Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

http://www.mothercare.gr/brochures/mothercare_brochure/index.php#/158 αυτο ειναι το δωματιακι μας!!πηραμε και αλλα πραγματα ενα μαρσιπο πορτακια ασφαλειας καλαθουνα φορμακια φανελακια συνολο 1500 μας εκαναν μια εκπτωση 10τις εκατο και δωρο μια επιταγουλα για επομενη αγορα τα επιπλα τα κλεισαμε ενα μηνα πριν και ευτυχως ηταν ολα δωρα τον γιαγιαδων μας!!
η ντουλαπιτσα μας ειναι με διπλη πορτα χωρις τα ραφακια μονο ενα μεγαλο ραφι μεσα!

Παρα πολυ ωραια ειναι!! Καλοριζικα!!! Αυριο θα παμε να τα δουμε και εμεις!!!

Δεν σου εκαναν 20% στα επιπλα?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Παρα πολυ ωραια ειναι!! Καλοριζικα!!! Αυριο θα παμε να τα δουμε και εμεις!!!

Δεν σου εκαναν 20% στα επιπλα?

οχι γιατι τα πηραμε ολα χωρις την ντουλαπα αρχικα, ειχαμε θεμα μηπως φτιαχναμε να ειναι πιο χρηστικη για εμας αλλα οπως ηρθαν τα πραγματα με το νοσοκομειο και μετα ξαπλα δεν το εψαξα και την πηραμε χωριστα τελικα και απο αλλο σχεδιο δωματιου νομιζω 600 ευρω. Αν μπορουσα θα εφτιαχνα με δικο μου σχεδιο!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

οχι γιατι τα πηραμε ολα χωρις την ντουλαπα αρχικα, ειχαμε θεμα μηπως φτιαχναμε να ειναι πιο χρηστικη για εμας αλλα οπως ηρθαν τα πραγματα με το νοσοκομειο και μετα ξαπλα δεν το εψαξα και την πηραμε χωριστα τελικα και απο αλλο σχεδιο δωματιου νομιζω 600 ευρω. Αν μπορουσα θα εφτιαχνα με δικο μου σχεδιο!

Καταλαβα!! Επειδη εχει ωρα που κραταω τον καταλογο στα χερια μου και βλεοω 20% στα τρια επιπλα!!!

Σκεφτομαι εκει να κανω την λιστα γεννησης!! αλλα δεν ξερω αν δινουν κανενα δωρακι ή αν κανουν καποια εξτρα εκπτωση γενικα!

Παντως στον ομηρολ που πηγαμε μας ειπα οτι ολο και κατι θα δωσουν ή θα κανουν χωρις βεβαια να μας πουν τι!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα!! Επειδη εχει ωρα που κραταω τον καταλογο στα χερια μου και βλεοω 20% στα τρια επιπλα!!!

Σκεφτομαι εκει να κανω την λιστα γεννησης!! αλλα δεν ξερω αν δινουν κανενα δωρακι ή αν κανουν καποια εξτρα εκπτωση γενικα!

Παντως στον ομηρολ που πηγαμε μας ειπα οτι ολο και κατι θα δωσουν ή θα κανουν χωρις βεβαια να μας πουν τι!!

εγω ειχα κλεισει τα επιπλα οταν πηγα στον ομηρολη αλλα πηρα απο εκει παπλωμα παντα κουνουπιερα κουβερτακια και θα κανω εκει την λιστα, εχω πει ειδη στους θειους μας τι θελω, θα βαλω παρκο, καρεκλακι φαγητου, μπανακι και αλλα μικροπραγματα μου αρεσαν τα παντα και θα παω σιγα σιγα να τελειωσω και με αυτο. δεν ξερω τι γινεται και στο λητω αλλα λεω να μην παω να μην αγχωθω κ αλλο!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα κλεισει τα επιπλα οταν πηγα στον ομηρολη αλλα πηρα απο εκει παπλωμα παντα κουνουπιερα κουβερτακια και θα κανω εκει την λιστα, εχω πει ειδη στους θειους μας τι θελω, θα βαλω παρκο, καρεκλακι φαγητου, μπανακι και αλλα μικροπραγματα μου αρεσαν τα παντα και θα παω σιγα σιγα να τελειωσω και με αυτο. δεν ξερω τι γινεται και στο λητω αλλα λεω να μην παω να μην αγχωθω κ αλλο!

