Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

υπαρχει λογος που σε αναγκαζει ισως να κανεις καισαρικη? σου ειπε κατι ο γιατρος σου??? εγω τρομοκρατουμε και μονο στην ιδεα της καισαρικης!!! ελπιζω να πανε ολα καλα και να γεννησω φυσιλογικα!

Και εγώ αυτό εύχομαι. Να πάνε όλα καλά και να γεννήσω φυσιολογικά. Μεχρι τώρα ευτυχώς, πρόβλημα δεν υπάρχει.


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας μανουλιτσες!!! Σήμερα έκανα καμπύλη! Όλα καλά πήγαν αν κ δεν είναι κ το πιο ευχάριστο του κόσμου! Τα αποτελέσματα θα τα πάρω μεθαύριο!! Είδα κ τη μπέμπα μου κ είμαι πολύ χαρούμενη γτ έχει μεγαλώσει πολύ και είναι όλα φυσιολογικά!!

Χαρμακι γτ σου έχει πει για καισαρική; κ γτ να κάνεις την καισαρική νωρίτερα; ακόμα και οι μέρες είναι σημαντικές για τα εμβρυακια μας!! Συγνωμη που επεμβαινω!

Babyκοντευεις σιγά σιγά!!

Γεια σου bri!!

Καλλιτσα αυτό που σου είπε για το σπερμοδιαγραμμα δεν είναι κακό. Όσο για τις ορμονολογικες μπορείς να πας σε ένα οποιοδήποτε μικροβιολογικο και να ζητήσεις να σου τις κάνουν!! Γιατί δεν το συζητησες μαζί του;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες κρητικομανουλες!!!

Τι μου κανετε?? Εμεις σημερα πηγαμε για μπανακι!! Δεν την παλευω με την ζεστη!! θελω ολη μερα να κολυμπαωω!!!

υπαρχει λογος που σε αναγκαζει ισως να κανεις καισαρικη? σου ειπε κατι ο γιατρος σου??? εγω τρομοκρατουμε και μονο στην ιδεα της καισαρικης!!! ελπιζω να πανε ολα καλα και να γεννησω φυσιλογικα!
Και εγώ αυτό εύχομαι. Να πάνε όλα καλά και να γεννήσω φυσιολογικά. Μεχρι τώρα ευτυχώς, πρόβλημα δεν υπάρχει.
Γεια σας μανουλιτσες!!! Σήμερα έκανα καμπύλη! Όλα καλά πήγαν αν κ δεν είναι κ το πιο ευχάριστο του κόσμου! Τα αποτελέσματα θα τα πάρω μεθαύριο!! Είδα κ τη μπέμπα μου κ είμαι πολύ χαρούμενη γτ έχει μεγαλώσει πολύ και είναι όλα φυσιολογικά!!

Χαρμακι γτ σου έχει πει για καισαρική; κ γτ να κάνεις την καισαρική νωρίτερα; ακόμα και οι μέρες είναι σημαντικές για τα εμβρυακια μας!! Συγνωμη που επεμβαινω!

Λοιπον ο λογος της πιθανης καισαρικης ειναι η αφαιρεση διαφραγματος μητρας που εγινε πριν απο 2 χρονια.. η γιατρος που με χειρουργησε θα προσπαθουσε τον φυσιολογικο απλα ο ντοκ εδω θελει να δει το ντοβιντι της επεμβασης και μετα θα το συζητησουμε!!

Μακαρι να παμε φυσιολογικα αλλα και καισαρικη να μου πει δεν εχω θεμα.. οτι ειναι πιο σωστο!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Χαρμακι!!! Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο όλα καλά θα σου πάνε!! Γιατί όμως να στο πάρει νωρίτερα;

Να σου πω την αληθεια εγω τον ρωτησα.. και μου ειπε μαλλον καισαρικη αλλα βλεπουμε... Απο τοτε δεν το εχουμε συζητησει!! Θα του παρω το ντιβιντι και μετα!! Γενικα επειδη εχω ταλαιπωρηθει πολυ δεν θελει να με ρισκαρει καθολου!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μολις ανακαλυψα την παρεα σας!! Κι εγω απο Ηρακλειο Κρητης ειμαι. Εχω μπει στον 6 μηνα και γιατρος μου ειναι ο κ.Προκοπάκης οποτε θα γεννησω στο Μητερα.

Σε γενικες γραμμες μεχρι τωρα εχω καλη εγκυμοσυνη. Τη λιστα δεν εχω παει ακομα να την κανω αλλα εχω κανει ερευνα και μαλλον θα καταλήξω στο Λητω.... :)

Μηπως γνωριζετε αν κανουνε πουθενα μαθηματα ανωδυνου τοκετου? ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μολις ανακαλυψα την παρεα σας!! Κι εγω απο Ηρακλειο Κρητης ειμαι. Εχω μπει στον 6 μηνα και γιατρος μου ειναι ο κ.Προκοπάκης οποτε θα γεννησω στο Μητερα.

Σε γενικες γραμμες μεχρι τωρα εχω καλη εγκυμοσυνη. Τη λιστα δεν εχω παει ακομα να την κανω αλλα εχω κανει ερευνα και μαλλον θα καταλήξω στο Λητω.... :)

Μηπως γνωριζετε αν κανουνε πουθενα μαθηματα ανωδυνου τοκετου? ευχαριστω!

Τζοβανιτα καλως ορισες στο παρεακι!! Με το καλο το μωρακι σου!!! Ολες κοντα κοντα ειμαστε!!!!

