Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Αχ... να σας πω εγώ για πονο ωορρηξιας.. ΤΙ τράβηξα σήμερα άγιε μου Σπυρίδωνα.. ευτυχώς πάει πέρασε... έκανα κ την επαφούλα μου... κ ο θεός μαζί μας!!

Αν δεν έχεις θέματα με εντέρο μαρακι μου ..μάλλον ωορρηξια είναι...

 

7 minutes ago, Mammy2 είπε:

Εμφυτευση σε ποσες μερες γινεται ιοιο;;Ωορρηξια καταλαβα 20-21 του μηνα.

 

 

18 minutes ago, Rena87 είπε:

Μα είσαι βουρλισμενη; εχεις το τεστακι εκεί κ δεν το κάνεις;;; αύριο πρωί πρωί αν δεν σηκωθεις να κάνεις το τεστ κ να μας πεις.. μη διανοηθεις και πατήσεις το πόδι σου στο φόρουμ....   (πλακιτσα)

Αντε καντοοοοοοο

Χαχαχαχα  κλαιω απ τα γελια!!!!!!!! Αντε θα σου κανω το χατιρι, γιατι εισαι μοναδικη κ σ αγαπαμε!!!!!! Πλεον για να μην τρελαινομαι το βλεπω σαν παιχνιδι οποτε κ αρνητικο να ειναι δε θα σκασουμε... τουλαχιστο θα ξεκινησω προγραμματισμο για τον επομενο μηνα μια κ πρεπει να βγαλουμε αμεσα κ προγραμμα εφημεριων.

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου λέω να πάω να ξαπλώσω παρ όλο που για μια ακόμα φορά έχω απίστευτο φούσκωμα. Τι να κάνω πια?? Ό,τι και να φάω ή να πιω φουσκωνω.  Ακόμα και με  σκέτο νερό.  Σαν τη σαμπρελα . Χάχα χάχα.  Σας καληνυχτίζω! !! Και σας ευχαριστώ πολύ! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Rena87 είπε:

Αμάν αμαν... υγρα κ πονοι σημάδια ωορρηξιας είναι... δε βαρας μάτια να είσαι σίγουρη;!

Είσαι σίγουρη όλες;  λοιπόν παίζω θεατρο..  αν σου παίξω το κοκορικο.. Θα βουρλιστεις ολόκληρη... βάζω κ το κόκκινο λειρί και τα πούπουλα..  πεθαινωωωωω για βλαχοπουλου.  

Χαχαχαχαχαχαχαχααααααααα πεθαινωωωωωωω!!!!!!!!!!Με κανες και γελασααααα χαχαχαχαχα Παναγια κοντα σου!

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου λέω να πάω να ξαπλώσω παρ όλο που για μια ακόμα φορά έχω απίστευτο φούσκωμα. Τι να κάνω πια?? Ό,τι και να φάω ή να πιω φουσκωνω.  Ακόμα και με  σκέτο νερό.  Σαν τη σαμπρελα . Χάχα χάχα.  Σας καληνυχτίζω! !! Και σας ευχαριστώ πολύ! 

Καλο ξημερωμα τονια μου μιλαμε αυριο καλο ξημερωμα!!!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mammy2 είπε:

Αμποτακι ποτε περιμενεις;;;;;

Ουδεμια αλλα αγαπω ρενα βλαχοπουλου!!!!!!

Ολες τις ατακες της απ εξω τς ξερω!!!!

Δεν περιμενω στις 26/1. Γενικα αυτος ο μηνας ηταν λιγο περιεργος μπορω να πω... εγω σχεδον παντα την ημερα της ωορρηξιας εχω λιγο αιματακι οπως κ ειχα κ σ αυτον τον κυκλο. Μετα απο 1-2ημερες ειχα καφε υγρα που τα απεδωσα στο αιμα της ωορρηξιας. Σταματανε λοιπον τα καφε για λιγο και μετα, την 21η ημερα ,ειχα ολη μερα σχεδον σουβλιες χαμηλα δεξια κ ξανα λιγο αιμα. Απο τοτε μια καφε, μια τιποτα κ παει λεγοντας...  αντε αυριο το πρωι θα κανω το τεστ!!!

