεντρικό κτίριο της Βουλής, όπου και θεωρητικώς εργαζόταν. Η πρώτη απόλυση δημοσίου υπαλλήλου για λόγους κοπάνας πάντως, είναι γεγονός.

Όπως αναφέρει σε δημοσίευμά του το "Έθνος της Κυριακής", στον εν λόγω υπάλληλο ζητήθηκε να επιστρέψει επιτέλους στα καθήκοντά του, δίνοντας μετά από ένα εξάμηνο το "παρών" αλλά ουδόλως συγκινήθηκε.

Τέσσερις μήνες μετά την αρχική εξαφάνιση παραπέμφθηκε στο πειθαρχικό συμβούλιο της Βουλής όπου αποφασίστηκε να τεθεί σε αργία μέχρι νεωτέρας κάτι που συνεπάγεται διακοπή μισθού και υπερωριών.

Μάλιστα ο υπάλληλος εμφανίστηκε στο λογιστήριο και προκάλεσε και καβγά επειδή είχαν διακόψει τη μισθοδοσία του.

Απειλούσε πως γνωρίζει πολλά και είναι έτοιμος να ανοίξει το στόμα του και τότε παραπέμφθηκε εκ νέου στο πειθαρχικό με το ερώτημα της οριστικής απόλυσής του κάτι που τελικά συνέβη.

Πηγή:www.capital.gr

Υπήρχε περίπτωση να γίνει αυτό στον ιδιωτικό τομέα ???

Δλδ αυτός δεν έπρεπε να απολυθεί ????? Απο ποιανού λεφτά πληρωνόταν μέχρι τώρα για να έχει ο μήνας 9 ???


url]
Link to comment
Share on other sites

Απολύθηκε "κοπανατζής" υπάλληλος της Βουλής

Απολύθηκε μάλλον με.... γράμμα αφού δεν εμφανιζόταν επί 6μήνες στο γραφείο του στο Κεντρικό κτίριο της Βουλής, όπου και θεωρητικώς εργαζόταν. Η πρώτη απόλυση δημοσίου υπαλλήλου για λόγους κοπάνας πάντως, είναι γεγονός.

Όπως αναφέρει σε δημοσίευμά του το "Έθνος της Κυριακής", στον εν λόγω υπάλληλο ζητήθηκε να επιστρέψει επιτέλους στα καθήκοντά του, δίνοντας μετά από ένα εξάμηνο το "παρών" αλλά ουδόλως συγκινήθηκε.

Τέσσερις μήνες μετά την αρχική εξαφάνιση παραπέμφθηκε στο πειθαρχικό συμβούλιο της Βουλής όπου αποφασίστηκε να τεθεί σε αργία μέχρι νεωτέρας κάτι που συνεπάγεται διακοπή μισθού και υπερωριών.

Μάλιστα ο υπάλληλος εμφανίστηκε στο λογιστήριο και προκάλεσε και καβγά επειδή είχαν διακόψει τη μισθοδοσία του.

Απειλούσε πως γνωρίζει πολλά και είναι έτοιμος να ανοίξει το στόμα του και τότε παραπέμφθηκε εκ νέου στο πειθαρχικό με το ερώτημα της οριστικής απόλυσής του κάτι που τελικά συνέβη.

Πηγή:www.capital.gr

Υπήρχε περίπτωση να γίνει αυτό στον ιδιωτικό τομέα ???

Δλδ αυτός δεν έπρεπε να απολυθεί ????? Απο ποιανού λεφτά πληρωνόταν μέχρι τώρα για να έχει ο μήνας 9 ???

