Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ζεττάκι μου τι ντοκ έχεις???Καλή επιτυχία!!!

Νελάκι μην συγχίζεσαι στην κατάστασή σου.Δυστυχώς εσύ ξέρεις ιστορία,αλλά μην το θεωρείς δεδομένο για όλους.Η έλλειψη παιδείας και η κρίση ήθικών αξιών που υπήρξε τα τελευταία χρόνια στη χώρα έχουν και αποτελέσματα.

Ειρηνάκι μου βεβαίως όσοι άσκησαν εξουσία φέρουν μεγαλύτερη ευθύνη,αλλά και η αντιπολίτευση είχε ρόλο και δεν θυμάμαι ποτέ να προειδοποιούσε για την τωρινή κατάσταση.Ίσα ίσα υποστήριζε τον άκρατο δανεισμό και ζήταγε ακόμα περισσότερα.Τώρα το παίζουν τρελίτσα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν μιλάω για την ΧΑ και δεν ψηφίζω εννοείται ΧΑ..όσο για τους παππούδες μια από τα ίδια....και να ξέρεις ότι και η δική μας γενιά θα γραφτεί στην ιστορία....δεν είναι φυσιολογικά πράγματα αυτά που ζούμε.

Κορίτσια σας αφήνω... εχω κανα δυο δουλίτσες ακόμα και ως γνωτόν...η κουβέντα κλείνει σπίτια...

Φιλάκια σε όλες τις συντρόφισσες και αγωνιστικούς χαιρετισμούς...;);)

κι εγώ πάω να συνεχίσω με αγωνιστικό ξεσκονόπανο (που δεν ενοχλεί τώρα το μεσημέρι)

φιλούθκιαααααα

ευχαριστώ για την παρείτσα και τη συμπαράσταση


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας διαβάζω και μονο ένα θέλω να σας πω.

Έχω περάσει χίλιες φορες χειρότερα από αυτά και είμαι συνηθισμένη.

Δεν είχαμε ψωμί να φάμε !!! Κυριολεκτικά μιλάω !!!

Στα super market υπήρχε μονο ρακί, λουκούμι και γκοφρέτες.

Τι μου λέτε τώρα !!!! Εδώ τα έχουμε όλα !!!

Εδώ βγαίνουμε και για καφέ και για φαγητό και ψώνια κάνουμε.

Δεν έχετε δει τίποτα ακόμα !!!

Τα λαμόγια υπάρχουν παντού και θα υπάρχουν πάντα !!!

Εμείς λέμε δώσε καρεκλα στον άνθρωπο να δεις τι άνθρωπος είναι.

Αυτά δεν θα αλλάξουν ποτε.

Είμαι ξένοι αλλα νομίζω ότι μας χρειάζεται ΧΑ.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

αν είναι έτσι.... τα μπογαλάκια μας και σε άλλη παραλία αύριο κιόλας! δεν ξέρω αν χρειάζεται να τρέφουμε ελπίδες για τους κυβερνώντες.... πρώτα πρέπει να έχουμε ελπίδα για τους συμπολίτες μας... την κρίση, τη νόηση, την παιδεία τους, την αξιοσύνη τους κλπ κλπ εγώ αυτή την ελπίδα έχω χάσει.... ότι τον ελληνάρα θα τον αντικαταστήσει ο επιστήμονας, ο αθλητής, η καλοσυνάτη μη κουτσομπόλα νοικοκυρά κλπ κλπ......

για μενα αυτο ισχύει ούτως ή άλλως. Ολοι αυτοί που αναφέρεις είναι ο κυκλος μας, η καθημερινότητά μας, η πραγματικότητα. Το οτι δεν εχει νοιαστεί κανεις γι όλους αυτούς δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχουν...απλώς τον ελληνάρα που λες θα τον δειξει η τηλεόραση,οι εφημερίδες, αυτον θα προβάλλουν ως "πραγματικότητα". Δεν ειναι όμως έτσι. Ολοι όσοι αναφέρεις απλως κοπιάζουν σιωπηλα γιατί κανεις δεν θα τους δώσει βήμα... !


