Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ναι είναι ... πολύ ... πως το είπες ???

φουντωσιάρικο ....

ποιος ξέρει τι κάνει τα βράδια στο στεφάνι της ....

χαχχαχααα

πάντως το σασάκι μας έτσι είναι "φουντωσιάρικο".....και δεν είναι και η μόνη....παίζει πολύ ταμπεραμέντο στο παρεάκι.....

Κοροιδευεται έτσι???

Ρε κορίτσια βάλτε ένα χεράκι να φέρω πίσω το Ναντιακι....γιατί μαλλον μου αγριευτηκε το κοριτσάκι μου...

Ναντια γυρνα πίσω μαρηηηηηη


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν νομίζω ότι υπάρχει ιδιωτική εταιρεία που τουλάχιστον το 20% του προσωπικού της να μην έχει μπει λόγω γνωριμιών.... πανίβλακες κι αργόσχολοι υπάρχουν παντού.... είναι θέμα παιδείας και προσωπικότητας ο τρόπος και το ήθος που θα επιλέξει να εργαστεί ο καθένας μας... σίγουρα όσο μεγαλύτερος ο έλεγχος τόσο μεγαλύτερη κι εντατικοποίηση της εργασίας.....1

όταν λέμε για χούντα εννοούμε ότι ουσιαστικά ότι τη βιώνουμε όχι ότι την επιδιώκουμε....φευ!!!

τέλος, δεν πιστεύω ότι όλοι είναι ίδιοι..... όπως λένε οι "φεμινίστριες" για τους άντρες "όλα τα γουρούνια έχουν το ίδιο πρόσωπο".... είναι επικίνδυνο να τους θεωρήσουμε όλους ίδιους... κι ένα τελευταίο....το 15% της ΧΑ δεν είναι διαμαρτυρία....είναι τουλάχιστον ψυχολογικό πρόβλημα.....

προσωπικα εχω αλλαξει κατευθυνση ψηφου κατά καιρούς, καθε φορά μονο απογοητευση νιωθω για το τι ταζουν και τι πράττουν 1τελικα..! Δενξερω πλεον αν θα παω να ψηφησω γιατι βλεπω οτι δεν υπάρχει ΚΑΝΕΙΣ με διαθεση να νοιαστει για τον τοπο και οχι για τη θεση του και τον Γερμανό φορολογούμενο... Δεν μπορω να πιστεψω οτι 15% τωνφηφοφορων εχουν ψυχολογικό πρόβλημα...κατι δειχνει και αντι να το αντιμετωπισουμε και να δουμε γιατι παμε ολοταχως στο γκρεμο, απλως τους δειχνουμε με το δαχτυλο και λέμε ααα δες τους παλιοναζιστε... Δεν διανοουμαι οτι 15% των Ελληνων με τετοιο σκληρο παρελθον στην κατοχή, με τετοιο ιστορικό αντιστασης, να τασσονται υπερ αυτης της συμμορίας γιατι συμμερίζονται τις αποψεις τις (ποιες ειναι αυτες ειναι καπως σκοτεινό το τοπίο. Γιατι δεν τολμανε να βγάλουν τα πάντα στη φόρα και τους κρύβουν; Ακροαματικότητα ισως; )... Αλλωστε μια συμμορία απο ανεγκεφαλους ειναι και τιποτα αλλο...

Φουντωσα κι εγω...δεν μπορω...! Ιδιως να βλέπω τους μισους και βάλε βουλευτες του ΣΥΡΙΖΑ να κανουν πολιτικη απο τα καφε του Κολωνακίου..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

τα έχω χάσει τελείως???? πότε τσακωθήκαμε και δεν το κατάλαβα???!?!?!?!??!:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εμ βέβαια θα έπρεπε να μιλάμε μόνο για ζιπουνάκια και τρελά ντεσσέν της λάουρα άσλεη......


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Να την βράσω την ελευθερία του λόγου που έχουμε....με τους δοσίλογους τους δημοσιογράφους να μας κάνουν πλύση εγκεφάλου κανονικά,τους πολιτικούς μας να περναν όποιο νομοσχέδιο τους κατέβει και πάει λέγοντας...

ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ...

