Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      @Eflenew τ θα γίνει ρε φίλη δεν περνούν οι μέρες αχααχαχαχα τα νεύρα μου μέχρι τς 30 Μαίου. Κάνω πρόβες για την γιορτή και σκέφτομαι την αυχενική και το nipt τέστ αφού δεν κοιτάω για καρότσι καλά είμαι αχααχαχαχα αχααχαχαχα από τότε με τα ροζ δεν έχεις ούτε μια ενόχληση δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό. Τα νεύρα μου. Θα ήθελα να έχω λεφτά και να αγοράσω έναν υπέρηχο έχω μάθει να κάνω μετά από τόσα χρόνια αχααχαχαχα αχααχαχαχα. Κορίτσια μπράβο σας για τα θετικά αποτελέσματα 😅😅😅 παντού μωρά βλέπω αχααχαχαχα έλα να γεμίσει το forum μωρά..

      Εγώ τι να πω που έχω υπέρηχο 3/6? Κι εγώ θα ήθελα ατομικό υπέρηχο 😁

      4 ώρες πρίν, Unicorns είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα.Εμενα είναι σε γκρίζα ζώνη.Βγηκε 16,73.Θα την επαναλάβω το Σάββατο.Δεν είμαι αισιόδοξη.😔

      Σε καταλαβαινω κορίτσι μου!!! Σου εύχομαι να διπλασιαστεί και πιο πάνω!!!! Ίσως είχες καθυστερημένη εμφυτευση. 

      • Μου αρέσει 1

Χριστουγεννιάτικο δέντρο-Θεσσαλονίκη!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • 10 months later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...