4 minutes ago, Abbot είπε:

Δεν περιμενω στις 26/1. Γενικα αυτος ο μηνας ηταν λιγο περιεργος μπορω να πω... εγω σχεδον παντα την ημερα της ωορρηξιας εχω λιγο αιματακι οπως κ ειχα κ σ αυτον τον κυκλο. Μετα απο 1-2ημερες ειχα καφε υγρα που τα απεδωσα στο αιμα της ωορρηξιας. Σταματανε λοιπον τα καφε για λιγο και μετα, την 21η ημερα ,ειχα ολη μερα σχεδον σουβλιες χαμηλα δεξια κ ξανα λιγο αιμα. Απο τοτε μια καφε, μια τιποτα κ παει λεγοντας...  αντε αυριο το πρωι θα κανω το τεστ!!!

Καληνυχτα τονακι μου!!!!! Ευχομαι ονειρα γλυκα με την εικονα του ζουζουνιου σου που απολαυσες σημερα στον υπερηχο!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Abbot είπε:

Δεν περιμενω στις 26/1. Γενικα αυτος ο μηνας ηταν λιγο περιεργος μπορω να πω... εγω σχεδον παντα την ημερα της ωορρηξιας εχω λιγο αιματακι οπως κ ειχα κ σ αυτον τον κυκλο. Μετα απο 1-2ημερες ειχα καφε υγρα που τα απεδωσα στο αιμα της ωορρηξιας. Σταματανε λοιπον τα καφε για λιγο και μετα, την 21η ημερα ,ειχα ολη μερα σχεδον σουβλιες χαμηλα δεξια κ ξανα λιγο αιμα. Απο τοτε μια καφε, μια τιποτα κ παει λεγοντας...  αντε αυριο το πρωι θα κανω το τεστ!!!

Α ναι θα δειξει λογικα αυριο με τα πρωινα.Ποιο τεστακι πηρες;Μακαρι αυριο να μας πεις τα ευχαριστα να βουρλιστουμε ολες εδω μεσα οπως λεει και η βλαχοπουλου.Ρενακι για σενα λεω!

Βλαχοπουλου θα σε λεω!

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

42 minutes ago, Rena87 είπε:

Αχ... να σας πω εγώ για πονο ωορρηξιας.. ΤΙ τράβηξα σήμερα άγιε μου Σπυρίδωνα.. ευτυχώς πάει πέρασε... έκανα κ την επαφούλα μου... κ ο θεός μαζί μας!!

Αν δεν έχεις θέματα με εντέρο μαρακι μου ..μάλλον ωορρηξια είναι...

Μπα, δε νομιζω να ναι κανω 19η μερα ωορρηξια, ειναι κ διαφορετική ενόχληση!! Το ελπίζω δηλαδη, γιατι αλλιως θα έρθει 35η μερα η περίοδος..... μάλλον ειναι μεθεόρτια της ωορρηξιας γιατι νιώθω κ ψιλοενοχληση στη μεση κ γενικα χαμηλά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mammy2 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχααααααααα πεθαινωωωωωωω!!!!!!!!!!Με κανες και γελασααααα χαχαχαχαχα Παναγια κοντα σου!

Καλο ξημερωμα τονια μου μιλαμε αυριο καλο ξημερωμα!!!

Σούζi τρως.. και ψεύδεσαι και τρως ..

 

19 minutes ago, Abbot είπε:

 

 

Χαχαχαχα  κλαιω απ τα γελια!!!!!!!! Αντε θα σου κανω το χατιρι, γιατι εισαι μοναδικη κ σ αγαπαμε!!!!!! Πλεον για να μην τρελαινομαι το βλεπω σαν παιχνιδι οποτε κ αρνητικο να ειναι δε θα σκασουμε... τουλαχιστο θα ξεκινησω προγραμματισμο για τον επομενο μηνα μια κ πρεπει να βγαλουμε αμεσα κ προγραμμα εφημεριων.

 

Έτσι μπράβο αμποτακι μου!! Δε μάσαμε.. κ αρνητικό να ναι.. σεξ σεξ κ πάλι σεξ! Και κανόνισε τις εφημεριες πουλάκι μου.. Όχι όταν έχεις ωορρηξια..

