Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Αυτό είναι το περίεργο βρε κορίτσια. Δεν μένουμε σε πολυκατοικία 2-3 διαμερίσματα έχει. Αναλογα σπιτια είναι και των γειτόνων και οι περισσότεροι από εμάς έχουμε γεννηθεί και μεγαλώσει εκεί. Και στο ίδιο τετράγωνο είμαστε 5 μωρά (και καλά κάνουμε και κάνουμε μωρά ... τα δημοτικά της γειτονιας συγχωνεύτηκαν λόγω έλλειψης παιδιών).

Τελως πάντων, πάντα θεωρούσα ότι η ανοχή των γειτόνων ως προς τα παιδιά είναι και κάπως δανεική, δηλαδή ο Χ κάνει υπομονή γιατί και εμείς θα κάνουμε υπομονή όταν κάνουν τα παιδιά του μωρα. Δηλαδή αυτός τι θα κάνει όταν γεννήσει ο γιός του; Θα τσακώνεται με τα μωρά;

Ουφ τα είπα και ησυχασα. Ο καλός μου γέλασε πάρα πολύ όταν του το είπα.

Ναι ρε μη σκάς!! τον πόνο του είπε και αυτός :D:D, αν θα το πεί σε σένα ασχολήσου να του απαντήσεις!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α... και δεν σας είπα και το άλλο (ασχετό όμως, καλό)

Ο άντρας μου ο κυνηγός μου έφερε σήμερα ένα σκυλάκι. Ενα μπηγκλάκι 3 ετών που τη λένε Μπέρτι (εγώ τη λέω Μπάγκι γιατί έτσι τη λέει η μαγουλού) :D


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

α... και δεν σας είπα και το άλλο (ασχετό όμως, καλό)

Ο άντρας μου ο κυνηγός μου έφερε σήμερα ένα σκυλάκι. Ενα μπηγκλάκι 3 ετών που τη λένε Μπέρτι (εγώ τη λέω Μπάγκι γιατί έτσι τη λέει η μαγουλού) :D

Πιο ωραίο το όνομα που λέει η μαγουλού!! :D:D


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

ένα πολύ καλό σαιτ που χαζεύω αυτές τις μέρες, το βρήκα στο parents.

http://www.parentingscience.com/index.html

και σας καληνυχτίζω!!!

φιλιά!!

Πολύ ωραίο site. Θα διαβάσω τα περί ύπνου πριν κοιμηθώ και εγώ.

Φιλάκια


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω ψηφιζω αγκαλιες με τα χιλια και μεχρι τελικης πτωσης!!!καθομαστε ολοι μαζι κατω και σκαρφαλωνουν πανω μας απο την χαρα τους και το καταευχαριστιομαστε.οπως υπαρχουν και στιγμες που δεν θελουν καν να τα αγγιζεις!

δεν εχω χειροτερο απο κακο γειτονα.και μιλαω εχοντας πααααρα πολυ κακη εμπειρια.τωρα βεβαια δεν μας ενοχλουν αλλα αν ηθελαν ας τολμουσαν τωρα που ειμαι μανουλα!!!αεεεεεερααααααααααα!!!!!

κουταβακι τι καλαααα!!!!ο.τι πρεπει και για τα μωρα.

νουνου τετοια βολτα παμε ευκολα!!!!και στο λουνα παρκ περναμε ωραια που εχει και αυτοκινητακια!


age.png
Link to comment
Share on other sites

καλημεριζω.... σημερα γιοκ παλι υπνος,ο γκρινιαρης μετα τις 3 ολο ξυπναγε για πιπιλα,νερο,μπρουμιτα και κλαμα μιλαμε εκανα χιλιομετρα στο πήγαινε-ελα στο παιδικο δωματιο,είχα και το 6κιλο που τωρα εδω και 3 ημερες όλο τιναζεται,θελει πιπιλα και λες και κατι τον ενοχλεί.Θα με τρελάνουν!!Απο την αυπνια χθες και την κουραση είχα ολη μερα ημικρανία..δεν παιζεται αυτο βρε κορίτσια:-(

DUCKFACE με τοση δοφορα κιλων στα δικα μου αποκλειεται να τους μπερδεψουν! αλλα οσο μειωνεται η διαφορα κιλων τους τοσο μοιαζουνε,τωρα που τα είδε ο αδερφος μου που ελειπε διακοπες και γυρισε μιλαγε στο 6κιλο και νομιζε ότι ήταν ο γκρινιαρης,ε,μετα απο λίγο μπηκε η νυφη μου και επαθε ακριβως το ίδιο,εγω λεω είναι δυνατον???