πρωτα από όλα πρέπει να δουμε αν αυτο είναι αλήθεια, και αν ο εν λόγω κύριος ειναι υπαρκτό προσωπο. Δεν ειμαι σιγουρη, δεν πιστευω αυτο που μου λεει ο ΔΟΛ. Στοιχεια στη δημοσιότητα παρακαλώ.... Και αν ακομα υπαρχει και ειναι αληθεια οσα γραφονται γι'αυτον τότε απο τους 500 και βάλε υπαλληλους της βουλης που τρωνε με χρυσα κουτάλια σιγουρα δεν ειναι ο μονος...! και να εχω κανα 2 περιπτωσεις στη δουλειά μου που ειναι κοπανατζηδες...δεν εχει γινει κατι. Οσο μεγαλυτερη η εταιρεία τοσο δυσκολότερος ο εντοπισμος τέτοιων ανθρώπων..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι υπάρχει ιδιωτική εταιρεία που τουλάχιστον το 20% του προσωπικού της να μην έχει μπει λόγω γνωριμιών.... πανίβλακες κι αργόσχολοι υπάρχουν παντού.... είναι θέμα παιδείας και προσωπικότητας ο τρόπος και το ήθος που θα επιλέξει να εργαστεί ο καθένας μας... σίγουρα όσο μεγαλύτερος ο έλεγχος τόσο μεγαλύτερη κι εντατικοποίηση της εργασίας.....

όταν λέμε για χούντα εννοούμε ότι ουσιαστικά ότι τη βιώνουμε όχι ότι την επιδιώκουμε....φευ!!!

τέλος, δεν πιστεύω ότι όλοι είναι ίδιοι..... όπως λένε οι "φεμινίστριες" για τους άντρες "όλα τα γουρούνια έχουν το ίδιο πρόσωπο".... είναι επικίνδυνο να τους θεωρήσουμε όλους ίδιους... κι ένα τελευταίο....το 15% της ΧΑ δεν είναι διαμαρτυρία....είναι τουλάχιστον ψυχολογικό πρόβλημα.....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν νομίζω ότι υπάρχει ιδιωτική εταιρεία που τουλάχιστον το 20% του προσωπικού της να μην έχει μπει λόγω γνωριμιών.... πανίβλακες κι αργόσχολοι υπάρχουν παντού.... είναι θέμα παιδείας και προσωπικότητας ο τρόπος και το ήθος που θα επιλέξει να εργαστεί ο καθένας μας... σίγουρα όσο μεγαλύτερος ο έλεγχος τόσο μεγαλύτερη κι εντατικοποίηση της εργασίας.....

όταν λέμε για χούντα εννοούμε ότι ουσιαστικά ότι τη βιώνουμε όχι ότι την επιδιώκουμε....φευ!!!

τέλος, δεν πιστεύω ότι όλοι είναι ίδιοι..... όπως λένε οι "φεμινίστριες" για τους άντρες "όλα τα γουρούνια έχουν το ίδιο πρόσωπο".... είναι επικίνδυνο να τους θεωρήσουμε όλους ίδιους... κι ένα τελευταίο....το 15% της ΧΑ δεν είναι διαμαρτυρία....είναι τουλάχιστον ψυχολογικό πρόβλημα.....

Ας ελαφρύνω λίγο το κλίμα ... μια που πήρε φωτιά ... και το σασάκι μου συγχύζεται ...

Λοιπόν διαφωνώ στο οτι

"όλα τα γουρούνια έχουν το ίδιο πρόσωπο"

όμως ...

άντρες ... πεταμένα λεφτά ... :tongue::tongue::tongue:

(πλακίτσα κάνω, εεε ??? καλά ???)


url]
Link to comment
Share on other sites

Απολύθηκε "κοπανατζής" υπάλληλος της Βουλής

Απολύθηκε μάλλον με.... γράμμα αφού δεν εμφανιζόταν επί 6μήνες στο γραφείο του στο Κεντρικό κτίριο της Βουλής, όπου και θεωρητικώς εργαζόταν. Η πρώτη απόλυση δημοσίου υπαλλήλου για λόγους κοπάνας πάντως, είναι γεγονός.

Όπως αναφέρει σε δημοσίευμά του το "Έθνος της Κυριακής", στον εν λόγω υπάλληλο ζητήθηκε να επιστρέψει επιτέλους στα καθήκοντά του, δίνοντας μετά από ένα εξάμηνο το "παρών" αλλά ουδόλως συγκινήθηκε.

Τέσσερις μήνες μετά την αρχική εξαφάνιση παραπέμφθηκε στο πειθαρχικό συμβούλιο της Βουλής όπου αποφασίστηκε να τεθεί σε αργία μέχρι νεωτέρας κάτι που συνεπάγεται διακοπή μισθού και υπερωριών.

