Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

εμεις μαζευομαστε γιατι αυριο την κανουμε για την βαπτιση,δεν εχω τελειωσει τα παντα γιατι εχω μεινει μονη μου με τα 2 μωρα και δεν μπορω να βγω έξω για ψωνια...με βλεπω να κανω φοβερη εντυπωση με ωραιο φορεματάκι και ...σπορτέξ για παπουτσια!!!:D:D


YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χεχε... λήξη αδείας.

Που: Εδώ κοντα. Εξαιρετικά κοντά μάλιστα αν περνάω από την Ιριδος (do you know Ιριδος.... τζιζζζζζζζ)

Πως: Πήρα απόσπαση, ευτυχώς

Πότε: από 01/09 διοτι μας θέλουν άμεσα. Αλλιώς θα πήγαινα τον Οκτώβριο.

Πόσο: Χρηματικά, όσο παιρνω και τώρα εκτός αν αποφασίσουν να μας μειώσουν και πάλι το μισθό. Χρονικά, μέχρι 31/8. Μετά, πάλι τα ίδια.

Και παιδική χαρά μπορούμε να πηγαινουμε κάθε απογευμα. Θα έρχεται και η nufi. Ποδηλατα εμείς δεν έχουμε.... ποιά πήρατε; Για πες για πες.....

αχ ναι!! θα γεμισουμε την παιδικη χαρα εμεις κ μονο!!

ποδηλατακια που λες twins ηθελα να τους παρω για τα γενεθλια τους το little tikes η το smart trike απο elc κ να βαλω κ φιογκους μεγαλους κ να χαρουν..

αλλα ειχαν εξαντληθει..κ αφου βαρεθηκαμε να περιμενουμε (μαλιστα προσφατα ηρθε το αγοριστικο κ ακοοοομη περιμενουν το κοριτσιστικο), τα παραγγειλαμαμε απο αμαζον. σημερα ,( κοιτα συμπτωση που ηρθε σ αυτο η κουβεντα!) παρελαβα της μπουκιτσας κ απο μεθαυριο του καβουρινου!

θα σας πω αυριο εντυπωσεις γιατι πρεπει να συναρμολογηθει.

ειναι απο αυτα που τα μετατρεπονται κ ειναι απο 10-36μηνων


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις μαζευομαστε γιατι αυριο την κανουμε για την βαπτιση,δεν εχω τελειωσει τα παντα γιατι εχω μεινει μονη μου με τα 2 μωρα και δεν μπορω να βγω έξω για ψωνια...με βλεπω να κανω φοβερη εντυπωση με ωραιο φορεματάκι και ...σπορτέξ για παπουτσια!!!:D:D

Που θα πάτε για την βάπτιση? άντε με το καλό και εσείς!!

παπουτσάκι αν δε προλάβεις έχουμε νούμερο 38, ψηλοτάκουνο χρυσό και ασημένιο!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ναι!! θα γεμισουμε την παιδικη χαρα εμεις κ μονο!!

ποδηλατακια που λες twins ηθελα να τους παρω για τα γενεθλια τους το little tikes η το smart trike απο elc κ να βαλω κ φιογκους μεγαλους κ να χαρουν..

αλλα ειχαν εξαντληθει..κ αφου βαρεθηκαμε να περιμενουμε (μαλιστα προσφατα ηρθε το αγοριστικο κ ακοοοομη περιμενουν το κοριτσιστικο), τα παραγγειλαμαμε απο αμαζον. σημερα ,( κοιτα συμπτωση που ηρθε σ αυτο η κουβεντα!) παρελαβα της μπουκιτσας κ απο μεθαυριο του καβουρινου!

θα σας πω αυριο εντυπωσεις γιατι πρεπει να συναρμολογηθει.

ειναι απο αυτα που τα μετατρεπονται κ ειναι απο 10-36μηνων

έχεις φοτό να μας δείξεις?

και μεις θέλουμεεεεεεεε


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

twins τα twinsakia οποτε παιδικο ετσι?

