Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

κοριτσακια καλημερα τι κανετε?? οι εγκυουλες πως πατε?? εμενα ακομα αφαντη η περιοδος και σημερα.. μερες ποναω σαν να μου ερχετε και τιποτα..καθε λιγο κ λιγακι παω να δω αλλα τιποτα...λετε ???? :rolleyes:[

Μα γιατί δεν κάνεις ένα τεστ;; Είναι ο μόνος τρόπος να ησυχάσεις!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια καλημερα τι κανετε?? οι εγκυουλες πως πατε?? εμενα ακομα αφαντη η περιοδος και σημερα.. μερες ποναω σαν να μου ερχετε και τιποτα..καθε λιγο κ λιγακι παω να δω αλλα τιποτα...λετε ???? :rolleyes:

πως εισαι εχουμε καλα νεα??


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα χαρμακι!! εμεις μια χαρα πηραμε σημερα επιθεματα γιατι εχουν σπασει τα νευρα της μαμας να αλλαζει μπλουζα συνεχεια! εχει καμια αλλα αυτο το θεμα? δεν πηρα τον γιατρο να ρωτησω γιατι εχω την πεμπτη ραντεβου!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα χαρμακι!! εμεις μια χαρα πηραμε σημερα επιθεματα γιατι εχουν σπασει τα νευρα της μαμας να αλλαζει μπλουζα συνεχεια! εχει καμια αλλα αυτο το θεμα? δεν πηρα τον γιατρο να ρωτησω γιατι εχω την πεμπτη ραντεβου!

Γεια σου Ασπα μου!!! Ακομα δεν εχω δει κατι!!! Ειμαστε χωρις διαρροες γαλακτος!!! χαχχαχα τοσο πολυ για να παρεις επιθεματα?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας γραψω οτι σημερα μου ηρθε το πακετο απο το mynewbaby.gr!

Εχει μεσα κανονικες συσκευασιες σερβιετες και σερβιετακια λιμπρες,14 πανε λιμπερο, μωρομαντηλα, ενα πακετο χαρτομαντηλα, ενα αυτοκολλητο για το αυτοκινητο και εκπτωτικα κουπονια!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άσπα άρχισες από τώρα την παραγωγή!! Μια χαρά!! Εγω έχω δει μόνο λίγο ξεραμένο στην άκρη.

Χαρμακι και εγω τα περιμένω!! Προς το παρόν έχω λάβει μπιμπερό, πιπίλα και δειγματακια με κρεμουλες!!! Σήμερα πήγα ικεα και πήρα στη μικρή μου πετσέτες και λουτρινα παιχνιδάκια!!! Ο μπαμπάς επέμενε για τα παιχνίδια!!! Είμαστε χαζογονεις!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!! τι κανετε??

και γω εχω μονο λιγο ξεραμενο καθε βραδυ που κοιταζω..εχω ακουσει οτι αλοι δεν εχουν ουτε καν αυτο ενω αλλοι παραγωγη κανονικη αλλα οτι δεν εχει να κανει με το αν εχεις μετα γαλα... ολες θα εχουμε!;);)

σχεδον τελειωσα τη βαλιτσουλα! του μωρου τα εχω ολα μεσα(κατι παραπανω απ οτι ελεγα να βαλω γιατι δεν βλεπω να βγαζουμε ακρη με τον καιρο οποτε εβαλα και πιο καλοκαιρινα αλλα και για καιρο σαν τον σημερινο! δικα μου πρεπει να βαλω ακομα κανα 2 πραγματακια.αλλα στο ζορε απανω(ελπιζω να μην χρειαστει απο τωρα) τα απαρετητα υπαρχουν μεσα! ο μπεμπης εχει ζωηρεψει για τα καλα και κουνιετε σχεδον ολη την ωρα..το πολυ πολυ κανει κανα διαλειμματακι μιας ωρας και μετα παλι τα ιδια! σημερα ειχα και κατι ποναλακια οταν κουνουσε..μαλλον χτυπουσε τιποτα νευρα! αυτα τα νεα μου...τα δικα σας??


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια τι κανετε? πως ειναι τα μπεμπακια σας? το δικο μας εχει τρελαθει σημερα δεν εχει σταματησει καθολου! χτυπαει και λιγο το στομαχακι μου και ανακατευομαι!! αυριο θα παμε στον γιατρο και την Παρασκευη θα κανω την καμπυλη ζαχαρου!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Άσπα μου και μένα όλη μέρα σχεδόν μου δίνει το παρόν!! Έχει πολλή πλάκα!! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου!! Εγώ έχω ραντεβού 17 του μήνα για εξετάσεις, καμπύλη ζαχάρου και ραντεβού με το γιατρό!!! Όλα μαζί!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τις κρητικοκοιλιτσες!! Τι μου κανετε κοριτσακια μου!!

Εμεις ειμαστε μια χαρα!! Την αλλη εβδομαδα εχουμε ραντεβου με την μπεμπα μας!!! Τοτε θα μας πει και ποτε θα κανουμε και την καμπυλη ζαχαρου!!

Ασπακι περιμενουμε νεακια σου!!

Αννουλα μου φιλακια πολλα!!!

Μπρι παλι σε χανουμεε... ελα λιγακι!!

Μπειμπι μου ετοιμα ολα?? Ποτε εχεις παλι ραντεβου?

Καλλιτσα τι εγινε με το τεστακι?

Φιλακια σε ολες!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου πως ειστε σημερα? εμεις ειδαμε το μπεμπακι σημερα ειχαμε 10 μερες να το δουμε αυριο παμε για καμπυλη ζαχαρου!

Μπραβο Ασπακι μου!! Τελειαα!! Την καμπυλη που θα την κανεις?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...