Αλλά τη τα συζητάμε αυτά.. αφού θα είναι ++++++

Περιμένουμε με αγωνία... 

Σαμμερακι βλέπεις ε; λείπεις εσυ... την έψησα εγώ... για εσένα δουλεύω...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει ενα εδω κ καιρο first step λεγεται... ηταν το μοναδικο που ειχε το φαρμακειο στη γειτονια μου. θα σας ενημερωσω το πρωι!!! Καληνυχτα κ απο μενα κοριτσαρες!!!φιλια σε ολες!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, marakif1990 είπε:

Μπα, δε νομιζω να ναι κανω 19η μερα ωορρηξια, ειναι κ διαφορετική ενόχληση!! Το ελπίζω δηλαδη, γιατι αλλιως θα έρθει 35η μερα η περίοδος..... μάλλον ειναι μεθεόρτια της ωορρηξιας γιατι νιώθω κ ψιλοενοχληση στη μεση κ γενικα χαμηλά....

Υπομονή μαρακι μου.. κοντη γιορτή αληλουια... θα μάθουμε...❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, marakif1990 είπε:

Μπα, δε νομιζω να ναι κανω 19η μερα ωορρηξια, ειναι κ διαφορετική ενόχληση!! Το ελπίζω δηλαδη, γιατι αλλιως θα έρθει 35η μερα η περίοδος..... μάλλον ειναι μεθεόρτια της ωορρηξιας γιατι νιώθω κ ψιλοενοχληση στη μεση κ γενικα χαμηλά....

Μαρακι μαζι ειμαστε εμεις;ποτε εκανες ωορρηξια?

32 κυκλο;


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου λέω να πάω να ξαπλώσω παρ όλο που για μια ακόμα φορά έχω απίστευτο φούσκωμα. Τι να κάνω πια?? Ό,τι και να φάω ή να πιω φουσκωνω.  Ακόμα και με  σκέτο νερό.  Σαν τη σαμπρελα . Χάχα χάχα.  Σας καληνυχτίζω! !! Και σας ευχαριστώ πολύ! 

Όνειρα γλυκά ψυχουλα!!! Μην τρως πολύ αργά το βράδυ!

11 minutes ago, Mammy2 είπε:

Α ναι θα δειξει λογικα αυριο με τα πρωινα.Ποιο τεστακι πηρες;Μακαρι αυριο να μας πεις τα ευχαριστα να βουρλιστουμε ολες εδω μεσα οπως λεει και η βλαχοπουλου.Ρενακι για σενα λεω!

Βλαχοπουλου θα σε λεω!

Παρούσα ορέ μάτια!!!❤

Λοιπόν τσαντσαμίνια μου ..Μπουγαρινια μου.. δε με βαστανε άλλο τα μάτια μου!!! Όνειρα γλυκά!! 

Αμποτακι το νου σου αύριο πρωί!!

Ατσιτέντε Μαμυ...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mammy2 είπε:

Μαρακι μαζι ειμαστε εμεις;ποτε εκανες ωορρηξια?

32 κυκλο;

Κανονικά εχω κύκλο 28 ημερών στάνταρ, αλλα τους τελευταίους 2 μήνες ηταν 30 μερες, οποτε κάπου τοσο εχω στο μυαλο μου κ τωρα... ωορρηξια κατάλαβα το περασμένο Σάββατο, κ βάσει κύκλου 28 ημερών, περιμένω 3/2!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν προλαβα καμια σας!!!!! ας ειναι σας σκεφτομουν συνεχεια σημερα... αλλα πολυ τρεξιμο....γιατι η κορη γυρισε αρρωστη απο σχολειο απο τις δεκα το πρωι.... μαμα κρυωνω...  βγαλε κουβερτες.....μαμα ποναω... κανε ζεστα.....μελια λεμονια......μαμα εχω ρηγη....τριψεμε οινοπνευμα και vicks αλοιφη... μαμα εχω υποθερμια.... μαμα εχω δεκατα.... μαμα ποναει ο λαιμος μου....μαμα ποαει το κεφαλι μου..... και δωστου  μακρυτερα απο τα μωρα να της λεω..... και πηγαινε κουκουλωσου στο κρεββατι σου....και γκρινια ο ενας μικρος.... και ειμαι πτωμα....σας λεω!!!!! αυριο δεν θα αει σχολειο!!!! ταμικρα απο τις δεκα το πρωι δεν κοιμηθηκαν παρα μονο το δεκαλεπτα τεταρτα το πολυ.... μεχρι τις εννιαμισυ το βραδυ!!!!