Λοιπον μαθηματα ανωδυνου τοκετου κανουν στο μητερα!!! Παρε τηλ να σου πουνε ποτε!!! :D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!!! τι κανετε?? λοιπον αλλο κλημα στο Ηρακλειο και αλλο εδω!!! σημερα πηγα γιατρο και καταλαβα την διαφορα! εμεις εδω κατω εχουμε δροσουλα σημερα!. ο μπεμπης ειναι μια χαρα!!! μιας και μπαινουμε σε 2 μερες στο μηνα μας καναμε και το πρωτο μας nst..ολα οκ..δεν κανω συσπασεις ακομα! το βαρος μας 2100...μικρουλης αλλα το ηξερα σχεδον απο την αρχη..αν παρω ολο το μηνα λεω πως θα βγει γυρω στα 3.100, αν δεν κανω λαθος παιρνουν 200 με 250 γρ τη βδομαδα τωρα. αλλιως θα βγει σαν και μενα που γεννηθικα 2.300 περιπου:tongue:.

jovanita καλως ορισες! αγορακι η κοριτσακι? το πρωτο σου?


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!! πως ειστε? σημερα εψαχνα για λικνο αλλα δεν κατεληξα καπου. εσεις που θα κοιμησετε το μωρακι σας στην αρχη θα βαλετε την κουνια στο υπνοδωματιο? μας εχουν κανει δωρο καλαθουνα αλλα θα βολεψει?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ασπα! εμεις θα βαλουμε την κουνια στο δωματιο μας απο την αρχη! εχω και πορτ μπεμπε απο το καροτσι που ειναι 3 σε 1 αλλα λεω να το χρησιμοποιω μονο οταν ειμαι καπου εξω.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω νομιζω οτι με το κρεβατι δεν θα εχουμε χωρο να ανασανουμε αν και ολοι εχουν αντιθετη γνωμη! τι να πω ολες οι παραξανιες τωρα με εχουν πιασει δεν κοιμαμαι και καλα και εχω κατι νευρα!! πραχθες εβλεπα μια ταινια στο σταρ με εναν λοιμωδη ιο και ολο το βραδυ εβλεπα στον υπνο μου οτι με κυνηγουσαν να με κολλησουν αρρωστιες!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

εξαρτατε και απο το δωματιο..εμας ειναι μεγαλο και χωραει ανετα η κουνια..τωρα αν ειναι μικρο μπορει να μην χωραει η αυτο που λες να στενεψει τοσο οστε να νιωθεις οτι δεν μπορεις να ανασανεις..προσπαθησε να χαλαρωσεις..εμενα ευτυχως δεν μεχουν πιασει ακομα αγχοι και εφιαλτες! ελπιζω να παραμεινω ετσι ψυχραιμη μεχρι το τελος:D:D:D:D


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!!! τι κανετε?? λοιπον αλλο κλημα στο Ηρακλειο και αλλο εδω!!! σημερα πηγα γιατρο και καταλαβα την διαφορα! εμεις εδω κατω εχουμε δροσουλα σημερα!. ο μπεμπης ειναι μια χαρα!!! μιας και μπαινουμε σε 2 μερες στο μηνα μας καναμε και το πρωτο μας nst..ολα οκ..δεν κανω συσπασεις ακομα! το βαρος μας 2100...μικρουλης αλλα το ηξερα σχεδον απο την αρχη..αν παρω ολο το μηνα λεω πως θα βγει γυρω στα 3.100, αν δεν κανω λαθος παιρνουν 200 με 250 γρ τη βδομαδα τωρα. αλλιως θα βγει σαν και μενα που γεννηθικα 2.300 περιπου:tongue:.

jovanita καλως ορισες! αγορακι η κοριτσακι? το πρωτο σου?

Το πρωτο μου ειναι και ειναι κοριτσακι... :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Αύριο μπαίνω στον 7ο!!!!!!!

Jovanita καλωσηρθες και με το καλό η μπεμπα!!! Κ μένα κορίτσι είμαι!!!

Άσπα κ εγω την κούνια θα βάλω στο υπνοδωμάτιο. Αφού έχεις καλαθουνα, δεν χρειάζεσαι κ λίκνο!! Την ίδια δουλειά κάνουν! Μετα θα γεμίσεις πράγματα που θα σου είναι άχρηστα!!

Όσο για τον ύπνο, από τον 3ο μήνα έχω πάρει το μαξιλάρι για τον ύπνο που χρησιμεύει κ για θηλασμό και με έχει βολέψει απίστευτα!! Χωρίς αυτό δεν ξέρω αν θα ευχαριστιομουν τον ύπνο τόσο πολύ! Έχεις μάλλον άγχος!! Προσπάθησε να ηρεμησεις!!

Baby μια χαρά θα είναι ο μικρούλης σου!!!!

Σήμερα πήγα στο παιδικό του Ζαρα και τρελάθηκα με τα ρουχαλάκια που έχει!!! Ειδικά για πιο μεγάλα μωράκια!! Ήταν τέλεια!!!

Φιλιά σε όλες!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!:D:D:D:D

μπηκαμε στον 9 !!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue: για να το γιορτασω παω στον διαβητολογο να δει τις μετρησεις μου..χαχχα και να βρω κανα φορεμα γιατι ενω ελεγα θα τη γλιτωσω μας καλεσαν σε βαφτιση το σαββατο και εκτος απο τις παντελονες μου που μου κανουν απο περσι ολα τα καλα φορεματα ειναι σε στενη γραμμη και κοντα:roll: οποτε παω να δω μηπως βρω κατι οικονομικο μιας και θα το βαλω μια φορα μονο!

εσεις πως ειστε?? τα νεα σας?


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...