Διαφωνώ και σταματώ αυτή την κουβέντα γιατί σίγουρα φουντώνω και δεν είναι σωστό...ας κρατήσει ο καθένας την αποψη του...αλλωστε τουλάχιστον εδώ μέσα έχουμε δημοκρατία...;);););)

Μιλάω για την δική μου προσωπική ελευθερία λόγου και όχι των δημοσιογράφων.Ίσως για εσένα είναι αλλιώς,όμως εγώ επειδή τόσο ο παππούς μου όσο και ο πατέρας μου υπέφεραν επί χούντας και μάλιστα χωρίς να είναι τρελοί επαναστάτες,μάλιστα ο παππούς μου δεν ήταν καθόλου την πλήρωνε λόγω του πατέρα μου έξαλλο νιάτο τότε,έχω άλλη οπτική γωνία.

Όσον αφορά στην ψήφο εσύ μπορεί να ψήφιζες ανιδιοτελώς,όμως δυστυχώς πολλοί συμπατριώτες μας δεν έκαναν το ίδο.Πουλούσαν την ψήφο τους και το ξέρεις.Τώρα την πληρώνουμε όλοι μαζί.

Και συμφωνώ με την Ειρήνη.Δεν είναι όλοι ίδιοι και η ψήφος στην ΧΑ είναι εκτός άλλων έλλειψη παιδείας.

Αναστασούλα μου δεν χρειάζεται να φουντώνεις.Είναι καλό να ανταλλάζουμε γνώμες.Κάτι θα πάρω από εσένα κάτι θα πάρεις από μένα.Και αυτό είναι απόλυτα υγιές.

Link to comment
Share on other sites

Κοροιδευεται έτσι???

Ρε κορίτσια βάλτε ένα χεράκι να φέρω πίσω το Ναντιακι....γιατί μαλλον μου αγριευτηκε το κοριτσάκι μου...

Ναντια γυρνα πίσω μαρηηηηηη

Ναντια γύρνα ξανά

Ναντια γύρνα ξανά

στο χω πει τόσες χιλιάδες φορές

δεν είναι αστεία αυτά

τα έχω χάσει τελείως???? πότε τσακωθήκαμε και δεν το κατάλαβα???!?!?!?!??!:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εμ βέβαια θα έπρεπε να μιλάμε μόνο για ζιπουνάκια και τρελά ντεσσέν της λάουρα άσλεη......

τι ??? δε μαλώσαμε οι 2 μας ???? και γτ μου το λες τώρα ??? :confused:

Πάνω που είχα πει πως δεν θα σου ξαναμιλήσω ... :confused::tongue:


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα έχω χάσει τελείως???? πότε τσακωθήκαμε και δεν το κατάλαβα???!?!?!?!??!:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εμ βέβαια θα έπρεπε να μιλάμε μόνο για ζιπουνάκια και τρελά ντεσσέν της λάουρα άσλεη......

Δεν τσακωθήκαμε μαρήηηη...καλό αυτό με τα ζιπουνάκια.

Πάντως κορίτσια να ξέρετε ότι λαμόγια παντού υπάρχουν...εγώ έχω χάσει 2 δουλειές απο δαυτους...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα εχω αλλαξει κατευθυνση ψηφου κατά καιρούς, καθε φορά μονο απογοητευση νιωθω για το τι ταζουν και τι πράττουν τελικα..! Δενξερω πλεον αν θα παω να ψηφησω γιατι βλεπω οτι δεν υπάρχει ΚΑΝΕΙΣ με διαθεση να νοιαστει για τον τοπο και οχι για τη θεση του και τον Γερμανό φορολογούμενο... Δεν μπορω να πιστεψω οτι 15% τωνφηφοφορων εχουν ψυχολογικό πρόβλημα...κατι δειχνει και αντι να το αντιμετωπισουμε και να δουμε γιατι παμε ολοταχως στο γκρεμο, απλως τους δειχνουμε με το δαχτυλο και λέμε ααα δες τους παλιοναζιστε... Δεν διανοουμαι οτι 15% των Ελληνων με τετοιο σκληρο παρελθον στην κατοχή, με τετοιο ιστορικό αντιστασης, να τασσονται υπερ αυτης της συμμορίας γιατι συμμερίζονται τις αποψεις τις (ποιες ειναι αυτες ειναι καπως σκοτεινό το τοπίο. Γιατι δεν τολμανε να βγάλουν τα πάντα στη φόρα και τους κρύβουν; Ακροαματικότητα ισως; )... Αλλωστε μια συμμορία απο ανεγκεφαλους ειναι και τιποτα αλλο...

