Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Naki χαρούμενα πρώτα μηνογενέθλια!!!! Καλό σαραντισμό να έχετε και είναι πάντα γερά και καλότυχα τα μωράκια σου!!!

Όσο για τις αγκαλιές κι εγώ άκουγα και σκεφτόμουν τα λόγια αυτά...μην μάθουν στα χέρια!

Ένα όμως θα σου πώ...για πόσο τα παιδάκια μας θα ζητάνε την αγκαλιά μας?? Για πόσο θα θέλουν να κουρνιάσουν δίπλα μας? Μεγαλώνουν και απομακρύνονται!! Ας χαρούμε λοιπόν τις αγκαλιές και ας μην τους στερήσουμε αυτό που έχουν περισσότερη ανάγκη!!! Εγώ λέω ναι στην αγκαλιά του μπαμπά και της μαμάς και περιορισμό στις ξένες αγκαλιές (για να μην κακομαθαίνουν). :) :)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα ειμαι λιγο ακυρη χρονικα για να σχολιασω καποια παλια μηνυματα...

anastasia ζαχαρη στα μαλλια?!εχω ακουσει διαφορα αλλα αυτο ηταν εξαισιο!!!πως νιωθεις που θα γεμισει το σπιτι μωρακια?!

να πω επισης χρωστουμενα χρονια πολλα στην marakikon που ελπιζω να ειναι ολοι πολυ πολυ καλα,στην joy χαιρεται τα μωρακια που εγιναν 1!!!και φυσικα στην φιλτατη agorakia να καμαρωσει τα αντρακια της οπως επιθυμει και να τα βλεπει να μεγαλωνουν ευτυχισμενα και γερα!

αααα και η glorr να χαιρεται τα δευτερα ονοματακια!!!


age.png
Link to comment
Share on other sites

ότι γύρισε και ο σύζυξ από δουλειά να σας γράψω και γω λίγο!! φλέγον το ζήτημα του ύπνου, τι να πώ!! εμείς εκτός ότι δεν κοιμόσατε το βράδυ και τη μέρα οι ύπνοι μας είναι ότι να ναι....δεν ξέρω αν φταίω εγώ κάπου αλλά σίγουρα τα χω παίξει και πλησιάζει η ώρα που επιστρέφουμε δουλειά βλέπω...

naki χαρούμενα μηνογενέθλια!!! 1 μήνας!! ουάου!!!

ζήτω τα γεμιστά jas!!! δοκίμασε τους και γιουβαρλάκια, απ όσο ξέρω τα λατρεύουν τα παιδιά! jas και γω την ίδια απορία έχω με το θέμα του θηλασμού και του ύπνου αλλά σίγουρα απότι βλέπω δεν είμαστε οι μόνες με τα προβλήματα ύπνου....

witch άλο!!! τι κάνετε?

ΚΑΦΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ??????????


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

αστα nunu ο καφες αρχιζει να δυσκολευει γιατι θελουν συνεχεια να σουρτουκευουν και δεν στεκονται σε ενα σημειο.πηγα σε ταβερνα και εφαγα το καλαμαρακι fingerfood μια μπουκια καθε φορα που περνουσα απο το τραπεζι γιατι κοβαμε βολτες.

γενικα καλα ειμαστε οοοολοι και συνεχεια μαζευουμε τα περιεχομενα των συρταριων μεχρι να τα ξαναβγαλουν!!!ενα μπαχαλο και δεν ξερω γιατι αλλα το διασκεδαζω!


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θελω εναν καφε με ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΦΕΙΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!ειμαστε στο σπιτι μετα απο βολτα σε εμπορικο.

οσο για τον υπνο που λετε,τι ωρα πινουν το τελευταιο γαλα?γιατι εμενα κοιμουνται σερι κατα κανονα.υπαρχουν και δυσκολες νυχτες βεβαια αλλα παντα υπαρχει καποιος λογος.δεν νομιζω οτι εχω κανει κατι εγω γιατι μονα τους οπως σας εχω πει προσαρμοζουν το προγραμμα τους.η μονη μας διαφορα ειναι οτι εμεις πινουμε γαλα και κατα τις δωδεκα.κατι που τωρα τελευταια τεινει να αλλαξει.επισης μεχρι και πριν ενα μηνα στο τελευταιο γαλα προσθεταμε δημητριακα.και μην φανταστειτε οτι πινουμε πολυ,γυρω στα 180.