καλη αρχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zitamar κ εγω ειχα βαλει κατι peep toe γοβες κ τελικα αλλαξα κ εβαλα πλατφορμα διοτι δεν ηταν κ ισιαδι εκει στο εκκλησακι κ θα εσπαγα τα μουτρα μου!

agorakia appuntamento (καλα θυμαμαι??) στην παιδ. χαρα con le biciclette!!!

(τιποτις δεν ενθυμουμαι καλα..θελω σεμιναριο!)

witch nunu ποτε ξεκινατε εσεις εργασια?


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nunu αυτα ειναι

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-8813-Fresh-Pink/dp/B004FN1AIE/ref=sr_1_1?s=baby&ie=UTF8&qid=1314618937&sr=1-1

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-8755-Zoo-Dolphin/dp/B004K6KYCY/ref=sr_1_1?s=baby&ie=UTF8&qid=1314619014&sr=1-1

εχει κ αλλα, κ καποια πιο φθηνα, αλλα αυτα τα εχει μια φιλη κ τα λιωσανε κ επισης πολλα δεν εστελναν ελλαδα..


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

nunu αυτα ειναι

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-8813-Fresh-Pink/dp/B004FN1AIE/ref=sr_1_1?s=baby&ie=UTF8&qid=1314618937&sr=1-1

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-8755-Zoo-Dolphin/dp/B004K6KYCY/ref=sr_1_1?s=baby&ie=UTF8&qid=1314619014&sr=1-1

εχει κ αλλα, κ καποια πιο φθηνα, αλλα αυτα τα εχει μια φιλη κ τα λιωσανε κ επισης πολλα δεν εστελναν ελλαδα..

Εντάξει φανταστικά!!! η λίρα μικρή διαφορά από το γιούρο έτσι?

Εγώ 1η Νοέμβρη πηγαίνω δουλειά...να μαι δώ!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

alloha κοριτσια (κ αγορια μην ξεχνιομαστε),

αδυνατω να παρακολουθησω...

ειμαι τουλαστιχον 1000 κομματια κ λιγα λεω.

εχω μονιμο πονοκεφαλο απο την αυπνια κ τα εχω παιξει γενικα.

που θα παει θα ερθω στα χαι μου κ παλι!

παλευω με τονους απο βουνα- σεντονια κ ρουχα κ τι αλλο μπορειτε να σκεφτειτε απο ρουχομανι. τουλαχιστον αυριο θα εχω την καθαριστρια. ελειπε 1 μηνα:shock:!!!

πιο σκατα απο κουραση δεν γινετε. απλα!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει φανταστικά!!! η λίρα μικρή διαφορά από το γιούρο έτσι?

Εγώ 1η Νοέμβρη πηγαίνω δουλειά...να μαι δώ!

ναι μικρη τωρα..

εγω μπαινω εδω κ την τσεκαρω http://www.xe.com/

εχεις ακομη ενα μηνα ρε...

κ μετα ποιος θα κραταει τα νουνουκια τελικα?


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αλό τζινιώ!! κουράγιο!! πήδα την αύριο τη γυναίκα, άκου εκεί ένα μήνα διακοπές!!χαχα

και εμείς θέλουμε!!

να σου πώ έλυσα και το καρότσι μας και το έπλυνα, ένα στραβοκατσάβιδο θες μόνο, και δεν πλένετε πλυντήριο, χέρι μόνο!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

αυριο γιορταζει ο αλεξ κ δεν εχω οργανωσει τι πο τα.:oops::-(:-(:-(

ωω...καλο συμμαζεμα, καλη ξεκουραση κ μη στενοχωριεσαι αν δεν ετοιμασεις τιποτα ιδιαιτερο..φετος τουλαχιστον δε θα το καταλαβει...


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι μικρη τωρα..

εγω μπαινω εδω κ την τσεκαρω http://www.xe.com/

εχεις ακομη ενα μηνα ρε...

κ μετα ποιος θα κραταει τα νουνουκια τελικα?

2 μήνες οχι 1, μη με φρικάρεις!! Σεπτ- Οκτ

Αν και δεν είμαι πολύ σίγουρη για την απόφαση, θα τα κρατανε γιαγιάδες και 1 κοπέλα 4ωρη.


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...