τονακι μου τι ωραι που ειδες το μωρακι σου!!!!! αντε τωρα θα ηρεμησεις!!! καλοσου υπνο!!!!!

μουτζουριτσα δευτερη μερα θεραπειας ηταν σημερα πως πηγες?????

ρενακι εκανες επαφουλα.... να υποθεσω οτι εισαι καλυτερα!!!!

τζειν.......η φρεσκοεγκυουλα????? εκανε χοριακη???? ποσο ηταν???? γα πεστεμου γιατι διαβασα λιγα μνμ προς το τελος!!!!!

αμποτακι τελικα θα κανεις αυριο το τεστακι????

μαμυ2 ποτε δεν περιμενεις ειπαμε????

μαρακι μπορει να αλλαξεο κυκλος σου και η μερα ωορρηξιας!!!

σαμμερακι μου φιλακι!!! περασες ομορφα εχτες????

μαμα και βικυ φιλακια!!!!

ζαμιακουλι και σαγκρε...ου-ου.....

κοριτσια φιλι σε οποια ξεχνω!!!! αυριο θα προσπαθησω να μπω πριν το μεσημερακι!!!! για να δουμε θα τα καταφερω??????

 


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

μαλλον δεν προλαβα καμια σας!!!!! ας ειναι σας σκεφτομουν συνεχεια σημερα... αλλα πολυ τρεξιμο....γιατι η κορη γυρισε αρρωστη απο σχολειο απο τις δεκα το πρωι.... μαμα κρυωνω...  βγαλε κουβερτες.....μαμα ποναω... κανε ζεστα.....μελια λεμονια......μαμα εχω ρηγη....τριψεμε οινοπνευμα και vicks αλοιφη... μαμα εχω υποθερμια.... μαμα εχω δεκατα.... μαμα ποναει ο λαιμος μου....μαμα ποαει το κεφαλι μου..... και δωστου  μακρυτερα απο τα μωρα να της λεω..... και πηγαινε κουκουλωσου στο κρεββατι σου....και γκρινια ο ενας μικρος.... και ειμαι πτωμα....σας λεω!!!!! αυριο δεν θα αει σχολειο!!!! ταμικρα απο τις δεκα το πρωι δεν κοιμηθηκαν παρα μονο το δεκαλεπτα τεταρτα το πολυ.... μεχρι τις εννιαμισυ το βραδυ!!!!

τονακι μου τι ωραι που ειδες το μωρακι σου!!!!! αντε τωρα θα ηρεμησεις!!! καλοσου υπνο!!!!!

μουτζουριτσα δευτερη μερα θεραπειας ηταν σημερα πως πηγες?????

ρενακι εκανες επαφουλα.... να υποθεσω οτι εισαι καλυτερα!!!!

τζειν.......η φρεσκοεγκυουλα????? εκανε χοριακη???? ποσο ηταν???? γα πεστεμου γιατι διαβασα λιγα μνμ προς το τελος!!!!!

αμποτακι τελικα θα κανεις αυριο το τεστακι????

μαμυ2 ποτε δεν περιμενεις ειπαμε????

μαρακι μπορει να αλλαξεο κυκλος σου και η μερα ωορρηξιας!!!

σαμμερακι μου φιλακι!!! περασες ομορφα εχτες????

μαμα και βικυ φιλακια!!!!

ζαμιακουλι και σαγκρε...ου-ου.....

κοριτσια φιλι σε οποια ξεχνω!!!! αυριο θα προσπαθησω να μπω πριν το μεσημερακι!!!! για να δουμε θα τα καταφερω??????

 

Περαστικά στην κόρη Μαρτη μου κ καλη δύναμη σε σενα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...