γεια σου γουιτσι!

12 γαλα? κ αντεχουν? τι ωρα τρωτε απογευματινο? μαλλον κοιμουνται κ αργα.

μπα, ειναι θεμα παιδιου μαλλον αυτο με τον υπνο...ο καβουρινος μου πχ κοιμαται μια χαρα.(φτου φτου κιολας..)

τι κανουν τα σουρτουκια ???

α, κ η μικρη μου θα ελεγα περπαταει!

τα 5 βηματακια εγιναν πια 10-15 κ αυξανονται!

αυτο με το σκαρφαλωμα σ ολα τα επιπλα ειναι δε το αγαπημενο σπορ πια...λες κ ειναι γατες κ προτιμουν να καθονται πανω στο τραπεζακι αντι για το πατωμα..:rolleyes:


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

θελω εναν καφε με ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΦΕΙΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι, δεν ειναι φοβερο..? την εποχη που χρειαζεσαι περισσοτερο απο ποτε εναν καφε σουπερ βαρβατο, δεν μπορεις ουτε τσαι.....:(

η ενα κρασακι αργοτερα για να χαλαρωσεις απ την ενταση που καποια στιγμη θα κανει την εμφανιση της..


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαιρετιζω τα πληθη!

κομον σαβα μον μαμαζελες κ μεσιεδες?!

ελπιζω να ειστε ολες κ ολοι καλα με τα μπεμπεγια κ τις κοιλιτσες σας οι γκαστρουλες μας!

γυριιιισατε? γυριιισατε?

εμεις γυρισαμε πεμπτη ξημερωματα ητοι 5μιση κ ακομα βαζω πλεντυρια κ δεν εχω ξακινησει σιδερο-πρεσσα.

θα καθομασταν κ αλλο στο χωριο, αλλα επεταχτησαν οξω οι πατσαλακοι (=σκορπιοι) λογω ζεστης κ την εκανα με αναλαφρους πηδους προς αθηνα πλευρα!

ολα καλα? κατι που πρεπει να μαθω, μεχρι να διαβασω οτι κατεβατο εχετε γραψει? κανενα πιμιο μηπως πρεπει?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

χεχεχεχχεχε!

νακιους κορασιδα μου, εχεις προμπλεμς με ολους τους ξερολες?!

καλα ξαμπερδεματα κ σε εσενα!

τα πρωτα 2-3 χρονια ειναι τα δυσκολα!

καφεδακι?! μολις που προλαβα να πιω το πρωι ενα φραπε κουταλοτο κιολας. ουτε καν στη φραπεδιερα δεν μπηκε το ποτηρι. τοοοοοσο καλα.

τρεχατε ποδαρακια μου να μην σας φτασει ο κωλεος!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό φθινόπωρο Γιωτάκι! Δεν σε πέτυχα καθόλου όλο το καλοκαίρι!

Και εμείς πολύ κηνυγητό. Και πάρα πολλές σκανταλιές. Πάνε και κρύβονται πίσω από τις πόρτες, πετάνε τα παιχνίδια κάτω, τσακώνονται για το τίποτα και φυσικά τρώνε ότι ανοησία υπάρχει στο πάτωμα.

Μηπως ζουμε στο ιδιο σπιτι?????

.

Εσύ γιατί δεν είσαι καλά; Τι συμβαίνει;

Δυστυχως για ακομη μια φορα προβληματα με τον συζηξ.....:-(

giota καλως ηρθες! θα ξεκουραστηκες , οποτε θα ανταπεξελθεις με γεματες τις μπαταριες στα νεα δεδομενα !

Ξεκουραστηκα με την εννοια οτι δεν ημουν ολη μερα τα μωρα...αλλα παλι μου λειπει υπνος!!!!:P:p:p


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

ωρε γουιτση κανε ενα εξπλειν μεχρι να το βρω!