αντιλαμβάνομαι το τι εννοείς.... κι εγώ απογοητευμένη είμαι.... ομως... έχω συναίσθηση πως ουσιαστική κριτική σε λόγια-πράξεις μπορώ να κάνω μονάχα σε όσους έχουν κάνει πέρασμα από την εξουσία.... για τους άλλους απλώς ψυχανεμίζομαι πράγματα και αναγκάζομαι να θεωρήσω ότι είναι innocent until proven guilty ......


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε Ζεττάκι μη με κουρντίζεις...σου είπα δεν θέλω να πώ άλλα...

Ολα αυτά τα ρεπορτάζ από τους υπέροχους δημοσιογράφους αυτής της πανέμορφης χώρας έχουν το σκοπό του...και επειδή είσαι πολύ έξυπνη νομίζω ότι καταλαβαίνεις ακριβώς ποιός είναι ο στόχος...

Ας σταματήσει επιτέλους εδώ αυτή η ανθρωποφαγία στην οποία μας έχουν βάλει..

Λοιπόν κορίτσια αλλά νέα...

Συμφωνώ με αυτό.Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή προπαγάνδα αυτή η ιστορία.Αν δεν υπάρξουν αποδείξεις δεν ξέρω κατά πόσονμπορούμε να το πιστεύουμε.

Και για να μην παρεξηγηθώ δεν ισχυρίζομαι σε καμία περίπτωση ότι ο ιδιωτικός τομέας είναι αθώος.Και φυσικά υπάρχει το μέσο και φυσικά υπάρχει ανισότητα και αδικία.Όπως επίσης δεν έχω τίποτα με τους δημοσίους.Αυτό που με εκνευρίζει είναι η έμφαση που δίνεται στους δημοσίους από ορισμένους και μάλιστα εσκεμμένα λες και οι άλλοι δεν είναι άνθρωποι.Όπως επίσης με εκνευρίζει αφόρητα η λασπολογία εναντίον των δημοσίων υπαλλήλων.Όλοι στο ίδιο τσουβάλι.Δεν είναι λογική αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για την δική μου προσωπική ελευθερία λόγου και όχι των δημοσιογράφων.Ίσως για εσένα είναι αλλιώς,όμως εγώ επειδή τόσο ο παππούς μου όσο και ο πατέρας μου υπέφεραν επί χούντας και μάλιστα χωρίς να είναι τρελοί επαναστάτες,μάλιστα ο παππούς μου δεν ήταν καθόλου την πλήρωνε λόγω του πατέρα μου έξαλλο νιάτο τότε,έχω άλλη οπτική γωνία.

Όσον αφορά στην ψήφο εσύ μπορεί να ψήφιζες ανιδιοτελώς,όμως δυστυχώς πολλοί συμπατριώτες μας δεν έκαναν το ίδο.Πουλούσαν την ψήφο τους και το ξέρεις.Τώρα την πληρώνουμε όλοι μαζί.

Και συμφωνώ με την Ειρήνη.Δεν είναι όλοι ίδιοι και η ψήφος στην ΧΑ είναι εκτός άλλων έλλειψη παιδείας.

Αναστασούλα μου δεν χρειάζεται να φουντώνεις.Είναι καλό να ανταλλάζουμε γνώμες.Κάτι θα πάρω από εσένα κάτι θα πάρεις από μένα.Και αυτό είναι απόλυτα υγιές.

Δεν μιλάω για την ΧΑ και δεν ψηφίζω εννοείται ΧΑ..όσο για τους παππούδες μια από τα ίδια....και να ξέρεις ότι και η δική μας γενιά θα γραφτεί στην ιστορία....δεν είναι φυσιολογικά πράγματα αυτά που ζούμε.