Μάλιστα ο υπάλληλος εμφανίστηκε στο λογιστήριο και προκάλεσε και καβγά επειδή είχαν διακόψει τη μισθοδοσία του.

Απειλούσε πως γνωρίζει πολλά και είναι έτοιμος να ανοίξει το στόμα του και τότε παραπέμφθηκε εκ νέου στο πειθαρχικό με το ερώτημα της οριστικής απόλυσής του κάτι που τελικά συνέβη.

Πηγή:www.capital.gr

Υπήρχε περίπτωση να γίνει αυτό στον ιδιωτικό τομέα ???

Δλδ αυτός δεν έπρεπε να απολυθεί ????? Απο ποιανού λεφτά πληρωνόταν μέχρι τώρα για να έχει ο μήνας 9 ???

Ρε Ζεττάκι μη με κουρντίζεις...σου είπα δεν θέλω να πώ άλλα...

Ολα αυτά τα ρεπορτάζ από τους υπέροχους δημοσιογράφους αυτής της πανέμορφης χώρας έχουν το σκοπό του...και επειδή είσαι πολύ έξυπνη νομίζω ότι καταλαβαίνεις ακριβώς ποιός είναι ο στόχος...

Ας σταματήσει επιτέλους εδώ αυτή η ανθρωποφαγία στην οποία μας έχουν βάλει..

Λοιπόν κορίτσια αλλά νέα...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ας ελαφρύνω λίγο το κλίμα ... μια που πήρε φωτιά ... και το σασάκι μου συγχύζεται ...

Λοιπόν διαφωνώ στο οτι

"όλα τα γουρούνια έχουν το ίδιο πρόσωπο"

όμως ...

άντρες ... πεταμένα λεφτά ... :tongue::tongue::tongue:

(πλακίτσα κάνω, εεε ??? καλά ???)

χαχχαχααα

πάντως το σασάκι μας έτσι είναι "φουντωσιάρικο".....και δεν είναι και η μόνη....παίζει πολύ ταμπεραμέντο στο παρεάκι.....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε Ζεττάκι μη με κουρντίζεις...σου είπα δεν θέλω να πώ άλλα...

Ολα αυτά τα ρεπορτάζ από τους υπέροχους δημοσιογράφους αυτής της πανέμορφης χώρας έχουν το σκοπό του...και επειδή είσαι πολύ έξυπνη νομίζω ότι καταλαβαίνεις ακριβώς ποιός είναι ο στόχος...

Ας σταματήσει επιτέλους εδώ αυτή η ανθρωποφαγία στην οποία μας έχουν βάλει..

Λοιπόν κορίτσια αλλά νέα...

Βασικά "τυχαίνει" να ξέρω πως ευσταθεί το συγκεκριμένο ρεπορταζ ... ως εδώ.

Μα είδες ??? Άλλαξα θέμα ... μη μου συγχύζεσαι ... και είσαι και σε κρίσιμη ηλικία ... :tongue::tongue::tongue:

και όπως λέω και στην κολόνα ... θα το πάθω το εγκεφαλικό... και ξέρεις πως είμαι επιρρεπής ... :tongue::tongue:

Ας ελαφρύνω λίγο το κλίμα ... μια που πήρε φωτιά ... και το σασάκι μου συγχύζεται ...

Λοιπόν διαφωνώ στο οτι

"όλα τα γουρούνια έχουν το ίδιο πρόσωπο"

όμως ...

άντρες ... πεταμένα λεφτά ... :tongue::tongue::tongue:

(πλακίτσα κάνω, εεε ??? καλά ???)


url]
Link to comment
Share on other sites

χαχχαχααα

πάντως το σασάκι μας έτσι είναι "φουντωσιάρικο".....και δεν είναι και η μόνη....παίζει πολύ ταμπεραμέντο στο παρεάκι.....

Ναι είναι ... πολύ ... πως το είπες ???

φουντωσιάρικο ....

ποιος ξέρει τι κάνει τα βράδια στο στεφάνι της ....


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...