Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ψαχνω ειδη παιδικου δωματιου με τον μικυκαι ταLooney Tunes


Recommended Posts

ψαχνω να αγορασω σε πολυ χαμηλες τιμες ή ακομα καλυτερα να ανταλλαξω με κατι απο τα παρακατωειδη παιδικου δωματιου με τον μικυκαι ταLooney Tunes οπως χαλι κουρτινα σεντονια κουβερτα κρεμαστρα ρολοι τοιχου,φωτιστικο κτλανταλλαγες με φουτερ μπλε με το ταμπελακι του ονε σαιζ47305cf3bd92ff034cf99ce.jpgμπλουζα sarah νουμερο μ-λ 2φορες φορεμενη σε αψογη κατασταση

503108bacf2a4a719c47ef2.jpgγουνινη τσαντα ολοκαινουργεια

5029886eb3a47d1c50c4e67.jpgφουτερ φουστα desel ενοειτε γνησια μια φορα φορεμενη

486450696efb412ca04df5f.jpgμπλουζοφορεμα με ιδιο τσαντακι για κοριτσακι 10 ετων

498170ba73e97c2de30c22a.jpgστρωμα για βρεφικο κρεβατι ολο λατεξ επωνυμο στρωμα (nova strom)

εχει καλυμα που βγενει και πλενετε...αχρησιμοποιητο

48048b89b0be68af32301c0.jpg αποτρυχωτικη silk epil αχρησιμοποιητη

373833c91b8ceafcb08b32c.jpgηλεκτρονικο τσιγαρο εγγεκριμενο απο τον εοφ ειναι αγορασμενο απο φαρμακειο 110ευρω και οχι αυτο που πουλανε προς 35-40 ευρω σε ειδικα καταστηματα...δεν περιεχει νικοτινη, ειναι στην συσκευασια του , η οπια περιεχει 2 τσιγαρα , μπαταρια και λιγα φιλτρακια. ειναι εξωτερικα ιδιο με κανονικο τσιαγαρο...σε εμενα ειχε φερει τα θεμιτα αποτελεσματα οταν το χρησιμοποιησα. καλο φορεμα με το ταμπελακι του ολοκαινουργειο λογο του οτι δεν μου κανει δυστηχως ειναι πανεμορφο νουμερο 1 της μαρκας lineone, εχει μπαλενες στο στηθος για εξτρα στιρηξη. στο πλαι εχει ολο στρας μια γραμη και ενα σκισιμο παραληλο στο πλα'ι' που ξεκιναει απο πανω απο το γονατο και καταλιγει κατω. εκη που εχω το χερι μου ελπιζω να φαινετε.

32097527d0206302203fe2e.jpg40347c21e4b414df536ff8c.jpg

o γκαρι ο κολητος του γουινι, τον χαιδευεις την πλατουλα κ κουναει την ουρα του

ΒΟΥΡΤΣΑ ROTATIVE BRUSH ACTIV VOLUME & SHINEΒΟΥΡΤΣΑ ROTATIVE BRUSH ACTIV VOLUME & SHINE ΒΟΥΡΤΣΑ ROTATIVE BRUSH ACTIV VOLUME & SHINEΒΟΥΡΤΣΑ ROTATIVE BRUSH ACTIV VOLUME & SHINE

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω πολυ αλλα δεν με ενδιαφερει μονο με τον ταζ...ηθελα με ολους μαζι ή μονο με τον μικυ...επισης ψαχνω και παπουτσια νουμερο 25 αγοριστικα με φωτακια

Link to comment
Share on other sites

xbs2.jpg

γαλοτσες τελιος αφορετες νουμερο 38-39 τα στρας μπαινουν και βγενουν για να αλλαζετε εμφανεισεις ενδικτικα αναφερω οτι ειναι αγορασμενες 120ευρω

ανταλλαγες δεκτες και με αγοριστικα παπουτσια με φωτακια νουμερο 25

Link to comment
Share on other sites

ασπρα all star CONVERSE 37 νουμερο...σε αψογη κατασταση 2 φορες φορεμενα..............................

gtrk.jpg

ανταλλαγες δεκτες και με αγοριστικα παπουτσια με φωτακια νουμερο 25

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


ευχαριστω παρα πολυ εχω τετια

αυτα που μου λυπουν και ζηταω ειναι τα εξης:

1 κουρτινα παιδικη

2 χαλι παιδικο

3 ρολο'ι' τοιχου

4 παπουτσια με φωτακια 25 ή 26 νουμερο

5 σεντονια μικυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...