πια ζαχαρη στα μαλλια?!

αν ειναι κανενα γιατροσοφι για τα μαλλια, να το δοκιμασω διοτι κουρουπιαζω ασυστολα ακομα! ειδικα οταν λουζομαι κλαψ κλαψ! τουφα στη μπανιερα!

τωρα που ειπα μπανιερα. αυριο κατεβαζω απο το παταρι το διπλο μπανιερο. ο αλεξ με εχει αναπηδηξει (να το θεσω ευγενικα), με το πλατσουρισμα στο μπανιο κ εχω σαλεψει!:twisted:


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιωτα κοριτσαρα μου, ποιος τολμαει κ σου σπαει τα νευρα κ απο πανω κ σε στεναχωρει?! μη χεσω το φρουρο!

ας ερχοταν ο καθε μπαμπας στη δικη μας θεση κ υστερα τα λεγαμε!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω , μ αρεσει που ειπα οτι θα προσεχω οπως μου ειπε ο γιατρος αλλα αδυνατον να καθησω σπιτι μου , απο το απογευμα τωρα καταφερα να μαζευτω.αυριο εχουμε κ εναν γαμο παντρευετε ενας συμαθητης μου και καλος φιλος μου , λιγο στον γαμο λιγο στο γλεντι παλι με βλεπω στο ποδι ολη μερα.

naki μου μηνογεννεθλια ε;αχ να σου ζησουν τα αντρακια σας.

εγω νομιζω παντος οτι με το θεμα του θηλασμου δεν θα τα καταφερω , θα διξει δεν απελπιζομαι ας γεννηθουν με το καλο και θα δουμε.

tzini καλος μας ηρθες μας ελειψες

ποιες περιμενουμε ακομα να επιστρεψουν;

κοριτσια τελικα απ οτι καταλαβα καθε ηλικια εχει κ τις δυσκολιες της στην αρχη ο θηλασμος ο υπνος σιγα σιγα το περπατημα και το φαγητο αχ απο οτι μια σκευτομαι ποτε θα ερθει η ωρα να τα ζησω ολα αυτα και εγω και απο την αλλη τι με περιμενει και ποσο κουραγιο πρεπει να εχουμε.


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

γιωτα ελπιζω να ειναι κατι ασημαντο και να επανελθετε πολυ πολυ γρηγορα!ρε συ γιορταζες!!!πωπω δεν παω καλα!!!

τζινι η πεθερα της αναστασιας ηθελε να ριχνει ζαχαρη στο κεφαλι του μωρου για να εχει ονειρα γλυκα!!!ή αν ηταν καλοκαιρι κουνουπια πολλα!λεω γω τωρα!

κατερινα οντως η καθε φαση εχει τις δυσκολιες της.απλα προσαρμοζεσαι σιγα σιγα.παντως εμενα πιο ευκολα μου φαινονται οσο περναει ο καιρος και μεγαλωνουν.με το τρεξιμο της αρκουδας οπως παντα αλλα ή συνηθισα ή απλα τωρα το απολαμβανω περισσοτερο το οτι εχω ενα σπιτι μπουρ... αλλα και δυο υπεροχα παιδια που μου το κανουν ανω κατω.(οταν ειμαι κομματια δεν το απολαμβανω ιδιαιτερα αλλα λεμε τωρα):tongue:

nufi τελευταια αλλαξαμε συνηθειες.πιναμε γαλα στις εννια και μετα παλι στις δωδεκα.τωρα ή θα φαμε κατα τις επτα με οκτω απογευματινο παρακαλω και τελευταιο γαλα στις εντεκαμιση με δωδεκα κοιμισμενα και οχι ολο ή θα πιουμε το γαλα κατα τις δεκα και δεν θα ξαναπιουμε.τουλαχιστον πλεον δεν κοιμουνται μετα τις δωδεκα παναγια μου τα βαμπιρια.μετα τις δεκα αρχιζουν κ νυσταζουν κ μεχρι τις εντεκαμιση το πολυ ξεραινονται.με εξαιρεσεις παντα οπως αποψε καλη ωρα.


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...