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου σας διαβάζω και μονο ένα θέλω να σας πω.

Έχω περάσει χίλιες φορες χειρότερα από αυτά και είμαι συνηθισμένη.

Δεν είχαμε ψωμί να φάμε !!! Κυριολεκτικά μιλάω !!!

Στα super market υπήρχε μονο ρακί, λουκούμι και γκοφρέτες.

Τι μου λέτε τώρα !!!! Εδώ τα έχουμε όλα !!!

Εδώ βγαίνουμε και για καφέ και για φαγητό και ψώνια κάνουμε.

Δεν έχετε δει τίποτα ακόμα !!!

Τα λαμόγια υπάρχουν παντού και θα υπάρχουν πάντα !!!

Εμείς λέμε δώσε καρεκλα στον άνθρωπο να δεις τι άνθρωπος είναι.

Αυτά δεν θα αλλάξουν ποτε.

Είμαι ξένοι αλλα νομίζω ότι μας χρειάζεται ΧΑ.

εσυ κοριτσάκι ήσουν Βελιγράδι στον πολεμο σωστα; πρέπει να μιλησουμε, θα εχεις παρα πολλά να πεις...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

εσυ κοριτσάκι ήσουν Βελιγράδι στον πολεμο σωστα; πρέπει να μιλησουμε, θα εχεις παρα πολλά να πεις...

Ναι ήμουν !!!

Αλλα δεν μιλάω για τότε. Τότε ήταν όλα καλά. Μιλάω για το πρώτο πολεμο που διαλύθηκε η Γιουγκοσλαβία.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας διαβάζω και μονο ένα θέλω να σας πω.

Έχω περάσει χίλιες φορες χειρότερα από αυτά και είμαι συνηθισμένη.

Δεν είχαμε ψωμί να φάμε !!! Κυριολεκτικά μιλάω !!!

Στα super market υπήρχε μονο ρακί, λουκούμι και γκοφρέτες.

Τι μου λέτε τώρα !!!! Εδώ τα έχουμε όλα !!!

Εδώ βγαίνουμε και για καφέ και για φαγητό και ψώνια κάνουμε.

Δεν έχετε δει τίποτα ακόμα !!!

Τα λαμόγια υπάρχουν παντού και θα υπάρχουν πάντα !!!

Εμείς λέμε δώσε καρεκλα στον άνθρωπο να δεις τι άνθρωπος είναι.

Αυτά δεν θα αλλάξουν ποτε.

Είμαι ξένοι αλλα νομίζω ότι μας χρειάζεται ΧΑ.

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα εκτός από την τελευταία σου πρόταση.Οι άνθρωποι αυτοί διδάσκουνε το μίσος.Και αφού "καθαρίσουν" με τους μετανάστες θα προχωρήσουν σε άλλες μειονότητες και αφού καθαρίσουν και με τις μειονότητες θα προχωρήσουν παρακάτω,ακόμα και στους υποστηρικτές τους.Δεν μας χρειάζεται μίσος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ήμουν !!!

Αλλα δεν μιλάω για τότε. Τότε ήταν όλα καλά. Μιλάω για το πρώτο πολεμο που διαλύθηκε η Γιουγκοσλαβία.

θυμάσαι τιποτα απο τοτε; λογικά ναι, ησουν έφηβη..! είστε πολύ βασανισμένος λαός. Το λέω και το ξαναλέω..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τα πάντα.

Ήμουν 15 χρόνον όταν ξεκίνησε.

Αυτά είναι τα πραγματικά δράματα και νιώθω ντροπή να παραπονιέμαι εγώ,όταν στη γειτονιά μας και όχι μόνο έχουν συμβεί τόσο πρόσφατα τόσο φρικτά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τα πάντα.

Ήμουν 15 χρόνον όταν ξεκίνησε.

και στην πιο τρυφερή ηλικία. Εκει που όλοι εμεις κοιτουσαμε να καλλωπιστουμε και να βγούμε βόλτα στα μπαρ! Εχεις δίκιο οτι δεν εχουμε ζήσει τιποτα τελικα


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...