TWINS να σου πω ότι ειχα παρει ενοικιαζομενα αν θυμαμαι καλα μια πεμπτη και μου λεει η ¨κυρια¨" θα σου απαντησω την δευτερα αν θα σου δωσω δωματιο,να παρουν τηλεφωνο το σ/κ να μου κλεισουν δωματια και αν περισεψει δωματιο θα σε παρω την δευτερα να σου δωσω 1 ισογειο γιατι με 2 μωρα θα κλαινε και θα κανεις φασαρία:mad::x...φυσικα φανταζεσαι τι τις απαντησα!!!


YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελούδια και μωρούδια και κοιλίτσες!!

zitamar αυπνίες ε? τουλάχιστον ξέρεις δεν είσαι μόνη!! Όσο για την κυρά στα ενοικιαζόμενα για πολλά μπινελίκια...

witch λούνα πάρκ ε? μμμ λαμπάκια καμπανάκια κόσμος!!! θα ξετρελαθούν!! Μαλλί της γριάς.....:D:D

Twins όσο διαβάζεις τόσο θα σ αρέσει!! άλλη οπτική, και γω από τον ύπνο ξεκίνησα!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

απολαμβάνω τις τελευταιες μέρες των διακοπών κάνοντας ... δουλειές!

nunu, η Agorakia είναι σε διακοπές. Για τις άλλες δεν γνωρίζω.

Οντως βέβαια έχουμε διάφορες απουσίες...

zitamar δεν τολμώ να σου πω τι να κάνεις για να ηρεμήσει γιατί θαανοίξω τους ασκούς του Αιόλου και χωρίς να το καταλάβεις θα βρεθείς να κοιμάσαι με το πολύκιλο. Οπως εγώ με τη μαγουλού... κλασικά αγκαλίτσα....

Εχετε κανέναν που να περιμένει από πανελλήνιες σήμερα; Καλά αποτελεσματα!:D


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη!η νονα μας περασε προσχολικη αγωγη αθηνα!!!

zitamar οντως για πολλα μπινελικια.εμεις προσπαθουσαμε να κλεισουμε για τα χριστουγεννα ξενοδοχειο και ακουσα τα παντα.μεχρι και οτι τα παιδια πρεπει να πληρωσουν σαν ενηλικες επειδη θα καταναλωσουν νερο...

μειναμε μια νυχτα σε ξενοδοχειο τωρα που λειπαμε και η αληθεια ειναι οτι πρεπει να αναστατωσαμε λιγο τους διπλα.λιγο ομως και αποκλειεται περισσοτερο απο μια παρεα ενθουσιασμενων εφηβων.


age.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη!η νονα μας περασε προσχολικη αγωγη αθηνα!!!

zitamar οντως για πολλα μπινελικια.εμεις προσπαθουσαμε να κλεισουμε για τα χριστουγεννα ξενοδοχειο και ακουσα τα παντα.μεχρι και οτι τα παιδια πρεπει να πληρωσουν σαν ενηλικες επειδη θα καταναλωσουν νερο...

μειναμε μια νυχτα σε ξενοδοχειο τωρα που λειπαμε και η αληθεια ειναι οτι πρεπει να αναστατωσαμε λιγο τους διπλα.λιγο ομως και αποκλειεται περισσοτερο απο μια παρεα ενθουσιασμενων εφηβων.

χαχαχα

και εμείς τέτοιοι είμαστε!!!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα στη δουλειά!

Και, εννοείται, πολλή δουλειά :)

Ωστόσο, το μάτι μου πήρε ότι το ζευγαράκι μας περιμένει δύο κοριτσάρες και έναν παίδαρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό!

Επίσης, ότι λίγο πολύ όλες φύγαμε κάποιες μέρες!

Επίσης, εγώ γύρισα με κοιλιά :(

(μην πάει ο νους σας στο σχετικό, όχι), αλλά άπλωσε πάλι, παρά την κολύμβηση μέσα στο σωσίβιο των παιδιών....)

Τα άλλα νέα το βλέπω δύσκολο να τα δω, τουλάχιστον άμεσα είναι αδύνατον!

Αν μπορούσατε μια περίληψη, θα με κάνατε ευτυχισμένη :):):)

Σας φιλώ γλυκά, από αύριο στους ρυθμούς μας με το καλό!!!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...