Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

πως μπορω να βαλω τικερακι??

λοιπόν γράψε pregnancy tickers στο google και θα σου βγάλει πολλές σελίδες!!! Εγώ έφτιαξα στο www.lilypie.com έχει πολύ ωραίους χάρακες!!

Μπαίνεις στο σαιτ και πατάς εκεί που λέει create . Μετά πατάς εκεί που λέει maternity & pregnancy . Μετά επιλέγεις το είδος του τικερ σου αν θες δλδ να δείχνει την εξέλιξη του εμβρύου ( development stages) ή αν θες απλά να δείχνει πόσο είσαι (days and weeks)

Αφού πατήσεις το είδος που θες μετά διαλέγεις μέγεθος!! Συνήθως οι πρωτούλες σαν εσένα βάζουν το μεγάλο οποτε θα πατησεις FULL SIZE TICKER.

Μετά επιλέγεις τον χάρακα που θες ,και πατάς next

Μετά επιλέγεις δείκτη πατάς next και τέλος βάζεις τις πληροφορίες σου και πατάς πάλι next στην τελευταία σελίδα λοιπον θα πατήσεις κάτω από το τικερ σου εκεί που λέει forum signatures και θα διαλέξεις δίπλα του τον κώδικα UBB CODE AND BBCODE , και θα αντιγράψεις τον κώδικα που θα σου βγάλει από κάτω και θα τον επικολλήσεις μέσα στον πίνακα ελέγχου σου στην στήλη που λέει your control panel στα αριστερα της οθόνης σου και θα επιλέξεις εκεί που λέει επεξεργασία υπογραφής. Θα επικολλήσεις τον κώδικα στο λευκό πλαίσιο και θα πατήσεις αποθήκευση υπογραφής!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ειναι καινουριο το εχει φτιαξει ο μπαμπας μου και ολα τα εξοδα τα εχει βαλει αυτος..αλλα θα μας παρουν τα επιπλα οι γονεις του αντρα μου και στο γαμο θα τα βαλουν μισα-μισα ε και θα βαλουμε και εμεις κανα 3000σιγουρα..ευτυχως το προγραμματιζαμε να παντρευτουμε κανενα χρονο πριν και βαζαμε καποια χρηματα στην ακρη..εσυ δεν δουλευεις ε?καλα 2μας μιλαμε μονο ε??δεν εχει κινηση το καφε?

Είναι ακόμα νωρίς μωρέ είμαστε οι πρώτες που το ανοίγουμε !! Πολλές δεν το έχουν μάθει ακόμα ότι είναι έγγυες!!! Άντε σιδεροκέφαλοι καλό μου καλορίζικο και το σπιτάκι και αφού είστε και αγαπημένα τα σόγια είναι πολύ θετικό να ξεκινάτε έτσι την ζωή σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα βγω τωρα γιατι ερχετε ο αντρουλης μου..αν δεν κοιμηθω νωρις θα μπω πιο μετα..αυτο που μου εστειλες τι ειναι??(ειδες τελικα δεν ειμαι πανεξυπνη)

Αίτημα φιλίας είναι για να σε προσθέσω στις επαφές μου !!! Να δείς και φωτό του ντιντίνου!!! χαχαχα

Και εγώ πάω να τον μπανιάρω τώρα για να πέσει για νάνι σιγά σιγά!! Θα τα πούμε γλυκιά μου !!! Ciao

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπηκα για μια γρηγορη καληνυχτα..ψοφησα σημερα ηρθε ο αντρας μου και πηγαμε βολτιτσα εφαγα και ενα παγωτακι και τωρα ανακατευομαι..παω να κανω ενα ντουζακι και γρηγορα για νανι..γιατι εχει εγερτηριο στις 7,00καληνυχτα κοριτσια..

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 25ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ(ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΖΑΛΑΔΕΣ,ΕΜΕΤΟΙ).ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΟΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΜΑΙ...

P.S: ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ?

Γεια σας κορίτσια...πάλι δεν σας πέτυχα!!!

Ηλιάννα καλως ήρθες!!!!

Με το καλό το σποράκι σου και η ώρα η καλή!

Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

Τελικά είμαστε 3 που πάμε μαζί ακριβώς στις εβδομάδες εγκυμοσύνης!!!!:P

Διαβάζω ότι έχετε εμετούς...Εγώ έχω κάτι λίγες ξυνίλες και φοβερή νύστα...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Ηλιάννα μου καλώσήρθες....με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου...και με το καλό ο γάμος...τι ωραία που είναι να διοργανώνεις το γάμο σου εγώ το είχα καταευχαριστηθεί βέβαια μετά έπαθα μία ωραιότατη υπερκόπωση και ησύχασα...:mrgreen:

Κορίτσια είμαι πολύ πολύ πολύ χαρούμενη....χτές άκουσα τον ποιό όμορφο και συγκινητικό ήχο που έχω ακούσει ποτέ στην ζωή μου....το μικρό μου θαυματάκι είναι 1,2 εκατοστά και έχει μία πολύ μικρή και όμορφη καρδούλα...τι όμορφη εικόνα ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι με πιάνουν τα κλάματα....ναί το ξέρω ότι είμαι μια χαζομαμά και δεν ντρέπομαι γι'αυτό:tongue::tongue::tongue:...άντε τώρα πάμε για τις 7 Ιουνίου...

Κι εγώ καλά είμαι απλά οι πόνοι περιόδου που ένιωθα τις τελευταίες μέρες είναι συσπάσεις της μήτρας και τώρα κάθε φορά που θα τους νίωθω θα πλακώνομαι στα buskopan...δεν πειράζει όμως χαλάλι του...

Αυτά τα λίγα είναι τα νέα μου...Εσείς τι κάνετε???έχει ξυπνήσει κανένα άλλο κοριτσάκι???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...