Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

ετσι μπραβο!!! θα τα καταφερεις και σου ευχομαι πραγματικα καλα αποτελεσματα..κιαν οχι δεν πειραζει..υπαρχουν και θετικα!!! δεν θα παρεις αλλα κιλα και ισως χασεις κιολας! :tongue::tongue:

χαχαχα λες ε? ασε ειμαι και καθε μερα στην ζυγαρια εχουμε και απαγορευτικο στα κιλα!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ καμπύλη θα κάνω την άλλη Τρίτη στο Βενιζέλειο! Είμαι από την Παρασκευή κρυωμένη με καταρροή και λίγο πονόλαιμο και πολλά νεύρα! Έχασα όλο το τριήμερο με το να είμαι μες στο σπίτι. Σήμερα ήμουν λίγο καλύτερα, αλλά τώρα το απόγευμα πάλι τα ίδια!! Πού θα πάει, θα κάνει τον κύκλο του και θα περάσει!! Φιλιά σε όλες σας μανουλίτσες!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα λες ε? ασε ειμαι και καθε μερα στην ζυγαρια εχουμε και απαγορευτικο στα κιλα!

τι να σου πω εγω το τελευταιο τριμηνο δεν πηρα ουτε ενα κιλο αλλα εχασα και ενα μετα την καμπυλη..αν βαλεις οτι οστοσο και το μωρο εχει παρει βαρος ειναι σαν να εχασα παραπανω! παντως χερια προσοπω ποδια φαινονται πιο αδυνατα..το προσεχουν και οι γνοστοι μου! βεβαια ισως εχει να κανει και με την διατροφη σου πριν..εγω δεν προσεχα καθολου..επινα καθε μερα αναψυκτικο και ετρωγα οτι τραβουσε η ορεξη μου οποτε και μοονο τη ζαχαρη που εκοψα ηταν κατι μεγαλο για μενα! τωρα ειμαι στα +9 και σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου...νομιζω ειναι αρκετα καλα!;)


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ καμπύλη θα κάνω την άλλη Τρίτη στο Βενιζέλειο! Είμαι από την Παρασκευή κρυωμένη με καταρροή και λίγο πονόλαιμο και πολλά νεύρα! Έχασα όλο το τριήμερο με το να είμαι μες στο σπίτι. Σήμερα ήμουν λίγο καλύτερα, αλλά τώρα το απόγευμα πάλι τα ίδια!! Πού θα πάει, θα κάνει τον κύκλο του και θα περάσει!! Φιλιά σε όλες σας μανουλίτσες!!!

περαστικα και καλη τυχη την Τριτη;) για τον πονολαιμο κανε γαργαρες με αλατονερο και λεμονι!!! αν θες μπορεις να βρασεις και νερο με λεμονι και μελι και να το πιεις..οταν ειχα κρυωσει (πριν την καμπυλη) τα εκανα αυτα 2 μερες και μου περασαν ολα!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο Άσπα! Βγαίνουν αμέσως τα αποτελέσματα; Όλα καλά; Εγώ είμαι καλύτερα...! Έχουμε ξεκινήσει και τις ετοιμασίες για τη μπέμπα και επι τη ευκαιρία περιποιούμαστε και κάποιους άλλους χώρους του σπιτιού και είμαι πολύ χαρούμενη!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο πολυ καλα νεα!! φυσικα να εισαι πρσεκτικη με τις κινησεις σου και να πρσεχεις να μην ιδρωνεις! Κ εμεις μια απο τα ιδια θελουμε να βαψουμε το σπιτι να τα βρει ολα ετοιμα το μωρο μας! γενικα το σπιτι ειναι στις μετατροπες ακομα μιας και ετοιμαζομαστε για τον γαμο μας και αλλαζουμε πολλα επιπλα που ηταν τα φοιτητικα μου!! τα αποτελεσματα ολοκληρωμενα θα ειναι ετοιμα σημερα το απογευμα γιατι εκανα 4 ληψεις!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

Άσπα εγώ είμαι σε ρόλο βοηθού, αλλά βασικά απλά κάνω παρέα στον άντρα μου!! Δεν με αφήνει να κάνω τπτ!!! Πώς ήταν τα αποτελέσματα της καμπύλης; Πότε παντρεύεστε;; Με το καλό!!! Έχεις κ εσύ δουλειές με φούντες!! Τουλάχιστον το καλοκαίρι ενδείκνυται για τέτοιες δουλειές!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας!!!τι κανετε?θελω να ρωτησω αν ξερετε εναν γυναικολογο βαμβουκα δημητρη.. ψαχνω γυναικολογο να αλαξω επιγοντως..η αν ξερετε καποιον καλο να ξεγενναει στο ασκληπιειο??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου καλλιτσα! τι κανεις? τι εγινε τελικα? δεν ειχαμε νεα σου πολυ καιρο! δυστυχως δεν μπορω να βοηθησω στο θεμα γιατρου..δεν ξερω σχεδον κανεναν.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

οι υπολοιπες πως ειστε?

BRILLIANT εχω ριξει το γελιο της αρκουδας με το νεο σας μελος στις μανουλες Αυγουστου..σας παρακολουθω τωρα και αρκετο καιρο μιας και η πητ μου δεν ειναι και τοοοοσοο μακρυα απο τον Αυγουστο αλλα τις τελευταιες ωρες το διασκεδαζω πολυ! :tongue::tongue::tongue:


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...