Και εμεις σε ενα απο τα δυο θα παμε! Στο ομηρολη εχει τα παντα!! Και εγω θα τα βαλω ολα!! Ηδη εχουμε αρχισει και το λεμε οτι θα κανουμε λιστα!

Στον 7ο μηνα μου ειπε η κοπελα που μας εξυπηρετησε οτι ειναι καλα να τα εχουμε αποφασισει!!!

Καροτσι ποιο πηρες?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καροτσι ειχαμε θεμα ειχα παραγγειλει το cangarro να μας το εφερνε η γιαγια απο Αθηνα αλλα διαβασα πολλα αρνητικα και το ακυρωσαμε ειπαμε να μην κανουμε τσιγκουνιες με το μωρο μας! κλεισαμε το inglesina quad αλλα παλι διαβαζω οτι δεν ευχρηστο και προβληματιζομαι!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

με το καροτσι ειχαμε θεμα ειχα παραγγειλει το cangarro να μας το εφερνε η γιαγια απο Αθηνα αλλα διαβασα πολλα αρνητικα και το ακυρωσαμε ειπαμε να μην κανουμε τσιγκουνιες με το μωρο μας! κλεισαμε το inglesina quad αλλα παλι διαβαζω οτι δεν ευχρηστο και προβληματιζομαι!

Ωραιο ειναι το quad αλλα θελει μεγαλο μπαγαζ και ειναι λιγακι ογκωδες!! Εμεις κλεισαμε το trilogy!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν κλεινει μπαστουνι εμας χωραει στο αυτοκινητο αλλα δεν ξερω αν θα καταφερνω να το ανοιγωκλεινω! μου αρεσε κ εμενα το trilogy απλα νομιζω οτι δεν ειχε τοσο μαλακα μαξιλαρακια οσο το αλλο!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω ακουσει κατι γι'αυτον..θελεις μητερα οπωσδηποτε?

Σκέφτομαι ότι το Μητέρα θα με βολέψει περισσότερο γιατί είμαι από μακριά , θα μπορώ να έχω κάποιον να μένει μαζί μου στο δωμάτιο, συν το γεγονός ότι έχω ακούσει ότι αναλαμβάνουν πλήρως το μωρό και σου το φέρνουν μονάχα όταν το ζητήσεις.....πολύ σημαντικό για μια κουρασμένη λεχώνα.....


SW8up3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα προίκα-κρεβάτι-συρταριερα και καρότσι (inglesina avio) από cotton club. Λίστα θα κάνω στο Πρεναταλ μάλλον επειδή είναι κέντρο και βολεύει γενικά. Θέλω να πάω όμως και mothercare να ρωτήσω!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω πήρα προίκα-κρεβάτι-συρταριερα και καρότσι (inglesina avio) από cotton club. Λίστα θα κάνω στο Πρεναταλ μάλλον επειδή είναι κέντρο και βολεύει γενικά. Θέλω να πάω όμως και mothercare να ρωτήσω!

Αννουλα μου και εγω πρεπει να παω μαδερ!! Σκεφτομαι πολυ ομως και τον ομηρολη!

Κουνια ειδα στον ομηρολη και θελω μα τσεκαρω και το μαδερ! Σιγα σιγα πρεπει να αποφασισω γιατι σιγουρα θα θελουν μηνα να ερθουν!!

Τα πραγματα στο κοτον ηρθαν?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρμακι στο κοτον είναι όλα ετοιμοπαραδοτα αλλά μου τα έχουν κρατήσει εκεί! Δεν θέλω να επέμβω στις επιλογές σας κορίτσια αλλα είχα γυρίσει όλα τα μαγαζιά και εκεί ήταν τα πιο οικονομικα και μου έκαναν και ευκολία στην πληρωμή και έκπτωση και δώρο παρκοκρεβατο των 90 ευρώ!!!! Φανταστείτε ότι προίκα-στρώμα-κρεβάτι-συρταριερα και δώρο το παρκοκρεβατο 600 ευρώ!!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλημερα τι κανετε?? οι εγκυουλες πως πατε?? εμενα ακομα αφαντη η περιοδος και σημερα.. μερες ποναω σαν να μου ερχετε και τιποτα..καθε λιγο κ λιγακι παω να δω αλλα τιποτα...λετε ???? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...