Κορίτσια σας αφήνω... εχω κανα δυο δουλίτσες ακόμα και ως γνωτόν...η κουβέντα κλείνει σπίτια...

Φιλάκια σε όλες τις συντρόφισσες και αγωνιστικούς χαιρετισμούς...;);)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντιλαμβάνομαι το τι εννοείς.... κι εγώ απογοητευμένη είμαι.... ομως... έχω συναίσθηση πως ουσιαστική κριτική σε λόγια-πράξεις μπορώ να κάνω μονάχα σε όσους έχουν κάνει πέρασμα από την εξουσία.... για τους άλλους απλώς ψυχανεμίζομαι πράγματα και αναγκάζομαι να θεωρήσω ότι είναι innocent until proven guilty ......

ναι σωστο. Το εχω σκεφτεί πολλές φορές. απλως δεν ξέρω αν πλεον υπάρχει κάποια ελπίδα να αλλαξει κάτι και κατά πόσο κυβερνουν πραγματι αυτοι που ψηφίζουμε ή αν ειναι μονο διαχειριστές εξουσίας... με λιγα λογια ακομα και αν καποιος βρεθει με θεληση για εργο θα μπορέσει να το επιτελέσει ή ειναι ήδη όλα ειλλημένες αποφάσεις;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά στην ψήφο εσύ μπορεί να ψήφιζες ανιδιοτελώς,όμως δυστυχώς πολλοί συμπατριώτες μας δεν έκαναν το ίδο.Πουλούσαν την ψήφο τους και το ξέρεις.Τώρα την πληρώνουμε όλοι μαζί.

εδώ είναι μια μεγάλη αλήθεια και μια από τις αιτίες του προβλήματος.......


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Κοροιδευεται έτσι???

Ρε κορίτσια βάλτε ένα χεράκι να φέρω πίσω το Ναντιακι....γιατί μαλλον μου αγριευτηκε το κοριτσάκι μου...

Ναντια γυρνα πίσω μαρηηηηηη

Εδώ είμαι μαρή.Πήγα να φτιάξω σάλτσα για τα μακαρόνια.Σιγά μην έφευγα γι'αυτό το λόγο.Ίσα ίσα γουστάρω τρελά να μιλάω μαζί σου γιατί παρ'ότι διαφωνούμε σε κάποια πιστεύω ότι έχει να μου προσφέρει η διαφωνία αυτή.Όπως σου είπα το θεωρώ απόλυτα υγιές και μόνο έτσι μπορούμε να πάμε ένα βήμα παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

ξεμυαλίστρες ... πέρασε πάλι η ώρα ...

πρέπει να στρώσω τραπέζι γτ φτάνει όπου να είναι η κολόνα ...

το απόγευμα έχω πάλι ντοκ ...

την καταδίκη μου ... βαρέθηκα ...

καλή επιτυχία ζεττάκι μου! να του κάνεις σεμινάριο με τις γνώσεις σου ξέρεις εσύ!:rolleyes:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ναι σωστο. Το εχω σκεφτεί πολλές φορές. απλως δεν ξέρω αν πλεον υπάρχει κάποια ελπίδα να αλλαξει κάτι και κατά πόσο κυβερνουν πραγματι αυτοι που ψηφίζουμε ή αν ειναι μονο διαχειριστές εξουσίας... με λιγα λογια ακομα και αν καποιος βρεθει με θεληση για εργο θα μπορέσει να το επιτελέσει ή ειναι ήδη όλα ειλλημένες αποφάσεις;

αν είναι έτσι.... τα μπογαλάκια μας και σε άλλη παραλία αύριο κιόλας! δεν ξέρω αν χρειάζεται να τρέφουμε ελπίδες για τους κυβερνώντες.... πρώτα πρέπει να έχουμε ελπίδα για τους συμπολίτες μας... την κρίση, τη νόηση, την παιδεία τους, την αξιοσύνη τους κλπ κλπ εγώ αυτή την ελπίδα έχω χάσει.... ότι τον ελληνάρα θα τον αντικαταστήσει ο επιστήμονας, ο αθλητής, η καλοσυνάτη μη κουτσομπόλα νοικοκυρά κλπ κλπ......


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...